Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

+ Znamy plan Morawieckiego dla Polski

 

Znam plan Morawieckiego 

 

 

 

Dzisiaj na giełdzie dzień cudów czyli trzech wiedźm. Rolujemy nasze pozycje na kontrakcie jak zwykle na nową serię a na rynku bez zmian. Wszystkie wskazane dane krytyczne typu stop i ważne opory/wsparcia pozostają w mocy. W dzisiejszym porannym komentarzu odniosę się do arcyważnego planu który został przygotowany dla Polski i ma zostać jutro ogłoszony przez premiera Morawieckiego. 

 

Wszystkich inwestorów proszę dzisiaj o spokojny i mocny sen, o nabranie sił na dzień jutrzejszy, na sobotę. Można wspomóc się gorzałą aby nie pamiętać jutro w jakim żyjemy świecie. Dlaczego ? Dlatego, że jutro premier z PiSu zaprezentuje nam plan NWO na polskim odcinku. Gorzały sugeruję kupić więcej aby mieć ją pod ręką po wystąpieniu globalistycznego namiestnika w Polsce. Zapewniam - przyda się podwójna dawka. Ludzie są zupełnie nieświadomi tego co się wokół nich dzieje, w jakim wielkim globalistycznym. spiskowym procesie uczestniczymy. 

Czego się dowiemy ? Otóż dowiemy się, że dzięki pandemii na świecie jest bardzo źle ale dzięki rządzącej partii socjalistycznej w Polsce jest dobrze. Mimo tego dla dobra społeczeństwa trzeba będzie zmienić pewne rzeczy w gospodarcze i finansach. Kwestie ograniczania wolności osobistej i wprowadzania dyktatury pomijam. 

Ogłoszony zostanie wstęp do nowych podatków które mają zniszczyć klasę średnią i trochę od niej bogatszych. Najbogatsi ze świecznika pozostaną nietykalni. Pandemia jest zaplanowanym narzędziem do zmian własnościowych. Wmówi się ludziom, że z uwagi na to, że trzeba było zaciągnąć ogromne długi na programy pomocowe dla biznesu to teraz musimy je zacząć powoli spłacać. Dlatego też istotą nowych zmian wywłaszczeniowych pozostanie wprowadzenie nowego podatku. O, przepraszam, socjaliści z PiSu nie wprowadzają podatków. Będzie więc nowa danina, nazwijmy ją solidarnościową lub narodową. Będzie to gwóźdź do trumny dla wszystkich Polaków którzy coś posiadają. 

Ta danina solidarnościowa będzie podatkiem od majątku który posiadamy. Będzie podatkiem od wszystkiego tego co mamy. Będziemy musieli zadeklarować wszystkie nieruchomości, kwoty leżące w bankach, posiadane sztabki złota czy srebra itd. Będziemy płacić od POSIADANIA. Nie schowacie pieniędzy w materac czy słoiku bo NBP pracuje bardzo mocno nad walutą elektroniczną która niebawem zostanie wdrożona. Nie schowacie na boku żadnej złotówki. 

Mało tego, nowa danina zyska społeczne poparcie tych którzy nic nie posiadają. Mass media wmówią, że społecznie dobre będzie to, że koszty tego podatku zapłacą nie ci najbiedniejsi ale ci którzy się czegoś dorobili. Nieraz może krwawicą tych którzy dzisiaj nic nie mają. I tak projekt zyska mocne poparcie społeczne a mogą być nawet premiowane donosy. 

W najgorszej sytuacji zostaną posiadacze nieruchomości. Będą na widelcu. Możliwe, że wolny obrót na rynku nieruchomości zostanie poważnie ograniczony. Wielu osób nie będzie stać na to, aby płacić podatek katastrofalny który docelowo może śmiało wynosić ze 3 procent rocznie od wartości nieruchomości. Mieszkania, domy będą przejmować państwowe instytucje a właściciele nieruchomości z chęcią będą im oddawać te mieszkania za jakąś rekompensatę. Malo kogo będzie stać na posiadanie czegokolwiek co ma jakąś wartość. Ten proces rozkułaczania klasy średniej potrwa zapewne jakiś dłuższy czas ale ramy tego zostaną wprowadzone niebawem. 

Moi drodzy idzie komunizm i to nie tylko w Polsce ale globalnie. W Polsce wprowadzać go będzie każdy kolejny marionetkowy rząd. Zapobiec tym planom mógłby jedynie jakiś masowy społeczny bunt ale ludzie śpią, nie mają zupełnie pojęcia co się wokół nich dzieje. Żyją w strachu bo boją się wirusa. I o to właśnie chodzi. Owszem, wirus istnieje ale nie ma żadnej pandemii, jest tylko zaplanowana i kontrolowana plandemia która ma doprowadzić do zmiany struktur własnościowych na całym świecie na rzecz garstki oszalałych globalistycznych właścicieli spod pewnej tajemniczej gwiazdy. Ile osób jest świadomych tego co się dzieje ? Jeden, trzy, góra pięć procent. Reszta śpi. Ci świadomi i buntujący się  będą wyrzucani poza nawias "nowoczesnego" cyfrowego i doskonale zniewolonego społeczeństwa. 

Trzeba będzie sporo zarobić aby zachować swój stan posiadania i trzeba będzie zrobić to z głową bo za niedługo zaplanowana jest wielka inflacja która ma za zadanie zniwelować długi państw kosztem oszczędności gromadzonych przez obywateli. Każdy będzie musiał zbudować sobie taki portfel antyinflacyjny który pozwoli zachować stan posiadania. Trzeba będzie będzie też zastanowić się w jaki sposób ukryć przed bandytami część swojego majątku. Swoją drogą aktualnie w portfelu antyinflacyjnym prowadzonym przez nasz serwis mamy 4 pozycje. Dwie dały już ładnie zarobić i są w trendzie a dwie zaczynają dopiero wchodzić w trend. Portfel musi zarobić ponad inflacje i na pazernego fiskusa. 

 

 

Witamy w nowym wspaniałym świecie w którym jak mówią kreatorzy pomysłu nie będziesz nic miał a będziesz szczęśliwy !! Ten proces wywłaszczania się właśnie rozpoczyna, zapewne potrwa, to nie dzieje się w rok. 

Piszę to na dzień przed oczekiwanym ogłoszeniem wielkiego radosnego planu PiS dla Polski. Jestem świadom, że pewnie nie wszystko co powyżej napisałem zostanie od razu odkryte ale zobaczycie kierunek który zostanie zaprezentowany Polsce i Polakom przez rządzące Polską marionetki.  To nieważne, że robi to w tej chwili socjalistyczny rząd PiSu, kontynuował to będzie każdy inny rząd PO, lewicy czy ludowców a nawet koszerną na wskroś Konfederację albo przez przygotowywany do kontynuowania ograbiania ruch Hołowni. Programowego pajaca którego ruch jest kontynuacją zagospodarowywania intelektualnych sierot po Palikocie i Petru. 

Czy jest nadzieja na wyjście z tej totalnej niewoli w którą wprowadzają nas rządzący ? Tak, nie możemy już wybierać nowej władzy z dotychczasowego systemu. Żaden Hołownia czy inna marionetka nas nie wyzwoli. Trzeba zburzyć ten system i zbudować nowy, na zupełnie innych podstawach. Polacy nie są jednak do tego gotowi.  Dzisiaj tylko jednostki rozumieją co się tak naprawdę dzieje i dokąd to zmierza. Buduje się nam sztuczne i fałszywe podziały na szabesgojów z PiSu czy folksdojczy z PO. Na zaszczepionych mądrych covidian i na niezaszczepionych foliarzy itd. Ktoś ma plan kreowania tych podziałów i pięknie go realizuje w schemacie gotowanej żaby. Większość tego nie widzi więc i ja nie dostrzegam na razie możliwości zmiany systemu w taki sposób.

W moim przekonaniu zmiana nastąpi w inny sposób. Katalizatorem zmian będzie wojna. Rozpocznie się zaplanowana od Bliskiego Wschodu, będzie to wojna kontrolowana - ale tylko do pewnego czasu. W miarę dołączania się do wojny kolejnych państw wojna wymknie się spod kontroli i to wtedy będzie szansa na budowę nowego lepszego świata. To trochę jednak potrwa i będzie dużo ofiar. Najpierw będzie próba i to skuteczna narzucania nowego cyfrowego ładu który będzie totalitaryzmem w czystej postaci. Początku tego planu oczekuję jutro od pana premiera Morawieckiego. 

 

Grzegorz Nowak 

serwis giełdowy amerbroker.pl 

 

 19 marca 2021 r 

  Komentarze

[2021-03-19] Gość
Amen

[2021-03-19] Stary Wyga
Obawiam się że będzie Pan miał racje z tym planem dla Polski. Teraz trzeba będzie naprawdę mocno się nagłówkować żeby zachować to co się posiada.

[2021-03-19] Gość
Prezentacja została przełożona.

[2021-03-19] Klaus
wojna zawsze wszystko wyjaśnia i pozwala budować na gruzach coś nowego.

[2021-03-19] Martin
Doskonale w same sedno!

[2021-03-19] Jagre
Jak zapalę blunta , to mam gorsze wizje przyszłości :(

[2021-03-19] Rex
Panie Grzegorzu Morawiecki przesunął ogłoszenie planu dla Polski https://innpoland.pl/166935,nowy-lad-przesuniety-obajtek-nieoficjalna-przyczyna

[2021-03-19] Gość
Panie Grzegorzu a po co sie martwic zmianami wlasnosciowymi skoro podawal Pan artykuly o prawie naturalnym i przeniesieniu praw wlasnosci z korporacji na swoje wlasne.....?

[2021-03-19] kubik
Panie Grzegorzu po co sie marwtic zmianami wlasnosciowymi skoro podawal Pan ostatnio artykuly o prawie naturalnym czyli przeniesieniu praw z korporacji na wlasne...to po co to wszystko? i skoro Pan juz pisze o inflacji to po co Pan sprzedal lwia czesc metali?

[2021-03-19] L.
To Pan pojechal z ta gorzala. Tu trzeba dzialac. Zgadzam sie jednak z tym, ze spoleczenstwo jest niezdolne do sensownych zmian. Ludzie narzekaja pod nosem, konczac slowami, ze i tak nic nie mozemy zrobic. Prawda jest taka, ze mozemy, ale nie chcemy.

[2021-03-19] Grzegorz K.
Panie Grzegorzu jak się bronić przed tym? Zakładać jakieś fundację zapisując wszystko na ich konta a siebie ewentualnie robić właścicielem danej fundacji? Myślę że wszystkiego nie opodatkują przecież "oni" sami będę musieli ochronić jakoś swoje majątki.

[2021-03-19] Haluks
Normalnie bym rzekł, iż podatek 3% od aktywów jest niemożliwy do wprowadzenia, lecz niestety realia są takie, że i 10% mnie już nie zdziwi z ręki tych cudownych patriotów. Zastanawia mnie, na jakiej podstawie sądzi Pan, iż Konfederacja jest koszerna oraz dlaczego nic nie zmieni? Na dziś infiltracja służb jej za bardzo nie dotknęła jeszcze.

[2021-03-20] Kikiss
Witam panie Grzegorzu moze ludzie czasem osmiesza lub pognebiom pana ibraimowa ale on faktycznie mowil juz dawno o nowej walucie i wielkiej inflacjii. Szkoda ze tak malo wie ludzi iz covid to zaslona tylko. Powinni sobie wszyscy przypomniec o tasmach morawieckiego o ktorych juz zapomniano bo tam znajduje sie odpowiedz dot. Planu a mianowicie chodzi chociazby nawet o miske ryzu.

[2021-03-20] Kikiss
Panie Grzegorzu dodam iz czesto korzystalam ze pana stronki bo od zawsze mnie to interesowalo. Widze ze pan juz tez wie ze trzeba sie szykowac do "W" ale niestety tak strasznie duzo osob klapki na oczach :/

[2021-03-20] kubik
wystarczy zalozyc certyfikat na podstawie prawa naturalnego i przepisac wlasnosc z korporacji na siebie

[2021-03-21] gosc
o jakim planie tu mowa?

[2021-03-21] Gość
czemu sprzedal wiec pan srebro skoro inflacja idzie?

[2021-03-21] Gość
@ gosc, przeciez bylo napisane dlaczego, wystarczy przeczytać.

[2021-03-21] GNowak
@ Haluks, z tego co wiem to zdecydowana większość posłów Konfederacji, na czele z p. Braunem, ma koszerne pochodzenie (za wyjątkiem 3 osób). Konfederacja wg mnie to tylko kolejna zaplanowana alternatywa żeby nie stracić kontroli nad gojami.

[2021-03-21] Gość
Ja bym Konfederacji nie przekreślał. To obecnie jedyna partia z prawicowymi poglądami.

[2021-03-22] Daniel
Pana Grzegorza uratuje wiara w turboslowian i sanjaje. Pozdrawiam z Bogiem tym prawdziwym.

[2021-03-22] Daniel
Kto? W konfie nie jest Żydem? Poza tym liczy się co robią!

[2021-03-22] GNowak
który z bogów nas uratuje ? Aktualnie jest ich nieco ponad 2 tysiące, nie wiem którego uznaje Pan za prawdziwego. Wie Pan dlaczego nasi wielcy potomkowie Lechici byli nie do pokonania ? Bo nie wierzyli w żadną fałszywą religię, uznawali słowiańskie Wedy czyli wiedzę. I tym samym byli nie do pokonania przez swych odwiecznych wrogów, semitów. To oni wymyślili bajki dla gojów i nazwali to religią. Jeszcze 30 lat temu chrześcijaństwo nazywane było religią Mojżeszową. Słowian pokonało dopiero narzucenie nam chrześcijaństwa wprowadzanego ogniem, mieczem, krwią i niewolniczym systemem feudalnym. Kościół w Polsce przez setki lat grabił, mordował i zniewalał. To samo było na Rusi. Kiedy na Rusi wprowadzano obrządek bizantyjski to na 12 mln żyjących wymordowano prawie 9 mln ale religie wprowadzono, skutecznie. Jest Pan ofiarą wielkiej wojny przeciwko Słowianom. Jest Pan skuteczną ofiarą tamtych podbojów bo myśli Pan dokładnie tak jak zaplanowali żeby Pan myślał. Różnica między nami jest taka że ja nikomu nie narzucam swojego p. widzenia a Pan wyśmiewa i próbuje narzucać antypolski, watykański punkt widzenia. Watykan jest najbardziej zbrodniczą na świecie organizacją mającą na sumieniu setki milionów ofiar i morze krwi. Więcej pokory.

[2021-03-22] Autor nieznany
" Władza obecnych czasów nie jest ani lewicowa, ani prawicowa - ona używa idei lewicowych i prawicowych by przejąć kontrolę, podzielić ludzi dobrej woli, zwrócić ich przeciwko sobie nawzajem i utrzymywać w permanentnym konflikcie by byli słabi i niezdolni do wspólnego zjednoczenia się przeciwko tyranii zła i nieprawości. System, w którym dziś żyjemy zbudowany jest na kłamstwie i to kłamstwo stanie się wkrótce dla wszystkich jasne. Gdyby oparty był na prawdzie generowałby mądre rządy, sprawiedliwe prawo, dobrobyt ekonomiczny, doskonałą służbę zdrowia a na szczytach władzy znajdowaliby się szlachetni ludzie. Otóż w Polsce jest dokładnie odwrotnie. Każdy aspekt polskiej państwowości jest skompromitowany, zdegenerowany i spleśniały. Dzisiejsi przedstawiciele narodu to często zwyczajni kombinatorzy polityczni, bez głębszych idei czy kręgosłupa moralnego, którzy dla osobistych korzyści służą za białe rękawiczki zawsze bardzo brudnym i rzadko polskim rękom, a Polakom dane jest tylko prawo raz na cztery lata zamienić jedne wybrudzone rękawiczki na inne już wyprane, bez wglądu i prawa decydowania o tym jakie ręce de facto zakładają te rękawiczki i naprawdę Polską rządzą. W takiej sytuacji w której potajemnie krajem sterują służby specjalne i obce, czasem ponadnarodowe, mocarstwa - każde wybory, każda debata polityczna, każda ideowa rozmowa między politykami w radio czy w studio telewizyjnym jest zwyczajnym teatrem i show medialnym równym Tańcu z Gwiazdami. Nie wnosi nic i nic nie zmieni. Jedynie rozhuśta emocjonalnie i podzieli i tak już skłócone społeczeństwo. Ten system jest farsą i nigdy nie powinien powstać. Zapowiadam, że wkrótce zostanie on rozbity w pył a na jego gruzach powstanie wielka i potężna Polska, która będzie emanacją bezpieczeństwa, wolności osobistej i gospodarczej, mądrego prawa i dominacji prawdy w przestrzeni publicznej zamiast dzisiejszego relatywizmu." Autor nieznany !!!

[2021-03-22] Gość
@ALL W niedługim już czasie w Polsce wybuchną zamieszki. Mylą się Ci co pokładają ufność w jakiejkolwiek partii iż nas wybawi. Polsce dany jest człowiek jak pisał wieszcz Mickiewicz w widzeniu Ks. Piotra "Z matki obcej; krew jego dawne bohatery, A imię jego będzie czterdzieści i cztery." On zaprowadzi pokój i przywróci Boże prawa. W Polsce zmieni się ustrój.... kiedy pytacie wkrótce. Dokona się właściwa intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski. A wtedy wypełnią się słowa wypowiedziane do św. Faustyny "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje (Dz. 1732)" Gal Anonim

[2021-03-22] Daniel
GNowak podważa Pan istnienie Jezusa i prawdziwość Biblii?

[2021-03-22] donpedro
Daniel czytał Pan Biblię i genezę jej powstania ?

[2021-03-22] GNowak
@ Daniel, nie można podważać istnienia biblii bo jest faktem. Napisał ja Żyd Flawiusz a ojcem chrzestnym był cesarz Justynian (a nie żadni apostołowie). Flawiusz pisząc ją wzorował się na staro-babliońskich wierzeniach które poznali Żydzi będąc w niewoli babilońskiej (dokładnie w niewoli u Chaldejczyków za co ich nienawidzą do dzisiaj) oraz przede wszystkim plagiatował biblię na najstarszej religii świata na tzw. pięcioksiągu zaratrusztrianizmu. W lapidarnym uproszczeniu biblia to starobabilońskie bajki ociekające krwią jak najlepszy horror pisane przez żyda Flawiusza aby wywyższyć swój naród. A Inaros też jest faktem. Inaros był Chaldejczykiem który walczył z semitami o niepodległość Chaldei (w XiX wieku Chaldejczyków zaczęto nazywać Sumerami i zaczęto ich malować nie jako białych blondynów ale jako czarnogłowych). Inaros to słowiański władca, z czasów Achemenidów który władał Libią. Zbuntował się przeciwko Achemenidom w Egipcie za co został przez Żydów porwany i ukrzyżowany (nie zrobił tego żaden Piłat tylko własnoręcznie żydzi). Piszą o tym tak wielcy i uznani przez chrześcijaństwo historycy jak Orozjusz czy Nestor. Z pogardy dla Słowian zrobiono z Inarosa wyznawcę kultu chrześcijaństwa. Jak więc można podważać fakty ? Tak Inaros zwany Chrystusem był postacią historyczną był naszym bohatrem narodowym. Nie był jednak nigdy postacią taką jaką nam się opisuje w żydowskich bajkach dla gojów zwanych biblią. Przez stulecia malowano Chrystusa jako człowieka białego blondyna, zmieniło się to zaledwie kilkadziesiąt lat temu. Chrystus nigdy nie był żydem był Chaldejczykiem, Słowianinem i przywódcą powstania przeciwko żydom. Chaldejczycy to przodkowie Słowian wypędzeni przez semitów z terenów dzisiejszej Persji. Proszę już mnie nie pytać o kwestie religijne bo każdy ma wolną wolę. Może się uczyć, zgłębiać wiedze i szukać prawdy albo bezkrytycznie wierzyć w żydowskie gusła. Szanuję każdy punkt widzenia bo każdy ma własną drogę dochodzenia do prawdy a niektórzy w ogóle jej nie potrzebują i czują się szczęśliwi. To nie jest forum religijne, rozumiem raz na jakiś czas wzmiankę ale nie dysputy religijne.

[2021-03-22] makler
zachód chce zarobić na wywołaniu u nas inflacji, już chyba zaczyna temat przyspieszać https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/wzrost-stop-procentowych-w-polsce-francuski-fundusz-stawia-na-to-pieniadze/40nklkk

[2021-03-23] Klucha
Brawo panie Nowak za szeroką wiedzę. Niewiele osób wie że Chaldejczycy to nasi przodkowie. Bardzo dobrze wykłada to pan Artur Lalak, proszę to sobie obejrzeć jak ktoś zainteresowany https://www.youtube.com/watch?v=HsfzEfca3vg

[2021-03-23] Klucha
prawda o biblii https://www.youtube.com/watch?v=J835M9poefw

[2021-03-23] Zenek
Ten Lalak to jest jakaś encyklopedia wiedzy, nieziemski łeb. Przebiegli talmudyści wymyśli chrześcijaństwo, aby niewolnicy się nie buntowali i nadstawiali drugi policzek albo półdupek do kopniaka...

[2021-03-23] JamesP
@GNowak ogromną prośba o jakąś literaturę w tym zakresie, jeśli jest dostępna oczywiście

[2021-03-24] Staszek
Panie Grzegorzu,proszę o wytłumaczenie jak za pomocą hiperinflacji państwo pozbędzie się swojego długu? Nie mam wykształcenia ekonomicznego,a z takim stwierdzeniem spotkałem się w jednym z Pana artykułów.Pozdrawiam.

[2021-03-25] Haluks
Pana stwierdzenie "z tego co wiem to zdecydowana większość posłów Konfederacji, na czele z p. Braunem, ma koszerne pochodzenie" nie jest umocowane na żadnych faktach. Poglądy nie poparte dowodami nie mają absolutnie znaczenia. Niemniej proszę podzielić się swoja widzą w tym zakresie, bowiem wytoczył Pan ciężkie działa. Ponadto pochodzenia się nie wybiera i nie oznacza ono przynależności do tejże grupy. Zna Pan zapewne wielu uczciwych Polaków o pochodzeniu niemieckim, rosyjskim, żydowskim, etc. Jeżeli nie odsyłam do historii dawnej i tej najnowszej. Skupiając się zaś na owocach, trudno odmówić Konfederacji walki o sprawy polskie zwłaszcza wbrew Żydom, czyżby Pan tego nie dostrzegał. Pan Braun jest przykładem osoby, która wielu ludziom otworzyła oczy na sprawy historyczne i polityczne oraz unaoczniła, jak działa plemię żmijowe i do czego dąży. Podobnie, jak Pan jestem analitykiem i akurat trudno mi się dopatrzyć w działaniu Pana Brauna zawoalowanego działania lub pozoranctwa. Zbyt dobitnie wygłasza wiele tez piętnujących judaizm, zbyt gorliwie broni katolicyzmu oraz państwa polskiego. Mam na myśli wydźwięk tych słów, ich efekty, oddziaływanie na ludzi. Zachęcam do obejrzenia choć kilku z jego filmów, po których powinien Pan zmienić zdanie. P.S. Gdy wspomina Pan o Chaldejczykach i Lechitach proszę powoływać się na źródła, a nie domysły lub interpretacje XXI-wieczne. P.S. Już z samej racji, iż Biblia powstawała przez wieki, nie mógł jej napisać jeden człowiek.

[2021-03-25] Gość
@Staszek https://www.youtube.com/watch?v=FW3Iy4oBgA4

[2021-03-25] Gość
myślę, że nie ma co tak daleko szukać, z prawdopodobieństwem jeden wywodzimy się od chłopstwa pańszczyźnianego, reszta bez znaczenia.

[2021-03-25] Marcin
Dokładnie, Pan Grzegorz ma rację - żyd wymyślił te baje na podstawie zaratrusztianizmu. Wcześniej nasi przodkowie czcili ale swoich przodków. Można jedynie dodać, że poziom zakłamania górali ze wzgórz golan trudno sobie nam wyobrazić. Nie dość, że w ich oczach mamy wartość mniejszą niż pies (bo za zabicie psa żyd odpowiada, a za zabicie goja nie), to przekłamują co się tylko da. Nawet bodajże z Mojżesza zrobili faceta, a w rzeczywistości to była kobieta :) Warto posłuchać Lalaka, bo oczy robią się coraz większe, a facet naprawdę ma łeb i do tego on opowiada, nie czyta.

[2021-03-25] Gość
Ludzie błagam obudźcie się, jacy Chaldejczycy?? Wierzycie w bajki ubeckie typu Wielka Lechia. Gdzie dowody, konkrety, a nie domysły, legendy i gusła.

[2021-03-26] donpedro
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/01/lichwiarska-antycywilizacja-pan-czyli-zyd-i-niewolnik-czyli-chrzescijanin-i-muzulmanin/

[2021-03-26] donpedro
Jak ktoś ma chęć posłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=mGSfJxZNyTA https://www.youtube.com/watch?v=y63gA66f5Wc

[2021-03-27] Starożytniak
@ Marcin no właśnie Lalak nie czyta, a opowiada i to fantasmagorie. Co innego odkłamywanie historii lub przedstawianie niewygodnej dla Niemców, Rosjan i Watykanu prawdy, a co innego nadinterpretowanie wydarzeń, nazw, imion, faktów. Jaką wiedzę (Wedy) mieli rzekomi Lechici? Nie róbmy z nich omnibusów. Wieki starożytne mimo wszystko cechował strach przed śmiercią, żywiołami, zarazami, wojnami.

[2021-03-27] Sikor
Czytając tego bloga myślałem Panie Grzegorzu, że jest Pan katolikiem i to żarliwym. Zaintrygował mnie Pan ostatnimi wpisami. Ciekawi mnie jakie są Pana zapatrywania na byt wyższy, stwórcę świata.

[2021-03-27] Gość
Wielka Lechia i Chaldejczycy w świetle nauki. Ciekawy wykład z UJ https://www.youtube.com/watch?v=HF_RGTOPdc

[2021-03-27] MecLuk
Szachownica miał jednak rację! Wszystko przepowiedział.

[2021-03-29] Gość
chca nas zniszczyc i to już od dawna

[2021-03-29] Jazgot
tak to wszystko co sie dzieje to jest wielki plan

[2021-03-29] GNowak
@ sikor, chyba najciekawsze pytanie. Cały czas szukam własnej siły, mocy, wiedzy, ale już nie wiary. I dochodzę powoli do wniosku, że to wszystko jest w nas. Zostało tylko przykryte rożnymi matrycami kulturowymi, społecznymi, religijnymi itp. Dlatego coraz bardziej fascynuje mnie cywilizacja Słowian sprzed czasów narzucenia chrześcijańskiego jarzma słowiańskim ludom. Ale to wiedza ukrywana przed nami zarówno przez tiare jak i korone.

[2021-03-29] GNowak
@ gość, podaje Pan link który dla amatora historii jest bełkotem pseudonaukowym utrwalającym panowanie Rzymu i Watykanu nad podbitymi krajami. I co z tego, że takie pierdy wygłaszane są UJ ? Nic. Świadczy to o zabetonowaniu prelegentów.

[2021-03-29] GNowak
@ Staszek, zrobię na ten temat odrębny artykuł

[2021-03-29] GNowak
@ Haluks, dużo Pan napisał ale nie wiadomo do czego się donieść najpierw, tyle wątków. Przyjął Pan tezę, że posłowie Konfederacji są patriotami i tego się Pan trzyma. Ja też na początku tak myślałem, ba nadal uważam, że są chyba najbardziej rozsądni w całym parlamencie ale prawdopodobnie taka mają odegrać rolę. W Polsce jest tak, że koszerni odchodząc budują sobie opozycję i przekazują jej władzę w zamian za nietykalność. Tak było z koszernymi: KOR-em, Solidarnością, Unią Wolności, później stworzenie przez służby PO. Nic na to nie poradzę, że przyjmuje Pan tylko pozytywne info na temat posłów z Konfederacji. Proszę posłuchać jak powyrzucano z Konf osoby które miały inny pw. Proszę posłuchać co mówią o nim współpracownicy i sponsorzy p. Grzegorz Brauna. Proszę posłuchać jaki informacje o G Braunie zdobył Leszek Bubel i jaka była odpowiedź na te zarzuty. Proszę sprawdzić za co została wyrzucona z Konf np. p. Ewa Rzewuska, dlaczego przestali popierać Bustowskiego. Ja za Pana lekcji nie odrobię. Jeśli Pan ich broni to rozumiem, że zna Pan te przypadki. Przekazuję własną opinię, mogę się mylić, nie zastrzegam ze jest nieomylna. Tak podzielam Pana zdanie, robią teraz dobrą robotę wykazując łamanie prawa przez rząd który świadomie niszczy gospodarkę i polską państwowość. Osoby które sponsorowały kampanię p. G Brauna twierdzą że większego skrw... trudno znaleźć. Pan Braun podobno gdzieś się przyznał do swojego pochodzenia ale podobno gardzi żydami będącymi u władzy aktualnie bo uważa ich za chazarów a sam siebie uważa za prawdziwego żyda, za Judejczyka. Jeśli szuka Pan najlepszych źródeł o chaldejczykach to proszę się zapoznać z kronikami arabskimi, perskimi, frankońskimi, niemieckimi, sagami duńskimi itd które prezentują mnóstwo wiedzy na temat życia i potęgi naszych przodków. Podam Panu jeszcze bliższe źródło. Proszę się zgłosić do Pana Dziwisza w Krakowie spytać dlaczego zabronił, wstrzymał na państwowej uczelni zupełnie mu niepodlegającej doktorat jednego z absolwentów z Iranu. Tytuł tej pracy brzmiał prosto i niewinnie: Lechistan w kronikach perskich. Uczelnia zaakceptowała, później doszło info kardynała, była interwencja p. Dziwisza i dupa, sprawie ukręcono łeb. Nima promotora, nima tematu, sprawa zablokowana. Jeśli to są bajki to po co z nimi walczyć stosując cenzurę naukową ? I jeszcze jedno, pisze mi Pan żeby nie patrzeć na pochodzenie Polaków u władzy. Niby dlaczego ? W tym przypadku powołam się akurat na Izrael gdzie bez udowodnienia pochodzenia do 3 pokolenia wstecz nie można zostać członkiem parlamentu. W swoim domu ja stanowię prawa. Jesteśmy zbyt tolerancyjni i łatwowierni jako naród i trzeba się zgodzić z panem Kaczyńskim (Kalkstein) ze zrobiono w ramach narzuconej nam pedagogiki wstydu.

[2021-03-29] Koń
@GNowak o ile pamiętam głosił Pan zupełnie inne poglądy na temat chrześcijaństwa, gdy promował Pan na swoim blogu wielkiego nawracacza szachownicę, który to nagle osierocił całą dziatwę wyznawców jego ideii.

[2021-03-29] GNowak
@ Koń, nadinterpretowuje Pan. doskonale pamiętam Szachownicę. Ceniłem i cenie go sobie nadal za szeroką interdyscyplinarną wiedzę, kulturę wypowiedzi i umiejętność wymiany informacji. Może jak dla mnie trochę zbyt apodyktyczny ale go rozumiem bo trudno nieraz mało rozgarniętemu czytelnikowi kolejny raz tłumaczyć to samo. W kwestiach religijnych miałem od niego wielokrotnie odmienne zdanie ale czemu miałbym mu zabraniać wypowiedzi jeśli jest merytoryczna i kulturalna ? Podobnie dużym szacunkiem darzę starego druha z czasów wolnych wypowiedzi jeszcze na onecie - mam na myśli Dzolę. I cóż z tego, że mamy odmienne zdania na niektóre tematy. Mam dla nich wielki szacun. Szachownica prezentował bardzo zbieżne w wielu miejscach poglądy na geopolitykę z moimi i szkoda, że już nie można poznać jego pw. Tak samo jak jak i on ceniliśmy tradycję ale nikt nie pytał głęboko ona u mnie sięga. A sięga czasów wolnych Lechitów. Szachownica zaś uznawał ideologię judeo-chrzescijańskiej polski co mi zupełnie nie odpowiada. Swoją drogą tak sobie kiedyś myślałem, że szachownica może być tylko przekaźnikiem tego co pewne służby chcą "zasiać" w przestrzeni publicznej w myśl zasady dzieje się to o czym myślisz. Taka psychotronika do sterowania masami ludzkimi w czasach kryzysu. Bo samotny wilk to on nie był. No ale to tylko moje subiektywne odczucie.

[2021-03-29] Dudek
no brakuje szachownicy byłoby milo gdyby sie pojawil, zawsze mial jakies ciekawe teksty

[2021-03-29] MecLuk
Panie Grzegorzu, prosze nie odchodzić od katolicyzmu. Ja również uważam, że historia Słowian jest sfałszowana a dodatkowo ktoś tego bardzo konsekwentnie pilnuje. Mało tego, znam nawet jednego b. pobożnego biskupa, który ma takie samo zdanie. W KK zawsze toczyła się walka dobra ze złem a prześladowanie Słowian to nie jest cel Kościoła ale anyKościoła, który działa od czasu jego powstania. Listy do Tesaloniczan są skierowane do Słowian (Sołuń to nazwa Tesalonik zamieszkanych przez Słowian). Dlaczego apostoł właśnie do Słowian skierował słowa o zwycięstwie Prawdy na końcu czasów? Dlaczego JP II - papież SŁOWIANIN (co zawsze podkreślał) wołał, że tylko PRAWDA NAS WYZWOLI! Jesteśmy bardzo bisko tej Prawdy ale "Sługa nie jest większy od swego pana ani wysłannik od tego, który go posłał. Wiedząc to, będziecie błogosławieni, gdy według tego czynić będziecie." Musimy za tę Prawdę zapłacić Krzyżem jak nasz Pan. Prosze się nie dziwić - to wynika z Ewangelii. Nawet niewierzący to czują. Tu ma Pan mega próbkę dochodzenia do Prawdy: https://www.youtube.com/watch?v=s59e6prp6uo

[2021-03-29] przestraszony
przestraszył Pan nas, gdzie uciekać?

[2021-03-30] asd
Szachownica wypowiada sie b. czesto na blogu p. K.Wojczala jako "Georealista" oraz pisze komentarze jako "Dalej patrzący" na Defence 24.

[2021-03-30] Es
Panie Grzegorzu, a czy ta praca doktorska (która to została wstrzymana przez S.Dziwisza) ujrzała światło dzienne? Czy została może gdzieś upubliczniona w sieci? pozdrowienia

[2021-03-31] donpedro
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzegorz-braun-polski-kandydat-na-prezydenta-2015-03

[2021-04-06] GNowak
@ Es, niestety praca doktorska została przerwana , student wyjechał do Iranu. Sam bym chętnie przeczytał takie cacko gdyby zostało napisane. Proszę zobaczyć, wygląda na to, że w ogóle nas nie interesuje co o nas pisano w kronikach przez ponad 1000 lat. Aż tak bardzo nas to nie interesuje, że nawet jak ktoś chce napisać o naszej wielkości i potędze w czasach starożytnych to nie chcemy o tym słyszeć i mu nie pozwalamy na to. Tak działa okupant, okupant doskonały.

[2021-04-08] MecLuk
Dr Makuch w swoim doktoracie rzucił trochę śwoatła na te sprawy zastrzegając, że w normalnym kraju powinno się je badać od wielu lat. Polecam tę lekturę: https://bialczynski.pl/2014/11/15/o-ksiazce-piotra-makucha-od-ariow-do-sarmatow-nieznane-2500-lat-historii-polakow/

[2021-04-08] MecLuk
Dr Makuch w swoim doktoracie rzucił trochę śwoatła na te sprawy zastrzegając, że w normalnym kraju powinno się je badać od wielu lat. Polecam tę lekturę: https://bialczynski.pl/2014/11/15/o-ksiazce-piotra-makucha-od-ariow-do-sarmatow-nieznane-2500-lat-historii-polakow/

[2021-04-18] Klucha
no ma Pan racje, Nowy Ład jest na kredyt https://www.youtube.com/watch?v=GG6vUkodcz0

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)