Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Ciekawostki

Traktat Europejski = III wojna światowa

 

 

http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-2927498432760024906&hl=pl

 

 Polemiki:

1.

..."straty przemysłu niemieckiego w wyposażeniu nie przekroczyły 12% potencjału Rzeszy. Masowe bombardowania amerykańskie w 1944 i 1945 roku celowały w dwa miasta : Kolonię i Drezno , ale w żadnym wypadku nie w sektory , gdzie znajdowały się zakłady I.G.Farben" i "AEG" ."
 

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl3.html

 

2.

"Dr nauk med. Matthias Rath należy do nielicznej grupy tych lekarzy, którzy mają zupełnie inne zdanie niż to prezentowane przez "główny nurt" na temat leczenia i przyczyn chorób.

Jest to Człowiek, Lekarz i Naukowiec który dużo zrobił i robi dla człowieka. Odniósł duże sukcesy na polu naturalnej ochrony zdrowia i leczenia chorób sercowo - naczyniowych. Jego odkrycia na polu medycyny "działającej" (skutecznej, mowiąc w kategoriach pewnej uczciwości) są tak bezzsporne, (prowadzi instytut badawczy) iż publikowano je w wiądących czasopismach medycznych. Nawet sam Linus Pauling (inny mówiący prawdę wielki lekarz) określił jego osiągnięcia jako znaczące.

Jednak.... "przewiną" dr Rath'a jest demaskowanie przemysłu farmaceutycznego i ujawniania faktu, iż samo istnienie tego przemysłu bardzo zależy od.... zgadnijcie... istnienia i rozwijania się chorób. Zapobieganie chorobom i ich eliminacja, wg dr Ratha - godzi w przemysł farmaceutyczny. Świetnie obrazuje jego odwagę, dynamizm i styl działania fakt, iż zdołał on rozpowszechnić, w stosunkowo dużej skali, kilka istotnych dla zdrowia ludzi na naszej planecie informacji. I raczej nie spodziewajcie się informacji o dr Rath w mediach głównego nurtu. W dzienniku wieczornym - rzadko usłyszymy o tym lekarzu.

Już w r. 1997 podczas publicznej prezentacji sformułował on tezę, iż wspomniany przemysł żądający dla siebie całkowitego monopolu na "opiekę" zdrowotną, sam jest przeszkodą dla ludzi w byciu zdrowym.

Dr Rath formułuje twierdzi, iż firmy farmaceutyczne próbują utrwalić swe wpływy poprzez działania prawne, w tym ograniczanie praw obywatelskich. Przemysł farmaceutyczny jest inwestycyjny. Ze swej natury, produkuje leki, które nie mogą likwidować chorób, bo... to podkopie podstawy jego istnienia. Tę prawdę należy sobie uświadomić. Dr Rath twierdzi, iż 80% obecnych na rynku farmaceutyków nie ma dowiedzionej skuteczności.... będąc środkami działającymi tylko objawowo. Następstwa są takie, iż powszechne choroby, mimo iż są na nie sposoby alternatywne, rozwijają się.

Płyną lata, a oszukańczy system farmaceutyczny, twierdzi dr Rath, podtrzymuje zakaz ujawniania informacji o naturalnych sposobach zapobiegania chorobom. Czy to jest dziwne? Nie. Zapytać można o Swiatową Organizację Zdrowia (WHO), której celem jest przecież poprawa stanu zdrowia m. in. poprzez rozpowszechnianie informacji o właściwym odżywianiu. Coż, już w r. 1963 w ramach WHO powołano komórkę której zadaniem jest... zwalczanie rozpowszechniania informacji o mikroelementach, zapobieganie ich stosowaniu w profilaktyce i leczeniu chorób. Ktoś jeszcze nie rozumie? Powiedzmy wprost: interesy przemysłu farmaceutycznego zdominowały tę organizację.

A teraz już o Codex Alimentarius... to komisja wspólna WHO i FAO. To, czego nie przeczytacie w wikipedii to fakt iż, jak mówi dr Rath, ok. połowy jej członków jest pośrednio powiązana z przemysłem farmaceutycznym... Głównym celem komisji jest wprowadzenie regulacji prawnych uniemożliwiających używanie mikroelementów, w tym witamin, w celach terapeutycznych. Te pozbawione skrupułów, niehumanitarne regulacje prawne, w oczywisty sposób wymierzone przeciw zdrowiu miliardów ludzi, miałyby być zaakceptowane przez ONZ a więc obowiązywać praktycznie na całym świecie.

Jaki znależli pretekst dla zakazu naturalnych metod? "Odkrycie" rzekomych efektów ubocznych działania witamin.... nieistniejących efektów ubocznych, jak mówi dr Rath. Efekty uboczne... tych jest pełno w farmaceutykach, które są sztuczne, oparte na chemii.

W krajach zachodnich organizowane były masowe akcje protestacyjne, wysłano kilkaset milionów listów protestacyjnych, co chwilowo odniosło skutek. Niestety, niebezpieczeństwo nie minęło. Na marginesie, nasuwa się pytanie jak to możliwe że my, Polacy, praktycznie nie znamy tej sprawy! Mamy tyle mediów informacyjnych.... czy na pewno informacyjnych? Setki milionów ludzi zaangażowanych w sprawę, a my nawet nie wiemy że sprawa istnieje... czy my jesteśmy informowani o naprawdę ważnych dla nas sprawach?

A może naprawdę ważnej dla nas informacji musimy sami poszukać?"
http://www.vibronika.eu/codex.htmDodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)