Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2020 r
w 2021 r
w 2022 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

> Medyczne kłamstwa BIG FARMA

 

Upadają wielkie kłamstwa medyczne BIG FARMA

 
 
W ostatnich dniach ła z Niemiec na cały świat nadzwyczajnej wagi wiadomość. Oczywiście tę wielką wiadomość przekazują tylko media prawdziwe, głoszące prawdę. Niestety ani słowa tej prawdy nie przekazały Polakom niemiecko-eskimoskie media typu TVN, Polsat i inne brukowce pokroju Michnika. Niestety, co najważniejsze dla nas Polaków ani słowa nie przekazały Polakom media głównego, podobno narodowego, polskiego nurtu z tzw. mediów narodowych. W czym rzecz ? 
 
Federalny Sad Najwyższy Niemiec na wniosek zainteresowanych stron procesowych po długotrwałym porocesie orzekł, że nigdy nie było i nie istnieje coś takiego jak wirus Odry. 
Po długich analizach wielu medycznych publikacji i analizach wielu badań naukowych sąd orzekł, że żadna z tych publikacji nie dowodzi istnienia wirusa, na walce z którym kartele farmaceutyczne zarobiły miliardy dolarów.
Jednocześnie stwierdzono, że w publikacjach mających potwierdzać istnienie wirusa popełniono kardynalne błędy, a wnioski tam zawarte nie mają nic wspólnego z tym co potocznie określamy dowodem naukowym.
Stwierdzono także, że dotychczas wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa były błędne i źle przeprowadzone.
 

Tragedia społeczeństw i całych narodów
 
Miliony dzieci na całym świecie i w Polsce zostały zaszczepione szczepionkami przeciwko chorobie wirusowej, która nie istnieje. Nikt dokładnie nie wie ile dzieci zostało trwale uszkodzonych lub nawet zmarło z powodu zastosowania szczepionek z dodatkiem aluminium czy innych trucizn. Oczywiście, w przeciwieństwie do nieistniejącego wirusa, zawarte w tych szczepionkach śmiertelne toksyny jak najbardziej istnieją i trują zaszczepione dzieci. Nikt nie wie ile milionów dzieci które przyjęły szczepionki zostało trwale okaleczonych lub zmarło. 
 
Wyrok Najwyższego Sądu Niemiec jest definitywnie jednoznaczny. Wirus Odry NIE ISTNIEJE !!! 
 
 
Nie poddawaj się presji BIG FARMA. Myśl zanim okaleczysz lub zabijesz siebie lub swoje dzieci. 
 
 
źródła: 
 
anonhq.com/anti-vaxxer-biologist-stefan-lanka-bets-100k-measles-isnt-virus-wins-german-federal-supreme-court/
 
www.wissenschafftplus.de/uploads/article/Protokoll_13_4_20150001.pdf
 
nworeport.me/2017/01/23/german-supreme-court-rules-measles-does-not-exist/
 
 

Grzegorz Nowak 
Serwis giełowy amrebroker.pl 
 

30 stycznia 2016 rKomentarze

[2017-02-01] olek
tu można przeczytać dokladnie o co chodzi: https://wolnemedia.net/zamieszanie-wokol-istnienia-wirusa-odry/

[2017-02-01] bellerofont
a tu trochę inne spojrzenie na ten temat: https://wolnemedia.net/zamieszanie-wokol-istnienia-wirusa-odry/

[2017-02-01] Gość
Czy pobieramy narządy od żywych ludzi? http://wrealu24.pl/services/4081-szok-w-polsce-pobieramy-narzady-od-zywych-ludzi-wstrzasajacy-i-mocny-wywiad-video http://www.fronda.pl/a/smierc-mozgowa-zabijanie-na-czesci-zamienne,981.html

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)