Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2020 r
w 2021 r
w 2022 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

---- Prognozy na 3 dekadę XXI wieku

 

 

Prognozy na 3 dekadę XXI wieku 

 

Trzecia dekada XXI wieku będzie pod hasłami wojen, wojen handlowych i walutowych, wielkiej inflacji, załamania systemu bankowego, olbrzymiego wzrostu wartości cen złota i srebra, spadku wartości  nieruchomości oraz niewiarygodnych kataklizmów naturalnych.

Powstanie antyamerykańska koalicja którą tworzyć będą Chiny, Rosja i EU pod przywództwem Niemiec. Skutkiem tego będzie wyjście USA z NATO a około 2026 roku oczekuję formalnego rozpadu unii europejskiej. Konsekwencją takiego stanu będzie wojna handlowa amerykańsko-chińska oraz wojna handlowa USA z EU. 

Polskie rządy tak podporządkują się USA, że można będzie powiedzieć iż staliśmy się kolejnym stanem Ameryki. Będziemy bardzo mocno eksploatowani gospodarczo i finansowo za zgodą polskich rzadów przez amerykańskie i globalne korporacje. Czy będzie coś rosło ? Tak, strach przed globalną wojną i podatki. Wzrośnie ucisk ideologiczny, wojna kulturowa z wolnymi narodami i rodziną. Nadchodzi era totalitaryzmów a w gospodarce dominował będzie etatyzm. 

 

 

 

Już wkrótce ...

 

 

 

 

 Komentarze

[2019-12-27] Gość
Ciekawie się zapowiada...

[2019-12-27] Volku
czekamy z niecierpliwością na ciąg dalszy.

[2019-12-27] Volku
zapowiada się ciekawie "Czy będzie coś rosło ? Tak, strach przed globalną wojną i podatki. "

[2019-12-27] L.
"... oraz niewiarygodnych kataklizmów naturalnych." -> dla zjawisk gospodarczych może mieć Pan model ale jak Pan to przewidzi ? L.

[2019-12-28] Marcin
Dziękuję Panu za dzielenie się tak istotnymi informacjami i życzę dobrego Nowego roku.

[2019-12-28] Marcin
Dziękuję Panu za dzielenie się tak istotnymi informacjami i życzę dobrego Nowego roku.

[2019-12-28] Oleg
Moze cos sie ruszy w koncu i ludzie zaczna komentowac. Mam nadzieje ze Szachownica wroci a nie jako Dalej patrzacy udziela sie tylko na defence 24.

[2019-12-28] Oleg
Przepowiednia:107,115/czterowiersz/ W Sarmacji wschodni wiatr wywoła wielkie zmiany, aż w końcu tych z prawej strony zastąpią ci z lewej, a gdy Chytry Lis doprowadzi do wielkiego zamętu, to Śmierć zakonnika będzie początkiem buntu i rozłamu!

[2019-12-28] Oreo
Szachownica to mało się zna i zawsze pisze to samo. Myślę, że to agent. Na defence24 dawno nic nie pisał bo go zgasili. Bzdury pisał.

[2019-12-29] czr
będzie jeszcze bania na krypto?

[2019-12-30] Wer
Czy warto jeszcze wyjechac za lepszymi zarobkami np do Niemiec. Zbieram sie od roku i tak sie kisze. W obecnej firmie nie jestem w stanie przygotowac sie na gorsze czasy. Wszedzie bedzie zle, ale moze tam lepiej bedzie sie zylo, albo przynajmniej jest jeszcze czas by zarobic, oszczedzic i wrocic?

[2019-12-31] Kante
Szachownica wiedzę ma bardzo szeroką i dogłębną w niektórych kwestiach, ale kompletnie nie zna się na ekonomii, przez co lewaczy bardzo dużo, np. dla niego silne państwo to silne i wielkie spółki państwowe oraz duża regulacja i kontrola rynku, czyli etatyzm i syndykat. Moim zdaniem niepotrzebnie też walczy na słowa z ateistami, ponieważ szkoda na to czasu powinno być jednym i drugim. Dla mnie niedopuszczalne jest odbieranie prawa bycia Polakiem innowiercom lub ateistom, a to wielokrotnie pisał.

[2020-01-04] Oleg
Omen* 23 Dyktator Białej Rusi narazi się władcy Wschodu -/- Po złudnym dobrobycie nastąpi wielki kryzys – Sterowany ze wschodu bunt utopi władcę we krwi -/- I postawi u władzy innego… Posłuszny woli Mongoła odda mu bez walki swój kraj-/- Opór nielicznych skończy się za górami Europy i Azji- Baran w znaku Barana rozpocznie wojnę dwóch przywódców…. Aż Scytia i Biała i Ruś przypadnie Sarmatom i chanowi Mongołów!

[2020-01-07] Lili
@Wer.Myślę że jeśli chcesz wyjechać zarobkowo do Niemiec to teraz albo nigdy, bo propaganda antypolska w tym kraju robi swoje i nastroje będą się pogarszać. Tym bardziej że niemiecki rynek pracy też powoli zaczyna się zwijać.Ale fachowcy jeszcze mogą dobrze zarobić.Jeżeli jesteś specjalistą w fachu,którego Niemcy potrzebują to radziłabym wyjechać.A potrzebują lekarzy,fizjoterapeutów,specjalistów IT, ślusarzy, elektryków,spawaczy, mechaników, lakierników, hydraulików itp.

[2020-01-07] Yoda
Kante zadzam się z Tobą w 100% :) choć sam jestem ultra katol i nie liberał. Witam Wszystkich serdecznie w Szalonych Latach 20-tych

[2020-02-02] ACB
Co myślicie o Koronawirusie z Chin? Przypadek, wypadek przy pracy, robota USA?

[2020-02-14] Gość
Panie Grzegorzu pisal Pan kiedys o koncu ery wegla. Rozumie, ze domy bedziemy ogrzewac inaczej, na co najlepiej wymienic piec weglowy? Czy jeszcze lepiej przeczekac, wielu z otoczenia decyduje sie na gaz, ale czy to nie za duze ryzyko w dobie obecnej zawieruchy. Czy warto interesowac sie panelami fotowoltaicznymi, czy lepiej przeczekac obecny ich rozkwit?

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)