Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Świat

NWO - Grupa Bilderberg - cele i plany

 

Klub Bilderberg – co planuje Zakon Iluminatów 
 
Na naszych oczach dzieje się prawdziwa historia odkłamywania wielu sekretów i tajemnic światowej finansjery oraz ludzi władzy. Jeszcze 5 lat temu i wcześniej zastanawiałem się czy pisać coś o takich tajnych stowarzyszeniach jak Grupa z Bilderberg czy omijać takie tematy bo będę potraktowany jak oszołom. Każdy ktokolwiek pisał na niszowych portalach o tzw. Grupie Bilderberg osądzany był w mainstremowych mediach jako klasyczny wariat i piewca spiskowych teorii. Absolutnie zaprzeczano aby taka grupa kiedykolwiek istniała. Aktualnie nie ukrywa się już, że od ponad 20 lat w tych spotkaniach grupy biorą udział także polscy politycy, ekonomiści i biznesmeni. Do tej pory w obradach grupy brali udział tacy Polacy jak: Andrzej Olechowski, Hanna Suchocka, Sławomir Sikora prezes BH, Jacek Szwajcowski prezes PGF, Aleksander Kwaśniewski i Jacek Rostowski. 
 
Jednak już 2-3 lata temu na polskich głównych portalach internetowych zaczęły pojawiać się informacje jakoby istniało coś takiego rzeczywiście jak Grupa z Bildberg ale nie jest żaden tajny rząd czy stowarzyszenie rządzące światem ale luźna grupa VIP-Ow która spotyka się na corocznych konsultacjach dotyczących najważniejszych światowych tematów z zakresu gospodarki i polityki. Powoli ale ujawniane są coraz głębsze tajemnice tajnych światowych stowarzyszeń i do społeczeństw dociera coraz więcej informacji dotyczących brudnych manipulacji ze strony ludzi władzy. 
 
Już w maju pojawiły się informacje, że na tegorocznym spotkaniu Polskę „reprezentować” będzie żona ministra Sikorskiego p. Anna Applebaum. Hm, ciekawy jestem kto jej dał prawo do reprezentowania Polski ale o tym media milczą. 
 
 
Nowy Porządek Świata a system bankowy 
 
W tym roku Grupa z Bilderberg spotkała się w austriackim Telfs-Buchen i jedną z głównych postaci tej elitarnej grupy był  Douglas Flint, prezes Grupy HSBC Holdings. Oprócz niego w gronie osób obradujących było ponad przeciętnie duża liczba bankowców. 
 
William Shanon kiedyś powiedzial: "nadrzednym celm klubu Bilderberg jest dążenie do wieku postnacjonalistycznego, w którym nie ma podziału na kraje, a regiony Ziemi kierują się uniwersalnymi wartościami, Pomóc ma w tym jedna globalna gospodarka, jeden mianowany a nie wybieralny rząd światowy i jedna religia." Dążeniem jest stworzenie światowej elity, która będzie rządzić rzeszą niewolników. Celem jest pozbawienie niewolników kapitału (przez podatki, dług, kredyty), totalna kontrola niewolników (inwigilacja), zmniejszenie populacji niewolników. Pieniądz elektroniczny to obecnie najlepsze narzędzie do inwigilacji każdego, kto się nim posługuje.
 
Pieniądz elektroniczny i bankowość 
 
W zagranicznych mediach śledzących poczynania tej tajnej do niedawna organizacji pojawiły się informacje, że na tegorocznym celem spotkania w Austrii będzie zwiększenie kontroli nad przepływem kapitału dla przeciętnych obywateli. Główne kartele bankowe swoje działania mają skupić na dążeniu do zniesienia fizycznych walut i nałożeniu maksymalnej kontroli przepływów pieniężnych przez zwykłych obywateli. Docelowo ma to doprowadzić do całkowitej eliminacji fizycznego pieniądza na rzecz zapisów w systemach komputerowych w bankach. Każdy elektroniczny rachunek bankowy obywatela byłby nie tylko monitorowany ale i kontrolowany przez rząd. Elektroniczny pieniądz ma też zapobiec panicznym i niekontrolowanym wypłatom pieniędzy przez obywateli w przypadku spodziewanych masowych bankructw banków. Zdaniem autorów tego projektu głównym celem jest "zniesienie wszelkiej gotówki by doprowadzić do sytuacji gdy nie będzie można kupować lub sprzedać bez rządowej zgody".
 
Głównym pretekstem do takich działań ma być zmniejszenie oszustw podatkowych oraz przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i sponsorowaniu grup terrorystycznych. Bankierzy postulowali dalsze maksymalne zwiększanie kontroli państw nad finansami ich obywateli. Do realizacji tych postulatów mają być zaangażowane największe autorytety w krajach europejskich które w kampaniach propagandowych eksponować będą korzyści wynikające z całkowitej rezygnacji z pieniądza fizycznego. Hasło przewodnie tej zmasowanej społecznej manipulacji ma być następujące – skoro nie masz nic do ukrycia to czego się obawiasz ? 
 
Inwestowanie w złoto i srebro 
 
Uwaga – uzgodniano też wprowadzanie szeregu obostrzeń i obowiazkowych rejestracji przy zakupach metali szlachetnych takich jak złoto i srebro dla zwykłych obywateli. 
 
Efektem powyższych ustaleń Grupy z Bilderberg są już konkretne działania w najważniejszych krajach. W USA I UK duże wypłaty gotówkowe zostały już zakwalifikowane przez banki do „podejrzanej aktywności” a Francja ogłosiła, że od 1 września wprowadza prawo zakazujące obywatelom dokonywania płatności gotówkowych powyżej 1000 euro. Największy w USA Chaase Bank oficjalnie zakazał już swoim klientom spłaty długu z kart kredytowych, kredytów samochodowych, jak i kredytów hipotecznych przy użyciu gotówki. Zakazano też deponowania w skrytkach bankowych gotówki oraz zachęcano do deponowania w skrytkach bankowych złotych i srebrnych monet oraz sztabek. 
Dziwnym zbiegiem okoliczności jest to także kompatybilne z decyzjami KE zmuszającymi polski rząd do zmiany polskiego prawa bankowego amerbroker.pl/
 
Jesteśmy świadkami zamachu na resztki wolności osobistej, prawa do ochrony własnego kapitału i własności prywatnej oraz prawa do prywatności. Jeśli obecny system nie zostanie zniszczony w wyniku buntu to najdalej za kilkanaście lat społeczeństwa staną się masowo kontrolowanymi niewolnikami. Wszystko w imię walki za „uciekającym króliczkiem” czyli terroryzmem. Możliwe, że już za kilkanaście lat będziemy marzyć o statusie chłopa pańszczyźnianego. Na zlecenie wielkich korpo-banków zmiany wprowadzają władze poszczególnych państw opłacane z podatków swoich naiwnych obywateli. To nie jest fikcja, to sie dzieje naprawde. Grozi nam totalitaryzm tak absolutny jakiego ludzkość w swojej historii jeszcze nie zaznała. 
 
Grzegorz Nowak 
Serwis giełdowy amerbroker.pl 

 

Znani przywódcy o spiskowych teoriach władzy: 
 
Otto von Bismarck,  Kanclerz niemiecki 
"Międzynarodowi bankierzy z ich krętymi sztuczkami całkowicie kontrolują bogactwo Ameryki i używają go do systematycznego korumpowania współczesnej cywilizacji. Nie zawahają się pogrążyć całego świata w wojnach i chaosie w celu odziedziczenia go dla siebie."
 
Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii
"Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest."
 
Horst Lorenz Seehofer, Minister
"Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci którzy zostają wybierani nie decydują."
 
Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii
"Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę."


Komentarze

[2015-07-01] BW
To jest loza masońska,która dązy do panowania nad światem. Jej największym wrogiem są niepodległe państwa,w których logika skutecznie przeciwstawia się masońskiej poprawności politycznej np. Węgry.Ta banda urzędasów ponad prawem wywołała wojny w Afryce, aby mieć pretekst do szerzenia multi kulti. Celem tych uzurpatorów jest zniszczenie białej rasy i stworzenie nowego człowieka, prymitywnego,posłusznego i całkowicie podporządkowanego i temu ma słuzyć multi kulti. Na szczęście są państwa zupełnie niezalezne od masonerii jak Rosja ,Australia , Japonia ,czy Chiny i w nich nalezy upatrywać powstrzymania przed absolutną władzą masońską. Na marginesie polscy kacykowie z rządu są tylko dobrze opłacanymi marionetkami w ich łapach.

[2015-07-01] Dzola
Na szczęście jest jeszcze taki chrześcijański kraj jak Polska, który bardzo masonom przeszkadza, więc jeśli chcemy walczyć o niezależność (jakąkolwiek) powinniśmy w jak najszerszym gronie popierać nowe, niezależne, chrześcijańskie władze. To jedyny ratunek, aby nowa wieża Babel czyli EU, runęła. Dzola

[2015-07-01] GerroN
Polska w kwestii wprowadzania takiego prawa jest jeszcze zacofana, ale jak widać ma się to zmienić. Transakcje gotówkowe to u nas 90% a w całej UE 80%. Jednak szybko nadrabiamy straty. Nie da się już tego zatrzymać, można tylko informować społeczeństwo jakimiś inicjatywami oddolnymi (akcje na FB, twitterze, strony internetowe) by jak najmniej naszych rodaków ucierpiało. Dla lubiących temat: http://niepoprawni.pl/blog/2456/ue-zakazuje-platnosci-gotowka-powyzej-500eur, http://www.pch24.pl/spoleczenstwo-bez-gotowki-czy-bez-wolnosci-,33679,i.html, http://niepoprawni.pl/blog/2456/zajumane-cypryjskie-depozyty-upadek-systemu-bankowego

[2015-07-03] G Nowak
Dzola, z całym szacunkiem ale nie ma niezależnych chrześcijańskich władz nigdzie na świecie. Największe zło i największe antychrześcijańskie konspiracje zlokalizowane są między innymi w Watykanie i wokół zakonu jezuitów. Ręka w rękę "panują" nad naiwną Europą z innymi tajnymi stowarzyszeniam ze starych rodów habsburskich i niemieckich. To w co dzisiaj nakazuje wierzyć Watykan ma niewiele wspólnego z nauczaniem Chrystusa. Podstawy wiary zostały stworzone przez jednego z najbardziej wybitnych władców w historii świata, Konstantyna i krwią niewinnych milionów zostało to wyegzekwowane. A później Watykan już tylko modyfikował dogmaty pod aktualne potrzeby. Dlatego chrześcijaństwo i islam to wyznania astralne. W dziejszej formie chrześcijanie to wyznawcy Słońca a islam to wyznawcy księżyca - oczywiście w zmodyfikowanej bo spersonalizowanej formie. Jak ktoś ma wolne 45 minut to polecam wnikliwie obejrzeć film o Konstantynie https://www.youtube.com/watch?v=SdToeM_c25o

[2015-07-03] Szeptucha
Zeby być dobrym człowiekiem nie trzeba słuchać Watykanu wystarczy żyć według 10 przykazań

[2015-07-03] G Nowak
@ szeptucha. Własnie niedawno czytałęm ciekawy artykuł mówiący o fałszerstwie Watykanu w kwestii 10 tzw. przykazań. Otóż w starych pisamach żydowskich nigdzie nie było napisane o 10 przykazaniach. To były PROPOZYCJE dla ludzi którzy mają wolną wolę i mogą się według tych reguł zachowywać. To Watykan zfałszował to na kolejny przymus i posłuszeństwo wobec hierarchii. Dużo jest takich ciekawostek które negują hierarchię KK ale nie negują istoty wiary. Historia KK to historia wielkich manipulacji zwykłym ludem robione dla celów dominacji i podporządkowania. Niestety taka jest prawda i jako Polacy mogliśmy się o tym bardzo przekonać w swojej histori.

[2015-07-03] Ania
Wystarczy spojrzec na plac sw. Piotra. Najwieksza na swiecie tarcza sloneczna a w srodku niej obelisk. Sa to klasyczne symbole poganskiego kultu boga slonca a razem symbolizuja akt seksualny. Warto poczytac historie tego obelisku bo jest ona szokujaca!!!

[2015-07-03] xx
To też jest ciekawe https://www.youtube.com/watch?v=EPEnY55fR00

[2015-07-03] perez
@Ania obelisk był kiedyś postawiony w Egipcie ku czci boga słońca. Na Placu Św. Piotra pełni rolę gnomu zegara słonecznego i róży wiatrów. Czy Twój nos pośrodku tarczy twarzy symbolizuje akt seksualny? Litości.

[2015-07-03] Gość
Nie wszystko co pisza w necie to prawda. Wrogowie KK tworza material, artykuly, dokumenty, podrabiaja, klamia aby znisczyc KK ale I tak bramy piekielne go nie przemoga to najwazniejsze😊

[2015-07-04] Gość
Iluminaci to wyznawcy diabła? Czyli co najwybitniejsi politycy, bankierzy spotykają sie aby czcić zło? Mają kase, wladze, stanowiska to co jeszcze chcą? I co zrobią z ludzi niewolników i co myslą ze to da im szczęście? Na krzywdzie ludzkiej jeszcze nikt kariery w długim terminie nie zrobił - Hitler, Stalin, Neron i inni. Oni po coś to robią chcą przygotować świat na przyjcie diabła, co miało się stać w czasach ostatecznych.

[2015-07-04] PJ
q.wa gdzie uciekać?!:)poradź.PJ

[2015-07-04] alek
No, ale spokojnie. Skoro Islam ma zawojować Europę, to nic z tej totalnej inwigilacji Bankowo-Korporacyjnej nie wyjdzie.

[2015-07-04] xm
O powyższym jest tutaj dokładnie napisane. http://paruzja.info/pl/oredzia-lista/12-listopad-2010/1649-26-11-2010-03-00-powszechny-plan-zmniejszenia-ludnosci-swiata-i-obalenia-swiatowych-przywodcow

[2015-07-06] Gość
Greg, myślałem, że potrafisz filtrować trolli, lecz wobec ich pisaniny na temat KK jesteś bezbronny, kompletnie nieobiektywny. @Ania. Jakie pogaństwo, jakie akty seksualne. Ludzie, nie ćpajcie tego antyKK chłamu. Lecz jak mówi jedna z ewangelii "Nie rzucajcie pereł przed wieprze, bo i tak je podepczą". Tyle w temacie. TO JUŻ JEST KONIEC.

[2015-07-07] Gość
Z wrażenia na głupoty zapomniałem się podpisać. Dzola

[2015-07-08] SWEN
Widzę Dzola, ze jesteś mocno osadzony w swej wierze. To dobrze. Odkąd z niemałym dystansem podchodzę do KK czuję się, nie ukrywam jakby osamotniony. Wartości chrześcijańskie jednak są we mnie niezachwiane i to trzyma mnie mocno. Jedynie bardziej stąpam po ziemi. Co do iluminatorów tego świata to zawsze byłem pewien ich działalności, dziś z jeszcze większą pewnością. SWEN

[2015-07-08] Dzola
@SWEN, trzymaj tak dalej, możesz mieć ograniczone zaufanie do kleru, ja też mam pewien dystans. Nieprawidłowości, przestępstwa, wykroczenia zdarzają się wszędzie a ja osobiście w KK tępiłbym je z potrójną surowością. To nie znaczy, że przez to mam się odsunąć od KK. Idę do Kościoła dla Boga, wspólnoty a nie dla księdza, który jest tylko pośrednikiem, bardziej lub mniej udolnym ale tylko pośrednikiem. Oddaj się Bogu całkowicie, w odpowiednim dla Ciebie momencie (należy wgłębić się w pewną minimalną wiedzę o naszej religii), ofiaruj mu wszystko co masz, swoją wiedzę, sukcesy ale i niepowodzenia, porażki a zobaczysz jak zmieni Ci się życie. Większość ludzi tylko kłapie na lewo i prawo a nawet nie spróbuje tego uczynić. Zaiwaniają do aptek po leki, do wróżek (zatrważające ilości w przecież tak oświeconej rzeczywistości) po porady i przepowiednie a nie korzystają z najprostszego rozwiązania wszelkich problemów. Nie ksiądz, nie wróżka, nie psychoterapeuta tylko Bóg stworzyciel tego świata, amen. Dzola

[2015-07-09] Apus
@Dzola Odnośnie minimalnego wgłębienia się w naszą religię: wróżka może być takim samym pośrednikiem, jak ksiądz. Mało to w Biblii proroków? Na pewno więcej niż papieży, biskupów, synodów, praw kościelnych i dysput teologicznych, hehe.

[2015-07-09] Gość
Kk latwo szczekac, ciekawe czy będziesz taki odważny za parę lat skrytykować islam.

[2015-07-09] Gość
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1356&wid=17693403

[2015-07-09] Behemot
Tak, tak najlepsze są te wróżki "zza siedmiu mórz", one najlepiej pośredniczą między swoim, a cudzym portfelem nic w zamian nie dając z siebie, ani niczego nie inwestując w cały proceder. :p Panie Grzegorzu, Pana serwis w zakresie wiedzy ekonomicznej oraz politycznej (a bywam gościem od 2008r.) jest istną kopalnią wiedzy i bardzo to szanuję. Jednak po raz kolejny z niedowierzaniem i rozczarowaniem stwierdzam, że pod względem podejścia do KK (czy jak Pan twierdzi do jego hierarchii, nie zaś samej wiary) moim skromnym zdaniem mami się Pan pseudonaukowymi argumentami, które nie wiadomo co "udowadniają". Wyżej wskazany materiał po 2-krotnym obejrzeniu wydać się może ciekawym pod względem historii sztuki, ale poza tym ...? Powtarzane w kółko te same tezy oraz argumenty, które mają jakoby potwierdzać te tezy, ale w sumie i do niczego nie prowadzą. Z tych "faktów" nic nie wynika. Dla mnie ten materiał to pseudonaukowy bełkot. A propos: co Pan myśli na temat spadków na giełdzie w Chinach? Behemot

[2015-07-09] Behemot
Tak, tak najlepsze są te wróżki "zza siedmiu mórz", one najlepiej pośredniczą między swoim, a cudzym portfelem nic w zamian nie dając z siebie, ani niczego nie inwestując w cały proceder. :p Panie Grzegorzu, Pana serwis w zakresie wiedzy ekonomicznej oraz politycznej (a bywam gościem od 2008r.) jest istną kopalnią wiedzy i bardzo to szanuję. Jednak po raz kolejny z niedowierzaniem i rozczarowaniem stwierdzam, że pod względem podejścia do KK (czy jak Pan twierdzi do jego hierarchii, nie zaś samej wiary) moim skromnym zdaniem mami się Pan pseudonaukowymi argumentami, które nie wiadomo co "udowadniają". Wyżej wskazany materiał po 2-krotnym obejrzeniu wydać się może ciekawym pod względem historii sztuki, ale poza tym ...? Powtarzane w kółko te same tezy oraz argumenty, które mają jakoby potwierdzać te tezy, ale w sumie i do niczego nie prowadzą. Z tych "faktów" nic nie wynika. Dla mnie ten materiał to pseudonaukowy bełkot. A propos: co Pan myśli na temat spadków na giełdzie w Chinach? Behemot

[2015-07-10] Apus
Ale od strony aparatu poznawczego religia to właśnie co najwyżej pseudonaukowy bełkot, więc skąd takie zacietrzewienie względem podejścia do KK innego niż własne? Rzecz przecież opiera się na wierze, a cała otoczka to efekt sporów bądź to zupełnie lokalnych i personalnych, o charakterze ekonomiczno-politycznym (bo stąd podział na Kościoły Zachodni i Wschodni), bądź doktrynalnych (ha, to dopiero, dwa największe chrześcijańskie kościoły od kilkunastu wieków nie potrafią się porozumieć, czy ofiara powinno być z przaśnego czy z kwaszonego chleba, nie mówiąc już o tym o sporach na temat istoty Trójcy Świętej, które istnieją niemal od początku chrześcijaństwa).

[2015-07-10] Dzola
Dla chcących zgłębiać wiarę i wiedzę od strony czysto duchowej http://eremmaryi.blogspot.com/ Jeśli chodzi o giełdy, to IMO, zaczynamy drugą nogę kryzysu, ale to już mnie mniej obchodzi. Dzola

[2015-07-11] LL
Kilka słów o toczącej się tutaj dyskusji na temat wiary i kościoła. 1. To że jeden czy drugi papież lub biskup źle się prowadził niczego nie dowodzi, nawet gdyby wszyscy się źle prowadzili, również niczego to nie dowodzi. KK to święty kościół grzesznych ludzi, zawsze taki był i będzie. Dlatego emocjonowanie się sensacyjkami kto 500 lat temu kogo oszukał lub z kim sypiał jest mało sensowne i niczego nie zmienia 2. Tylko religia katolicka zawiera i głosi zasady, które gdyby były respektowane przez wszystkich to mielibyśmy raj na ziemi, nauka społeczna kościoła jest w całości doskonała - nie ma w niej jednej bezsensownej rzeczy. Kwestie wiary to sprawa indywidualna, nie każdy musi wierzyć w zmartwychwstanie czy niepokalane poczęcie, to sprawa łaski, nikt natomiast rozsądny nie zaneguje tego, że stosowanie tych zasad zaprowadziłoby raj już na ziemi. Dlatego wlaśnie dzisiejsze siły tak zaciekle starają się zwalczać katolicyzm i katolików jednocześnie nie za bardzo zwalczając protestantyzm, islam, czy hinduizm. Silna wiara społeczeństwa uniemożliwiłaby realizację scenariuszy objęcia właśnie dlatego kultura i rozrywka tak bardzo niszczą naszą religię. W związku z tym słowa Grega o wspólnym spisku kościoła i iluminatów traktuję jako nieporozumienie - kościół jest jedną z ostatnich niezależnych (choć częściowo) instytucji na świecie, który ma wielki wpływ na rzesze ludzi, dlatego musi zostać zniszczony. Greg przeczy sam sobie pisząc że musi zapanować jedna religia, a w innym miejscu, że kościół współdziała z diabłem, jedno przeczy drugiemu. Kościół jest zwalczany na całym świecie, chrześcijanie mordowani, choćby to świadczy, że warto go wspierać. 3. Konfrontowanie wiary z nauką świadczy, że osoba, która to pisze jest niezbyt inteligentna. Żadna nauka nie wyjaśni co było przed wielkim wybuchem i jakie były przyczyny jego powstania oraz jakie były przyczyny tych przyczyn, kto stworzył prawa fizyki umożliwiające powstanie wszechświata. Naukowcy mogą snuć wiele niesprawdzalnych teorii, ale to tylko teorie i wyjaśniają tylko to co było po Big Bang. NIgdy też nauka nie wyjaśni wszystkiego. Poza tym nauka nie zaprzeczy istnieniu boga gdyż z natury jeśli bóg jest wszechmocny, to może ukryć przed naukowcami swoją obecność, podsuwać im fałszywe tropy itp. Wiara to jedno a nauka to drugie, nigdy sobie nie przeczą ani się nie potwierdzają Ludzie, proszę was, opamiętajcie się, pogaństwo czy antyteizm i antykatolicyzm to ślepe drogi. Nie ma obowiązku wiary, ja wiem, że bóg istnieje, ale również mam problem z głęboką wiarą w różne poboczne rzeczy, ale trzymam się kościoła, bo on zapewnia mi siłę do podążania dobrą drogą. Starając się go zniszczyć stajecie w jednym szeregu z masonami, iluminatami i kim tam jeszcze, tymi, którzy chcą zniszczyć świat jaki znamy, świat, który nas całych ukształtował, który stworzył najbardziej rozwiniętą technikę, wiedzę, najpiękniejszą muzykę, sztukę, literaturę. Tym samym także walczycie z tymi, którzy dla Polski oddali życie w imię hasła Bóg Honor, Ojczyzna - Zółkiewskiemu, SObieskiemu, Pileckiemu i milionom innych. Opamiętajcie się!

[2015-07-12] Gość
http://wolna-polska.pl/reka-w-reke-z-hitlerem/illuminati-wynajeli-hitlera-by-rozpoczal-ii-wojne-swiatowa

[2015-07-13] Apus
@LL Stary, normalnie głosisz herezje. Dobrze, że mamy czasy, jakie mamy, bo spłonąłbyś na stosie. A poważnie (choć poprzednie zdanie jest prawdziwe): nikt normalny nie neguje wpływu KK i ogólnie chrześcijaństwa na rozwój społeczny, podkreślmy: dodatniego wpływu. Rzecz cała w przyjemności dyskutowania.

[2015-07-15] Gość
Rzad europejski? No powoli sie realizuje. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Martin-Schulz-za-utworzeniem-rzadu-europejskiego-3379455.html#dod_komentarz

[2015-07-19] GerroN
Świetnie zdjęcia, opisy i komentarze na temat "Grupy Bilderberga" (po polsku) można znaleźć w serwisie - http://www.prisonplanet.pl. Wywiad z Martinem Amstrongiem (z napisami) na temat "wycofywania fizycznej gotówki" na - https://www.youtube.com/watch?v=Wo4qS0xZkLg.

[2015-07-19] Gość
Iluminaci to Ludzie osiągający nie zwykły sukces, o którym normalni ludzie mogą tylko pośnić. Również jest wiele tez na temat tego że przed osiągnieciem sukcesu dani ludzie podpisują pakt z diabłem który im zapewni raj na ziemi, a piekło po smierci.

[2015-07-21] Raf
Dzola chętnie czytam Twoje wpisy, kiedyś odnośnie inwestowania a teraz o wierze w Pana Boga. W moim odczuciu współczesne inwestowanie nie idzie w parze z życiem wg zasad wiary poniważ ekonomia jest w przeważającej mierze zakłamana a więc również intrumenty na niej zbudowane. Wg mnie spekulacji jeżeli nie da się uniknąć to należy je ograniczyć do miniumum, ryzyka również. Ale pojawia się pytanie co możemy zrobić z naszymi oszczędościami, ktorych np. w moim przpadku przybywa. Z porad Grega korzystam i jestem mu wdzięczny za wskazywanie zagrożeń oraz jak możemy ich unkinąć dlatego kupuję złoto, mam konto w Polskim banku BOŚ i zastanawiam się jeszcze nad inwestycją w fotowoltaikę w swoim domku żeby coś tam kapało a gotówka nie przepadła. Ciekawi mnie Dzola jak Ty rozwiązałeś problem; mam oszczędności, chcę je zachować, nie ryzykować i mieć czas na zgłębianie tego co najważniejsze. Pozdrawiam

[2015-07-23] Gość
Raf, dzięki za dobre słowo. Bóg nigdy nikomu nie zabraniał uczciwego zarabiania i bogacenia się. Ale napisane jest, że bogatemu ciężej wejść do królestwa niebieskiego, niż słoniowi przejść przez ucho igielne. To oczywiście przenośnia. Czy znasz bogatych naprawdę bardzo uczciwych

[2015-07-23] Dzola
Raf, dzięki za dobre słowo. Bóg nigdy nikomu nie zabraniał uczciwego zarabiania i bogacenia się. Ale napisane jest, że bogatemu ciężej wejść do królestwa niebieskiego, niż słoniowi przejść przez ucho igielne. To oczywiście przenośnia. Czy znasz bogatych naprawdę bardzo uczciwych ludzi? Przychodzi mi na myśl jeden od dawnego Optimusa. Tych naprawdę na palcach jednej ręki można liczyć. Wiele razy, zwłaszcza przed ponad dwoma latami, kiedy mnie "olśniło", zastanawiałem się nad grą na giełdzie. Grą a nie inwestowaniem, bo to ogromna różnica. Dlatego systematycznie wycofuję się z gry a i inwestowanie również mocno ograniczam. Napisane jest, że nie samym chlebem człowiek żyje, a jak piszesz, w dzisiejszym świecie w zasadzie trzeba być sporym cwaniakiem-spekulantem, żeby nie zostać w tyle. A to już samo przez się uruchamia w człowieku machinę niezdrowych zachowań.Jeśli masz uczciwy biznes i systematycznie uczciwie zarabiasz, uczciwie wynagradzasz pracowników (nie oszukujesz a sam pływasz jachtem itp), nie ma problemu. Masz do tego prawo. Lokujesz odpowiednio oszczędności, ok. Tylko powiedziane jest, żeby nie troszczyć się o to co mamy jeść i pić, bo Bóg, który nas stworzył, zadba o to, tak jak dba o ptaki na niebie, zwierzęta w lesie itp. Cały czas powtarzam, mamy 50/50 i sami wybieramy. Albo Boga nie ma i zostawiamy świat jaki jest, mówiąc że jest dobry i coraz lepszy, albo to drugie i walczymy na ziemi o przyszły raj, o którym kompletnie sobie nie zdajemy sprawy. Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało jakie skarby Bóg nam przygotował. Wystarczyła by sekunda z tamtego świata aby wszystko pojąć, ale niestety musimy w to uwierzyć, inaczej jaka byłaby nasza zasługa na te dobra. Tak więc człowiek dostał wolną wolę i wybiera. Pieniądz, sławę, rozgłos, uznanie (często fałszywe) u bliźnich. Pytanie na jak długo, jak trwale. Coraz więcej złodziejstwa, chamstwa, wyrachowania, cynizmu, hipokryzji, homoseksualizmu, wyuzdania, można mnożyć. To jest ten coraz lepszy świat? To ja dziękuję. Co mam to mam, o więcej nie dbam, nawet złoto na nic się zda, jak sami podpalimy nasz świat, a wszystko do tego zmierza dużymi krokami. To nie znaczy, że rozpaczam i jestem fatalistą. Wręcz przeciwnie, zawierzyłem w to przyszłe rajskie życie i całą energię przerzuciłem na modlitwę za wszystkich, na zbieranie skarbów "niebieskich", nie ziemskich. Teraz właśnie jestem weselszy, spokojniejszy, lepszy dla najbliższych ale i wszystkich dokoła. Dużo albo bardzo dużo mi jeszcze brakuje, ale tacy powinniśmy być dla siebie. Kocham wszystkich, kocham ten świat (bo wiem, że Bóg wie co robi) i konsekwentnie robię to, czego on chce. Pokora, uniżenie, skromność, radość. Na tym zajdziemy daleko. Wszystko inne wcześniej czy później doprowadzi do miejsca, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bądźcie ostatnimi a uczynię was pierwszymi, bądźcie uniżeni a wywyższę was. Wybór należy wyłącznie do nas. Amor omnia vincit. Dzola

[2015-07-24] Dzola
Widzę, że wycięło 80 % wpisu, nie daje pisać. To wkleję coś do obejrzenia. Ubezpieczamy swe dobra, dbamy o oszczędności, a czy ubezpieczyłeś bracie i siostro swe życie? Zastanów się chwilę. http://www.fronda.pl/a/dla-tych-co-watpia-w-istnienie-piekla-mocne,54483.html Dzola

[2015-07-27] Gość
Do tej pory w obradach grupy nie brali udziału Polacy! Mosze Brandwein vel Andrzej O., Haike Silberstein vel Hanna S., Izaak Stoltzman vel Aleksander K. i Vincent "hrabia" Rothfeld vel Jacek R. oraz Sławomir S. (Sąd Apelacyjny utrzymał kary dla Brylińskiego i Sikory) prezes BH, Jacek Sz. mason prezes PGF,

[2015-07-30] Gość
I nic o dr Janie? http://kontrowersje.net/po_zawale_kulczyka_teorie_spiskowe_snuje_kwa_niewski_kopacz_i_lis_nie_macierewicz

[2015-07-30] Gość
Też ciekawe https://treborok.wordpress.com/smierc-skosila-rockefellera-rothschilda-primakowa/

[2015-08-05] Gość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Polak-walczacy-dla-ISIS-ostrzega-zginiecie-jak-wszyscy-niewierni,wid,17752381,wiadomosc.html

[2015-08-09] Gość
Dobry krotki film o nowym porządku swiata https://treborok.wordpress.com/filmy/nwo/

[2015-08-09] Gość
O czipowaniu ludzi http://m.youtube.com/watch?v=oxiYg5TCv3w

[2015-08-13] xm
Coś nie znalazłem w sieci ze Dawid feller wydylował. Dot. linka gość z 30.07.

[2015-09-01] MaK
Ciekawy artykuł do tematu... http://wolna-polska.pl/wiadomosci/upadek-europy-2015-08

[2015-09-06] Gość
Panie Nowak - NWO ma się dobrze - niestety http://kobieta.wp.pl/kat,65524,opage,2,title,Kobiety-lubia-sekrety-Polki-w-lozach-masonskich,wid,17823837,wiadomosc.html#opinie

[2019-08-22] Gość
Czyli długi zostaną skasowane :)

[2020-06-05] Gość
Poza masonów i będzie spokój

[2020-06-05] Gość
PO CO taka grupa w ogóle istnieje

[2020-11-22] Dominik
To już za późno to już się dzie

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)