Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2020 r
w 2021 r
w 2022 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

+ Serwis giełdowy amerbroker.pl - zasady korzystania

 

Zasady korzystania z serwisu giełdowego amerbroker.pl 

 

Abonament w serwisie giełdowym jest płatny i jest skierowany do osób które posiadają kapitał inwestycyjny w kwocie nie mniejszej niż 100.000 złotych. Abonament jest uzależniony od wyników. Płacisz tylko za efekt. 

W analizach poszczególnych instrumentów podawane są albo konkretne techniczne sygnały kupna lub sprzedaży albo jedynie sugestie jeśli sytuacja na danym walorze jest bardziej skomplikowana lub obowiązujący trend jest zbyt zaawansowany aby powstał sygnał kupna o charakterze średnioterminowym.

Jeśli średnia z 5 najlepszych podanych w serwisie sygnałów kupna/sprzedaży  za ostatnie półrocze da mniejszy zysk niż 10 % wówczas obowiązujący w danym półroczu abonament automatycznie zostaje wydłużony na kolejne półrocze wszystkim klientom którzy opłacili pełen abonament. 

W pewnych okresach na rynku mogą istnieć nawet długotrwałe bo często kilku czy nawet kilkunastomiesięczne okresy konsolidacji podczas których większość akcji porusza się w trendzie horyzontalnym. Taka stagnacja u części inwestorów może powodować psychiczne frustracje, nerwowość wynikającą z mentalnego „przymusu” zawierania transakcji itp. Chcemy temu zapobiec i sprawić aby inwestowanie stało się przyjemniejsze i mniej stresujące.

Przy inwestowaniu nie powinno być presji czasu, na giełdzie są tylko okazje które można wykorzystywać i stąd warto w niektórych okresach charakteryzujących się dużym ryzykiem inwestycyjnym ograniczyć swoje zaangażowanie aby zachować stan portfela na czas kiedy takie inwestycyjne okazje się pojawiają.

Także ze strony analitycznej daje to też komfort analizowania rynku i zdejmuje odpowiedzialność „koniecznego” znalezienia jakiejś spółki na której będzie można zarobić aby klient nie był rozgoryczony obiektywnym stanem rynku czy nawet subiektywną błędną oceną danej sytuacji rynkowej.

Do oceny zyskowności podawanych półrocznych wyników będzie brana pod uwagę średnia z 5 najlepszych sygnałów kupna podanych na portalu giełdowym amerbroker.pl. Pod uwagę nie są brane sugestie inwestycyjne. Jeśli w danym półroczu średnia z 5 najlepszych sygnałów kupna będzie mniejsza niż 10 % wówczas abonament przechodzi na kolejne półrocze. 

Czyli minimalny zysk na portfelu 5 najlepszych sygnałów kupna winien być w stosunku rocznym nie mniejszy niż 20 %. 

 

Nowe zasady dotyczą automatycznie wszystkich którzy w danym pólrocznym okresie abonamentowym posiadają wykupioną subskrypcję. Dzień wykupienia subskrypcji decyduje o przyporządkowaniu do aktualnego okresu półrocznego do którego odnoszone będą wyniki sygnałów kupna i sprzedaży podawane w serwisie giełdowym. 

Biuro Obsługi Klienta 

KAZA

 

1. Jak zwykle zainteresowani korzystaniem z serwisu giełdowego dla inwestorów proszeni są o wysłanie e-maila na amerbroker (małpa) gmail.com

2. Osoby chcące zaksięgować opłaty abonamentowe w koszty prowadzonej działalności proszone są o podanie danych do wystawienia Faktury VAT.

 

 

Główny analityk serwisu – Grzegorz Nowak

Grzegorz Nowak - absolwent UAM w Poznaniu. Inwestor, analityk dla którego jedną z największych pasji jest giełda, rynek kapitałowy, międzynarodowe stosunki gospodarcze i geopolityka. Posiada blisko  30 letnie doświadczenie zawodowe w branży inwestycji giełdowych zarówno jako inwestor i analityk techniczny. Pracował w największych instytucjach finansowych w kraju i krótko w Stanach Zjednoczonych. W SDM SA był między innymi kierownikiem Działu Strategii i Rozwoju a w CDM Grupy Pekao SA pełnił między innymi obowiązki dyrektora BMiRPW. Następnie w BP był dyrektorem zarządzającym i odpowiadał za new business.  

Od wielu lat prowadzi analizy spółek giełdowych w serwisie zamkniętym dla inwestorów klubu giełdowego amerbroker.pl 

 

Dotychczasowe wyniki sygnałów kupna serwisu giełdowego w półrocznych raportach na stronie głównej, z linkami poniżej:

 

 

1 połowa 2022 r - trwa 

 

2 połowa 2021 r - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2021 r - amerbroker.pl/ 

 

2 połowa 2020 r - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2020 r - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2019 r  - amerbroker.pl/

 

2 połowa 2018 r - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2018 r - amerbroker.pl/

 

2 połowa 2017 r - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2017 r - amerbroker.pl/

 

2 połowa 2016 r - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2016 rok -  amerbroker.pl/

 

2 połowa 2015 rok - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2015 rok - amerbroker.pl/

 

2 połowa 2014 rok - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2014 rok - amerbroker.pl/

 

2 połowa 2013 rok - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2013 rok - amerbroker.pl/

 

2 połowa 2012 rok - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2012 rok - amerbroker.pl/

 

2 połowa 2011 rok - amerbroker.pl/

 

1 połowa 2011 rok - amerbroker.pl/

 Komentarze

[2016-02-22] Tomasz T
Witam A ile w ciągu półrocza jest sygnałów kupna? Ile stratnych , ile zyskownych? Pozrawiam Tomasz T

[2016-03-13] G Nowak
Od ostatniego półrocza za 2015 r podawane są takie dane w półrocznym podsumowaniu

[2016-05-22] Robert S
witam.Czy ktoś z abonentów korzysta z serwisu za pomocą smartfona.Moje próby zalogowania kończą się fiaskiem.Robert S.

[2016-05-24] MonaLu
@Robert S, no to jest nas dwoje, z tym że u mnie dotknięte są wszystkie urządzenia... linuksopochodne! Może to jest klucz?

[2016-05-25] dadi82
U mnie nie ma problemu żeby się zalogować. Korzystam z androida. Choćby przed chwilą zalogowałem się z telefonu na domyślnej przeglądarce.

[2016-05-25] Robert S
Możesz dadi82 napisać z jakiego Androida korzystasz.Ja z Kitkat i przeglądarki chrome z wszystkimi uaktualnieniami, spróbuję wgrać inną,chyba że to wina starszego androida.Robert S.

[2016-05-25] Robert S
Możesz dadi82 napisać z jakiego Androida korzystasz.Ja z Kitkat i przeglądarki chrome z wszystkimi uaktualnieniami, spróbuję wgrać inną,chyba że to wina starszego androida.Robert S.

[2016-05-26] Gość
Zmiana przeglądarki z chrome na firefoxa pomogła,logowanie bez problemu.Robert S.

[2017-10-12] Kaźmierczak
Jestem pod wrażeniem wyników, wprawdzie zbyt wielu sygnałów kupna Pan nie podaje ale za to ich jakość jest bardzo wysoka. Wiem bo sam korzystam chociaż z przerwami a dla porównania podaje wyniki SII - pożal się Boże i robią to niby fachowcy. http://www.sii.org.pl/11876/edukacja-i-analizy/portfel-sii/sprzedalismy-wszystkie-akcje-z-segmentu-dlugoterminowego-portfela-sii.html#ak11876

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)