Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !!

 

 

Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny  

 
George Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Przez środowiska GW i TVN lansowany jest zgoła odmiennie - jako wielki wirtuoz inżynierii finansowej i dobrotliwy, postępowy filantrop. 
 
Soros mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest już realizowany poprzez finansowanie ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego, założona przez Sorosa..  O dofinansowanie z ostatniej puli dotacji mogły ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i wspierające politykę multikulti. Warto też zapoznać się ze sprawozdaniem fundacji za 2014 r. i listą organizacji które ona sponsoruje. Jest bardzo wymowna. Dla jednych to same "nowoczesne i postępowe" - dla innych propagujące wszelkiej maści dewiacyjne mniejszości oraz realizujące decentralizacje i rozkład państwa. 
 
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. 
Petru poprzez wspierające go liberalno-lewackie organizacje może mieć zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami. 
 
Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
 
W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali np. anty imigranckie hasła. 
 
Drugi Majdan w Warszawie - co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru - nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $. 
 
Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim we współpracy z KG Policji. 
 
„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski nielegalną imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Mogą być llanowane naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe. 
 
Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to pozwoli lewackim rządom na ograniczenie wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO. 
 
Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego można spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066. Wystarczy np. powołać rząd obrony demokracji we Wrocławiu który poprosi brukselskich sojuszników o pomoc. 
 
Oto plany manifestacji Kodu na najbliższą sobotę: 
 
 
 
Z funduszy fundacji Sorosa sponsorowane są między innymi takie organizacje i programy jak najskuteczniejsi  „łowcy mowy nienawiści”:
 
http://zglosnienawisc.otwarta.org/
http://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega
www.stopmowienienawisci.pl
http://www.otwarta.org/zrozumiec-zlo-warsztaty-dla-policji-15-17-12/
http://www.otwarta.org/przestepstwa-z-nienawisci-szkolenie-w-prokuraturze-generalnej/
http://www.otwarta.org/vii-bliskie-spotkanie-chrzescijan-i-zydow/
 

Jednym z ostatnich dzieł tego światowego obrońcy demokracji jest ten oto spot >> youtu.be/N_pptoMvdao

 A tu sam bohater dywaguje o nowym światowym ładzie który ma być realizowany >> youtu.be/jFjMqujinXk

 

ABC KODU najlepiej ilustruje poniższy obrazek. 
 

 

Rozumiem wszystkich tych którzy protestują bo mają właściwe czyli "słuszne pochodzenie" a także tych którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci. Mam nadzieję, że jeśli sprowokowane zostaną jakieś pierwsze rozróby na ulicy to szefowi MSW nie zadrży ręka i natychmiast spacyfikuje takie bandy za działalność terrorystyczną.  

Dla narodowców idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby policja przynajmniej przestała chronić takie manify i dała wolną rękę do działania sekcjom sportowym kibiców i Ruchu Narodowego. A tak na poważnie chociaż wymiana opinii między kodomitami a narodowcami byłaby doskonałą formą perswazji dla lewaków to trzeba zachować spokój na ulicach i nie dopuścić do jakichkolwiek prowokacji bo to dałoby argumenty dla potencjalnej niemieckiej interwencji w Polsce > youtu.be/pH5BBKHKlQ8

 

Fundacja Batorego do natychmiastowej likwidacji 

Przewodniczący Rady Fundacji, prof. Marcin Król wezwał ostatnio w tygodniku Wprost do łamania prawa. Cytuję: " trzeba znaleźć środki na przeciwstawienie się nie zamachowi stanu (Kaczyński nie jest taki głupi i wie, że to byłoby niedopuszczalne i łatwe do załatwienia), lecz rozwaleniu demokracji od środka, co jest także zbrojną formą jej obalenia. (...) Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem”. 
 
Moim zdaniem takie wypowiedzi kwalifikują się do natychmiastowej delegalizacji takiej jawnie antydemokratycznej i antypolskiej organizacji. Jako ciekawostkę można dodać, że Helsińska Fundacja Praw Człowieka, której wieloletnim prezesem był prof. Andrzej Rzepliński (obecny prezes Trybunału Konstytucyjnego), w 2015 roku otrzymała prawie 1.000.000,- USD od Open Society Foundation należącej do… G. Sorosa :) 
 
Czy naprawdę musimy się bać prolewackiej propagandy lansowanej przez Sorosa i jego Fundację Batorego ?
 
Ktoś może powiedzieć - dajcie im spokój, jest demokracja niech młodzi robią co chcą. Otóż nie. Nie można pozwolić na takie działania. Proszę zobaczyć co się działo w ostatnich dniach w Niemczech, w Lipsku który jest siedliskiem młodzieżowych lewackich organizacji. Tu ideologia lansowana przez Sorosa w postaci lewackiej antify doprowadza do bratobójczych walk, mieszkańcy są zastraszani, miasto jest regularnie dewastowane walkami z policją a nasze media milczą. Proszę zobaczyć - lewackie bojówki młodych Niemców z antify z wypranymi mózgami wychodzą na ulice, walczą z policją i domagają się więcej imigrantów w Niemczech www.youtube.com/watch  >> www.youtube.com/watch
 
Ktoś powie - w Polsce to nie jest możliwe. Nie ? To zobaczmy jak środowiska związane z GW i michnikiem - zapewne organizacje sponsorowane także przez Fundacje Batorego rozbiły wykład otwarty na UAM w Poznaniu za którym opowiedziało się kilkuset naukowców i akademickich wykładowców - www.youtube.com/watch

 

A oto skład "demokratów i patriotów" z Fundacji Batorego:
 
Przewodniczący - Marcin Król – filozof i historyk idei, dziekan Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, były redaktor naczelny miesięcznika „Res Publica Nowa”
 
Członkowie:
 
Jan Krzysztof Bielecki – ekonomista Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Premierze RP żydowskie pochodzenie, wywodzi się z UW/UD/PO
Bogdan Borusewicz – historyk, Marszałek Senatu RP - już nie marszałek, ale członek PO
Agnieszka Holland – reżyserka, scenarzystka, Prezydent Polskiej Akademii Filmowej (obecna na manifie KOD, żydówka, której ojciec walczył przeciw Polakom w Armii Czerwonej, a po II WŚ pisał dla stalinowskiego rządu w Polsce teksty przeciwko Armii Krajowej, znana z antypolskiego filmu "W ciemnościach")
Olga Krzyżanowska – lekarz 
Helena Łuczywo – redaktorka współzałożycielka Gazety Wyborczej (córka komunistycznych działaczy żydowskiego pochodzenia)
Andrzej Olechowski – ekonomista Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Banku Handlowego S.A. (wraz z WSI - ojciec i współzałożyciel PO)
prof. Zbigniew Pełczyński – politolog, Pembroke College, Uniwersytet Oksfordzki
prof. Andrzej Rapaczyński – prawnik, Szkoła Prawa, Uniwersytet Columbia (mąż Wandy Rapaczyński, żydówki, założycielki GW, wieloletniej prezes Agory S.A. wydającej G. Wyborczą, ojciec Rapaczyńskiej to przedwojenny komunista)
Henryk Woźniakowski – wydawca Prezes Zarządu Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak 

Zarząd Fundacji Batorego  

Prezes - Aleksander Smolar, politolog - "mieszka" w siedzibie TVN - dyżurny ekspert do wszystkiego
 
 
George Soros 
przybliżmy tylko pokrótce sylwetkę wielkiego obrońcy demokracji, filantropa i mistrza spekulacji finansowej  
 
George Soros jest ścigany listami gończymi w kilku krajach Azji które oskarżają go o to, że korumpując urzędników państwowych sektora bankowego, najczęściej central banków narodowych zyskiwał poufne informacje dotyczące kwot rezerw jakie posiadały dane państwa do obrony swojej waluty.
 
Oskarżany jest o to, że mając tę wiedzę organizował tzw. spekulacyjne zamachy na waluty krajowe tych państw doprowadzając do ich gwałtownego osłabienia. Dzięki takiemu procederowi zyskiwał ogromne pieniądze grając na spadki danej waluty. Takie najgłośniejsze ataki były np. na Koreę Płd, Malezję, Tajlandię, Tajwan czy Indonezję. Wielu ekonomistów z UK twierdzi, że podobny mechanizm korupcji zastosował wobec Banku Anglii kiedy jak to mówi lewicowa prasa - "geniusz spekulacji" powalił funta na kolana.
 
Eksperci tzw. Gazety Wybiórczej o tych działaniach zapewne nie wiedzą a mistrza Sorosa nazywają wirtuozem rynków finansowych, mistrzem inżynierii finansowej, wielkim filantropem i mecenasem oraz krzewicielem demokracji. W zagranicznych mediach jest mnóstwo publikacji na temat moralnie dwuznacznych metod zarabiania przez Sorosa kapitału.
 
Sam wielki mistrz w państwach które go ścigają listami gończymi już się nie pojawia a mógłby przecież rzetelnie wyjaśnić i wytłumaczyć "haniebne pomówienia" szkodzące jego reputacji. Ciekawym jest także to, że po paru casusach ataków spekulacyjnych na waluty tych azjatyckich krajów kilka pozostałych państw Azji południowo-wschodniej zapobiegawczo dało zakaz wjazdu Sorosowi na swoje terytorium uznając go za persona non grata. Ostatnio także rząd Rosji wydał zakaz prowadzenia działalności fundacji tego wybitnego obrońcy światowej demokracji. 
 
Aktywność polityczna – mocno zaangażowany i wspierający obronę demokracji na Ukrainie, w Gruzji i np. w Serbii. Według niezależnych mediów jego fundacje sponsorują druki map pokazujących szlaki wędrówek dla nielegalnych imigrantów do Europy. Według informacji publikowanych w austriackiej prasie które to media cytują słowa oficera austriackich służb ten człowiek wielkiego serca tak bardzo przejął się losem uchodźców, że jest podejrzewany o to, że wspólnie z innymi grupami amerykańskich bankierów finansuje przerzut uchodźców do Europy.
 
W Polsce Soros jest znany z bardzo aktywnego wspierania tzw. programu Balcerowicza. W ostatnich dwóch latach tak bardzo pokochał nasz kraj, że w swoim ręku skupił już prawie 30 % koncesji na eksploatację gazu łupkowego w Polsce. Pewnie źle na tym wyjdzie :), bo oficjalne media podają informacje, że łupki są nic nie warte, no chyba że p. GS wie coś więcej niż inni.  
 
Moim skromnym zdaniem, gloryfikowanie osoby G Sorosa jako krzewiciela demokracji w kraju o ponad tysiącletniej tradycji i szczególnej tolerancji to wyjątkowo niefortunny wybór. Reprezentantom fundacji Batorego sugerowałbym dokładniejsze zaznajomienie się z historią kraju w którym aktualnie żyją i okazywanie większego szacunku jego obywatelom oraz respektowania fundamentalnych zasad prawa Rzeczypospolitej. 

 

Grzegorz Nowak

serwis giełdowy amerbroker.pl  Komentarze

[2015-12-18] Kacper
Dlaczego ludzie jeszcze się nie buntują ?

[2015-12-18] G Nowak
Bo władza odbiera im na razie tylko wolność, ekonomicznie jest jeszcze przyzwoicie. Naród wyjdzie na ulice dopiero jak nie będzie co garnka włożyć.

[2015-12-18] ged
co w takim razie można zrobić oprócz ,,otwierania oczu"znajomym i wzięcia udziału w demonstracji narodowców??

[2015-12-18] Gość
Czemu PiS nie zrobil porządku TVP? Pownien od tego zacząć. A tak wygrali wybory i są bezradni jak dziecko w piaskownicy. PO pierze ludziom mozgi i czlowiek który poszedl na sztuke z czeskimi aktorami rosnie w sile. A z reszta jaki czlowiek takie hobby.

[2015-12-18] Gość
przygotowujmy się Panowie na najgorsze

[2015-12-18] Adam
Jak wejdzie ustawa o podatku bankowym oraz dojdzie do przewalutowania kredytów CHF - wówczas mamy majdan. ADAM

[2015-12-18] WP
Medialny przekaz ogłupia ludzi i nie widza tego co dzieje się. Manipulacja. Ile ludzi w tym kraju jeszcze jest w stanie samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski?

[2015-12-18] M24
Panie Grzegorzu, czy sądzi Pan ze tym razem damy radę? Czy mozna w tej chwili odpowiedzieć jaki są szanse powodzenia PiS? chyba jednak ten Kaczor to nie jest z układu skoro go tak nienawidzą? M24

[2015-12-18] Adam
Tak na marginesie - papier jest cierpliwy wszystko przyjmuje - czy ma Pan jakieś dowody na potwierdzenie powyższych tez. ? ADAM

[2015-12-18] Paździoch
Panie Grzegorzu, a jeżeli chodzi o źródło tej informacji, to uzyskał Pan tę informację z jakiegoś oficjalnego źródła? Jeżeli informacje te są wiarygodne i prawdziwe, to trzeba bić na alarm... Jak w takiej sytuacji zachowa się nasza władza? Z tego co kojarzę, to Rosjanie niedawno zakazali działalności wszelkich fundacji Sorosa.

[2015-12-18] G Nowak
@ adam & paździoch, wczoraj weryfikowałem te info, są ogólnodostępne, główne informacje znajdują się na samej stronie fundacji ubrane w piórka walki o wolnośc i demokrację w Polsce, tzw. biały wywiad, trzeba tylko samemu poszukać i skojarzyć

[2015-12-18] G Nowak
@ M24, to trudne pytanie i nie znam na nie odpowiedzi. W Polsce są trzy główne "partie polityczne" które walczą między sobą o władzę i są one inne niż się ludziom powszechnie wydaje. Są to, Loża wielkiego wschodu (geremek i michnik), loża rytu szkockiego i najstraszniejsza najbardziej bezwzględna żydowska loża B’nai B’rith Polin wpuszczona do Polski za czasów Lecha Kaczyńskiego w 2007 roku. Ci ludzie są we wszystkich oficjalnych partiach politycznych. Polakom daje się tylko iluzję wyboru między PO, Nowoczesną czy PIS. Wystarczy po kilka osób w danej partii na kluczowych stanowiskach aby robiły to co jest potrzebne i konieczne. W 1938 r. kiedy prezydent Mościcki likwidował lożę B’nai B’rith dał ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń aby przenigdy tej antypolskiej organizacji nie wpuszczali do kraju. W 2007 roku prezydent Lecz Kaczyński zezwolił na jej odtworzenie. Głównym wrogiem wszystkich tych antypolskich i bandyckich organizacji są kościół i partie ruchu narodowego dlatego że w większości partie narodowe opierają się na wartościach religijnych. Jak mam wierzyć że polska rewolucja się uda, skoro z tych antypolskich źródeł płyną pieniądze na szkolenie policjantów, sędziów i prokuratorów ? Może już niedługo będzie tak, że jak powiem publicznie Bóg Honor Ojczyzna to mnie wsadzą na 3 albo 5 lat. Naród w swej olbrzymiej większości jest niestety i głupi i zmanipulowany ale powoli budzi się i jest nadzieja. Oby tylko nie obudził się za późno.

[2015-12-18] G Nowak
Właśnie przed chwilą za ten artykuł usunięty został cały mój profil ze wszystkimi artykułami na facebooku. Już jestem rasistą i faszystą. Ja pier..e, taką mamy demokracje i wolność słowa.

[2015-12-18] G Nowak
Orientuje się ktoś czy a jeśli tak to w jaki sposób można odtworzyć konto na pejsbuku ? Szkoda bo miałem tam sporo bardzo ciekawych informacji i dostawałem mnóstwo info z niezależnych źródeł.

[2015-12-18] Zosia
No nieźle :) próbowałam umieścić link do tego artykułu na interii to pokazuje mi się informacja że "adres tej strony jest niedozwolony" Na bank jest Pan na cenzurowanym a może nawet na jakiejś liście. Sami popróbujcie interia nic co z pana strony mi nie publikuje.

[2015-12-18] gawron
No prosze, znow taki antyzydowski wpis.

[2015-12-18] gawron
Tak sobie mysle, ze nie zamykali Panu konta na fejsbuku dopoki nie ruszal Pan zydostwa i ich interesow. Jak Pan nawalal w Rosje, to bylo cacy.

[2015-12-18] M24
Już jest: https://www.facebook.com/amerbroker.amerbroker M24

[2015-12-18] G Nowak
@ M24, tak po interwencji przywrócili stronę ale nadal nie mogę się jeszcze zalogować, mam cofnięte uprawnienia do administrowania strony, widzę, że dużo publikacji jest też usuniętych

[2015-12-18] G Nowak
@ gawron, może i ma Pan rację :) do tej pory nie poruszałem publicznie tego "drażliwego" tematu

[2015-12-18] xm
pewnie chodzi o 2016. https://www.youtube.com/watch?v=h_BGj4RD2IM Niestety wszystko układa się w całość, już pieprzą, że petrus ma więcej poparcia niż PIS. To będzie jego mandat do obalenia rządu. Najpierw jeszcze pourabiają gawiedź, a później wyprowadzą na ulice baranów. Trzeba się modlić i tyle. Bo nie ma nic gorszego jak wojna domowa.

[2015-12-19] Gość
To pis sieje propagandę z chorej rzadzy wladzy niedowartosciowanego prezezesa. Swoimi socjalnymi hasłami przyciąga równie niedowartościowany elektorat.Niestety, polacy słyną z tego, ze lubią narzekac i srać w swoje gniazdo. Na szczęście nie wszyscy. Mądrzy ludzie myślą racjonalnie.

[2015-12-19] Keks
@Gościu - mniej tvn a więcej samodzielnego myślenia polecam.

[2015-12-19] Gość
KOD to bzdura. PO i reszta piorą Polakom mózgi. Urabianie i manipulowanie. PiS robi to co każda partia po przejęciu władzy, nic nowego. Ludzie obudżcie się, PO to katastrofa

[2015-12-19] Gość
KOD - Kolaboranci - Oszuści - Debile. Taki jest skład manifestujących Liderzy to ci, którzy bronili Komorowskiego, Jaruzelskiego, Wałęsy

[2015-12-19] Gość
Nie mogą zmienić mediów teraz, dopiero od stycznia

[2015-12-19] Gość
http://www.zelaznalogika.net/kto-tak-naprawde-tworzy-komitet-obrony-demokracji/

[2015-12-19] obserwator
I jak tam wrażenia po dzisiejszych marszach ? W mediach telewizyjnych było to chyba najważniejsze wydarzenie od 100 lat bo w tvn i polsacie godzinami transmitowali relacje.

[2015-12-19] G Nowak
@ obserwator, ja też z wielką uwagą obserwuję to wszystko. Kilka wniosków można wyciągnąć. Po pierwsze widać, że mają pieniądze i są dobrze instytucjonalnie zorganizowani. Nie jest to ruch spontanicznego buntu. Na pierwszych manifach rzadko mieli biało-czerwone flagi. Dzisiaj było ich mnóstwo. Jak widać na filmikach niezależnych operatorów w necie ludzie nie kupowali tych flag. Wyciągano je z brudnych bagażników samochodów dostawczych lub autobusów (o ZGROZO !) i rozdawano demonstrantom. Żeby nie było kompromitacji że nie potrafią śpiewać hymnu to tym razem w Warszawie hymn śpiewał jeden wodzirej a reszta słuchała. Jak sobie to porównam z tym jak to było na Marszu Niepodległości to wyglądało to tak, że jak śpiewany był hymn to ryk z ponad 100 tysięcy gardeł był taki, że ziemia drżała obok a każdy dawał z gardła tyle ile miał maksymalnej mocy. A więc porównanie patriotyzmu to żenada i marna imitacja ze strony kodowców. Zagrożenie dla stabilności państwa jednak istnieje bo widać, że mają dwie potężne MOCE. Kasa która idzie na gadżety i opłatę dojazdów autobusami, posiłki itp. oraz media. Wrzask w mediach jest taki, ze w Polsce jest oddolna rewolucja i uczestniczy w niej co najmniej ze 100 mln obywateli. Te niby autorytety zapraszane do mediów robią ludziom naprawdę wodę z mózgu. Sam znam osoby które zmieniły nastawienie do PiSu po tej medialnej wrzawie. Choć w ograniczonym zakresie to propaganda medialna jednak działa i rząd może polec. Gdybym to ja decydował to najpierw odbiłbym media żeby dać ludziom możliwość wyrobienia sobie opinii na podstawie rzetelnych informacji. Młodzież ma info z niezależnych mediów internetowych ale pokolenie 40-60 latków nie bo ogląda TV. Po drugie bezwzględnie odciąłbym kasę dla wszystkich firm i ludzi od michnika i pedałenu. Kasę z reklam która płynęła ze spółek skarbu państwa i instytucji rządowych. Mało tego – zmieniłbym natychmiast prawo i radykalnie bym ograniczył możliwość emisji większości reklam w TV, radio i mediach pisanych. Wyrównałoby to konkurencję polskim producentom i zmniejszyło zyski zachodnim korpo - także obecnym mediom. Wtedy kodowcom zostałyby tylko dotacje sponsorów zagranicy takich jak Soros. Jakby dalej fikali to zlikwidowałbym takie fundacje Sorosa tak jak to zrobiono w Rosji albo przynajmniej zabroniłbym przyjmowania przez nie pieniędzy z zagranicy. Konfrontacja i eskalacja tego konfliktu musi i tak przyjść bo PO pozwoliła na dojenie Polaków w takiej skali, że jakikolwiek ruch rządu ograniczający te zyski będzie wywoływał wielkie oburzenie zachodnich firm, zwłaszcza niemieckich. Odnoszę wrażenie, że rząd unika radykalnych rozwiązań i nie jest przygotowany na nie. Podstawa to dobra organizacja i odcięcie każdej złotówki która zasila tę bandę. A drugie to świadomość obywatelska. Każdy kto kupuje, czyta lub ogląda te media daje im kasę do dalszego działania. Jak przyjdą mrozy to rząd dostanie 2-3 miesięczny prezent żeby uporządkować trochę spraw. Tak czy inaczej to dopiero początki cyrku i prawdziwych walk, zapewne także ulicznych.

[2015-12-19] Polak
@ GNowak, Panie Grzegorzu ograniczenie reklam w ogóle to chyba jednak przesada ?

[2015-12-19] G Nowak
@ Polak, nie uważam tak. Jeśli mamy zmieniać kraj na lepsze to trzeba być innowacyjnym, kreatywnym. Po pierwsze - reklama jest tylko kanałem utrwalającym przewagę zachodnich producentów nad krajowymi wytwórcami. Po drugie nie wnosi wartości obiektywizmu, ma skłonić jedynie do zakupu produktu – więc z tego punktu widzenia jest nie tylko zła ale moralnie szkodliwa. Po trzecie daje zysk zachodnim mediom który jest wydatkowany na utrzymywanie pożądanej świadomości społecznej poprzez manipulacje. Zburzmy to. Zróbmy co najmniej zakaz reklamy produktowej a może także wizerunkowej. Stwórzmy nowy KOD działalności pogranicza biznesu, reklamy i sprzedaży. Taki aby był bardziej obiektywny i sprawiedliwy dla konsumenta, społeczeństwa i polskich firm i aby był pożądany moralnie. Dzisiaj reklama to pro zakupowe oszustwo i utrwalanie moralnie i etycznie wątpliwych wartości. Kilkanaście lat temu współtworzyłem największy na polskim rynku finansowym budżet reklamowy liczony na dziesiątki milionów złotych i miałem okazję współpracować z tzw. sieciówkami, największymi agencjami reklamowymi o zasięgu światowym więc refleksje te płyną z doświadczenia. Jeśli mamy zmieniać Polskę na lepsze i ma być ona bardziej sprawiedliwa to trzeba wyznaczać nowe standardy i nie można się bać wprowadzania nowych rozwiązań.

[2015-12-19] śledczy
Najpierw trzeba posadzić kilka postaci ze szczytów władzy za megakorupcje to reszta spokornieje.

[2015-12-19] G Nowak
Pełna zgodność, jest w kim wybierać. Korupcja szła w dziesiątki mld zł choćby tylko dla słupów z WSI. Podobno w jednym z ministerstw nie było żadnego publicznego przetargu którego nie wygraliby ludzie powiązani z WSI. Trzeba udowodnić przestępstwa korupcji kilku ludziom ze świecznika. Nie powinno to być trudne bo 8 lat bezkarności oduczyło ich zacierania śladów i robili to bezczelnie.

[2015-12-20] historyk
Ośmiu sędziów z TK było tajnymi współpracownikami lub pracownikami SB i mówimy o tych, których teczki nie zaginęły. Dziewiąty sędzia nazywa się Kieres i to on stworzył w IPN tak zwany zbiór zastrzeżony, gdzie żaden historyk i dziennikarz wejść nie może.

[2015-12-20] Gość
W tej sytuacji mozna a nawet trzeba promowac te informacje, mowic glosno o powiazaniach poprzedniego kolchozu rzadowego, promowac niezalezne media. Zachecac ludzi to sprawdzenia informacji, polecac ksiazki Sulimskiego, zadawac pytania dlaczego o tym sie nie mowi. Rozmawiac z osobami starszymi ktore nie umieja korzystac z internetu, pokazywac rodzicom strony z informacjami. Kiedys za niezalezne medium uwazalo sie skrajne i nie przez wszystkich lubiane Radio Maryja, ale jest juz wiecej zrodel wiec trzeba je promowac.

[2015-12-20] Michał Sybirak
MAJDAN W POLSCE – CZY TO MOŻLIWE? http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2015-12-19-majdan.html oraz http://bit.ly/1B7IMoM

[2015-12-20] Gość
to co tu czytam mnie przeraża, żadna, podkreślam ale to żadna partia nie jest tego warta. Każdy chce do koryta bez względu na nazwę i 99% tych polityków ma w dużym poważaniu społeczeństwo, a licz się tylko jego interes. Wg. mnie przy władzy nie powinna być tym bardziej partia która wywołuje tak skrajne emocje wśród społeczeństwa bo to wywoła tragedię.

[2015-12-20] Gość
Jak dana partia bedzie namwiała ludzi do zamieszek to trzeba ją zdelegalizować,. taki Putin nigdy by nie pozwolił aby partie proniemieckie wtrącały mu się do władzy. Obserwując PIS - to patrze na bezradność. Niby tyle prawników a nie potrafią zrobić porządku w TVP. PO manipuluje informacjami jak chce a ludzie jak pelikany łykają wszystko. Sam Soros powiedział jak bedziecie coś pokazywać w mediach wiele razy to ludzie w to uwierzą. I to działa.

[2015-12-20] roczarowana
Jak PO i KOD może w tak podły sposób manipulować narodem ja się pytam ?

[2015-12-20] Scarecrow
Do roczarowana: Bo proszę pani to nie są Polacy, to są funkcjonariusze i robią co im każe pracodawca. Oni wierzą tylko mamonie. Dla nich nie ma Boga, ani honoru ani ojczyzny

[2015-12-20] Gość
Fajnie się tak tutaj poklepujecie po plecach. Kombinujecie itd. Nie dostrzegacie jednak, że model manipulowania ludźmi jest wciąż ten sam. Pojawia się ktoś, kto zajmuje pozycję sugerującą wam, że wie więcej, że jesteście zagrożeni, oraz, że on zna lekarstwo, tylko musicie go słuchać. Tak wygrał pis, tak było w latach 30 w niemczech i wielu innych miejscach. To stosują media takie jak onet by być czytanymi, reklamy by kupować leki itd. Nie zauważacie jednak, że łykacie spreparowaną, ogłupiającą papkę. To nic innego jak tzw wirus albański. Wyślij to do 10 osób to ktoś cię pokocha a jak nie wyślesz to nie wieadomo co ci się stanie. Marta z Olsztyna wpadła pod auto a jarek z warszawy udławił się obiadem. W zmodyfikowanej formie jest używany do uzyskiwania wpływów społecznych i politycznych. Bardzo łatwy do rozpoznania po braku rzeczywistych, konkretnych dowodów. Są jedynie nośne dekoracje, za którymi nie istnieją konkrety.

Obrazek do komentarza

[2015-12-20] Gość
Robią to z przepisu na zabę .. Gotują nas powoli i nieodczuwalny tego i trwa to juz 26 lat ..!! Żabę się tak gotuje i raki .. Bo jak odrazu we wrzątek to piszczy wrzeszczy i WALCZY a oni tego nie chcą ..petru sretru ,PO SLD PSL przesiąknięte żydo komuną .... Wyłącznie TVN TV a włączcie myślenie POLACY bo wróg nie tylko u bram ale w rządzie naszym

[2015-12-20] Gość
Trafiłem tutaj przez przypadek. Nieźle macie wyprane mózgi

[2015-12-20] Gość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,KOD-w-zwiazku-z-oszczerczymi-atakami-Pawla-Kukiza-dzialania-podejma-prawnicy,wid,18058049,wiadomosc.html

[2015-12-20] Bula
Piszecie, ze zaczelibyscie od mediow. Jak? Trybunal uznawalby ustawy za niekonstytucyjne tudzież ograniczały wejście ustaw w życie

[2015-12-20] x
Faktycznie George Soros jest scigany listem gonczym. Federacji Rosyjskiej. Czuc w tekscie ze pisane przez rosjan. Im bardzo sie nie podobal Ukrainski Majdan.

[2015-12-20] Gość
z mapki widac ze w poludniowo wschodniej polsce to nawet nie prubuja bo tam KODowcow sie nie znajdzie - ani pieniedzy za manife nikt nie przyjmie bo to wstyd.

[2015-12-20] Gość
Jedno wielkie bagno!!!

[2015-12-20] LL
Gość jeśli twierdzisz że to wszystko wyssane z Palca, to napisz może co takiego PiS zrobił, że wywołał taką reakcję? Kogoś ścięto na placu zamkowym w Warszawie za niepójście do kościoła? A może zdelegalizowano wszystkie partie opozycyjne? No to może zabito jakichś działaczy walczących o prawa człowieka? Wyłączono internet? Co takiego się stało? Otóż powiem ci co się stało. PiS dostało z liścia (PO na podstawie niekonstytucyjnej ustawy wybrało sędziów TK przed terminem) i liczyła, że PiS nadstawi drugi policzek. Tym razem jednak PiS nie nadstawił, nie przepraszał tylko oddał z pięści (wybrał pięciu swoich sędziów). Patrząc z boku PO zaczęło łamać standardy i prawo, a PiS też je łamiąc przywrócił to co próbowała zmienić PO. Jest to co najwyżej ostry spór polityczny, a nie powód do wyprowadzania ludzi na ulicę - ewidentnie ktoś to wspomaga. Pomyśl, same banki i hipermarkety mogą od przyszłego roku płacić kilkadziesiąt miliardów nowych podatków - spodziewałeś się, że zrobią to z uśmiechem na twarzy?

[2015-12-20] G Nowak
Na manifie kodomitów widziałem hasło "nie chcemy 500 zl". Powiedzcie proszę, że to jest oddolna minifestacja zwykłego obywatela :) Proszę jechać na ścianę wschodnią, na północ czy do centralnej Polski i popytajcie ile to jest 500 zł więcej w budżecie rodzinnym. Jakkolwiek by nie oceniać PiS to po raz pierwszy władza chce dać olbrzymie w skali kraju pieniądze szaremu obywatelowi a ten biedny obywatel wg kodu niby protestuje, że nie chce 500 zł i że to zamach na demokrację. Śmiech na sali :) W kodzie są grupy uprzywilejowanych którzy robią wielki kwik, że są odciągani od koryta w którym jest kawior i ośmiorniczki. To boli jak GW musi zamykać oddziały bo skończyły się wielomilionowe wpłaty z państwowych instytucji. Mówiąc jeżykiem GW to awanturnictwo i próby zamachu na legalnie urzędujące władze demokratycznego państwa.

[2015-12-20] Gość
Elyta, a w kąciku "mistrz marionetek".

Obrazek do komentarza

[2015-12-20] G Nowak
@ X, Pan nie zna prawdy, G Soros jest ścigany listami gończymi w wielu krajach Azji które oskarżają go o to, że korumpując urzędników państwowych sektora bankowego, najczęściej central banków narodowych zyskiwał poufne informacje dotyczące kwot rezerw jakie posiadały dane państwa do obrony swojej waluty. Mając tę wiedzę organizował tzw. spekulacyjne zamachy na waluty krajowe tych państw doprowadzając do ich gwałtownego osłabienia. Dzięki takiemu procederowi zyskiwał ogromne pieniądze grając na spadki danej waluty. Takie najgłośniejsze ataki były np. na Koreę Płd, Malezję, Tajlandię, Tajwan czy Indonezję. Wielu ekonomistów z UK twierdzi, że podobny mechanizm korupcji zastosował wobec Banku Anglii kiedy jak to mówi lewicowa prasa - "geniusz spekulacji" powalił funta na kolana. Eksperci tzw. Gazety Wybiórczej o tych działaniach zapewne nie wiedzą a mistrza Sorosa nazywają wirtuozem rynków finansowych, mistrzem inżynierii finansowej, wielkim filantropem i mecenasem oraz krzewicielem demokracji. W zagranicznych mediach jest mnóstwo publikacji na temat moralnie dwuznacznych metod zarabiania przez Sorosa kapitału. Sam wielki mistrz w państwach które go ścigają listami gończymi już się nie pojawia aby wyjaśnić i wytłumaczyć "haniebne pomówienia" odnośnie swojej reputacji. Ciekawym jest także to, że po paru casusach ataków spekulacyjnych na waluty tych azjatyckich krajów kilka pozostałych krajów Azji południowo-wschodniej zapobiegawczo dało zakaz wjazdu Sorosowi na swoje terytorium.

[2015-12-20] Gość
A czy pan Marcinkiewicz pracujac w Londynie nie zetknal sie z atakiem na polskiego zlotego? Wtedy tez Soros mogl mieszac?

[2015-12-20] Gość
Panie Grzegorzu, nurtuje mnie kilka rzeczy. Po pierwsze, będąc realistą uważałem zawsze że PiS też jest sterowany przez jakieś bardzo silne ręce, najpewniej zza oceanu. Zawsze uważałem że to ekipa lepsza od PO ale daleka od ideału. Jak w takim razie oni mogą planować takie rzeczy jak planują - podatki bankowy i hipermarketowy (uderzenie w korporacje), promowanie rodziny, obrona terytorialna, uchodźcy, sprzedaż ziemi obcokrajowcom itp. Wszystkie te projekty są cudownie zgodne z moimi oczekiwaniami i absolutnie niezgodnie z oczekiwaniami tych, którzy naprawdę pociągają za sznurki na świecie. Jednocześnie jak Pan pisze są niezrozumiałe związki PiS z żydami (loża Bnai Brith, wprowadzenie obchodów Chanuki przez Lecha Kaczyńskiego, wspieranie budowy Muzeum Żydów Polskich). Mi się te związki bardzo nie podobają, bo faworyzują jakąś malutką grupkę nadając im rangę na którą nie zasługują. Nie umiem zrozumieć tej układanki. Popieram PiS bo realizuje to czego oczekuję, ale nie wiem do końca co o nich myśleć. Jednocześnie skala protestu przeciwko nim utwierdza mnie w przekonaniu że chcą dobra Polski. Ma Pan jakieś zdanie na ten temat?

[2015-12-20] Puma
Zrozum, że ani banki ani hipermarkety nie płacą podatków. One jedynie przekazują rządowi pewien procent tego co dostali od ludzi. Skoro będą większe podatki to wezmą od społeczeństwa więcej. Banki i hipermarkety nie stracą. Pis tylnym drzwiami wprowadza wam te podatki, których nie chcieliście od PO, a wy się cieszycie. Co pis zrobił? Nie dopuszcza opozycji do głosu. Poseł dostał od marszałka 2500 zeta kary za przedłużenie mowy o minutę. Łamią ustalone procedury. Podejmują decyzje prawne uznaniowo, jak jest niezgodna z prawem, tym gorzej dla prawa. Huraganowo wymieniają wszystkich ludzi, których tylko.mogą, na swą lojalną sitwę. To oznacza, że żaden z wymienionych ludzi nie podejmie decyzji niezależnej od prezesa. To oznacza nie wiatygodną władzę, przywileje, wpływy oraz tworzy gogantyczny, nierozerwalny układ, ponieważ stawia ich ponad prawem. Nawet jeżeli ktoś prawo złamie, to nad prokuraturą i sądami będzie ziobro, a na skazanych, albo nawet nie, czeka łaska prezydenta. Panowie, to jest krocząca mafia. Ktoś tu.miał rację. Wróg otwartą bramą wszedł na rządowe stołki. Uwaga, zagadka. Kto powiedział "raz zdobytej władzy nie oddamy"?

[2015-12-21] G Nowak
@ gość, podzielam Pana dylematy i nie znam do końca na nie także odpowiedzi. Dotyka Pan bardzo wrażliwego i nie istniejącego społecznie, zakazanego wręcz tematu relacji polsko-żydowskich. One są trudne a powinniśmy o nich mówić publicznie i w sposób prawdziwy. Ja np. w żaden sposób nie potępiam Żydów, jedynie syjonistów którzy nazywają się Żydami a w istocie są Chazarami. Uczciwość nakazuje żeby oddać prawdę i hołd wielu Żydom którzy oddali swoje życie w imię polskiej niepodległości. Weźmy taki przykład Katynia. Według tego co ogłosił na swoich łamach izraelski dziennik Maariv publikując słowa skruszonego oprawcy który osobiście mordował polskich oficerów w Katyniu większość którzy zabijali to byli Żydzi. Ale z drugiej strony większość Polaków nie wie także o tym, że ci Żydzi oprawcy zabili także około 1500 polskich oficerów pochodzenia żydowskiego którzy wierni Polsce oddali za nią swoje życie. Jest to więc temat bardzo skomplikowany i świadomie dotychczas omijany. Zapewne dlatego, że aktualnie władzę w Polsce sprawowały elyty bardzo mocno powiązane ze środowiskiem syjonistów którym wydaje się, że potęga pieniądza i władzy pozwoli im realizować wszystkie ich geopolityczne pomysły. Moim zdaniem takim zachowaniem wyrządzają wielką szkodę całej społeczności żydowskiej w Polsce. Prawdziwi Żydzi nienawidzą syjonistów. Prawdziwi Żydzi to semiccy Judejczycy a generalnie syjoniści to Chazarowie. Polecam przeczytać wszystkim książkę Trzynaste plemię. Mało tego prawdziwi Żydzi za Holokaust swoich biednych ortodoksyjnych braci obwiniają właśnie bogatych chazarskich syjonistów którzy przejęli ich wiarę. Środowiska żydowskie są mocno reprezentowane zarówno w PO jak i PiS. Mimo to dajmy PiS-wi szanse, zobaczmy po paru miesiącach co zrobi a później będziemy go oceniać lub walczyć z nimi. Na razie wróg Polski jest jasno i definitywnie określony - są to wszelkie lewacko-liberalne siły reprezentowane politycznie przez upadającą PO i wschodzącą Nowoczesną. Dlaczego użyłem aż tak mocnego słowa wróg - dlatego, że dotychczasowa działalność PO doprowadziła do systematycznego upadku instytucji państwa polskiego a pod względem gospodarczym uczyniła z Polski ekonomiczną kolonię Niemiec i globalnych korporacji. Dlatego jakakolwiek zmiana na PiS jest szansą i nadzieją, że odsunie się te ekipy od władzy. Powiem więcej - popieram w tej chwili PiS nawet za cenę potencjalnego ekonomicznego zawłaszczenia przez nich państwa bo to lepsza opcja niż doprowadzenie do upadku i rozbioru kraju do czego niechybnie prowadziłyby dalsze rządy PO czy Nowoczesnej. Oby tylko nie było tak, że za rok będziemy musieli już walczyć z PiS-em bo okaże się, że zostaliśmy ubrani w "patriotyczne" kwiatki. Mam nadzieję, że tak nie będzie.

[2015-12-21] G Nowak
@ Puma, co za brednie Pan wypisuje. Propaganda rodem z wyborczej od michnika. Proszę wrócić do szkoły bo czas nadrobić zaległości. Ekonomia nie zna próżni. Przecież jeśli banki podwyższą opłaty to ludzie od nich odejdą. Przejdą do banków spółdzielczych które są bezpieczniejsze stokroć od większości banków zagranicznych. Nawet jak niemieckie banki w Polsce demonstracyjnie podniosą teraz opłaty to i tak to zmienią albo Polacy zmienią banki.To kiepskiej jakości propaganda nie uwzględniająca praw wolnego rynku. Mafia młody człowieku to WSI z komorowskim. Polecam dokształcić się też z historii :)

[2015-12-21] OKO
DO [2015-12-20] Puma OBSERWOWALIŚMY 8 LAT RZĄDÓW ZDRAJCÓW NARODU, ZŁODZIEI, KRĘTACZY, A TY TU Z TAKIM KIEPSKIM TEKSTEM.... WEŹ SIĘ OGARNIJ ALBO DZIECIOM OPOWIADAJ TE BAJKI

[2015-12-21] emo
@Puma hipermarkety to nierowna konkurencja dla malych I srednich POLSKICH przedsiebiorstw, dodatkowo dostaja dotacje I nie placa podatkow takich co pozostali gracze gospodarki, jakos nad polskim przedsiebiorcom nikt sie NIE litowal, gdy powsatawaly.

[2015-12-21] G Nowak
http://humanevents.com/2011/04/02/top-10-reasons-george-soros-is-dangerous/

[2015-12-21] StopMatrix
U nas Soros finansuje min. lewicową fundację Batorego. Soros SA najprawdopodobniej tylko agent (przedstawiciel) Rotschildów najbogatszej rodziny na świecie od 200 lat - niektorzy szacują ich majątek nawet na 50 bilionów dolarów (jest to poukrywane w rajach podatkowych fundacjach złocie itd) Partnerami Rotschildów w USA są Rockefellerowie Warburgowie Morganowie i parę innych rodzin bankierskich. Do nich należy amerykański bank centralny FED - dzięki temu kontrolują Amerykę i większość świata poprzez kontrolę długów państw, firm zwykłych ludzi i korupcję. Pisze o tym min Hong Songbing w 2 książkach wydanych w Polsce z serii Wojna o pieniądz. wolna-polska.pl/wiadomosci/106659-2015-11 https://www.youtube.com/watch?v=AghufZtRuyc https://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18 https://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M

[2015-12-21] Gość
Niech tylko zrobią Majdan w Warszawie. Na pewno zabraknie drzew.

[2015-12-21] Stop NWO
nie miało być "Soros SA" tylko "Soros to" - literówka. a co do 50 bilionów dolarów Rotszyldów to tłumaczenie z angielskiego jest prawidłowe. Hong Songbing to chiński ekonomista i analityk finansowy, który rzetelnie zbadał temat. Tak amerykański bank centralny to firma całkowicie prywatna należąca do kartelu bankowego, prywatni akcjonariusze mają z tego co roku 6% dywidendy a przede wszystkim kontrolują całą gospodarkę światową poprzez prowadzoną przez siebie polityke monetarną np. kreowanie (drukowanie) pieniędzy z niczego tak jak dzieje się to od 2009r. QE1, QE2,3 co wywołuje sztuczny wzrost gosp. i bańki na giełdach a zakończy się jak zawsze wielkim krachem. Wielu badaczy badało i opisało ten temat: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Potwor-z-Jekyll-Island-czyli-sto-lat-Rezerwy-Federalnej-3017157.html https://www.youtube.com/watch?v=_gFGxy3f2qc http://dwagrosze.com/2008/06/executive-order-11110.html

[2015-12-21] ciekawy
Nie wiedziałem że Soros to taki przestępca jak Pan pisze.

[2015-12-21] G Nowak
@ ciekawy. Proszę nie nadinterpretowywać moich słów. Nigdzie nie napisałem, że Soros to przestępca bo nie mam wiedzy na ten temat, że został już skazany. Napisałem tylko, że w wielu krajach jest uznawany za przestępcę i jest ścigany a w innych krajach jest uznawany za persona non grata.

[2015-12-21] Marek
Victor Orban: "Za kryzys imigrancki odpowiedzialny jest George Soros" http://pikio.pl/orban-za-kryzys-imigrancki-odpowiedzialny-jest-george-soros/ https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=orban+soros+onet

[2015-12-21] Gość
Pogonimy pisowska hołote

[2015-12-21] Marek
Gościu jesteś z kodu ? czy jesteź oszołomem ?, obecny rząd (mam gdzieś ich związki z kościołem jestem ateistą) to w tym momencie jedyna realna siła która próbuje wyciągnąć Polskę z niewoli banksterów i neokolonializmu; jest jeszcze Grzegorz Braun ale on jest zbyt radykalny w swoim katolizyźmie i przez to większość traktuje go jak oszołoma choć takowym nie jest

[2015-12-21] Lupus
Panie Grzegorzu, jak może być obca interwencja jak ustawa 1066 mówi, że obce wojska musza być zaproszone przez miejscowy rząd ?

[2015-12-21] G Nowak
@ Lupus, istotnie tak jest ale jakie to ma znaczenie w praktyce ?. W 1920 r. komuniści tworzą lewacki "polski rząd" który zaprasza armie czerwoną do Polski. Później identyczny mechanizm zastosowano w 1944 r. tworząc lewacki PKWN w Lublinie który witał Armie Radziecką. Proszę popatrzeć na Wrocław jak systematycznie oddala się od Polski. Już z ponad rok temu pisałem, że w konsulacie niemieckim we Wrocławiu pracuje kilkaset osób !!! Podobno ponad 600 - to ewenement bo zazwyczaj w konsulatach pracuje kilka góra kilkanaście osób. Przecież to jawne rozpracowywanie całej elity tego miasta i regionu. Na jednego będą kompromitujące zdjęcia z libacji, na drugiego filmik z podesłaną prostytutką a na kolejnego dowody na wręczoną łapówkę. W godzinę zero cała ta wywiadowcza praca zostanie wykorzystana do szantażu. Dlaczego we Wrocławiu ma się nie ukonstytuować nowy niezależny demokratyczny rząd utworzony przez KOD który poprosi o pomoc i obcą interwencję dla obrony demokracji w Polsce ?

[2015-12-21] Hanys
Panie Grzegorzu, największym wrogiem i szkodnikiem współczesnej Polski jest jeden mały człowiek - Jarosław Kaczyński! Bez niego byłoby łatwiej i prościej zrobić wiele dobrego dla naszego kraju i przede wszystkim RODACY nie byliby tak podzieleni. Z poważaniem.

[2015-12-21] Bronek
Tu jest link do filmiku na którym widać ich szacunek do ojczystej flagi wyciąganej hurtowo z bagażnika i spadających na chodnik, to ta spontaniczność demonstrantów :) - czy zorganizowane odgórne działanie kodowców, pani mówi, ze flagi rozdawano - 9 minuta. https://youtu.be/XKt5Br4TrS0

[2015-12-21] Gość
Gość jaką szkołę podstawową ukończyłeś ?

[2015-12-21] Bronek
Kolejne bardzo poważne ostrzeżenie przed kodem https://youtu.be/pH5BBKHKlQ8

[2015-12-21] Kaszub
Oto treść ulotki nawołującej do udziału w manifestacji w Gdańsku>>>>" W SOBOTĘ WIELKA MANIFESTACJA W OBRONIE DEMOKRACJI, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH, KTÓRYM ZALEŻY NA SPRAWACH KRAJU, DLA PRZYBYŁYCH GROCHÓWECZKA I WÓDECZKA ŻEBY ZIMNO NAM NIE BYŁO I PIECZONY KACZOR ŻEBY SIŁY NAM PRZYBYŁO". Oto cała tajemnica tej niby wysokiej frekwencji, pewnie połowa przybyłych przyszła się nażłopać i najeść za darmochę.

[2015-12-21] G Nowak
@ Kaszub, jeśli ma Pan skan takiej ulotki to poproszę na emaila

[2015-12-21] Gość
PIS przyjmnie uchodzców http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szymanski-nie-ma-mozliwosci-prawnych-aby-zmienic-decyzje-o-relokacji-uchodzcow,wid,18059992,wiadomosc.html?ticaid=116288

[2015-12-21] Marek
@Hanys wrogiem polski są lemingi spełniające rolę pożytecznych idiotów (choć często to uczciwi i wykształceni ludzie, sam do niedawna taki byłem) którzy nie wiedzą co się dzieje i o co toczy się gra (patrz komentarze z dzisiaj StopMatrix i Stop NWO)i wierzące w propagandę przeciwko Kaczyńskiemu który ma najprawdopodobniej szczere intencje by zrobić coś dla tego kraju. Facet min nic się nie nakradł nie ma praktycznie rzadnego majątku poza częścią odziedziczonego domu zrezygnował dobrowolnie z pobierania emerytury która mu przysługuje itd

[2015-12-21] Gość
NWO odkrywa karty – już czas na czipowanie http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigilacja/item/54852-nwo-odkrywa-karty-–-juz-czas-na-czipowanie

[2015-12-21] Gość
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/73072-syryjka-wyjasnia-dlaczego-nowy-porzadek-swiata-nwo-nienawidzi-syrii-wideo

[2015-12-21] Michał
tak na marginesie - kim są syjoniści: Żydowski profesor historii: "Naród żydowski został wymyślony." http://www.rp.pl/artykul/398485-Narod-zydowski-zostal-wymyslony.html

[2015-12-21] Stop NWO
Jak wyrwać się w końcu z niewoli banksterów. Wszystkie wpływy z podatku dochodowego od osób fizycznych idą tylko na samą spłatę odsetek od długu państwa, dług się nie zmniejsza ! (dług wobec prywatnych banków które kreują pusty pieniądz z niczego) ROZWIĄZANIE: http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/bankom-trzeba-odebrac-mozliwosc-kreowania-pieniadza/ http://jestesmyzmiana.pl/wp-content/uploads/2015/06/Reforma-monetarna-KSIAZKA-do-druku1.pdf

[2015-12-21] Gość
W Islandii poradzili sobie z bankierami.

[2015-12-21] Gość
http://www.cda.pl/video/53670597

[2015-12-21] Gość
@ GNowak Zdaje się, że pan Kukiz cytował publicznie pana artykuł przez co teraz może mieć problemy. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kukiz-ostro-o-uczestnikach-demonstracji-kod-podejmiemy-dzialania-prawne-fundacja/sdswfk Co pan na to? Moim zdaniem same media zmanipulowały jego wypowiedz i powtarzaja nieprawde wiec nie maja podstaw do oskarzen.

[2015-12-21] pytajnik
Multimiliarder George Soros został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce. Ja pytam za co ??

[2015-12-21] LL
Panie Grzegorzu, ja również nie mam nic do mieszkańców Izraela ani do żydów rozsianych po świecie jednak nie rozumiem czemu przezydent obchodzi Chanukę skoro w Polsce jest 1500 żydów zgodnie ze spisem powszechnym. Jeśli tak to powinien obchodzić święta praktycznie codziennie, w Polsce więcej jest buddystów, muzułmanów, prawosławnych, animistów, czy wyznawców Peruna i Swarożyca. Nie godzę się na uprzywilejowanie jednych ludzi ponad innymi. To co się dzieje ma znamiona hołdu, demonstracji uległości. Ja chcę wierzyć, że PiS pchnie Polskę w dobrym kierunku, jak na razie wszystkie ich dzialania mi się podobają może poza ich tradycyjną niezbornością wizerunkową, ale chciałbym też wierzyć, ze mamy w końcu 100% niezależny rząd. Mam nadzieję, że to jakiś dalekosiężny plan PiS, ale obawiam się też że tak jak Pan pisze oni też są w pewien sposób zależni od jakichś ciemnych sił. Mam nadzieję że tak nie jest. Mam nadzieję też że opcja Majdanu lub zamachu stanu też się nie uda i powoli wszystko się zacznie prostować. Najbardziej mnie smuci fakt ile osób daje się prowadzić jak baranki przez różnych macherów typu Petru, ilu osobom udało się zaszczepić nienawiśc ze względu na jakiś spór prawniczy w TK, kiedy jeszcze miesiąc temu nikt z nich nie wiedział co to TK. Mam kontakt z ludźmi i widzę ile w ludziach jest agresji, ile złości, którą łykają z telewizora. To jest przerażające jak łatwo byłoby przekroczyć cienką granicę i popchnąć Polaków do bratobójczych walk. Wystarczy jeden incydent i Polska płonie, wydaje mi się, że 99,9% uczestników tego sobie nie wyobraża. Mam nadzieję, że Policja zapewni demonstracjom 100% bezpieczne warunki, bo gdyby inspiratorzy tego całego bagna znaleźli jakiegoś wariata, który zaatakowałby demonstrantów, to w Polsce wybucha wojna domowa. A myślę, że służby kilku krajów nie pomijając naszych mają taką alternatywę na stole. A ci pożyteczni idioci, którzy udzielają twarzy temu wszystkiemu dostali do ręki zapałki i nawet nie zdają sobie sprawy że siedzą w składzie materiałów wybuchowych. Niech Bóg ma nas w swojej opiece.

[2015-12-21] G Nowak
@ gość, istotnie cytował, ale jak Pan słusznie zauważył media kodowskie zupełnie zmanipulowały jego wypowiedź. Tego co włożyły media w usta p. Kukiza nie ma ani w wypowiedzi Kukiza ani w artykule. Myślę, że to tylko medialne bicie piany i nic mu nie zrobią bo sami wiedzą, że byłaby to przegrana sprawa.

[2015-12-22] widz
Super film pokazujący kulisy manipulacji społeczeństwem http://www.dailymotion.com/video/xa0eki_1984_news

[2015-12-22] Hanys
@Marek, pamiętaj ze propaganda działa w obie strony. To, że J.Kaczyński niczego nie nakradł i nie ma majątku, nie znaczy, że jest uczciwym człowiekiem. Facet od x-lat, dzieli i szczuje na siebie społeczeństwo - typ agresywny, apodyktyczny i nieprzewidywalny w swoim postępowaniu, raczej nie budowniczy SILNEJ POLSKI, a jej niszczyciel. Pozdrawiam. Hanys - "zakamuflowana opcja niemiecka" i "człowiek gorszego sortu"

[2015-12-23] Gość
Ręce opadają jak się czyta coś takiego http://www.dw.com/pl/asselborn-domaga-się-ostrzejszych-reakcji-ue-ws-polski/a-18933082

[2015-12-23] Marcus
@Hanys, przede wszystkim trzeba rozumieć to czego się słucha i to co się czyta. Poza tym trzeba mniej więcej się orientować w temacie na który się wypowiada. Jak ktoś bierze do siebie wypowiedzi J. Kaczyńskiego to albo jest w "układzie" (tylko proszę mi tu nie pisać, że nie ma żadnych układów) albo nic nie rozumie i ulega propagandzie TVNu i GW albo nie ma żadnego pojęcia o co tu chodzi.

[2015-12-23] Gość
W 2012 roku Komorowski odznaczył George’a Sorosa Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP - See more at: http://www.bibula.com/?p=63367#sthash.YLNgMmOB.dpuf

[2015-12-23] Gość
ale Wy wszyscy ciemni jesteście

[2015-12-23] gawron
@ Hanys Zwroc prosze uwage, ze ty poslugujesz sie argumentacja niemozliwa do zmierzenia. Taka oparta na emocjach. "apodyktyczny" "agresywny" itd. Zasadniczo dobrze by bylo, zebys operowal faktami, (nie mow prosze, ze to sa fakty, bo to sa "medialne" fakty) a nie tego typu nawalance medialnej. Jesli wiesz, ze Kaczynski nakradl + napisz co nakradl, gdzie i kiedy. Proste. Mysle jednak, ze nie jestes w stanie tego zrobic. Bo ja za PiS nie przepadam, ale w moim przekonaniu pan Kaczynski jest niezmiernie uczciwy. Sadze, ze ty rzucasz tylko hasla a i te sa nie twoje, tylko panow Swetrow.

[2015-12-23] Keks
@Marcus - takim ludziom jak @Hanys bełtają w głowach przez całe życie a Ty im chcesz odbełtać jednym artykułem lub polemicznym wpisem? To jest niewykonalne a poza tym musieli by sami przed sobą przyznać się że byli pożytecznymi idiotami a to jest bardzo trudny proces. Ja znam tylko jednego, nazywa się Piotr Wielgucki ( Matka Kurka). Jest genialny. Polecam

[2015-12-23] Gość
http://m.niezalezna.pl/74221-internet-apeluje-do-zalegajacego-z-alimentami-lidera-kod-kijowski-oplac-dzieci

[2015-12-24] Marcus
@Keks - masz 100% racji. Chyba wymagam za dużo. Mam znajomych, którzy od początku dali się omamić PO. Wiele razy próbowałem dyskutować z nimi, że to do niczego dobrego nie doprowadzi. Po tych wszystkich aferach i działaniu na niekorzyść Polski oni dalej uparcie tkwią na tym samym stanowisku. Co prawda wydaje mi się, że to już bardziej z tego powodu, że wstyd jest im się przyznać, że się mylili. Co do Matki Kurki, bardzo ciekawa postać, lubię czytać jego artykuły. Polecam również, oprócz oczywiście strony naszego gospodarza, który wyśmienicie oddaje obraz obecnej sytuacji na świecie i w Polsce, stronę dakowski.pl. Ostatnio pojawiły się tam między innymi dwa artykuły Matki Kurki, który wjaśnia w skrócie o co chodzi z TK. Polecam bardzo.

[2015-12-24] Jaro
Wklejajcie to gdzie się da, bo już żarty się skończyły. https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

[2015-12-24] prawy widłowy
Dziwię się, że w kontekście Sorosa nie wspomniano o jego organizacji www.w2eu.info, która jest odpowiedzialna za tegoroczną falę imigracyjną. To właśnie organizacja W2EU dystrybuowała tysiące "poradników turystycznych" w języku arabskim, gdzie dokładnie podała którędy najszybciej i najbezpieczniej jest nielegalnie dostać się do E.U. (Tak, tak! Nielegalnie. Podręcznik dokładnie podawał gdzie i na jakie przepisy trzeba się powołać żeby wykorzystać europejskie liberalne przepisy). Więcej na ten temat, wpisz w googla: Sky News Handbook EU Migrants (video 17.09.2015)

[2015-12-26] stanga
GDYBY NIE WIELKIE PRAGNIENIE władzy przez Kaczyńskiego, gdyby nie gryzło go sumienie,gdyby kolejne lizydupy nie pomagały mu w tej akcji "carskich" rządów, to może ....Niestety, Polacy nie potrafią żyć w pokoju. Jad nienawiści gryzie nas prawie od zawsze..No może od kiedy przestaliśmy być słowiańskim plemieniem bez "przybyszów" nawracających nas słuszną drogę życia.. Co więc zostało? Nie brać w tym udziału i nie pozwolić sobie na nienawiść.. Ale to trudne..

[2015-12-26] gawron
@ stanga, Czyli Soros robi dla Kaczora, tak? Wszyscy w domu zdrowi?

[2015-12-27] poznaniak
Otto von Bismarck: „Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów”.

[2015-12-27] Gość
https://omon.pl/wiadomosci/595-george-soros-chce-zdestabilizowac-europe-i-zniszczyc-chrzescijanstwo-rekami-islamskich-uchodzcow-fundacja-sorosa-wydaje-przewodniki-dla-imigrantow

[2015-12-27] Gość
Artykul z BBC z 2012 roku: "Unia Europejska powinna zrobic co w jej mocy, zeby zniwelowac narodowa jednolitosc w krajach czlonkowskich" Peter Sutherland - szef UN ds migracji i jednoczesnie prezes (niewykonawczy) banku Goldman Sachs. www.bbc.com/news/uk-politics-18519395

[2015-12-27] Gość
http://www.biztok.pl/gospodarka/zobacz-jak-swiat-moze-wygladac-za-10-lat-zaskakujaca-prognoza-dla-polski_s22810 Z taką "fragmentacją" Rosji związane jest inne zagrożenie. Infrastruktura związana z obsługą broni nuklearnej jest rozsiana w tym kraju na dużym obszarze. Jeśli dezintegracja polityczna przewidywana przez Stratfor okaże się prawdą, materiały rozszczepialne i systemy rakietowe będą mogły wpaść w niepowołane ręce. Analitycy przewidują, że w związku tym rząd USA będzie musiał nawet rozważyć wysłanie wojsk lądowych, by zabezpieczyć składy tej broni

[2015-12-27] Sławek
Panie Grzegorzu prosimy o prognozy na rok 2016 :)

[2015-12-27] gawron
Soros udzielil wywiadu w szkopii, w temacie: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/george-soros-wezwal-niemieckiej-hegemonii-w-europie

[2015-12-28] Gość
co ten artykuł poszedł tak w dół cenzura?

[2016-01-01] Gość
http://m.niezalezna.pl/73968-niemcy-cenzura-w-internecie

[2016-01-01] piotr
Panie Grzegorzu skoro lewacy nie poradzili sobie z Węgrami i one finansowo wychodzą na prostą to może opór wobec Polski nie będzie tak silny bo jeśli nie to wojna domowa murowana . Ja już Polski nie oddam.

[2016-01-02] Gość
Jaka wojna. Gość z kodu nie placi alimentów a kase ma. Normalny czlek by siedzial na nim komornik albo odsiadywal. Wiele osób obraza szkaluje wladze, podejmują antypolskie działania, klamia w zagranicznych mediach. Czy ich miejsce jest na wolności? W Islandii sobie pięknie poradzili.

[2016-01-04] Judasz
Panie Grzegorzu artykul bardzo ciekawy i pouczajacy, jak Pan juz wczesniej komus odpisywal - wiekszosc informacji mozna zweryfikowac na stronie fundacji, ale jest jeden bardzo wazny dla mnie znak zapytania: czy KOD korzysta z finansow sorosa (przez fundacje batorego), czy tylko moze korzystac, a czy to robi, tego nie wiemy? To ogromna roznica a Pana artykul sugeruje ze jednak korzysta. Jesli tak, to prosze o jakies fakty potwierdzajace to. Mimo pelnej zgody z Pana przekonaniami musze stwierdzic, ze w obecnej formie wyglada to troche, ze niezamierzone ...

[2016-01-04] es
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

[2016-01-06] Gość
http://vod.gazetapolska.pl/12148-przerazajace-co-mowia-ci-tzw-uchodzcy

[2016-01-21] chce zrozumiec
daczego te wiadomosci o przeszlosci Sorosa i o finansowaniu KOD nie sa rozpropagowane w formie ulotek spoleczenstwu- nie wszyscy wiedza o co chodzi a wiekszosc internautow oglada i czyta bzdety w internecie albo gra w gry wojenne- dlaczego PIS nic nie robi aby wylozyc kawe na lawe - moze w telewizji przyblizyc sylwetke i cel dzialania Sorosa

[2016-01-25] G Nowak
@ judasz, znaków zapytania dla mnie nie ma żadnych. Czy wyobraża Pan sobie aby Fundacja Batorego oficjalnie przelewała pieniądze dla KOD lub innych instytucji realizujących politykę Sorosa, bo ja nie. Pieniądze są przelewane na cały szereg organizacji niewspółpracujących z fundacją Batorego a z tych instytucji dopiero organizowane są wyjazdy poparcia, koszty paliwa, wynajem autokarów, zakup propagandowych gadżetów, posiłki regeneracyjne, wódeczka dla integracji itp. Naiwnością byłoby myślenie że pieniądze przepływają oficjalnie. Na Majdanie tez nikt oficjalnie nie przelewał pieniędzy dla Majdanowców a Soros się chwalił w USA ile go to kosztowało. Poza tym takie wsparcie byłoby nielegalne w świetle prawa.

[2016-01-25] G Nowak
@ chce zrozumieć, a kto ma to przybliżyć ? Pedałen który jest ideowo powiązany z Sorosem i sieje antypolska propagandę w tv ? Nie zrobi też tego nowa publiczna tv nawet po zmianach personalnych gdyż Soros jest zaledwie pieskiem kogoś kto naprawdę trzęsie światem, czyli rodziny Rockefellerów.

[2016-01-31] Gość
trzeba być jak w pięknej pieśni konfederatów barskich wiernymi swej wierze ojczyźnie i honorowi " przed żadną mocą nie ugniemy szyi , bo u Chrystusa my na ordynansach, słudzy Maryi"

[2016-03-20] Koderka
Na marsze KODu jęździmy za swoje pieniądze, kanapki bierzemy ze swych lodówek a flagi też mamy swoje ewentualnie zamawiamy i kupujemy kilka na raz. Ja wiem że teorie spiskowe to fantastyczna lektura ale wystarczy spojrzeć na Macierewicza i ręce opadają. Wystarczy podejść do nas i porozmawiać a nie snuć szpiegowskie fantazje. Z Poważaniem. Koderka

[2016-03-20] G Nowak
@ Koderka, fantastycznie że jest tu obywatel który popiera KOD. To ubogaca nasze forum i nasze postrzeganie rzeczywistości. Taki osobnik da nam argumenty albo udowodni że nie mamy racji. Najpierw poproszę o informację dlaczego obywatelu z KOD zaprzeczasz swojemu mecenasowi sponsorowi znanemu na świecie "obrońcy demokracji" że nie wspiera ruchów wywrotowych skoro sam Soros publicznie oświadczał ile wydał na przewrót na Majdanie. Po wtóre to nikt inny jak sam Soros założył Fundacje Batorego i za pomocą swoich innych organizacji międzynarodowych wspiera tę antypolską organizację ? To jak - jesteś drogi Panie Koderka nieświadomy tego co mówi wasz mecenas i robisz Pan tylko za bezmyślny plankton czyli za tzw. pożytecznego idiotę ? Wolałbym w dyskusji mieć za przeciwnika człowiek ideowego, takiego który jest przekonany do swoich racji i potrafi ich bronić argumentami.

[2016-04-13] ups
Zagłosowali w UE PRZECIWKO Polsce: Buzek, Boni, Grzyb, Jazłowiecka, Jaruś Kalinowski z PSL, Kozłowska-Rajewicz/kobieta lub facet/, Kudrycka, Lewandowski, Łukacijewska, Olbrycht, Hetman, Hubner, B. Wenta, Pitera, Plura, Rosati /ten od jakiejś Weroniki/, Siekierski, Szejnfeld, młody Wałęsa, Thun und coś tam, Zdrojewski, Zwiefka /co na lewo listy obecności podpisuje/, B. Liberadzki, L. Geringer/i też coś jeszcze/,Gierek, Łybacka, Mańka i Zemke......... Wkroczyli do księgi zdrady i hańby polskiej. Już nie do zmazania. Pozostaną tam na zawsze. NA CO IM TO BYŁO? Radość PO ze szkody dla Polski... Podawajcie te nazwiska dalej. W Polsce na szczęście inne proporcje

[2016-06-01] majkel8887
już widząc Sorosa nie trzeba czytać jaki to satanista, ta gębą przeżarta przez demony mówi wszystko a mianowicie "jestem na usługach lucyfera i dobrze mi z tym"

[2016-06-10] Michał
Sekretne i bliskie związki Sorosa z kręgiem Rothschildów uczyniły zeń najpotężniejszego i najbardziej zakonspirowanego na świecie żołnierza owej wielkiej grupy finansowej. Rodzina Rothschildów jest nie tylko hegemonem w londyńskim City, głównym budowniczym Izraela, założycielem globalnej sieci wywiadowczej, podporą pięciu największych banków z Wall Street, nie tylko określa światowe ceny złota, ale po dziś dzień kontroluje działalność osi Londyn-Wall Street. Źródło: Song Hongbing Wojna o pieniądz s. 211 (również Song Hongbing Wikicytaty)

[2016-06-14] Gość
Precz z Sorosem

[2016-07-12] Gość
Grzegorz Nowak soros nie jest zaangażowany w żadną politykę .on chcę odzyskiwać ziemię żydowskie .jego nie interesuję kto rządzi .może nawet diabeł rządzić dla niego najważniejsze są ziemie żydowskie, kod to wykorzystał i obiecał jemu że wygonia polaków z ich ziem aby soros mógł je przejąć , to zdrada polski to zdrajcy których należy natychmiast wydalic z każdego kraju, bojkoty PO to juz za wiele. kraje wydalą tego pajaca za urządzanie bojkotów....PO to zagrożenie nie tylko dla europy ale teraz dla świata, to pionki wędrujące z kraju do kraju szukające pieniędzy na angażowanie wojny domowej.!!! alarm dla polskiego społeczeństwa ...jak poprzecie kod i PO to będziecie niewolnikami własnych ziem i kraju.bedzieje jak murzyni pracować na ziemiach żydowskich. Gefällt mir · Antworten · Gerade eben Grzegorz Nowak Grzegorz Nowak już wysłano nakazy...zatrzymają cię za bojkoty społeczeństwa w krajach, kraje obawiaja się takiego zdrajcy.to zamachowiec, i należy jego wydalić .....to jego ostatnie działania na narodzie polskim.....akcja soros i pożyczka pieniędzy...to oszukaństwa....facet wcale nie dał im żadnych pieniędzy.......! oszukali media....kod to oszukańcy światowi.....soros powiedział że kod chciał pożyczyć od niego pieniądze ale ten postawił warunki że pod zastaw jakichś majątków w polsce,soros chciał załatwić komuś odzyskanie ziem w polsce a kod jemu to obiecał w zamian za pożyczkę pieniędzy na bojkoty narodu. soros wcale nie zna polityki polski...kod chcę z polaków zrobić niewolników własnych ziem.....soros wcale im nie dał żadnych pieniędzy, jedno co powiedział ze w zamian za wygnanie polaków z żydowskich ziem na terenie polski zapłaci każda cenę ...kod to zdrajcy i handlarze własnym narodem...PO I KOD działacze ..to nie są żadni rodacy ani partia która walczy o kraj to oszukańcy którzy z polaków chcą zrobić niewolników własnego kraju......

[2016-08-18] anty-bolek
dziwie sie polskiemu rzadowi i prezydentowi dlaczego jeszcze nie wprowadzili w trybie natychmiastowum -dekomunizacji polski do drugiego pokolonia ,skoro uznane jest ze sb.pzpr.wszystkie z reszta organizacje komunistyczne dzialaly na szkode Polski i nas Polakow.wyczyscic szambo a wiekszosc problemow po prostu zniknie.a i bylbym zapomnial,zanim sie sami pozwalniaja to rozliczyc z majatkow to napewno nie braknie nastepnym pokoleniom.

[2016-08-26] Gość
soros to zdrajca

[2016-09-01] Gość
w wielu krajach soros jest scigany listami gonczymi

[2016-09-15] Gość
Do Anty -Bolka "dekomunizacja Polski do drugiego pokolenia" spowodowałaby zniknięcie 3/4 partii PIs. Tam jest najwięcej postkomuchów i ich potomków

[2016-09-27] Gość
Świetny artykuł

[2016-10-18] Gość
Soros to paskudny lewacki człowiek

[2016-10-18] Gość
KOD to żałośni ludzie, których wymyślił Petru. Oglądajcie MaxTV jeżeli chcecie wiedzieć co się dzieje w naszym kraju. Bo TVN to tylko czyste lewaki oglądają. Albo pożadni ludzie, którzy chcą "powyzywać" reportera, który został znienawidzony. Ale nie oglądać nawet dla tego powodu. Oglądając ich dajemy im kasę. Oglądalność jest co daje im pieniądze pomimo, że komentarze 100% negatywne. Trzeba o tym pamiętać.

[2016-10-18] ibsen
Panstwo Polskie powinno natychmiast zlkwidowac Fundacje Batorego

[2016-11-08] Gość
To jest prawda co tu czytam

[2016-11-08] StAAbrA
PiS to też część tej żydowskiej agentury - ale ta "dobra" . Jak jeden z tych POlicjantów .

[2016-11-20] gosc
Trzeba zdelegalizować wszystkie fundacje Sorosa

[2016-11-28] Jan bez ziemi
PIS to naturalna kontynuacja rządów PO. W każdym kraju stosuje się taki sam mechanizm, kiedy ludność znienawidzi władzę za jej antyspołeczne rządy, podsuwa się im opozycję, która masom daje nadzieję, uspokaja nastroje, a im pozwala działać dalej bez przeszkód. Wzajemna niechęć rządzących i opozycji nie ma tu znaczenia, w końcu to też ludzie i mają ludzkie słabości, ważne dla nich, że wiedzą komu służą, czyja ręką ich karmi.

[2016-12-17] Gość
Skoro Soros jest przestępcą finansowym po prostu trzeba zablokować jego konta bankowe i przejąć fundusze z fundacji na potrzeby naszego Państwa w walce z antydemokratycznymi organizacjami. Proste. Politycy do roboty! Dobra zmiana zwycięży!!!

[2016-12-18] Fela
Trzeba zdelegalizować wszystkie fundacje Sorosa. KOD to żałośni ludzie, których wymyślił Petru.To są Polacy? http://yelita.pl/artykuly/art/lista-prawdziwych-zydowskich, a ci to kto? Zagłosowali w UE PRZECIWKO Polsce: Buzek, Boni, Grzyb, Jazłowiecka, Jaruś Kalinowski z PSL, Kozłowska-Rajewicz/kobieta lub facet/, Kudrycka, Lewandowski, Łukacijewska, Olbrycht, Hetman, Hubner, B. Wenta, Pitera, Plura, Rosati /ten od jakiejś Weroniki/, Siekierski, Szejnfeld, młody Wałęsa, Thun und coś tam, Zdrojewski, Zwiefka /co na lewo listy obecności podpisuje/, B. Liberadzki, L. Geringer/i też coś jeszcze/,Gierek, Łybacka, Mańka i Zemke......... Wkroczyli do księgi zdrady i hańby polskiej. Już nie do zmazania. Pozostaną tam na zawsze. NA CO IM TO BYŁO? Radość PO ze szkody dla Polski... Podawajcie te nazwiska dalej. Fundacja Batorego w Polsce i ten jej "kloszard" brudas i niechluj.Głupi Grzesiu Schetyna ? skoro lewacy nie poradzili sobie z Węgrami i one finansowo wychodzą na prostą to może opór wobec Polski nie będzie tak silny bo jeśli nie to wojna domowa murowana . Ja już Polski nie oddam.

[2016-12-19] Mariusz
do @Jan_bez_ziemi - spadaj na swój sowiecki portal alex... coś tam.

[2016-12-19] Gość
tak reaguje świnia niemiecka - niemiecki onet na wasze informacje o zamachu stanu w Polsce zrobionym rękami kolaborantów z nowoczesnych szpicli unijnych i schizofrenicznych PeOmatołów: Witaj zydowski onet, Twój komentarz: "Dostał Swetro kasę od żyda węgierskiego i stara się majdan zafundować Polakom a jak by co to on da dyla albo na Ukrainę albo do Izraela. I co mu zrobicie? http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176" dotyczący artykułu Ryszard Petru: jest kryzys państwa został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

[2016-12-19] Gość
Zdelegalizowac faszystowski KOD

[2016-12-21] Gość
Panowie z Pis wreszcie zróbcie porządek w tej Polsce! Ten kto namawia do demonstracji i użycia siły to według prawa jest przestępcą.Wsadzić takiego kijka,petru lisa i do kryminału!!!!!!!!!!!!!!Na co czekacie ? Jak się wezmą za łby ?

[2017-01-07] gość
PiS jest zbyt łagodny ! Do ciupy z KOD em i z Petru jako z organizacjami wichrzycielskimi ! Zgodnie z prawem naszym !!!

[2017-01-07] Gość
A kiedy dowiemy sie prawdy o Rajmundzie Kaczynskim? jatoja

[2017-01-11] major
Wszystkie organizacje sponsorowane przez Sorosa powinny zostać natychmiast zdelegalizowane

[2017-01-13] Gość
Podhalańska gazeta dla górali nazywa się Tygodnik Podhalański, a w internecie 24tp.pl Wg mnie to nie jest cała nazwa, z przodu brakuje tvn. Powinno być tvn24tp.pl Aktualnie znajdziecie tam opis jak sobie poradzono z kodem podhalańskim.

Obrazek do komentarza

[2017-01-14] Darek S.
A ja bym Sorosa zaprosił do kraju i wsadził do ciupy. Potem za jakieś 22-33 mld USD, których rzekomo on nie posiada wypuściłbym go na wolność. Według mnie, jakby dobrze poszukać znalazłby się jakiś przepis, który daje prawo wsadzić gościa bez procesu za terroryzm. Można by przesłuchać go metodami amerykańskimi, to by się pewnie do tego przyznał.

[2017-01-30] Gość
bohaterem i mentorem Sorosa jest goebels. Napewno byłby z niego dumny. Mogłby być ciekawym przypadkiem dla badaczy imbecylizmu.

[2017-02-09] Veto
O tym Sorosie powinno się mówić głośno, bo obawiam się, że ponad 90% społeczeństwa nie ma pojęcia, co to za wredny gość tez Solos, a tym samym PO i Nowoczesna!

[2017-03-18] Gość
Zdelegalizować wszystkie fundacje sponsorowane przez Sorosa i będzie po problemie !!!!!!!!!!!!!!!!

[2017-03-25] Nikt
http://petitiongo.org/pl/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun Podpisywac i udostepnic link do petycji w sprawie zdelegalizowanie fundacji Sorosa w Polsce mamy juz prawie 40 tys udostepnic gdzie sie da

[2017-04-16] Gość
idealnie byłoby wygonic wszystkich zydow

[2017-06-21] baca
świeta prawda, trzeba zabronić działalności tych fundacji w Polsce tak jak to zrobili juz ruskie i Węgrzy

[2017-06-28] Marek
Niestety wszystko zaczyna się układać w jedna układankę.

[2017-07-23] Gość
@Gość "idealnie byłoby wygonic wszystkich zydow" https://www.youtube.com/watch?v=HIXJBBnzd0E

@Gość "Płatna agentura"

https://youtu.be/VVbfWJkN9dI?t=59s

[2017-08-30] Gość
Super artykul, polecam przeczytac go wszystkim, nawet tym pozytecznym idiotom, jakich mam, niestety w rodzinie :-)

[2017-09-21] Twardy
Wprowadzić zakaz wjazdu Sorosa do Polski

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)