Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Czy marzec na gpw będzie ?
wzrostowy
spadkowy
horyzontalny

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

--- Żeby Polska była Polską

 

 

 

 

 

RAŚ-ści na Śląsku nadal bezkarni 

 

>>> www.youtube.com/watch

 

25 maja 2016 r

 

 

Po co Polakom IPN  ? 

 
Od co najmniej kilkunastu już lat „postępowe, nowoczesne i europejskie” obce media działające w Polsce karmiły ogłupionych Polaków takimi oto frazami. Po co finansować ten IPN, to darmozjady, lepiej zostawić historię a wziąć się za gospodarkę. 
 
A tymczasem mądrzy Żydzi emitują na całym świecie a takze w Polsce, miedzy innymi w Muzeum Żydów w Polsce taki oto propagandowy film. Proszę zobaczyć jak film wyjaśnia światu kto ma prawa do polskiej ziemi. Legenda o Lechu, Czechu i Rusie odchodzi w niepamięć. 
 
Film został zrobiony pod patronatem żydowskiej loży B’nai B’rith – tej o której wielokrotnie pisałem jako najstraszniejszej, bezwzględnej i antypolskiej loży sprowadzonej do polski za czasów prezydenta Lecha Kaczyńskiego - wbrew przestrogom prezydenta Mościckiego. 
 
Proszę zauważyć, że z filmu wynika, że to nie Polacy dali schronienie Żydom prześladowanym w całej Europie ale wykreowano niby legendę o tym jak to Żydzi znaleźli miejsce odpoczynku dane im przez Boga – zwane Pol-in. I tak oto powstała Polska. Niezłe, prawdą ? Niby nie uprawiają żadnego kłamstwa bo to tylko niewinne pomieszanie legendy z faktami. 
 
Jaki wniosek ? Tak się głupie Polaczki robi prawdziwą politykę historyczną a wam się wciska multi-kulti żeby łatwiej było rządzić takim podzielonym społeczeństwem.  Po co wam historia i szacunek dla tradycji – bądźcie nowocześni :) 
 
Przez ostatnie 20 lat systematycznie i w zastraszającym tempie tracimy fundamenty państwa polskiego. Największe spustoszenie w tym zakresie zrobiło 8 lat rządów PO. Czas się obudzić !!
 
>>> youtu.be/d7GoQio5eQo

 

Policyjne prowokacje w Gdańsku

 

Podczas sobotniej parady dewiantów zwanej mylnie Marszem Równości w Gdańsku doszło do bijatyk pomiędzy oddziałami policyjnymi ochraniającymi tęczowy motłoch a kontrmanifestantami. 

Wśród manifestujących środowisk narodowych przeciwko pochodowi promocji seksualnych dewiacji znajdowali się prowokatorzy w kominiarkach, którzy okazali odznaki policyjne dopiero na prośbę organizatorów manifestacji. Jak widać z niezależnych filmów stroną atakującą jest policja a nie środowiska narodowe. 
 
Wśród osób, które próbowały zakłócić agresywną formę promowania seksulanych zboczeń, mylnie zwanych tolerancją, znaleźli się przedstawiciele środowisk narodowych i konserwatywnych. 
 
 
Jak widać minister spraw wewnętrznych Pis-u i KGP nie panują nad swoimi regionalnymi jednostkami bo gdański matecznik PO wystawił ponad 1000 doskonale uzbrojonych i agresywnie nastawionych do manifestantów policjantów. Powolutku Polska traci chyba Gdańsk i przede wszystkim Wrocław.  A co ważne dla Brukseli - Polska nie panuje nad swoim terytorium. 

>>> www.gdansk.pl/tv/TYLKO-U-NAS-Corka-gdanskiej-radnej-powalona-i-zatrzymana-przez-policje,v,145

  

22 maja 2016 r

 

 

"Die Polnische Frage" - Stanisław Michalkiewicz 

 

>>> www.youtube.com/watch

 

19 maja 2016 

 

Przygotowania do wojny polsko-rosyjskiej 

Dwie godziny arcyciekawych wypowiedzi, historyczne konotacje i zakulisowe prowokacje wojenne USA, kategoryczny sprzeciw wobec baz NATO w Polsce  

>>>  www.youtube.com/watch

 

Słowo o elitach polskich i zdradzie okrągłego stołu 

Tylko prawdziwie patriotyczny rząd da Polakom prawo do posiadania broni. Doskonały wykład p. prof Jana Chodakiewicza zamieszkałego w USA. Wybitny historyk, sowietolog, członek Instytutu Polityki Światowej w Waszyngtonie. Wielki patriota, wróg socjalizmu, genialny umysł i wybitny naukowiec. Niestety pan prof reprezentuje także zbyt amerykański punkt widzenia polskich interesów.   Mimo powyższego zdecydowanie polecam posłuchać, doskonała odtrutka na antypolską i lewacką propagandę. 

>>>> www.youtube.com/watch  >>> www.youtube.com/watch

>>>>  www.youtube.com/watch  

 

Dlaczego w Polsce nadal nie rozliczono komunistów >>> www.youtube.com/watch

 

18 maja 2016 r

 

 

Po co powstał i komu potrzebny jest KOD ? 

Jak zwykle ciekawe spostrzeżenia p. Michalkiewicza nt. powiązań sytuacji wewnętrznej Polski z wojennymi celami USA, Berlina i mniejszości w Polsce 

>>> www.youtube.com/watch

 

III wojna światowa 

 

Jacek Bartosiak o najbardziej aktualnych kwestiach nadchodzącej wojny 

>>>  www.youtube.com/watch   >> www.youtube.com/watch

 

Wojna w Polsce - plany w realizacji  

Cel - fizyczne wytępienie młodego patriotycznego pokolenia 

>>> youtu.be/uWpW7ZiPkzw

 

Odrodzenie .... żydowskie w Polsce 

>>> youtu.be/fPglTJJLq1o

 

Apel do prezydenta o powrót repatriantów 

>>> www.youtube.com/watch

 

Polaków zjednoczy wojna o wodę 

>>>  youtu.be/6P2-i8LKWo8

 

 

Wolność słowa i demokracja za czasów PO 

 

Wojciech Sumlińśki - bardzo mocna wypowiedź jednego z dziennikarzy śledczych o mafii z udziałem liderów PO i Komorowskiego 

>>> www.youtube.com/watch

 

15 maja 2016 r 

 

Ukrywane tajemnice - cicha kolonizacja Polski 

 

Szokująca i przemilczana przez wszystkie media konferencja w polskim Sejmie. Zarówno przez te nowe media narodowe jak te dotychczasowe niemieckie. 

Dr Nabil Al. Mazali przewodniczący klubu polsko-syryjskiego odkrywa utajniane przez poprzednie jak i dotychczasowe władze Polski prawdę o relacjach polsko-żydowskich w naszym kraju. Okazuje się, że izraelski Mossad ma zarejestrowanych w Polsce ponad 40 tysiący oficjalnych swoich agentów, obywateli Polski a od kilkunastu już lat co miesiąc wydawanych jest obywatelom Izraela ponad 2500 polskich paszportów.  Czy polskie prawo zezwala obywatelom naszego kraju na działalność agenturalną dla innych państw ? 

Czy to coś złego ? Absolutnie nie, bo jeśli świadomie doprowadza się młodych Polaków do emigracji to jeśli Polska i Polacy będą chcieli sprowadzić do swojego kraju 10 mln obywateli Izraela – to bardzo proszę, mamy przecież demokrację i Polacy mogą tak zadecydować. Dlaczego jednak prawda o tych wydarzeniach jest ukrywana przed Polakami zarówno przez władze PO jak i aktualne władze PiS. Przez media niemieckie jak i te nowe tzw. narodowe. Czyżby w najważniejszych dla polskich sprawach wszystkie „polskie” rządy od lat grały do jednej bramki ? Czy budowanie Judeopolonii jest już tak bardzo zaawansowane, że potrzeba tylko pretekstu aby przy wsparciu zachodnich wojsk "przywrócić" w Polsce demokarcję ??  

>>>  www.youtube.com/watch

 

Okazuje się, że dla higieny intelektu trzeba też słuchać RM - doskonała dyskusja a w zasadzie pytania do Macierewicza od radiosłuchacza w kwestii sprowadzenia do Polski masońskiej loży B;nai B'rith i znamienna ucieczka ministra wojny od odpowiedzi 

>>>  www.youtube.com/watch

 

  

10 maja 2016 r

 

 

Czy Polska jest już przygotowana do nowego rozbioru ?  

 

Ostatnia manifestacja KOD-u mimo wszystko pokazała, że pożytecznych idiotów w Polsce nie brakuje i ludzie nowej, nowoczesnej Targowicy są już przygotowani do odpalenia Majdanu w Warszawie. Tak naprawdę aby świat zaczął mówić o powstaniu ludowym przeciwko rządowi w Polsce wystarczy podpalić jakiś rządowy budynek lub rzucić granat w jedną z manifestacji. Światowe media będące w rękach eskimoskiej finansjery już od kilku miesięcy przygotowują grunt pod interwencję w Polsce w obronie demokracji. Teraz posżły już informacje o masowym 250 tysięcznym proteście Polaków przeciwko swojemu faszystowskiemu rządowi. 

Jest to akcja bardzo dobrze zaplanowana i doskonale skoordynowana. Poniżej link z filmikiem propagandowym puszczanym nawet w arabskiej TV Al Jazeera piętnujący Polskę i Polaków jako kraj w którym odradza się faszyzm, rasizm i gdzie zarzuca się nam, że chcemy otworzyć obozy koncentracyjne aby w nich palić emigrantów. W oczernianiu Polski jak zwykle liderują dyżurne środowiska eskimosów skupione wokół Gazety Wybiórczej. 

Paszkwil o Polsce w Al Jazeera >>> youtu.be/tafqx31M0Tw

Kolejne żydowskie oskarżenia Polaków o holokaust w USA >>> www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/polacy-jestescie-odpowiedzialni-za-holokaust

 

Ta koordynacja widoczna jest nie tylko w postaci wojny propagandowej i medialnej ale także w sferze prawnej (np. ustawa 1066) i osłabiania naszego potencjału gospodarczego. Weźmy pod uwagę choćby ustawki w postaci obniżania wiarygodności gospodarczej naszego kraju przez agencje ratingowe. 

Coraz więcej niezależnych osób z życia publicznego w Polsce dostrzega i przestrzega prowokacjami które mają dać powód do militarnej interwencji w Polsce Niemiec czy NATO niby „w obronie demokracji”.  Coraz więcej osób dostrzega, że te tzw. bazy amerykańskie czy natowskie bazy wojskowe mogą w zamiarach posłużyć albo do prowokacji w celu wywołania wojny polsko-rosyjskiej albo będą służyć do pilnowania Polski aby nadal trwała w obozie NATO podporządkowana Niemcom. 

Co planuje w Polsce rozegrać miłująca pokój Ameryka i eskimoska diaspora w Polsce – tego do końca nie wiemy. Wiemy jednak, że wydarzenia nabierają dynamiki i możemy się spodziewać radykalizacji nastrojów celu wywołania wojny polsko-polskiej która dałaby doskonały pretekst do zajęcia przez Niemcy swoich byłych „utraconych” ziem w celu przywrócenia tam demokracji. To bardzo realny scenariusz, bo w zasadzie pod względem gospodarczym Niemcy już te tereny odzyskały. Teraz potrzeba jedynie pretekstu aby w sprzyjających warunkach zająć je militarnie i przyklepac prawny status. To co pozostałoby z Polski doskonale nadaje się do utworzenia postulowanej od dawna przez środowiska eskimoskie Judeopolonii.

Proszę zauważyć, że rząd PIS bardzo aktywnie działa na rzecz instalacji baz amerykańskich w Polsce i dodatkowo nie zrobił nic aby anulować antypolską i zbrodniczą ustawę nr 1066 którą uchwaliło PO a która pozwala na interwencję obcych sił w Polsce. Jest się naprawdę czego bać, pisałem już kiedyś czy aby ta patriotyczna nuta naszych nowych polskich władz nie jest fałszywa a głównym celem jest spowodowanie aby właśnie na jej skrzydłach doprowadzić do wojny polsko-rosyjskiej od dawna pożądanej przez USA. 

Poniżej przytaczam bardzo ciekawe wywiady z niezależnymi publicystami którzy od lat próbują edukować i informować Polaków aby nie dali się manipulować. 

Jeśli ktoś szuka niezależnej i polskiej informacji to pana Michalkiewicza powinien czytać i słuchać regularnie. Moją uwagę wzbudziło też bardzo rozsądne i tym razem bez kaznodziejskich naleciałości wystąpienie p. Grzegorza Brauna.

p. Michalkiewicz >>> youtu.be/wR_gMoXuoiw 

 

p. Grzegorz Braun >>> www.dlapolski.pl/grzegorz-braun-nie-wolno-nam-zmarnowac-szansy

                            >>> youtu.be/i6I0oPbJUkw

 

Do Polski zaproszeni zostali już specjaliści z USA od ataków terrorystycznych aby sprowokować konflikty. 

Głos rozsądku >>> youtu.be/6zKMnxz8h7Q

 

Tajne porozumienie USA i Niemiec skolonizuje Polskę >>>  dziennik-polityczny.com/index.php/opinia/4485-usa-i-niemcy-zawarly-tajne-porozumienie-skolonizuja-i-zniszcza-polske

 

9 maja 2016 r

 

Szacunek dla flagi 

 

Sejny - odsłonięcie przez biskupa i państwowych notabli tablicy pamiątkowej 

Wstyd i hańba dla watykańskich administratorów Polski, że też nikt nie potrafił zareagować z obecnych

>>  youtu.be/RSSIz-0pnCM

 

Wielki szacun - tak powinno się to robić >>> youtu.be/c6e5m7X9OY0

 

5 maja 2016 r

 

Jeden naród ponad granicami 

 

Wielu Polaków powinno się mocno zawstydzić oglądając parady naszych rodaków poza granicami. 

 

Obchody święta 3 maja w Wilnie >>> www.youtube.com/watch >> www.youtube.com/watch

 

Obchody święta 3 maja we Lwowie >>> youtu.be/M0ML1Qn3qDo

 

Obchody święta 3 maja na Białorusi >>> znadniemna.pl/16226/majowka-w-kopciowce/

 

Obchody święta 3 maja w Chicago >>> www.youtube.com/watch > > www.youtube.com/watch

 

4 maja 2016 r

 

 

FIRST to FIGHT czyli najtańsza żołnierska jucha w Europie 

 

Kolejny ciekawy wywiad z Wojciechem Olszańskim członkiem Związku Jaszczurczego czyli medialnym "Aleksandrem Jabłonowskim". Doskonałe porównanie obecnej sytuacji Polski do czasów powstania listopadowego i styczniowego które jak wiemy w świetle dzisiejszych źródeł było inspirowane przez loże masońskie i miały za cel związanie Rosjan walkami z Polakami aby nie dopuścić do interwencji armii carskiej na zachodzie Europy. 

Moim zdaniem także dzisiaj stoimy w bardzo podobnej sytuacji w której nawet "nasz rząd" wmawia nam, że śmiertelne zagrożenie ze strony Rosji. Jeśli damy się podpuścić Amerykanom do wojny polsko-ruskiej to niechybnie podzielimy los Polski okupowanej, tak jak podczas rozbiorów. 

>>> youtu.be/yki-YaeXbn4

  

ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY 

  to główne hasło patriotycznej organizacji Związek Jaszczurczy 

 

26 kwietnia 2016 r

 

 
Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce
 
 
Wyjątkowo ciekawy wywiad z członkiem Związku Jaszczurczego, z Ruchu Narodowego 
Polecam wszystkim zagubionym nieco w dzisiejszej wojnie informacyjnej prowadzonej przeciwko Polsce. Po co Ameryce potrzebna jest naprawdę Polska w przyszłej wojnie ?
 
Powielajcie i rozsyłajcie ten wywiad każdemu kto jest myślącym człowiekiem, tym z PO i tym z PiSu bo i jedni i drudzy nie mają pojęcia, że antagonizuje się nas tematami zastępczymi.
 
Dawno już nie spotkałem tak bardzo skondensowanego merytorycznie w treść wywiadu. Doskonała wiedza, idealne postrzeganie geopolitycznych zależności i głeboki patriotyzm a na końcu przestroga dla młodych. Dzięki amerykańskim agentom wpływu działającym w Polsce przygotowuje nam się wojnę z Rosją. Jeśli nie będziemy aktywni politycznie i nie zastopujemy niektórych inicjatyw politycznych to będziemy martwi na poligonie wojny polsko-rosyjskiej którą przygotowują Polsce USA. 
 
 
>>> www.youtube.com/watch
 
 
"To będzie bardzo dziwna wojna. My będziemy ginąć, ale żadna bomba na Moskwę, Boston, Waszyngton, czy Petersburg nie upadnie" - mówi "Aleksander Jabłonowski", członek "Związku Jaszczurczego". Ponadto zauważa, że o wojnie USA z Rosją od lat pisze Zbigniew Brzeziński, który do tego zadania poleca Polaków. W nakreślonym przez amerykańskiego doktrynera planie, wielka wojna ma być prowadzona przez USA na terenie Polski, Ukrainy, Białorusi i krajów nadbałtyckich. Jej celem nie będzie jednak unicestwienie Rosji. Wręcz przeciwnie! Głównym przegranym mają być kraje Europy Środkowej, natomiast potencjał militarny Rosji zostanie szybko odbudowany, aby wesprzeć USA w kolejnej wojnie. Tym razem przeciwko Chinom.
 
Czy nakreślony lata temu scenariusz może się rzeczywiście spełnić? "Jabłonowski" wskazuje, że na Ukrainie rozegrano właśnie pierwszy akt, natomiast kryzys imigracyjny może być przygrywką do kolejnych działań. 
 
Zamiast słuchać serwowanej nam propagandy warto poznać stanowsko prawdziwych Polaków dla których dobro ojczyzny i patriotyzm są wartościami najwyższymi. Tego typu ciekawe wypowiedzi i publikacje umieszczane będą w tym wątku. 
 
 
I jeszcze jeden wywiad dotyczący ogólnej sytuacji geopolitycznej i wewnętrznej w Polsce, kiepska jakość ale także warte obejrzenia.   
 
> > >  www.youtube.com/watch
 
  
Grzegorz Nowak
 
serwis giełdowy
amerbroker.pl 
 

23 kwietnia 2016 r

 Komentarze

[2016-05-10] traba jerychonska
chyba czas sie obrzezac

[2016-05-11] Jarząbek
Wilno skasowało wszystkich .

[2016-05-11] Jarząbek
Jeszcze dodam , że w tym filmiku z RM z Maciarewiczem , pytanie zadaje Aleksander ,ten ze Związku Jaszczurczego .

[2016-05-12] Gość
Pis ma poparcie ludzi tak długo jak nie przyjmnie imigrantow.

[2016-05-12] Bolek
Jackowski o wojnie z Rosją https://www.youtube.com/watch?v=pxT67ISyEsU

[2016-05-13] Gość
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=8771&wid=18326772 Usa deportuje imigrantow i jakos Soros i jego fundacje nie protestują? W sumie to nie Europa wiec nie niszcza.

[2016-05-22] Jarząbek
Dorzucę link do spotkania z G. Braunem , "Szczęść Boże" jest coraz lepszy. //https://www.youtube.com/watch?v=RCM7uv2DtYI

[2016-05-26] Gość
Odczep się Nowak od RAŚ, każdy ma prawo walczyć o swoje. Jak Polska walczy z okupantem UE to to popierasz, ale jak RAŚ z okupantem Polską to już tobie nie pasuje. Co za obłuda.

[2016-05-26] G Nowak
@ gość, albo jesteś V kolumna niemiecka i wtedy rozumiem twoje zachowanie albo jesteś pożytecznym idiotą jeśli nie widzisz że Ruch Autonomii Śląska jest organizacją na wskroś proniemiecką mającą za zadanie doprowadzić do oderwania tej części kraju od Polski. Ta organizacja powinna zostać zdelegalizowana a jej prowodyrzy powinni zostać osądzeni.

[2016-05-26] Gość
Panie Grzegorzu ten link dot. Śląska jest prawidłowy?

[2016-05-26] Gość
Tytułowe hasło w prawidłowym, pierwotnym brzmieniu to : "Żeby Polska była polska"

[2016-05-27] Gość
Nowak osądzony to powinieneś ty zostać za fałszywe oskarżenia RAŚ. Gdzie masz przyłączenie do Niemiec lub oderwanie od Polski w statucie? Znasz termin autonomia? Prawa też się doucz, bo chlapiesz co popadnie. A w Wilnie i we Lwowie nie masz organizacji na wskroś Polskich z szerszymi nawet postulatami ws. Polski? Bądź obiektywny, a nie tylko grabie do siebie grabią. Ciekawe dla kogo pracujesz Nowak, bo to dziwnie wygląda.

[2016-05-27] G Nowak
@ zachowanie RAŚ śledzę od bardzo długiego czasu i swojego zdania nie zmieniam. Oprócz RAŚ osądzona za antypolskie popieranie tej organizacji powinna zostać także PO a przynajmniej część jej członków. Proszę mi tu chlapać pierdami o autonomii bo i ja jestem za autonomią kulturową jak i samorządową Kujaw, Wielkopolski jak i Śląska ale nie za działaniami mającymi na celu skłócenie tych mieszkańców i oderwanie tej ostoi polskości od ojczyzny. Państwo żeby było silne musi być scentralizowane decyzyj nie. Tej centralizacji władzy bali się niemieccy politycy po tym jak PO zostało odsunięte od koryta. Pracuje dla siebie ale staram się na ile mogę przede wszystkim dla Polski i dla mnie to wcale dziwne nie jest bo bardzo mocno czuję się Polakiem. A mój stan wiedzy pozwala mi na niezależną ocenę wielu spraw i kitów nikt mi nie będzie wciskał. Jeśli chodzi o Polskę to wyznaję jedną prostą zasadę - tu nie może być kompromisów. Chcesz mnie osądzić za oszczerstwa wobec RAS ? Bardzo proszę - czekam na proces. Dowodów na antypolskie działanie tej organizacji skrupulatnie przytoczę na wokandzie dziesiątki o ile nie więcej.

[2016-05-28] Jarząbek
@Gość - bierzecie kasę od Niemców ?

[2016-05-29] Arek
Panie Grzegorzu. Tak jak się nie sra we własnym ogródku, tak się nie wierzy przebierańcom. Dziękuję za uwagę. Arek

[2016-05-30] Hanys
Słusznie Arek, trzeba napiętnować zdrajców, targowiczan i piątą kolumnę

[2016-06-01] Adam
Oby tylko Wrocław i Gdańsk się odłączył od PL, może w ślady pójdą następni. Będą dwie PL jedna kondominum Niemiecko Żydowsko Ruskie na zachód od Wisły i drugie ojczyzna mlekiem i miodem płynąca na zachód - Pisogród ekspozycja Watykanu na wschodzie. W Pisogordzie będą tworzyć sojusze z od morza do morza aż po oceany ścigać V kolumny VI czy nawet VII, walczyć z tęczową zarazą i ze wszystkim co się da, będą media super wolne, marsze na 11 i każdego 10-go i czego tylko sobie naczelnik zażyczy. ADAM

[2016-06-01] Gość
Nowak reprezentuje polski nacjonalizm nieuznający wolnych wyborów ludzkich.

[2016-06-03] asd
@Adam Jak tylko tacy idioci jak ty popierają PO to jestem spokojny o wynik kolejnych wyborów.Normalni ludzi w coraz mniejszym stopniu sa za PO i N. Nie widzisz człowieku ze jestes nie tylko bardzo głupi co bardzo smieszny?

[2016-06-03] Adam
@asd nie popieram PO - to jest partia lewicowa, oczywiście lepsza niż komunistyczny PiS ale jednak lewica. Ja jestem absolutnym liberałem gospodarczym ot co w d. mam całe gadanie o Polsce - jak się tu zrobi zbyt socjalnie wyjadę bez żalu - tylko kto będzie wówczas tyrał na takich jak ty? ADAM

[2016-06-06] kpiz
@Adam, gdzie chcesz wyjechać? Polecam Afrykę, jakiś bantustan, bo w normalnych krajach absolutnego liberalizmu już nie uznają

[2016-06-08] Gość
wiele normalnych uznaje - nie byłeś więc pewnie nie masz o tym pojęcia. Azjaci za 30-40 lat zrobią z socjalistów europejskich swoich lokai.

[2016-06-14] Adam
Starszy Pan w wytartym mundurku przestał nadawać w TV o doktrynach, które przeczytał i swoich fobiach i nie ma czego rozpowszechniać? Jeśli ktoś w dzisiejszych czasach myśli, że jest istotna statystycznie liczba ludzi zdolnych przelewać krew za tzw. ojczyznę to jest w dużym błędzie. Ojczyzna to miejsce gdzie jest mi dobrze - jak z żoną zawsze można wymienić na inną. ADAM

[2016-06-20] Gość
Minister wojny postanowił zaatakować Państwo Islamskie - super pomysł ja bym jeszcze zaatakował Rosję i Chiny - jaki się bawić to się bawić.

[2016-06-28] Adam
Logicznie myśląc Pan w mundurku udający kombatanta a przynajmniej partyzanta ze spalonego lasu spokojnie może być szpionem ruskim. Brak zachodnich baz na terytorium PL to osłabienie naszej pozycji a nie wzmocnienie. Doktryny, które tak ochoczo cytuje są datowane na 30-40 lat wstecz - są tyle warte co papier do wiadomo czego. I pomyśleć, że ludzie są na tyle ograniczeni aby go słuchać? ADAM

[2016-11-13] Gość
http://objawienia-nieznane.blog.onet.pl/2010/06/30/objawienia-w-wizji-teresy-neumann/ Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje. Weźmie narody wierne Kościołowi w nagrodę wierności swojej.

[2016-12-23] Gość
http://reporters.pl/3905/slowacja-zdelegalizowala-islam-zadnych-meczetow-ani-publicznych-modlow/

[2017-01-25] Kuwer
Ziomkostwom niemieckim na Śląsku należałoby się poważnie przyjrzeć. Skatalogować ich, przyjrzeć się skąd mają fundusze na antypolskie działania i popatrzeć na ich powiązania z niemieckim BND.

[2017-02-19] Je ... Nowaka i sitwę jego
Weź Nowak i reszta oszołomów nacjonalistycznych jebnijcie się w dekiel. Te wasze ksenofobiczne i rasistowskie wpisy tylko świadczą o waszych wąskich horyzontach. Jakieś archaiczne dzielenie ludzi po narodowości właśnie przemija. Wystarczy spojrzeć po zamachowcach i krajach atakowanych, ale wy tego nie dostrzegacie. Nowak zejdź ze sceny, bo twoje dzieci czytając twoje narodowosocjalistyczne wizje za 10 lat będą się za głowę łapały, co pieprzyłeś. I jeszcze to straszenie wojną. Jaką wojną pajacu? Chętnie zrobię z Tobą i tym pachołkiem PISu szachownicą opcję na wojnę USA-Chiny w ciągu 30 lat, robotyka, automatyka, nowoczesność idzie, tak ta przez was wyśmiewana. Ja jestem nowoczesnym człowiekiem, człowiekiem renesansu i oświecenia, a nie średniowieczną pokraką, istotą inkwizycji. Poczytaj jeleniu historię i ekonomii się naucz, a zrozumiesz, a nie karmisz się radiem co ma ryja. Oczywiście tego nie opublikujesz, bo jesteś tchórzem zasranym, który selekcjonuje po goebbelsowsku, co jest tonie przychylne. Jak ty Nowak możesz spać snem sprawiedliwego po wykonaniu tak nikczemnej roboty dla całej chorej "jagiellońskiej: nacji. Rzygać się chce tą ideą Wielkiej Polski. Macie ludzie nasrane w głowach i opętał was strach przed drugim innym człowiekiem. To już przerabiało wiele nrodów zanim zmądrzały, i.e. USA.

[2017-05-01] Christo
Dziwię się Panie Grzegorzu, że publikuje Pan takie komentarze jak ten powyzej z 19 lutego 2017. Takie żale niech sobie wylewają na Onecie albo innej tubie propagandowej.

[2017-06-12] Rudi
@Adam Napisałeś "Jeśli ktoś w dzisiejszych czasach myśli, że jest istotna statystycznie liczba ludzi zdolnych przelewać krew za tzw. ojczyznę to jest w dużym błędzie" Bardzo byś się zdziwił w jak wielkim jesteś błędzie ale mam nadzieję, że nie dane ci będzie przekonać się o tym. Czego tobie i sobie życzę.

[2017-06-15] wcpo41
Pan Nowak słusznie prawi.A jak komuś ni pasuje to furtka otwarta...

[2017-06-16] WikatcyOh
@Christo, a ja się dziwię, że tak kochasz cenzurę i jesteś wrogiem wolności słowa. Inna zupełnie sprawa, że gość napisał konkretnie i do rzeczy. Ważniejsza jest jednak wolność Christo niż twoje prywatne poglądy.

[2017-09-24] Gość
Plecam do przeczytania artykuł Jana Martini: III RP – perfekcyjny projekt, gdyby nie ta „polskość-nienormalność”…: http://wnet.fm/kurier/wielkopolski-kurier-wnet-392017-jan-martini-iii-rp-perfekcyjny-projekt-gdyby-ta-polskosc-nienormalnosc/

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)