Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

+ Tajemnica ustawy nr 447 i ustawy IPN

 

 

Tajemnica ustawy 447 i ustawy IPN

 

 

Ustawa IPN nie ma zbyt wielkiego związku z zaprzestaniem publikacji w światowych mediach wyrażeń typu „polskie obozy śmierci”. Prawdopodobnie tajemnica szybkiego wprowadzenia przez PiS tej ustawy tkwi w zupełnie innym i bardzo prozaicznym wątku. Jest mianowicie ściśle powiązana w sposób prawny z wprowadzaną w USA ustawą 447 która inspirowana jest w USA przez żydowskie syjonistyczne lobby chcące wyegzekwować od Polski nienależne roszczenia z tytułu mienia pożydowskiego. 

Proszę zauważyć, że to nie Niemcy protestują przeciwko tej ustawie. Można byłoby spodziewać się, że ta ustawa uderza właśnie w Niemców i to Berlin winien blokować ten akt prawny. Z kolei wydawałoby się również, że winniśmy spodziewać się wsparcia ze strony Izraela. Tymczasem wszystkie oficjalne i nieoficjalne struktury państwa izraelskiego, światowe lobby syjonistyczne oraz przejęte przez Żydów największe światowe media plują jadem przeciwko Polsce.

 

Przyczyną jest Wielka Mamona

 

Oficjalnie przyjmuje się ,ze chodzi o co najmniej 65 mld $ dolarów do których prawo uzurpują sobie takie organizacje jak Światowy Kongres Żydów. Jednak z informacji medialnych wynika, że na podstawie przesłanych Ministerstwu Sprawiedliwości roszczeń kwota ta sięga około 250 mld $. Grupa syjonistycznych cwaniaków znalazła fortel prawny jak przejąć majątek pożydowskiego mienia w Polsce.

Otóż artykuł 1145 polskiego KPC stanowi, że orzeczenia państw obcych wydane w sprawach cywilnych podlegają automatycznemu uznaniu z mocy prawa, chyba, że istnieją przeszkody określone w art. 1146. Takiemu uznaniu podlegają jednak tylko orzeczenia sądów wydane po 1 sierpnia 2009 r.
Orzeczenia określone w przepisach prawa w art. 1145 KPC nie wymagają dla swego uznania przeprowadzenia żadnego postępowania dowodowego przez polskie organy sądowe. 

Orzeczenie sądu państwa obcego staje się skuteczne na terenie RP dokładnie w tym samym  momencie w którym nabywa skutków prawnych w np. w USA z zastrzeżeniem o ile nie zachodzą wymienione w ustawie uznania.  Z chwilą uprawomocnienia się orzeczenia wywiera ono skutki prawne jednocześnie w kraju uznania jak i kraju wydania orzeczenia.

W myśl artykułu 1146 polskiego KPC orzeczenie nie podlegałoby uznaniu gdyby – o czym stanowi pargraf 7 – uznanie było sprzeczne z podstawowymi zasadami porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej.

Te powyższe wywody oznaczają, że żydowskie pozwy o majątek nie musiałyby być zupełnie procesowane przed polskimi sądami. Przepychana przez środowiska żydowskie ustawa nr 447 w USA dawałaby prawo zasądzenia odszkodowań od Polski przed sądami amerykańskimi gdyż ustawa ta oparta jest na domniemanym współudziale państwa Polskiego i Narodu Polskiego w Holokauście.

Ustawa IPN uniemożliwia takie automatyczne uznawanie wyroków sądów amerykańskich gdyż jasno wskazuje, że karze podlega każdy kto „… publicznie i brew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu polskiemu współodpowiedzialność za zbrodnie nazistowskie ……

Tak oto prezentuje się tajemnica ustawy IPN. Z powyższego wyciągnąć można następujące wnioski. Po pierwsze w pozytywnym świetle stawia ona nieco rząd PiS-u gdyż wskazuje, że stara się on obronić Polskę przed niezasadnymi roszczeniami żydowskimi które gdyby miały zostać spełnione to doprowadziłoby Polaków do niewolnictwa na wiele pokoleń.

Po drugie pokazuje, że rządy PiS-u z uwagi na swój filosemityzm są bardzo nieudolne zamiast twardego stanowiska np. wydalenia ambasadora Izraela z Polski próbują za wszelką cenę ułożyć poprawnie stosunki z tym państwem kosztem mniejszych strat dla Polski. W praktyce jest to niemożliwe gdyż Żydzi nigdy się nie wyrzekną swoich urojonych roszczeń. Jasno podsumował to Izrael Singel na Światowym Kongresie Żydów w 19 kwietnia 1996 roku:

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym”.

 

Podejrzewam, że te wszelkie działania PiS-u typu 100 mln na cmentarze miały w zamyśle obłaskawić i udobruchać Izrael aby nie wypowiadał wojny przeciwko Polsce w postaci ustawy 447. 

Mamy więc klarowną odpowiedź Singela na pytania kto i dlaczego inspiruje medialne szkalowanie polski w mediach międzynarodowych w których pojawiają się cyklicznie informacje o polskich obozach śmierci, o tym, że jesteśmy współwinni Holokaustu. To nie są żadne pomyłki czy brak historycznej wiedzy u dziennikarzy. To świadoma zaplanowana i realizowana przez wiele lat akcja propagandowa żydowskich syjonistów. Nie bójmy się tego mówić otwarcie. To nic, że posądzą nas zaraz o antysemityzm. Jeśli się jasno i zdecydowanie nie obronimy to zniszczą nas jako Naród i państwo i sami brakiem oporu zgotujemy piekło naszym dzieciom. 

Kolejnym wnioskiem wynikającym z ostatnich dni jest to, że PiS – chociaż działa dla dobra Polaków – to jednak oszukuje naród nie ujawniając prawdy o tym, że Żydom chodzi tylko o kasę a nie o historyczną pamięć. Taka droga prowadzi donikąd gdyż tylko świadomy prawdy naród jest w stanie podjąć walkę i ją wygrać. Miejmy nadzieję, że prawda rozleje się w mediach  społecznościowych i dotrze do Polaków. Jeśli PIS nie zmieni swojego nastawienia i nie będzie mówić prawdy w mediach publicznych o istocie sporu to droga do wolnej Polski będzie po trupie PiS-u. 

Następna lekcja to zachowanie pro-niemieckiej opozycji z PO i Nowoczesnej. Widzimy jak na dłoni, że o ile filosemicki PiS stara się ratować w nieudolny sposób Polskę to tym agenturalnym partyjkom interes Polski jest zupełnie obcy i zajmują pro niemieckie i pro izraelskie stanowisko. Rozumiem, że można nie lubić PiS-u ale nigdy i pod żadnym pozorem nie można popierać PO i Nowoczesnej. Podobnie jest z antypolskim jadem jaki sączy się w tvn, Gazecie Wyborczej i Polsacie. Nie oglądajmy tych stacji, nie kupujmy tych gazet i reklamujmy się tam. Jak widzimy okłamuje nas rząd a opozycja i polskojęzyczne media jawnie uczestniczą w spisku przeciwko Polsce. 

 

Przedsiębiorstwo Holocaust joint venture z siedzibą w Polsce

 

Prawdziwym źródłem wojny wytoczonej Polsce jest biznes który nazwany został już dawano przez uczciwego Żyda Normalna Finkelsteina jako „Przedsiębiorstwo Holocaust”. W Polsce powałane zostało swoiste joint venture z jawnie antypolskim celem. Uczestniczą w nim opozycja, media, żydokomuna pozostała w sądach, służbach specjalnych i instytucjach państwowych oraz publicznych. Know how pochodzi z USA i Izraela. 

I  to chyba najważniejsza konkluzja. Ci którzy jesteście świadomi tego wielkiego zagrożenia ze strony syjonistycznych organizacji żydowskich działających przeciwko naszej ojczyźnie -  WALCZCIE. Ale nie rzucając kamieniami w ambasadę Izraela – gdyż teraz tylko takich obrazków oczekują światowe agencje medialne kierowane i będące w większości w posiadaniu korporacji żydowskich. Walczmy edukacją.

Zazwyczaj jest tak, że świadomych jest około 3-5 % społeczeństwa i to ci świadomi jeśli są dobrze zorganizowani to dokonują zmian a nawet rewolucji. Rozszerzajmy więc te granice uświadamiając naszych bliskich, znajomych, kolegów z pracy, sąsiadów itd. Przekonajmy chocby 2-3 osoby, prześlijmy ciekawe artykuły na ten temat, zainspirujmy tematem. Nie emitujmy nienawiści i złorzeczeń ale szukajmy i propagujmy po prostu rzetelną wiedzę o relacjach i prawdziwych intencjach obecnej wojny wywołanej przeciwko Polsce. To nasza siła i oręż do zwycięstwa. Zjednoczony i świadomy swej wielkiej siły naród jest w stanie skutecznie się obronić.

Na początek uderzmy tam gdzie najbardziej ich zaboli – bojkotujmy zakup produktów izraelskich firm.

 

 

Dzisiaj cały świat patrzy na Polskę. A zwłaszcza kraje Europy Środkowej  takie jak Litwa, Łotwa, Estonia, Węgrzy, Ukraina, Rumunia, SŁowacja. Dlatego, że od tego jak zachowa się i co wywalczy Polska będzie wkrótce kalką dla nich. To w tych bowiem państwach działały proniemieckie formacje tubylcze które rzeczywiście mordowały Żydów. Zaatakowano najpierw Polskę bo jest dość zasobna, duża i jak zostanie złamana to inni nie będą się już buntować.

Od kilku lat docierały do mnie informacje, że "emisariusze" z USA kopiują w polskich urzędach księgi wieczyste i wywożą te informacje do Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj już wiem dlaczego to robili. Ustawą nr 447 chcieli załatwić sprawę grabieży polskich nieruchomości hurtowo. Przez ponad 25 lat wszystkie lewackie rządy wmawiały nam zbrodnie które rzekomo mieliśmy popełniać na Żydach. Uczono nas przepraszania i poczucia winy. To miało swój cel. To była świadomie zaplanowana i dobrze działająca akcja aby finalnie ograbić nas jako naród i państwo. 

 

Działajmy. Walczmy edukacyjnie i informacyjnie. Nie bójmy się oskarżeń o fałszywy antysemtizm. Prawda zwycięży. Nie po to ginęli nasi dziadowie i ojcowie w walce z Niemcami czy żydokomuną w PRL-u abyśmy dzisiaj mieli chować głowy w piasek. 


Grzegorz Nowak

serwis giełowy amerbroker.pl 

 

1 luty 2018 rKomentarze

[2018-02-02] LL
Panie Grzegorzu, zgadzam się z Panem, że musimy bronic swojego dobrego imienia, ale problem jest taki, że prawda nie zawsze zwycięża, jeśli przegramy tę wojnę, na zawsze zostaniemy winnymi Holokaustu.

[2018-02-02] GNowak
@ LL, tak, możemy przegrać tę wojnę ale jeśli ją przegramy to nie tylko, że zostaniemy winnymi Holokaustu ale idę o zakład, ze Polski już nie będzie. Utracimy państwowość na rzecz Niemiec i Rosji albo EU jeśli jeszcze będzie. Dlaczego ? Dlatego, że z powodu braku finansów ( te pójdą do żydowskich kieszeni) nie będziemy w stanie utrzymać podstawowych instytucji państwa nie mówiąc już o aktywnej obronie przed obcym najazdem. Wszelkiej maści żydowskie KOD-y poproszą o interwencję w obronie demokracji i w najlepszym razie okroją Polskę robiąc z niej Judeopolonię złożoną z kilku województw centralnych np. łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, kawałek wielkopolskiego, mazowieckiego i lubelskiego zarządzaną przez żydowską szlachtę. Toczy się wielka bitwa o Polskę a Polacy nie mają nawet o tym zielonego pojęcia. Przez 30 lat urabiano nas Polaków do tego co się zaczęło dziać w sprawie ustawy nr 447. Winę za to ponoszą wszystkie lewicowe rządy SLD oraz UW, POPiS-u, PSL. Wbijano nam to przez zanik kultury, eliminację historii ze szkół, upadek przemysłu, rozbrajanie armii. I oczywiście swoją cegiełkę dorzucał Kościół Katolicki stojący jak zwykle po stronie kapitału i interesów niemiecko-żydowskich. Rozpoczyna się wielka wojna o Polskę. PiS się ocknął ale oby nie za późno i ciekawe na ile filosemickie frakcje mają tam przewagę. Będzie ostro. Będzie skoordynowana akcja żydowska z EU a może także i z USA przeciwko Polsce. Możemy być osamotnieni i mogą uderzyć w nas finansowo. Mają banki, my mamy kredyty. Powtarzałem od kilku lat - uciekajcie z pieniędzmi do polskich banków. Nie wiem kiedy to się stanie ale uderzą w nas boleśnie.

[2018-02-02] SOWA
Panie Grzegorzu dziękuję za wspaniały artykuł , przesłałem dalej, pozdrawiam SOWA .

[2018-02-02] xpl
https://www.dlapolski.pl/czy-cos-laczy-naplyw-bisurmanow-projekt-trojmorza-i-roszczenia-zydowskie

[2018-02-02] GNowak
Antoni Macierewicz w TV Republika: "Agentura Rosji chce konfliktu Polsko-Izraelskiego" - ta odpowiedź jasno definiuje, że p. Macierewicz broni interesów nie Polski ale żydowskich uzurpatorów polskiego mienia. To jak się będą w sprawie "polskie obozy śmierci" określać politycy będzie wskazywało w czyjej są drużynie gdyż tu sprawa jest bardzo klarowna.

[2018-02-02] Stachu
Nazywajmy rzeczy po imieniu,żadni Żydzi a Chazarzy-plemię żmijowe-oto prawdziwi Polakożercy. https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/02/21/wyjawienie-wielkiej-tajemnicy-bozej-cz-2/

[2018-02-02] asd
I teraz zasadnicze pytanie " Czy Duda podpisze ustawe"? Jesli jej nie podpisze to jasno i wyraznie poistawi sie jako prezydent zydowski.

[2018-02-02] Boston
Walcz a ustawa nr 447 i wyślij emaila do kongresmenow USA http://prawy.pl/65192-walcz-z-aktem-447-i-wyslij-list-do-amerykanskich-kongresmenow/

[2018-02-02] dar
Mocno obawiam się, że PIS już dawno zaaprobował konieczność spełnienia żądań finansowych żydowskich elit, a teraz protestuje jedynie na pokaz przed społeczeństwem, aby nie być posądzanymi przez historię o zdradę interesów Polski. Proszę zwrócić uwagę, że pisowski rząd i prezydent w ciągu ostatnich 2 lat kilkukrotnie odbywali podróż do Tel-Awiwu i prawie zawsze anonimowo, a nigdy nie opublikowano wyczerpującego komunikatu na temat omawianych tematów. Po co jeździli? Można być aż tak naiwnym, by zabiegać o przyjacielskie relacje i jednocześnie nie spodziewać się całej tej zaplanowanej akcji, jaka rozpoczęła się od ustawy 447? Braun i Michalkiewicz od kilku lat przewidywali taki rozwój wypadków, a profesjonalne elity naszego kraju nie? I jeszcze to fotografowanie się podczas szabasowych kolacji i przy świeczkach Chanuka, jakby byli fanami żydowskiej kultury, a nie mieli swojej własnej, łacińsko-chrześcijańskiej.

[2018-02-02] memy
Rozdajemy Żydom polskie obywatelstwo jak ulotki a prawdziwi Polacy od lat gniją w Kazachstanie http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

[2018-02-02] Ania
Panie Grzegorzu - jest Pan WIELKIM POLAKIEM - dziękuję za ten artykuł - Polaków trzeba edukować, są tak bardzo zagubieni - ale z takimi ludżmi jak Pan - zwyciężymy :) pozdrawiam serdecznie Ania

[2018-02-02] Gość
Bardzo mądry artykuł! Jednak pamiętajmy Żyd NIGDY nie był i nie będzie przyjacielem Polaka!!! Teraz wszystko w rękach Prezydenta Dudy,jestem przekonana że my Polacy możemy być spokojni. Tak jest panie Grzegorzu "PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻA"!

[2018-02-02] Sens
Judeopolonia http://www.bibula.com/?p=1323

[2018-02-02] Gość
http://www.bibula.com/?p=82149

[2018-02-03] Volku
naprawdę myślę że w tym przypadku i w najbliższym czasie do zatwierdzenia tej chorej ustawy 447 nie dojdzie. Zagrywka czysto polityczna ze strony USA bez szans na realizację. Szykuje się większa WYWROTKA w ŁADZIE ŚWIATOWYM a SZCZEGÓŁY JUŻ NIEDŁUGO POZNAMY. Trump raczej zawetuje, a Kongres czy Senat nie będą mieli czasu zawetować. Kolejny akt 8 luty 2018. w Bogu nadzieja i do Niego w tych niespokojnym czasie częściej uciekajmy

[2018-02-03] Volku
zastanawia mnie jeszcze jedno czemu z 4 miast Polski i codziennie nasz narodowy przewoźnik LOT lata do Tel Awiwu, a 3 x dziennie puste samoloty latają do Mediolanu, podczas gdy nie lata do Dublina nawet 1 dzień w tygodniu!!! pomimo wielu próśb z mojej strony, mojej rodziny i znajomych, pomimo że narodowy przewoźnik Irlandii AerLingus przestał obsługiwać te trasy (najdalej na wschód lata do Pragi !!!) wciąż LOT nie zamierza powrócić (kiedyś w 2006-09 latał)

[2018-02-03] Gość
Artykuł dobry, ale zapomniał pan, że my ludzie starszego rocznika potrafimy strzelać, w obronie ojczyzny nie zawaham się i jest mi obojętne kto pluje na naszą flagę i godło, poniesie karę. Martwi mnie jednak , że totalna ciemnota i zaślepienie odpowiedzialnych ludzi doprowadza Naród do kalectwa , nasze dzieci pod rygorem przymusu, szczepi się rtęcią 550 mg w każdej szczepionce . Proszę sprawdzić ile przewiduje kalendarz szczepień i pomnożyć przez ilość szczepień, oraz spróbować wyobrazić sobie jakie skutki i oddziaływanie wywołuje Polisorbat 80 w bezpośrednim kontakcie z mózgiem dziecka do 3 roku życia. Aluminium i Rtęć upośledza odśrodkowy układ nerwowy ma bezpośredni wpływ na strukturę mikrogleju, nie tylko dzieci !!!. Kto będzie bronił tej ziemi ? , No kto ? ...

[2018-02-03] Gość
http://prawicowyinternet.pl/izraelski-rzad-uruchomil-program-tropiacy-antysemitow-w-sieci-na-calym-swiecie-jaka-afera-by-byla-gdyby-polska-zrobila-to-samo/

[2018-02-03] mol
Panie Nowak ma pan chyba trochę nieścisłe informacje bo z ostatnich newsów wynika że organizacje żydowskie żądają od Polski prawie biliona złotych https://dorzeczy.pl/kraj/55078/Srodowiska-zydowskie-chca-poprawek-w-ustawie-reprywatyzacyjnej-Chodzi-nawet-o-bilion-zlotych.html

[2018-02-03] Jarząbek
A ja dorzucę link do wydarzeń sprzed lat, widać na tym przykładzie jak Żydzi nas urabiali. https://forumdlazycia.wordpress.com/2013/07/23/jak-zlikwidowano-krzyze-na-zwirowisku-oswiecimskim-w-majestacie-prawa-pod-oslona-nocy/

[2018-02-03] Jarząbek
A ja dorzucę link do wydarzeń sprzed lat, widać na tym przykładzie jak Żydzi nas urabiali. https://forumdlazycia.wordpress.com/2013/07/23/jak-zlikwidowano-krzyze-na-zwirowisku-oswiecimskim-w-majestacie-prawa-pod-oslona-nocy/

[2018-02-03] GNowak
Panie Mol, prawda jest tak prosta jak z nielegalnymi imigrantami. Jeśli damy sobie wpuścić do Polski choć 10 chorych dzieci z Syrii to później wymuszą na nas kolejne 100 osób później 100 tysięcy, później będzie łączenie rodzin a później milion. Podobnie jest Żydami, jeśli uznamy nasza winę i wypłacimy 1 mld $, to następnie zażądają 10 mld a później 100 mld $ i później będą kolejne żądania dopóki albo my się nie zbuntujemy albo nas nie wyeksploatują i nie zniszczą jako naród.

[2018-02-03] Alexander
Wszystko bylo dobrze napisane,kwota byla 250 mld usd.

[2018-02-03] asd
Wygląda na to że cała dobra zmiana ,łącznie z prezydentem jest zdeterminowana żeby bronic ustawy o IPN. Na chwile obecną Duda jeszcze jej nie podpisał ale przecieki w TV wskazują ze ją podpisze.Co by się jednak stało gdyby zawetował? Otóż moim zdaniem , wtedy na 90% mielibyśmy do czynienia z ustawką do której przygotowania był niezbędny p.Daniels. Ustawka polegałaby na tym że PIS wszem i wobec ogłaszający swoją determinację w bronieniu dobrego imienia Polski ,musiałby przez weto Dudy ulec Izraelowi i spłacić Żydów. Sedno ustawki polegałoby na tym że w takim przypadku PIS nie straciłby poparcia społeczeństwa bo ludzie uwazaliby ze to są patrioci walczący o dobre imię Polski a Żydzi dostaliby to czego chcieli. Owca byłaby cała i wilk syty .Wszyscy zadowoleni a Polacy wydymani.Mam nadzieję że ta teoria okaże się nieprawdziwa a Polską po raz pierwszy od wielu lat rządzą patrioci.

[2018-02-03] Gość
Johny Daniels atakuje w sprawie Jedwabnego http://wprawo.pl/2018/02/03/jonny-daniels-atakuje-rafala-ziemkiewicza-apel-o-wznowienie-ekshumacji-jedwabnem/

[2018-02-03] Gość
Prezydent Dutkiewicz za zydami we Wrocławiu http://wprawo.pl/2018/02/03/prezydent-wroclawia-szkalujacy-polskich-narodowcow-deklaruje-poparcie-dla-ambasador-izraela/

[2018-02-04] asd
Pomost Bałtycko-Czarnomorski, będzie pełnił role pośredniczącą i transferową w handlu Azji z Europą. W tej całej awanturze chodzi o kontrolę infrastruktury, szlaków komunikacyjnych, stąd sprzeciw Izraela wobec polskiej ustawy reprywatyzacyjnej i próby wyłudzenia odszkodowań za mienie pożydowskie. O ile żydowskie roszczenia, według niektórych specjalistów i publicystów szacowane na 65 mld dolarów wydają się dla Polaków niebotyczne, to sumy lub aktywa uzyskane za tak zwane „bezspadkowe mienie pożydowskie” mogą na Ukrainie sięgnąć sum astronomicznych. http://geopolityka.net/michal-siudak-geopolityczne-tlo-konfliktu-z-izraelem-i-ukraina/

[2018-02-04] olo
A ja jestem trochę wystraszony, tym co zobaczyłem na poniższym filmie. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Może to mistyfikacja? https://www.youtube.com/watch?v=mMD38UaSX2A

[2018-02-04] Jacek
Gość wali bez gładkich słów o co w tym wszystkim chazarom chodzi - https://www.youtube.com/watch?v=efcdXwVi3Tc

[2018-02-04] Gość
Odpowiedź do "olo" - Faktycznie Papież Franciszek, witając się w Yad Vashem z sześcioma osobami ocalałymi z wojennej zagłady – całował ich dłonie. Osoby te symbolicznie reprezentowały 6 milionów żydowskich ofiar niemieckiego przemysłu śmierci. Było to czterech mężczyzn i dwie kobiety: Avraham Harshalom, Chava Shik, Joseph Gottdenker, Moshe Ha-Elion, Eliezer Grynfeld i Sonia Tunik-Geron. Natomiast niektórzy kłamliwie podają, jakoby wśród tych osób byli David Rockefeller, Henry Kissinger i John Rothschild. Oto co na temat tej wizyty Ojca Św.Franciszka można między innymi znaleźć w Internecie: http://www.rp.pl/artykul/1112893-Holokaust--bezgraniczna-tragedia.html#ap-1 „Wrażenie na mediach izraelskich zrobiła też późniejsza wizyta papieża w Yad Vashem, instytucie pamięci Holokaustu. Franciszek wygłosił tam krótką, poruszającą mowę zaczynającą się od słów z Księgi Rodzaju: „Adamie, gdzie jesteś!" (Bóg poszukiwał ukrywającego się człowieka). – Kim jesteś, człowieku, do jakich potworności jesteś zdolny? – mówił papież, nazywając Holokaust bezgraniczną tragedią. Przed wystąpieniem papież ucałował ręce sześciorga obecnych w Yad Vashem europejskich Żydów ocalonych z Zagłady. Czworo z nich pochodzi z terenów przedwojennej Polski: Awraham Harszalom (Friedberg), urodzony przed 89 laty w Prużanie na Polesiu, 90-letnia Sonia Tunik-Geron pochodząca ze Stołpców, ocalony z łódzkiego getta 91-letni Eliezer (Lolek) Grynfeld oraz Josef Gottdenker, urodzony w czasie wojny w Sandomierzu i uratowany wraz z matką przez polskie małżeństwo Ziołów.” – Tyle Internet.

[2018-02-05] Wszędobyła
Michalkiewicz pisze, że : "stacja TVN została sprzedana amerykańskiej firmie Scripps Network Interactive z siedzibą w stanie Tennessee. Rzecz jednak w tym, że właścicielem tej firmy jest firma Discovery Communications, której prezesem jest pan Dawid Zaslaw, z pierwszorzędnymi „warszawskimi” korzeniami”. Możliwe jest, że WSI zainscenizowało ekscesy czcicieli czekoladowej swastyki na polecenie Żydów z Ameryki, by mieć argument w dyskusji o potrzebie zaboru mienia Polaków przez Żydów".

[2018-02-05] Lach
Słynny agent rosyjski A. Golicyn napisał pamiętne słowa: "Polska nie ma polityków. Są tylko agenci". Od 1945 r żydokomunistyczna agentura włazi w szaty elit politycznych

[2018-02-05] LL
Panie Grzegorzu,co do roli kościoła, to nie ma Pan racji, gdyż sceptycyzm wobec kwestii roszczeń żydowskich i informacje o planowanym skoku na nasze pieniądze najpierw wyszły ze środowisk związanych z Radiem Maryja. Nie wiem, czy Pan pamięta jak się wtedy naśmiewano z ludzi,którzy o tym mówili. Ja sam miałem ich za mówiąc eufemistycznie, lekko zafiksowanych. Dziś wiem, że to oni mieli rację, a cała reszta "rozsądnych ludzi" dawała się gładko robić w balona. Dziś sprawa nie jest tak oczywista jeśli chodzi o Kościół, myślę, że część wyższych hierarchów idzie z duchem Franciszka,który stara się bardziej przypodobać elitom niż głosić Słowo Boże. Ale wiekszość zwykłych księży to porządni polscy patrioci, większość biskupów też, choc to ta mniejszość jest bardziej widoczna. Tak przy okazji: co Pan myśli o Franciszku?

[2018-02-06] GNowak
@ LL, częściowo podzielam Pana zdanie odnośnie większości zwykłych księży ale co do hierarchii i dużej części biskupów mam zupełnie odmienne stanowisko. To siedlisko żmij, ludzi fałszywych, duża cześć to agenci postkomunistycznych służb którzy nigdy nie zostali ujawnieni. Poza tym w Episkopacie z połowa to Eskimosi. Nawrócili się ? Nie wierzę ! :) Szczują i knują aby tylko przyjąć do Polski imigrantów, jak nie tą drogą to inną, jak choćby te korytarze humanitarne. Byleby tylko stworzyć precedens i przyjąć choćby tylko kilkadziesiąt chorych dzieci aby pokazać, że to nie straszne i nie ma się czego bać i można dalej śmiało przyjmować. Jedną z najgorszych postaci w tym lęgowisku jest prymas Polak który prezentuje jawnie antypolskie stanowisko a przy tym ma ciągoty polityczne i dyktatorskie. Franciszek to dla mnie pozorant, osoba wroga interesom państwa i narodu polskiego. Prawdopodobnie - sądząc po tym co robi - jest bardzo wtajemniczony w jakiejś sekcie masońskiej i powoli rozbija KK. Może się mylę ale nie ja oceniam go pozytywnie.

[2018-02-06] Wiola
Sumlinski - do obejrzenia https://www.youtube.com/watch?v=er8cuu40Aw0&t=6s

[2018-02-12] Gość
Zwyklych, prawych ksiezy to na palcach policzyc. Jednego jedynego ktorego znam, biskup potrafil zdegradowac i zmienic mu parafie w ktorej byl proboszczem wbrew ludziom. Tylko on pomagal ludziom, potrafil samotnym ludziom pomagac w pracach fizycznych, od biednych pieniedzy nie bral. Nie interesowaly go imprezy wsrod ksiezy, uwazal ze to marnowanie czasu. Szkoda ksiedza bo dostal klody pod nogi tam gdzie trafil. Cala reszta to tylko na pieniadze patrzy, z niewielka czescia idzie porozmawiac i pouzgadniac terniny, bo reszta narzuca. Dawno sami nie wierza w co glosza, dlatego ta religia musi upasc. Co do papieza swietny poczatek popieram wiele decyzji, ale cos tu nie pasuje zbyt idealnie. Dlatego przypuszczam ze rzeczywiscie dziala na zlecenie kogos. Skrzetnie przemyca to co trzeba.

[2018-02-12] LL
Gość, jesteś typem łatwowiernego człowieka, który chciałby zarabiać 10 tys. na miesiąc, ale chciałby żeby księża, ludzie wykształceni, po 6 letnich studiach chodzili boso przez cały rok, jakim prawem wymagasz od nich, żeby żyli gorzej niż inni wykształceni ludzie? Tobie wystarczy że Papież przejedzie się autobusem lub rowerem i ubierze stare buty żebyś go akceptował, ale to typowe dla ludzi, którzy są daleko od kościoła, tacy ludzie mają zawsze najwięcej do powiedzenia na temat kościoła. Jak dla mnie najważniejsze powinno być w jakim kierunku papież prowadzi Kościół, a nie czy jeździ rowerem czy Bentleyem - to są szczegóły, a większość się na tym skupia. A co do tego w jakim kierunku Franciszek prowadzi kościół, to mam bardzo poważne obawy. Tak na marginesie, to ja wolę, żeby mój papież czy prezydent Polski poruszał się jak należy a nie robił z siebie pajaca na rowerze, nie ta ranga żeby odstawiać takie szopki.

[2018-02-12] Gość
LL zasad wiary nie znasz. Nie licza sie pieniadze, dobra materialne. Liczy sie dusza i wartosci takie jak milosc, uczynnosc itp. Skoro ponizasz ludzi jezdzacych rowerem to od razu widac ze payrzysz przez pryzmat dobr materialnych. Nigdzie nie bylo pisane ze chce by ksieza glodowali. Chodzi o ich podejscie, ze brak w nich zasad ktore glosza. Ludzie maja placic za kazdy papier, kazdy obrzed a jak kogos nie stac to slysza od ksiedza trzeba kredyt wziasc. Znam jedynego ksiedza, ktory jest z powolania, dla niego wystawne przyjecia nic nie znaczyly. Liczyl sie czlowiek. Ludzie chyba nigdy nie zmadrzeja co widac po wpisie.Z a duzo wrozb z LL strony, wiec koncze ta marna wymiane zdan.

[2018-02-13] Justyna
1. A ja zapytam przewrotnie. Czy kiedykolwiek dopusciliscie mysl, ze obecny rzad, przynajmniej od zaprzysiezenia premiera MateuszaM, moze byc wrecz ekspozytura tych, ktorzy nas szkaluja? 2. Domyslam sie, ze projekt Judeopolonia zakladal, iz kierownicza role w nowym panstwie beda pelnili rodzimi Zydzi do spolki z amerykanskimi i izr oraz paru gojow pozenionych z Zydowkami. Nie wydaje wam sie, ze "miedzynarodowka" probuje wykolegowac PiS? Stad panika w szeregach partii. Takie odnosze wrazenie. 3. Zgadzam sie, ze cyrk o ustawe IPN, to tylko przykrywka. Sadze, ze nie chodzi tez o pieniadze (bo, co spotkanie, to kwota rosnie w zastraszajacym tempie). Chodzi o przejecie zasobow: ziemi, kopalni, lasow, mineralow. To jest to, co zazadali Zydzi w raporcie. Nie mozna pozwolic, aby W Polsce osiedlilo sie 3 miliony wrogich nam ludzi. Potrzebujemy przestrzeni dla powracajacych z zagranicy Polakow.

[2018-02-13] LL
Znam wielu księży, żaden z nich nie żyje ponad stan, raczej powiedziałbym, że żyją normalnie, ani biednie ani bogato i uważam, że taki stan jest właściwy. Ale ty masz problem z tym że ludzie za cokolwiek mają płacić księżom, więc chyba zakładasz też że mają się żywić w śmietnikach, tak? Nie słyszałem o takich księżach jak piszesz, którzy każą brać kredyt na usługi, ja spotykałem tych co raczej odmawiali brania pieniędzy. Nie przeczę że istnieją inni, ale to co piszesz to jakieś wyjątki, a nie obraz całego kleru. Swoją drogą, jeśli nie chcesz uczestniczyć w życiu kościoła, to co cię obchodzi kto ile płaci księżom?

[2018-02-13] asd
@Justyna Tez uwazam że te 65 mld $ to jedynie przyneta dla pozytecznych idiotów i argument dla zdrajców ,którzy beda mogli powiedziec ze taką kwotę możemy im dac. Tak naprawde moze chodzic o przejecie czego sie da bo jesli sie ugniemy i zaczniemy wyplacać zydom kase to beda z nas ciągli do samego konca .Na koncu zas bedzie stworzenie Judeopolonii bo jesli zydzi beda mieli strategiczne zasoby to beda wplywali na ksztalt panstwa i na rządy .

[2018-02-14] Feel
Nie chodzi o księży, lecz o miliony naiwniaków wierzących w jakieś wymyślone na bliskim wschodzie bajki, czy to żydowskie, katolickie, czy islamskie. Każda religia urąga intelektowi.

[2018-02-14] LL
Feel, twój intelekt zjadam na śniadanie.

[2018-02-15] Feel
@LL podziwiam twoją przenikliwą analizę mojego intelektu. Z uwagi na zjadliwość tegoż komentarza domyślam się w moim małym umyśle, że należysz do cudownego grona wyznawców rzeczy, skrajnie absurdalnych których nigdy nie udowodniono, jak zmartwychwstanie, obecnośc boga w opłatku, objawienia, opiekę jakieś stwórcy nad jedynym gatunkiem zwierząt, zamieszkującym jedną z miliardów galaktyk.

[2018-02-15] Gość
Feel, udowodnij, że Boga nie ma.

[2018-02-15] kurek
Dr. Ewa Kurek "Żyd Daniels pluje nam,Polakom w oczy i mówi tak: "Chocby 40 milionów Polakow podpisało sie pod wnioskiem o ekshumacje to ekshumacji nie bedzie." Kto rządzi naszym krajem? Naszym krajem rzadzi zyd Daniels" . 1h04min https://www.youtube.com/watch?v=oq-XrRg37tc

[2018-02-16] Jarząbek
Ciekawe, polecam //https://www.youtube.com/watch?v=0wx3MFDHHy0

[2018-02-16] Gość
http://wprawo.pl/2018/02/13/minister-sellin-zapowiada-utworzenie-muzeum-getta-warszawskiego/

[2018-02-16] cadyk
Inwazja na Ukrainę juz rozpoczeta https://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydowska-inwazja-rozpoczeta-2017-02

[2018-02-18] LL
Feel, należę do wierzących w Boga. Wiara to nie jest wiedza, gdyby to w co wierzę było możliwe do udowodnienia, nie musiałbym w to wierzyć tylko bym to wiedział. Cała idea Boga polega na tym, że jest wszechmocny więc może też doskonale ukrywać przed nami swoje istnienie i nie pozwolić dać się człowiekowi "udowodnić", a więc nigdy nie będzie można udowodnić ani jego istnienia, ani nieistnienia. W chwili obecnej nauka nie znalazła odpowiedzi na wszystkie pytania i pewnie nigdy nie znajdzie, dlatego wiara w Boga nie kłóci się z nauką. W nauce są wciąż tak wielkie znaki zapytania, z których ty zapewne nie zdajesz sobie nawet sprawy, choćby te związane z samym powstaniem wszechświata czy sensem ludzkiej świadomości czy umiłowania piękna. Można wierzyć lub nie wierzyć, to nie świadczy w żaden sposób o intelekcie, są nobliści, którzy wierzą w Boga i ateiści. natomiast zastanowienie budzi twoje tropienie i wyszydzanie religii na forum skoro jesteś ateistą, dlaczego Cię to obchodzi? Ja nie wierzę w taroty i horoskopy, ale nie zwalczam tego po forach internetowych zwyczajnie mnie to nie interesuje.

[2018-02-18] Feel
@Gość to ja mam udowadniać, że coś nie istnieje? Wierzysz w jakieś średniowieczne pseudo argumenty. W nauce udawania się istnienie czegoś, a nie nieistnienie, ale wierzący w bajki nadal tego nie rozumieją, jak dzieci we mgle. Jeżeli ktoś mówi, że ziemia ma dwa księżyce to musi to udowodnić, że uznano to za fakt. To nie działa tak, że ktoś mówi, na Alfa Centauri Bb żyją małe stworki, które mają skrzela i stworzyły ziemię, a teraz udowodnij że tak nie jest. Bądź poważny i myślący, a nie wierzący w sofizmaty religijne.

[2018-02-18] Fachmistrz
@Cadyk naprawdę wierzysz w takie bzdury? Żydzi z USA i UE przyjadą na Ukrainę w miejsce zgniotu? Dla tych z Izraela to byłoby to samo, co w Palestynie.

[2018-02-18] Feel
@LL włączyłem się do dyskusji, którą ty już prowadziłeś. Dziwi nie, że bronić religii i jej ciemnogrodzkich elit można, ale gdy ktoś powie prawdę o naiwniakach wierzący w rzeczy niedowiedzione to już jest larum podniesione. W starożytnym Egipcie, Rzymie, Grecji, ba do odkryć geograficznych, ludzie wykształceni, typu dzisiejsi nobliści też wierzyli, że ziemia jest płaska, mimo dowodu Arystotelesa w IV w p n.e.. Odpowiedzi na pytania, które postawiłeś nauka znajdzie, nie wiem czy za 100, czy 1000 lat, ale znajdzie. Podobnie znalazła na na miliony innych pytań, jak dlaczego trawa jest zielona, czy na chmurze można usiąść jak w bajkach, czym jest śnieg, a czym grad. Ludzie, którzy wierzą w boga, są delikatnie mówiąc specyficzni. Choć patrzą na historię, nie dostrzegają istoty i celu tych dowodzonych przez kapłanów organizacji, a wystarczy spojrzeć na cały Bliski Wschód, Rzym i Grecję, wszelkie plemiona i od razu uwidacznia się cel wymyślania boga i bóstw - kontrola poprzez strach, a w późnym chrześcijaństwie i islamie obietnicę życia w raju.

[2018-02-18] ll
Ja prowadziłem rozmowę na temat patriotyzmu księży a nie żeby komos udowadniać czy Bog jest czy nie. Co do nauki to nigdy nie znajdzie dowodu na teorie których udowodnić się nie da bo nikt nie jest w stanie cofnąć się w czasie do wielkiego wybuchu. Myślę ze nawet niewielu ludzi rozumem ogarnia to co mogło być przed wielkim wybuchem nie wspominając o wyjaśnieniu jak do niego doszło. Nie interesuje mni w żadnej mierze czemu nie wierzysz masz prawo a ja nie mam żadnej motywacji żeby cie do tego namawiać ale niezmiennie dziwi mnie ile w ateistach jest zaangażowania żeby innym wiarę obrzydzic. Wygląda to wręcz na obsesje. To mnie jedynie utwierdza w wierze bo gdyby moja wiara była czymś niewaznym to nie byłoby tylu ludzi którzy z takim zaangażowaniem ja zwalczają.

[2018-02-19] Feel
@II a mnie niezmienne dziwi dlaczego katolicy, żydzi, muzułmanie, protestanci przez tyle setek lat zmuszają ludzi do wiary w jakieś niepoparte faktami bajki, a jeśli odmawiają, to ich najzwyczajniej w świecie zabijają. Może umiesz odpowiedzieć na to? Nie da się również pominąć, że przy okazji wzajemnego wyrzynania siebie niszczą całe kraje, społeczności, narody. O islamie i judaizmie dziś i kiedyś, katolicyzmie i protestantyzmie głównie kiedyś przez setki lat nie muszę opowiadać. Ale to dzisiejsze wyrzynanie ludzi w stylu softpower jest nadal realne. Nie wiesz zapewne o co chodzi, pomroczność jasna czy pamięć wybiórcza? Najprostszy przykład, bądź światowej sławy reporterem, fotografem, kamerzystą, komentatorem lub sprzątaczką, złóż podanie do TVP, napisz że nie wierzysz w boga katolickiego i ... czekaj na odpowiedź do waszego dnia sądu ostatecznego. Chyba inymi przykładami nie muszę szafować.

[2018-02-19] LL
Kto cię zmusza do wiary w cokolwiek? Gdzie ty żyjesz? W Syrii? Co do przeszłości, to czasy bardzo się zmieniły, kiedyś homoseksualistów leczono prądem, czy to oznacza, że bojkotujesz służbę zdrowia? Kiedyś królowie mordowali i gwałcili wg własnego uznania, czy w związku z tym wszelka władza świecka również jest przez ciebie nieuznawana? Kiedyś panowało niewolnictwo, kiedyś mordowało się niepełnosprawnych a nawet słabych, kiedyś przemysłowcy do pracy wykorzystywali dzieci, którzy niewolniczo pracowali po kilkanaście godzin dziennie, czy to znaczy że kapitalizm jest zły? Kiedyś wszystko było inne, inne zwyczaje, inna wrażliwość ludzka inna polityka. Religie były bardziej powiązane z władzami świeckimi i stanowiły częściowo o tożsamości państwowej, ponadto władcy decydowali jaką wiarę mają wyznawać poddani, a jeśli tak, to zamach na religię był traktowany jak zamach na państwo. Nie czuję się za to odpowiedzialny tak jak nie czuję się odpowiedzialny za to że Polacy obdzierali swoich wrogów ze skóry czy wbijali na pal, choć dziś budziłoby to zrozumiałe oburzenie, ale w tamtych czasach było powszechne. A może chciałbyś porozmawiać o tym jak ateiści mordowali wierzących w Chinach, Rosji, Wandei i wielu innych miejscach? Czujesz się za to odpowiedzialny?

[2018-02-20] olo
Jest sobie istytucja Sprawiedliwi wsród narodów Świata. Tak przewrotna w swym przesłaniu. Niby honorują, ale tylko te "przypadki", których podważyć się nie da. Reszta? Reszta to nieprawiedliwi. Oczywiście Do narodów Świata w ich rozumieniu nie należy Izrael i zydzi. Ci są przeciez wybrańcami. Szatański iście zamysł... Proponuję instytucję pod nazwą Uczciwi Pośród Żydow. Czyż nie oddamy honoru tym uczciwym? Na początek honor dla Icchaka Kacanelsona. Dziś wygooglałem zaledwie cztery linki po jego nazwiskiem, a jeszcze gdy Pan Witold Gadowki mówił o nim w swym komentarzu: http://gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia-makatka-z-pi%C4%99knym-demokratycznym-obliczem , odnośników było zdecydowanie więcej. tak czyszczą żydzi pamięć o wrednym obliczu swego narodu. Nie należę do żadnego portalu społecznościowego, ale jeśli ktoś może to choćby trzy hasztagi: #IcchakKacanelson oraz #UczciwiWsródŻydow i #HonestAmongJude. Pozdrawiam i apeluję o zdecydowaną lecz nie agresywn obronę imienia Rzeczpospolitej.

[2018-02-20] olo
Oooppss, wkradł się błąd. Miało być Icchak Kacenelson. Linków jest już więcej. Przepraszam za zamieszanie.

[2018-02-20] Gość
Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji w Jedwabnem" na CitizenGO. Link: http://www.citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej?tc=ty&tcid=45573848 https://www.youtube.com/results?search_query=dr+Ewa+Kurek

[2018-02-22] Feel
@LL prezentujesz typowe sofizmaty, koniec tematu, bo i tak nie rozumiesz, co piszesz.

[2018-02-24] LL
Sofizmaty... Litości. Szczęść Boże feel.

[2018-02-28] Feel
@LL a ja życzę tobie w końcu jasności umysłu, niezmąconego bajami wielkich kapłanów.

[2018-03-11] Rudi2
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że komentarze w temacie o żydach świadomie i z premedytacją "przykrywane" są (niby) zajadłą polemiką o KK. Brakuje tylko wrzutki o aborcji.

[2018-03-22] olo
https://wpolityce.pl/polityka/383708-list-otwarty-do-premiera-glinskiego-w-sprawie-falszowania-historii-w-muzeum-kl-auschwitz

[2018-03-23] Justyna
[GN] "PiS się ocknął ale oby nie za późno i ciekawe na ile filosemickie frakcje mają tam przewagę"--- Czy dopuszczasz mysl, ze PiS moze byc ekspozytura tych, ktorzy nas szkaluja? Jezeli przyjmiemy taka wersje, to wszystkie dziwaczne decyzje podejmowane przez PiS staja sie bardziej zrozumiale. Osobiscie sadze, ze projekt Polin nie wypali. Duzo sie zmienia i sadze, ze zajda takie WYDARZENIA w Polsce, Europie i na swiecie, ktore pokrzyzuja plany tych, ktorzy uwazaja sie za bogow.

[2018-03-28] Jarząbek
Polecam wywiad z Panem Nikt //https://www.youtube.com/watch?v=u1-d5zw2VlU

[2018-03-28] olo
Jarek popuścił smycz i wszystkie psy zaczynają się zagryzać. PAD wymusił luzy i o zgrozo dobra zmiana zamienia się na rozwalanie Polski. Najbardziej aktywni, pochodzenia chazarskiego dobierają się do władzy.

[2018-04-11] GNowak
@ Justyna, myślę, ja także uważam, że projekt Polin nie wypali bo w krytycznej sytuacji będziemy w stanie się zorganizować, zaprotestować i zajda przy okazji nieprzewidywalne wydarzenia na arenie międzynarodowej. Musimy jednak działać bo bez aktywności Polaków będzie to wisieć na włosku. Czy PiS jest ekspozyturą eskimosów ? I tak i nie. Dlaczego. Dlatego, że zdecydowana większość członków i sympatyków PiS to prawdziwi patrioci którzy nie mają pojęcia jak są manipulowani przez nieliczne grono osób mających tam największe wpływy. Podobnie zresztą było i jest z PO. Kilka osób w PiS-ie jest agenturą żydowską i amerykańską i oni mają wpływ na najważniejsze strategiczne decyzje podejmowane przez rząd. Poza tym drugi element to brak geopolitycznego rozeznania przez część z członków rządu. Wydaje im się, ze USA było i pozostanie mocarstwem i trzeba USA lizać strategicznie tyłek. A to nieprawda, US powoli ale upada. Owszem można z nimi robić deale ale nie na kolanach tak jak to robi PiS. Ameryka się kończy, Niemcy się skończą szybciej niż Ameryka, Rosja się skończy szybciej niż Niemcy. Zaczną się dziać rzeczy zupełnie niewyobrażalne. Trzeba stawiać na Polskę jako nowe wschodzące mocarstwo i to już całkiem niedługo. Tak, w tej chwili "wielcy" tego świata stawiający się w roli bogów do pewnego momentu będą planowa ci kontrolować wydarzenia na świecie ale w pewnym momencie jak zwykle wymknie im się to spod kontroli.

[2018-04-22] Justyna
@GNowak "Czy PiS jest ekspozyturą eskimosów ? I tak i nie. Dlaczego. Dlatego, że zdecydowana większość członków i sympatyków PiS to prawdziwi patrioci[...]" --- Za ekspozyture uwazam tworcow PiSu oraz kierownictwo. Trzymani "za twarz" tzw. szarzy czlonkowie PiSu sie nie licza. Glosuja tak, jak im kaza ci, ktorzy w hierarchii stoja wyzej. Sadze, ze ta osobliwa "lojalnosc" odbije im sie czkawka przy wyborach w 2019. Polacy nie zapomna m.in. cyrkow z ustawa IPN, niejasnej reprywatyzacji i cichego dogadywania sie z miedzynarodowka, kolacyjek u Jonny D albo o hojnym datku w postaci 100 mln zl przeglosowanym w grudniu 2017 na cmentarze polskojezycznych. W planach kolejne dwa muzea. Sadze, ze w 2019 PiS przerznie wybory i nie bedzie rzadzic. Mamy poltora roku, aby do wyborow wylonila sie jakas oddolna polska (nie polskojezyczna) sila polityczna zdolna wejsc do sejmu z dobrym wynikiem. Moze was zaskocze, ale sadze, ze jest to mozliwe.

[2018-04-22] GNowak
@Justyna, bardzo ciekawy temat Pani porusza. Choćby z perspektywy technik masowej manipulacji. Jestem pełen obaw o to czy w perspektywie 1.5 roku rzeczywiście wyłoni się oddolna siła polityczna. Na dzisiaj takich możliwości nie widzę. Chciałbym aby tak było ale nie widzę siły, mobilizacji itp. Oczekiwałbym natomiast, że wzorem wcześniejszych przykładów z bliskiej nam historii służby specjalne zorganizują nam "oddolną" inicjatywę typu ruch społeczny jak zorganizowali PO, Nowoczesną czy Palikota. Jest coraz większa grupa rozsądnych osób która odchodzi od PiSu z powodu ich służalczości wobec Izraela i US i całkiem możliwe, ze służby specjalne zorganizują nam jakąś partyjkę z pogranicza ruchy narodowego prezentując ich tym razem jako "prawdziwych patriotów". Swoją drogą taka partia z pogranicza ruchu narodowego bardzo by się Polsce przydała, ale gdyby rzeczywiście weszła mocno do Sejmu samodzielnie, bez inspiracji służb specjalnych. Na razie Polakom wmawia się dość skutecznie że to faszyści. Na Węgrzech porównywalny Jobbik ma aż około 20 % mandatów w parlamencie a Ruch Narodowy w polskim Sejmie tylko jeden mandat. Obawiam się tylko, żeby takiej partii z tego zaplecza nie zorganizowały nam znowu służby. Ja zakładam, ze w 2019 r PiS wygra ale nie na tyle żeby samemu rządzić. Kupowanie Polaków poprzez socjal będzie skutkować silną pozycją. No chyba że w Europie i na Bliskim Wschodzie wybuchnie wcześniej pożar a wtedy wszystko może się powywracać.

[2018-04-26] Gość
Gdzie ustawa reprywatyzacyjna? Dlaczego ją schowano pod stół? Dlaczego ambasador Izraela jest nadal w Polsce? Co tu robi Pan Daniels- ponoć agent CIA i Mosadu? Dlaczego nadal działa antypolskie POLIN? Gdzie jego audyt, co z obozem w Oświęcimiu, nadal jest w rękach Żydów i pełni rolę ośrodka antypolskiego? Dlaczego tam nie przeprowadzono audytu? Dlaczego nadal z podatków płyną pieniądze dla żydowskich organizacji? Czy nie jest czysta głupotą karmienie wroga i udawanie że pada deszcz jak na Ciebie plują? Ile jeszcze rząd będzie tolerował antypolonizm? Co z ustawą Jakiego?

[2018-05-11] Jarząbek
Wg mnie, jeśli Żydzi nas atakują, to jest dobrze. Źle będzie, jak przestaną. To oznacza, że PiS daje kontrę Izraelowi, jednocześnie próbując utrzymać sojusz z USA. USA wysyła sygnał na polską scenę polityczną o swoich oczekiwaniach względem Żydów, "zdrajcy mile widziani, jako następcy PiSu", licząc, że takowych znajdzie i PiS, się wtedy ugnie przed żądaniami żydowskimi. Gdyby PiS utrzymał władzę pomimo konfliktu z Izraelem, myślę że stanowisko Żydów i USA zmieniłoby się na mniej agresywne, ponieważ takie stanowisko im też szkodzi. Te muzea, cmentarze, pojednawcze gesty, mają tylko tonować sytuację, to próby deeskalacji napięcia, żeby jakoś przetrwać żydowską nawałnicę.

[2018-05-12] Zdruzgotany
Władze PiS to wspólnicy Żydów. Tworzą tylko zasłonę dymną wobec ludu. Ilu posłów podpisało petycję posła Wilka do Prezydenta USA o niepodpisywanie ustawy 447? Czterech! Słownie: czterech.... Na 460 posłów +100 senatorów Rzeczypospolitej Polskiej! Mniej niż 1%!!!! Więc nieważne czy u władzy jest PiS czy inne partie. Wszystkie będą realizować taką samą politykę wbrew interesowi Narodu Polskiego. Wykonali postulaty Bermana doskonale. Władze PiS to wspólnicy Żydów. Tworzą tylko zasłonę dymną wobec ludu. Ilu posłów podpisało petycję posła Wilka do Prezydenta USA o niepodpisywanie ustawy 447? Czterech! Słownie: czterech.... Na 460 posłów +100 senatorów Rzeczypospolitej Polskiej! Mniej niż 1%!!!! Wykonali postulaty Bermana doskonale. Zmieszali się, przeniknęli do głębi narodu Polskiego i zadają skrytobójczy cios. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/07/tajna-polityka-jakuba-bermana-jest-wspolczesnie-jawnie-realizowana/ Zmieszali się, przeniknęli do głębi narodu Polskiego i zadają skrytobójczy cios. A my jak dzieci we mgle szukamy przyczyn i sposobu wyjścia z tego bagna. Za późno już. https://www.youtube.com/watch?v=tZg-ykFdopo

[2018-05-20] Gość
Najbardziej antysemickim narodem na świecie są chyba Żydzi co dają wyraz wobec Palestyńczyków. To prawdziwy Holokaust Palestyńczyków który zgotowali im Żydzi, naród który sam tyle wycierpiał podczas II w św.

[2018-08-13] Jarząbek
Żydzi dalej w natarciu https://nczas.com/2018/08/12/zydowskie-organizacje-chca-ograbic-polske-juz-na-330-mld-zlotych-rzad-otrzymal-oficjalne-pismo-ale-to-skrzetnie-to-ukrywa/

[2018-09-07] Kama
[GN]PiS się ocknął ale oby nie za późno------ Wedlug mnie PiS wcale sie nie ocknal, to ekspozytura tych, ktorzy nas szkaluja. Te wszystkie cyrki rozgrywajace sie na arenie politycznej, w ktorych jedna strona udaje patriotow, druga opozycje sluza odwroceniu uwagi spoleczenstwa od rozbioru Polski.

[2019-07-09] Idon
Macierewicz i Targalski atakują Michalkiewicza za nagłośnienie 447. Komu zatem ci Panowie służą?

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)