Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Ciekawostki

Życie kulturalne elyt w III RP

 

Najnowsze trendy 

 

W ferworze politycznej walki umyka nam wiele ważnych spraw dotyczących świata kultury. Pomijamy oczywiście kulturę masową tzw. niskich lotów a zwróćmy uwagę na zachowanie naszych elyt, wybrańców narodu, które tradycyjnie wyznaczają społeczeństwu najwyższe standardy.  

 

W Belwederze .... u dziadzi na imienianch 

„Dama” trzyma łapy na talerzu a pan hrabia jako „dżentelmen” w tym czasie drapie się po …

 

  

Komentarz.

To nie jest śmieszne a raczej żenujące. Niestety jaki naród takiego wybiera prezydenta.

 

autor - Gal czytelnik

serwis giełdowy amerbroker.pl Komentarze

[2015-05-22] jaszczomb
W TĄ NIEDZIELĘ WIELKIE BATY ... NA JESIENI RZĄD ZA KRATY !!!!!!

[2015-05-22] kl
w temacie http://i.iplsc.com/-/0004ABZECT7J545F-C116.jpg

[2015-05-22] Gość
Panie Grzegorzu, mysle ze moglby Pan poprosic swojego asystenta zeby nie osmieszal Panskiego serwisu takimi malostkowymi artykulami jak ten. Sam nie jestem zwolennikiem Bula ale takie czepianie sie detali nie przystoi w tak powazanym serwisie.

[2015-05-23] Paweł
a kto w zamian...PiS? ludzie to jest to samo, Nowak obudź się, podobnie z Kukizem

[2015-05-23] Gość
Bezsensowny negatywny opis zdjęcia. Starczego Pana też można skrytykować (aż dziwne,że brak komentarza - kto tak wymachuje przy stole, elegancki ubiór nie zamaskuje zaniedbania). W Polsce jakaś dziwna mentalność jest... takie krytykanctwo, najlepiej stwórzmy etykiete, że wszyscy będziemy chodzić i zachowywać się sztywno. Ważne są pewne zasady, ale nie przesadzajmy, że ktoś ubrał coś kolorowego, podrapał się po nosie, ułożył dłonie (a nie "łapy") jak mu wygodniej.

[2015-05-23] Gość
"Niestety jaki naród takiego wybiera prezydenta." No jakiego? Że siedzi przy stole ze schowanymi rękami? Czy naród Polski kiedyś zmądrzeje? Przestanie wybierać na podstawie ładnego wyglądu, prostej postawy, białych równych zębów. Liczą się efekty, jakie decyzje ktoś podejmuje, w czyim interesie działa, co udało się dokonać, czy jest mądry, rozumie świat i geopolityke, czy też nie jest samolubem...

[2015-05-26] Kris
Opis negatywny ale w pełni zasłużony. Mieliśmy prezydenta buca i bufona i dobrze że to już jego koniec bo nie będzie osmieszał Polski

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)