Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

> Arabscy uchodźcy zamieszkają w Polsce

 

Islamski uchodźca w każdym polskim domu ? 

 

Europosłowie PO jako prawdziwi Europejczycy wykazują się postępem i wielką europejską tolerancją. Posłowie PE przegłosowali decyzje za obowiązkowym kontyngentem arabskich uchodźców z Afryki do każdego z europejskich krajów. Zgodnie z decyzjami posłów PE rozdzielanie uchodźców do każdego z krajów UE będzie obowiązkowe. Przy przydzielaniu osadników będzie brana pod uwagę wielkość kraju oraz stan jego populacji. To oznacza, że chociaż Polska jest krajem relatywnie biednym to będzie zmuszona do przyjęcia dużej ilość islamskich w większości uciekinierów. 

Według szacunków medialnych w ostatnich miesiącach na południe Europy przez Morze Śródziemne mogło dotrzeć nawet  200-300 tysięcy uchodźców z Afryki. Skala prognoz dalszych potencjalnych islamskich uchodźców z ogarniętej wojną Afryki Północnej to nawet kilka milionów ludzi. Zadecydowano, ze ciężar finansowania pobytu emigrantów zostanie równomiernie rozłożony na wszystkie państwa członkowskie. 

W konsekwencji tych decyzji Polska będzie zmuszona przyjąć tysiące albo dziesiatki tysięcy uciekinierów z Afryki a podatników będzie to kosztowało co najmniej grube setki milionów złotych.

Według ekspertów Polski rząd zgodził się na przyjęcie około 200-300 tysięcy arabskich imigrantów którym trzeba będzie zapewnić dach nad głową, pożywienie oraz 1000 euro miesięcznie. Tymczasem z Polski wyjechało za chlebem 3 miliony Polaków z powodu antypolskiej polityki socjalnej i gospodarczej kolejnych rządów PO. To biologiczny i ekonomiczny kataklizm dla narodu porównywalny jedynie ze skutkami II wojny światowej. 


Dzięki decyzjom europejskich parlamentarzystów jest szansa, że islamski uchodźca znajdzie schronienie w każdym polskim domu. Przynajmniej w domu wyborców PO. 

 

serwis giełdowy amerbroker.pl

kaza Komentarze

[2015-05-02] Peszko
Warto to wiedzieć przed wyborami

[2015-05-02] gawron
@ Peszko A co do tej pory glosowales na PO? mysle, ze uchodzcy wcale nie beda chcieli mieszkac w Polsce. Zobaczymy.

[2015-05-03] psia mac
Moze i nie beda chcieli mieszkac ale Polska zostanie mzuszona do ich przyjecia

[2015-05-03] takiego wała ciapatym
Ile kosztuje 100 kg maczug produkcji chińskiej w hurcie ?

[2015-05-03] POwskie ścierwa
Oj ,poleje się krew.

[2015-05-03] WracamSprzatac
Mówię NIE. I zamienie to w czyny.

[2015-05-08] LL
Nie rozumiem tej konieczności solidarności z krajami południa europy. Po pierwsze należy wszystkich odsyłać do krajów pochodzenia, ci, którzy nie chcą podać kraju pochodzenia muszą zostać w obozach zamkniętych, dostaną schronienie i pożywienie, ale nie wyjdą poza obóz. Ale generalnie należy zwalczyć przerzuty tych osób, a UE, także kraje południa europy ochoczo wspierały arabską wiosnę, teraz płacą za to. Poza tym jeśli one płacą za swoje położenie i my mamy się do tego dokładać, to niech tamte kraje dokładają się do kosztów naszego położenia - kosztów ogrzewania, odśnieżania, rdzewiejących samochodów od soli drogowej, kosztów wielowiekowego życia pomiędzy dwoma bandyckimi narodami, no i niech udostępnią każdemu Polakowi kwaterę na miesiąc urlopu w śródziemnomorskim klimacie z śródziemnomorskim zdrowym jedzeniem.

[2015-05-09] wegier
Wiktor Orban: "Europejski pomysł, aby zezwalać uchodźcom na wjazd do kraju, a następnie "rozdzielanie" ich po innych krajach członkowskich, nie jest sprawiedliwy, to szaleństwo. Każdy przypadek nielegalnej imigracji to naruszenie prawa"

[2015-07-10] krakowiak
W Donbasie pozostało około 2000 tysiące Polaków chcących powrotu do Polski a te świnie z PO w zamian za nich sprowadzają jakichś arabusów ?

[2015-08-03] Anna
fajne informacje, dobrze wiedzieć to przed wyborami

[2015-10-18] Gość
nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla imigrantow!!!!!!!!!!!!!!!!!

[2016-10-11] ja
niech imigranci (arabscy) wypi***alają do niemiec i francji, bo spuszcze wp***dol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[2018-06-14] Gość
Dawać mi tu gwiazdę śmierci

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)