Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

+ Islamski potop w Europie - czas Apokalipsy. Wielka wojna religijna i upadek zachodniej cywilizacji

 

 

Grecy po raz pierwszy strzelają do imigrantów na granicy z Turcją  

 

>> www.youtube.com/watch 

 10 marca 2020 r

 

 

Dobiliśmy go, jest martwy 

 

Nicea na francuskiej Riwierze i skopany przez imigrantów Polak. Napastnicy krzyczą: "Dobrze mu dołożyłeś. Dobiliśmy go. Jest martwy". Widok zmasakrowanego Polaka jest porażający, na szczęscie po pobycie w szpitalu wraca już powoli do zdrowia. 

Imigranci sami opublikowali nagranie w internecie  chwaląc się swoimi dokonaniami. Jednym słwoem multi-kulti w praktyce. 

>>>  ebd.cda.pl/620x368/263841374/vfilm

 

20 listopada 2018 r

 

 

Francuski obóz antyterrorystyczny w Polsce 

 

>>> youtu.be/s07mPKNToFE

 

 

30 sierpnia 2018 r

 

 

 

dr Stanisław Krajski o konflikcie wśród masonerii i przyczynach islamizacji Europy

 

 >>> youtu.be/lVt4zcexvME
 
 
 

5 czerwca 2018 r

 
 
 
 
Niemcy otrzymają blisko 5 mld euro za przyjmowaniem imigrantów
 
 
Jak informuje niemiecki dziennik „Frankfurter Algemeine Zeitung” oraz agencja DPA Niemcy otrzymają z Unii Europejskiej rekompensatę za przyjmowanie migrantów. Planowany unijny budżet na lata 2021 - 2027 przewiduje, że z tego tytułu trafi do Berlina 4,5 mld euro. 
 
Za każdego imigranta spoza Unii Europejskiej przyjętego po 2013 roku Niemcy otrzymają 2800 euro rekompensaty. 
 
Wyliczenia oparte są na podstawie informacji z kręgów Komisji Europejskiej. Z danych Eurostatu wynika, że RFN  przyjęła około miliona siedmiuset tysięcy imigrantów.
Według  „FAZ” za takim rozwiązaniem opowiadał się rząd w Berlinie po tym, gdy w Berlinie upadł pomysł karania państw, które odmówiły przyjmowania uchodźców. Pieniądze na rekompensatę mają pochodzić z funduszy strukturalnych, które wcześniej  przekazywane były dla słabiej rozwiniętych państw Europy Środkowej.  

Komentarz
 
Niestety to kolejny dowód na to, że projekt pod tytułem Unia Europejska jest absolutnie szkodliwy dla Polski i czas najwyższy aby przy nadarzającej się okazji Polska wyszła z tej chorej organizacji. Tu nie było i nigdy nie będzie żadnej demokracji. Tu zawsze kraje słabsze będą eksploatowane gospodarczo przez Niemców czy Francuzów. Dla tej eksploatacji będą bezczelnie zmieniane wszelkie reguły. Zbliżają się bezsprzecznie czasy wielkich zmian o historycznym znaczeniu. 

 

2 czerwca 2018 r

 

 

 

NIEMCY muszą upaść - to tylko kwestia czasu !!! 

 

Jak podają niemieckie media powołując się na ministra finansów tego kraju - Olf Scholz przewiduje, że do końca 2022 roku RFN wyda na imigrantów 78 mld euro !!! Informacje te podaje m innymi Deutsche Welle i Der Spiegel. 

W Niemczech tak jak i we Francji podwyższane są systematycznie i skokowo wydatki na imigrantów. W konsekwencji wzrastają podatki dla rodowitych mieszkańców tych krajów, wydłużane są godziny pracy, obcinany jest socjal. 

Te geometrycznie wzrastające koszty wydatkowane na imigrantów są nie do utrzymania na dłuzszą metę. Raczej wczesniej niż póżniej doprowadzi to do kompletnego załamania finansów tych państw a w konsekwencji do buntów społecznych i wojny domowej. Taki scenariusz jest raczej bliższy niż dalszy. To proste prawa ekonomii ... Możemy sie już zakładać czy to będą 3-4 czy 5 lat jak Niemcy zaczą upadać pod względem ekonomicznym. 

Struktura wydatków na imigrantów przedstawia się następująco: 

 

  • 31 mld euro – na zwalczanie przyczyn migracji
  • ok. 21 mld euro – na zasiłki socjalne dla uchodźców
  • 13 mld euro – działania integracyjne (w tym nauka języka)
  • 5 mld – procedury azylowe i zakwaterowanie
  • 8 mld – w ramach wypłat dla krajów związkowych

 

22 maja 2018 r

 

Kryzys imigracyjny to celowe narzędzie do destabilizacji Europy przez USA 

 

>> youtu.be/X_FUKJqr7zU

 

13 wrzesnia 2017 r

 

 

Prawie 7 mln imigrantów z Afryki czeka na wjazd do Europy !!!

 

Zdaniem najlepiej poinformowanego medium w RFN który powołuje sie na raport niemeickich służbspecjalnych w północnej Afryce czeka ponad 6,6 mln ludzo chcących dostać się do Europy !! 

Komentarz w tej sprawie wydaje się zupełnie zbyteczny.  

 

24 maja 2017 r

 

Rewelacyjny eksperyment społeczny w sprawie uchodźców przeprowadzony w Polsce 

 

Do drzwi Polaków zapukali niby „uchodźcy”, którzy mieli zamieszkać w ich mieszkaniach, bo tak nakazuje Unia i miejscowa władza. Zapukali do drzwi mieszkańców, proponując, że w ich domu zamieszkają uchodźcy.

Zobaczcie jak zareagowali mieszkańcy. Dla mnie przerażające jest to, że Polacy nie mają poczucia wolności, duchowo i mentalnie twkią w głębokim umysłowym niewolnictwie. Po otwarciu drzwi swojego domu kalają się przed byle jakim urzędnikiem i na kolanach proszą o łaskę zamiast (przepraszam za dosadność która jest tu jednak nadzwyczaj pożądana ) wypierdolić z wielkim hukiem takich urzędniczych palantów z granic swojej posesji.

To totalna tragedia dla nas Polaków jako całego narodu która świadczy o nas jako o bardzo zniewolonym mentalnie narodzie. Mentalnie jesteśmy totalnymi niewolnikami wytworzonymi przez różne wersje ideologii komunistycznej z Moskwy, Berlina, Brukseli itp. 

>>> youtu.be/5sU9HWjn5Jc

 

 

30 kwietnia 2017 r

 

Paryżanie wychodzą na ulice walczyć z imigrantami

 

Takie obrazki jak z poniższego filmu stają się niestety chlebem powszednim w najechanej przez islamistów Francji. 

>> youtu.be/dK7KJG_xlqU

 

 

2 kwietnia 2017 r 

 

Równouprawnienie kobiet w islamie

 

Szczególna dedykacja dla naiwnych, feministek i zwolenników wszelkiej maści orientacji lewicowych i liberalnych. 

Wersja hard - filmy dostępnr tylko na pejsbooku >>  www.facebook.com/videoatual/videos/1362372567171474/

Wersja soft - przyszły model edukacji >>  www.facebook.com/videoatual/videos/1362372567171474/

 

27 marca 2017 r

 

Europol skonfiskował ogromny aresenal broni w Hiszpanii

 

Hiszpańska policja we współpracy z europejską agencją Europol przechwyciła wielki skład broni w ramach wielkiej operacji "Portu". Zatrzymano kilka osób, które prowadziły nielegalny handel bronią i wspierały działania islamskich terrorystów w Europie >> www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/1284232021722056/
 
Arsenał broni zawiera ponad 10 tysięcy sztuk karabinów szturmowych, karabiny maszynowe przeznaczone do obrony przeciwlotniczej, setki pocisków do moździerzy i granatów, pistolety, rewolwery oraz części przeznaczone do reaktywacji broni palnej. O akcji policyjnej  kilka dni temu powiadomiła agencja Europol.
 

 

17 marca 2017 r

 

 

Zwyczajny dzień multi kulti we Francji 

 

 >>>  youtu.be/1YYnSOcx0Yk

 

3 stycznia 2017 r

 

Normalne życie w islamskim mieście 

 

Poniżej krótki filmik pokazujący jak będzie wyglądać życie w Polsce kiedy władzę przejmą lewacko-liberalne ugrupowania typu PO, Nowoczesna czy KOD-omici i ściągną nam imigrantów. Normalny dzień w wielkim mieście... 

 

oglądać od 18 +  

 

>>>      shoebat.com/wp-content/uploads/2014/12/%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%B1%D8%A3%D8%B3-%D8%B4%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%B6%D8%B1%D8%A8%D8%A9-%D8%B3%D9%8A%D9%81-%D8%AA%D8%AD%D9%83%D9%8A%D9%85-%D8%A7%D9%84%D8%B4%D8%B1%D9%8Akilling-field-.mpeg-1.mp4

 

 

5 września 2016 r

 

 

Niemcy się budzą - wrzenie przeciw imigrantom 

 

>>> www.youtube.com/watch

 

Kryzys imigracyjny - plan hrabiego Kalergi 

 

>>>  www.youtube.com/watch

 

 

Orban - tzw. "uchodźcy" to unijny plan zniszczenia europejskich narodów 

 

Bardzo rzeczowe i konkretne wystąpienie Orbana w kwestii nielegalnych imigrantów 

 

>>> www.youtube.com/watch

 
 
 
Platforma okłamywała Polaków co do ilości przyjęcia imigrantów
 
Wojciech Szewko ekspert ds. międzynarodowych powiedział w rozmowie z TV Republika, że Polska ma przyjąć 5% ogólnej liczby uchodźców. Pod takim dokumentem podpisał się rząd PO-PSL.
 
Polska zgodziła się na kwoty imigrantów. Te kwoty są wyliczane na podstawie pewnego algorytmu, to tylko kwestia polskich polityków, którzy kłamali opowiadając ludziom, że przyjmiemy około 5 tys. imigrantów. – mówił dr Szewko.
 
Polska ma przyjąć zgodnie z podpisanym dokumentem 5% ogólnej liczby uchodźców, co przy milionie daje 50 tys. osób a przy dwóch milionach, 100 tys. – wyjaśnia Wojciech Szewko. Zapewnia, że Polska podpisała taki dokument.

 

>>> youtu.be/59SnsV72NXU

 

 

Apel odważnej Niemki do niemieckiej policji 

 

>>>    youtu.be/y8_fI91P6gw

 

15 maja 2016 r

 

 

Pokojowa manifestacja białych Brytyjczyków zaatakowana przez tłum islamistów

>>>    youtu.be/tMZe5hXodQg

 

14 marca 2016 

 

Tymczasem na granicy Grecko-Macedońskiej 

Pomimo wielu pozytywnych zmian nowa narodowa TV także nie pokazuje wszystkiego co się dzieje a dzieją się bardzo niepokojące rzeczy. Kwestia szturmu siłowego na granicę Macedonii jest tylko kwestią czasu. Mylą się ci którzy uważają, że dzisiejsze ustalenia z Turcją zapadłe w Brukseli cokolwiek zmienią w kwestii imigrantów. 

prawicowyinternet.pl/oddzialy-islamistow-forsuja-grecka-granice-wideo-wkrotce-dotra-do-polski/

 

Czeczeńscy muzułmanie biorą odwet na pojmanych Rosjanach    +18 

 

Aż strach pokazywać tak brutalne filmiki ale taka jest rzeczywistość i trzeba mieć świadomość czym grozi głupie mieszanie się Polski w konflikty z krajami arabskimi czy też propagowanie polityki multi-kulti w naszym kraju. 

www.barenakedislam.com/2013/08/06/chechen-muslims-cannibalistic-slaughter-of-russian-soldiers-warning-graphic-images/

 

7 marca 2016 

 

Słowiańska nietolerancja wobec imigrantów 

 

Jakoś imigranci nie mogą kulturowo ubogacić kultury Słowian. Oto, na pejsbuku regularnie kasowane sa takie filmiki jak ten poniżej. Nieokrzesany Rosjanin nie został obojetny wobec imigranta który chciał okraść starszego angielskiego pana i w ramach wymiany międzykulturowej sprowadził biednego imigranta do parteru. Jak widać na filmiku przybysz z Rosji odporny jest na polityke multi-kulti i jak sam mówi obronił już 5 osób. 

www.facebook.com/781146112008459/videos/840368366086233/

 

16 luty 2016 r

 

Masakra 200 syrjskich dzieci przez ISiS     18 + 

 

 www.tlvfaces.com/wp-content/uploads/2015/11/12217841_1516238765340725_1903263490_n.mp4
 
 
www.tlvfaces.com/18-warning-isis-slaughters-200-syrian-children-in-a-savage-mass-execution/
 

 15 luty 2016 r

 
 

ANONYMOUS do Polaków w kwestii uchodźców - to operacja psychologiczna na olbrzymią skalę
 
 
W związku z pogłębiającym się w Europie chaosem wywołanym tzw. kryzysem imigracyjnym, mamy dla Was ważny komunikat. Cała sytuacja jest operacją psychologiczną na olbrzymią skalę – tak twierdzą Anonymous, którzy są niezależną i międzynarodową grupą luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działających przede wszystkim w internecie, identyfikowani są przez użycie maski Guya Fawkesa. Inicjatywa powstała w 2003 roku. 

Witajcie Obywatele Polski!
 
Wiemy, w jaki sposób media i inni dezinformatorzy manipulują informacją, by osiągnąć zamierzony efekt. Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać. Przed rozwpoczęciem jakichkolwiek działań należy jednak przeanalizować i zrozumić sytuację, pomijając dezininformacyjne warstwy zarówno w mediach mainstreamowych jak i alternatywnych. Wtedy rozwiązanie nasunie się samo.
 
Anonymous to niezależna i międzynarodowa grupa luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działająca przede wszystkim w internecie, identyfikowana przez użycie maski Guya Fawkesa. Powstała w 2003 roku. 
 
Oto nasz opis sytuacji. Potraktujcie go raczej jako drogowskaz niż narzucanie opinii i wykorzystajcie wiedzę, rozum i serce by się do tego odnieść.
 
1) Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy uchodźcą a imigrantem.
Imigrant podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania celem poprawy standardu życia. Na tą decyzję nie ma wpływu bezpośrednie i weryfikowalne zagrożenie życia. Uchodźca podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania w związku z bezpośrednim i weryfikowalnym zagrożeniem życia jego lub rodziny obecnym w kraju jego dotychczasowego pobytu.
 
2) Trwający obecnie proces destabilizacji Bliskiego Wschodu i Afryki napędzany jest agresywną polityką USA, Izraela i państw sojuszniczych.
 
3) Tzw. Państwo Islamskie, czyli ISIS lub ISIL, jest formacją terrorystyczną dowodzoną między innymi przez wysokiej rangi agentów wywiadu oraz członków organizacji paramilitarnej Blackwaters, utworzoną na mocy porozumienia pomiędzy Izraelem, USA i Arabią Saudyjską, której celem jest obalenie reżimu prezydenta Syrii Bashara al-Assada, stworzenie pretekstu dla interwencji sił NATO w Syrii oraz napędzanie migracji natywnej ludności muzułmańskiej w pożądanych kierunkach – obecnie w kierunku Unii Europejskiej.
 
4) Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.
 
5) Istnieje realne zagrożenie, iż wraz z falą uchodźców do Europy mogą przeniknąć bojownicy Państwa Islamskiego, celem realizacji zamierzonego planu destabilizacji krajów europejskich. Należy jednak podkreślić, iż wysokiej rangi bojownicy i przywódcy najprawdopodobniej przerzucani są tajnymi kanałami za porozumieniem wywiadów.
 
6) Uchodźcy to w dużej mierze osoby uciekające przed realnym zagrożeniem życia ze strony ISIS oraz zachodnich działań militarnych, potrzebujący pilnej pomocy humanitarnej i azylu.
 
7) Media mainstreamowe otwarcie wspierają politykę imigracyjną, umniejszając jednak wadze konieczności weryfikacji każdego z uchodźców oraz podjęcia odpowiednich środków prewencyjnych w przypadku naruszenia przez nich prawa. Potężną dezinformacją, jakiej się dopuszczają jest zupełne pomijanie powodów kryzysu imigracyjnego (patrz pkt 2 i 3).
 
8) Prawicowe media alternatywne również dopuszczają się karygodnych manipulacji i fałszerstw przedstawiając Islam w sposób generujący lęk i podziały. Przyczyniają się w ten sposób do zaostrzania konfliktów na tle religijnym, co w konsekwencji sprzyja ostatecznej agendzie. Również i tutaj powód migracji schodzi na dalszy plan, ustępując pola nienawiści i propagandzie antymuzułmańskiej.
 
9)Ludność muzułmańska jest manipulowana w równym stopniu co społeczeństwa zachodnie. Począwszy od przywódców ISIS, którzy cytując wersety Koranu mamią i werbują niewyedukowanych bojowników, poprzez charyzmatycznych demagogów pokroju Andżema Czołdary, aż po marionetkowe media, które z drugiej strony zgrabną narracją nagłaśniają straszliwość zbrodni Państwa Islamskiego oraz nieuchronność wprowadzenia Shariatu w państwach europejskich.
 
10) Prawdopodobnym ostatecznym celem całej agendy jest utworzenie państwa Wielki Izrael na terenach wyludnionych przez działania ISIS, oraz otwarte podporządkowanie multikulturowej i niezdolnej do sprzeciwu Europy.
 
Mamy zatem do czynienia z bardzo zaawansowaną manipulacją. Kryzys imigracyjny w Europie mógłby być łatwo zażegnany. Problem w tym, że faktyczne rozwiązanie go jest nie na rękę establishmentowi USA i Europy Zachodniej.

Streszczamy, co należy zrobić w pięciu krótkich krokach
 
Krok 1.
Skończyć z finansowaniem i uzbrajaniem grup rebeliantów mających obalić syryjski rząd. Doskonale wiadomo, że ta broń trafia w ręce ISIS i ich sprzymierzeńców. To z kolei, skutkuje niczym innym jak destrukcją i chaosem. Pieniądze przeznaczane na finansowanie tych wątpliwych operacji należy natychmiast przekierować na intensywną pracę przy odbudowie.

Krok 2.
Wywrzeć presję na Turcji i Jordani, by zablokowały szlaki zaopatrzeniowe ISIS. Wprowadzić sankcje przeciw krajom, które uczestniczą w handlu ropą z opanowanych przez IS terenów, lub zezwalają by fundusze lub zaopatrzenie do nich docierało. Żadna armia nie przetrwa bez źródła zaopatrzenia. Nie przez przypadek szlaki te mają początek na granicach tureckiej i jordańskiej.
 
Krok 3.
Wspierać syryjski rząd. W ciągu całego roku amerykańskie naloty w Syrii nie zdołały ani zniszczyć ani nawet osłabić pozycji ISIS. To oczywiście dlatego, że prawdziwą strategią wcale nie jest pozbycie się ISIS, a raczej utrzymanie ich w celu systematycznego osłabiania Assada. Gdyby Waszyngton na prawdę chciał zatrzymać tę grupę, poszedłby w ślady Rosji, zaopatrując rząd syryjski w niezbędną broń, zapewniając szkolenia i wsparcie logistyczne, by pomóc Syrii w wyparciu ISIS. To by jednak oznaczało, że Waszyngton i sojusznicy musieliby oficjalnie odstąpić od planu zmiany reżimu w Syrii.
Assad może nie jest uwielbianym prezydentem, ale cieszy się poparciem większości Syryjczyków. W zasadzie Assad ma większe poparcie w swoim kraju niż Obama czy Kongres w Ameryce. W niektórych okresach Assad miał większe poparcie niż Obama i Kongres razem wzięci.
 
Każdy rząd zaimplementowany w wyniku amerykańskiej zmiany reżimu będzie postrzegany jako rząd marionetkowy, bez wiarygodności potrzebnej do stabilizacji regionu. Jeśli potrzebujesz na to dowodów, spójrz na Afganistan lub Irak.
 
Krok 4.
Zapewnić bezpośrednią pomoc w odbudowie mieszkań, infrastruktur i przedsiębiorstw zniszczonych przez konflikt. Jako rozwiązanie krótkoterminowe w strefach poza obszarem konfliktu należy utworzyć tymczasowe obozy uchodźców, które należy regularnie zaopatrywać w środki medyczne i żywność. Tak, będzie to sporo kosztować, ale sporo kosztowała też trwające pięć lat usiłowania zmiany reżimu, które są właśnie źródłem obecnego problemu.
 
Krok 5.
Przekierować uchodźców do tych stabilnych regionów. Zalewanie Europy masami niezatrudnionych uchodźców nie jest w niczyim interesie. Taka praktyka spowoduje jedynie nasilenie napięć i wzmocni ruchy ksenofobiczne. Ci ludzie nie potrzebują schronienia w gettach Europy, oni muszą odzyskać własny dom.

Bracia i Siostry
 
Jak widzicie, istnieje realna szansa na rozwiązanie tego problemu. Należy jednak sięgnąć do sedna, zamiast dawać się wciągać w socjotechniczne gierki establiszmentu oparte na różnicach religijnych. Zacznijmy otwarcie krzyczeć o przyczynach i propozycji kompleksowego rozwiązania, a zobaczycie jak szybko zjednoczymy Polaków.
 
Jesteśmy Anonymous,
Jesteśmy Armią,
Spodziewajcie się nas! 
 

4 luty 2016 r

 
 
Imigranci uzbrojeni w noże wdzierają się do domów w okolicy Calais
 
Lokalne francuskie władze informują o uzbrojonych w łomy, metalowe pręty i noże imigrantach, którzy zastraszają miejscową ludność oraz niszczą zaparkowane na ulicach samochody oraz wdzierają się do domów. 
Lokalne władze żądają, by sprowadzono tam na stałe szturmowe oddziały policji. Według ludności imigranci pozostają bezkarni, a ataki się powtarzają.  

 

3 luty 2016 r

 

Polacy zapisujcie się - już można przyjmować uchodźców !! To nie żarty !!! 

 

Ktoś z klientów podesłał mi taki oto link który zamieszczam poniżej. Proszę zauważyć, ze żaden Soros się pod tym projektem nie podpisał ale może to jest jakaś z jego sponsorowanych fundacji.

Strona jest wykonana bardzo profesjonalnie i zapewne ma swój cel. Niestety w Niemczech w niektórych miastach administracja lokalna kwateruje na siłę uchodźców w lokalach które sa prywatną własnością obywateli.

Okazuje się, że może niedługo i w Polsce nie będzie to fikcja tylko obowiązek wynikający z nakazu władz. Przerażające. Informujcie znajomych - zwłaszcza wyznawców PO, Nowoczesnej.De oraz innych lewicowo liberalnych samobójców. 

 

refugees-welcome.pl/

 

2 luty 2016 r

 

 

Widmo islamu nad Szczecinem 

 

prawicowyinternet.pl/wylecial-ze-szczecinskiego-akademika-za-wlepki-przeciwko-islamizacji-europy/

 

21 stycznia 2016 r

 

Komu i dlaczego potrzebna jest wojna domowa z imigrantami w Europie  ?

 

Niezwykle ciekawa dyskusja europejskich polityków zwłaszcza niemieckich którzy niechcący wygadali się po co potrzebni są imigranci w Europie. Osobom myślącym otwiera to oczy na tę kwestię. Absolutnie nie można Niemców w tym kanclerz Merkel traktować jako osób pozbawionych intelektu i logiki w kwestii masowego przyjmowania uchodźców. A tak duża część Polaków postrzega niemieckie władze. To wielki błąd !!

Muzułamnie są potrzebni w jednym ważnym celu - aby powstała wojna domowa, bunty bo wtedy ....

www.facebook.com/1427680617534122/videos/1509473656021484/

Dyskusja do obejrzenia niestety tylko na pejsbuku.

A poniżej kolejny ważny materiał potwierdzający powyższe rozważania polityków, obydwa materiały do obowiązkowego obejrzenia dla każdego kto chce świadomie oceniać aktualną sytuację geopolityczną w Polsce i Europie. 

youtu.be/njKzOMG2zl4

 

19 stycznia 2016 r

 

Seksualne polowania imigrantów na Niemki 

 

www.facebook.com/852252714894060/videos/905819699537361/   18 +

 

Kara za bycie niewiernym > youtu.be/nXnqI4uJkeM   18 + 

 

A tu 13-latka Rosjanka brutalnie zgwałcona w Berlinie przez 3 "Niemców o śniadej karnacji"  youtu.be/DhiJsBSBOMw

 

Seksualny atak na manekina > youtu.be/oub-OQsV90c

 

Ubogacanie multi w Niemczecg > youtu.be/P_E5Ffa8qXc

 

Nowe nieznane funkcje berlińskiego metra - www.youtube.com/watch

Wszystkie gwałty w Oslo w osttanich 5 latach zostały popełnione przez obcokrajowców azylantów > www.youtube.com/watch

 

Bez komentarza 

 

17 stycznia 2016 r 

 

Szwedzi zwrócili uwagę imigrantom, żeby nie niszczyli doniczek. Za chwilę obaj leżeli powaleni na ziemi

Zdarzenie miało miejsce na placu Norrmalmstorg w Sztokholmie. Dwóch Szwedów zwróciło uwagę imigrantom, żeby nie niszczyli doniczek z kwiatkami. Jak widać, zwrócenie uwagi, nie spodobało się rozmówcom…  > youtu.be/Rsn_1TO1kMU  

 

21 grudnia 2015 r 

 

Manifestacja Volksdeutschów w Szczecinie 

 

Totalnym fiaskiem zakończyła się proimigrancka manifestacja zwołana przez Volksdeutschów od Michnika i zaproszonych z Niemiec lewackich gości. Bulwersuej zachowanie polskiej policji wobec narodowców   >> youtu.be/0gaRZUIanHM

 

17 grudnia 2015 r  

 

 

Europa w roku 2029 

Zakazany film, jest kasowany w większości mediów publicznych i społecznościowych >> youtu.be/Hq6QMar6cu4

 

 

16 grudnia 2015 r 

 

 

Kapitał ludzki. Projekt współfinansowany przez EU 

 

 

 

 18 listopada 2015 r

 

 

Smierć narodów Europy - zbiorowe samobójstwo 

 

Bardzo ciekawy film, trzeba włączyć tłumaczenie na język polski.

www.youtube.com/watch 

 

17 listopada 2015 r

 
 
 
Pierwsi imigranci w Polsce już na Nowy Rok 
 
Według wiceministra spraw zagranicznych rządu PO Rafała Trzaskowskiego pierwsza transza 900 imigrantów trafi do Polski na początku nowego 2016 roku. Pochodzić będą z Afryki północnej i przyjadą z obozów z Libanu. W drugim etapie przybędzie do Polski kolejna grupa licząca 4500 osób. 
 
Trochę to dziwne bo do Polski mieli przybyć ogarnięci wojną Syryjczycy a okazuje się, że Merkel podrzuca Polakom Afrykańczyków. 
 
 
Merkel chce stałego mechanizmu podziału imigrantów 
 
Kanclerz Merkel oznajmiła, że przyjęcie 160 tysięcy imigrantów „o pierwszy mały krok” do utworzenia stałego mechanizmu przyjmowania imigrantów. Zapowiedziała, że „nie odpuścimy, będziemy nad tym pracowali”. 
Powiedziała także: „Jestem nadal przekonana, a stanowisko to podziela cały niemiecki rząd, że potrzebujemy stałego i obowiązkowego mechanizmu podziału uchodźców w Europie, tak jak proponuje Komisja Europejska”.
 
 
W Niemczech konfiskaty nieruchomości na cele imigrantów 
 
 
W niektórych miastach niemieckich takich jak Brema czy Hamburg władze miast podjęły decyzje o konfiskacie wolnych nieruchomości aby przeznaczyć je na budynki mieszkalne dla imigrantów. Decyzje takie zapadły głosami Zielonych Lewicy i SPD. 
 
 
Polska wzmocni granicę węgiersko-syryjską 
 
Wielki wstyd w Brukseli. Na konferencji prasowej premier Kopacz oznajmiła, że Polska wesprze Wegry i wyśle swoich pograniczników oraz sprzet na granicę węgiersko-syryjską do jej patrolowania: "Wysyłamy tam pięć bardzo specjalistycznych samochodów z noktowizorami, ze sprzętem, który będzie pozwalał całą tę granicę obserwować (...) Oprócz tego wysyłamy kilka mniej specjalistycznych samochodów i około 70 przedstawicieli służby granicznej",  www.youtube.com/watch
 
Kolejny przykład gigantycznej niekompetencji i braku znajomości elementarnej geografii przez tego niewydarzonego babsztyla. Aż chce się wyć leniu i dyletancie Tuuuskuu ... wróććć !!!
 
 
Pierwsze wyroki w Polsce za antyimigracyjne marsze
 
Zdaniem policji 27 letni kibic wykrzykiwał hasła nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych. Dokładnie za skandowanie według policji rasistowskiego hasła 
 „Je..ć Arabów” został skazany orzeczeniem sądu na dwa miesiące więzienia. 
 

Rzecznik Praw Obywatelskich mianowany przez PO Adam Bodnar oświadczył, że podczas demonstracji anty imigranckich dochodziło do przekraczania granic wolności słowa. Wystąpił do szefa policji o ściganie osób które mogły dokonać czynów rasistowskich  zabronionych prawem.   

 
Słupsk „wita uchodźców”
 
Rozpedałowany Biedroń urządził wielką demonstrację poparcia dla imigrantów pod hasłem „Witamy uchodźców”. Na tej wielkiej manifestacji było zalewie około 30 manifestantów www.youtube.com/watch
 
Moim skromnym zdaniem mieszkańcy Słupska, czyli wyborcy Biedronia powinni przyjąć najwięcej uchodźców których ma rozdysponować Polska. Są bardzo tolerancyjni i najbardziej proeuropejscy. Może jak w mieście zaczną się gwałty i napady wzorem innych "cywilizowanych miast zachodnioeuropejskich" to wtedy może wyborcy nauczą się, że wybory są na tyle ważne, że nie można sobie z nich robić jaj i na swojego prezydenta wybierać osła czy barana. 
 

 

15 października 2015 r

 

 
Imam Anjem Chudawy w wywiadzie dla TVN  
 
 
„Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi".
 
„Islam nie jest jak chrześcijaństwo, jeśli mnie uderzysz, nadstawię drugi policzek. Nie, tacy nie jesteśmy”. Dlaczego ? Bowiem „w islamie jest coś takiego jak dżihad. Niektórzy nazywają go nawet szóstym obowiązkiem każdego muzułmanina. Świętym obowiązkiem. Nie można powiedzieć, że islam znaczy pokój”. 
 
„Jeżeli chcecie żyć z nami w pokoju, możemy żyć w pokoju, ale jeśli okupujecie nasze ziemie i przychodzicie nas zabijać nie będziemy was witać z otwartymi ramionami".
 

 

6 października 2016 r 

 
 
 
Wyszkoleni przez USA bojownicy dołączyli do Al-Kaidy 
 
 
Pentagon poinformował, że wysłał do Syrii pierwszą grupę wyszkolonych bojowników do walki z Asadem. Według izraelskich agencji informacyjnych wyszkoleni przez Pentagon Arabowie po niecałym tygodniu dołączyli do skrzydła Al-Kaidy o nazwie Dżabhat an-Nusra. Informacje te potwierdziły także źródła amerykańskie. Bojownicy przeszli do islamistów nie tylko dobrze wyszkoleni ale także zaopatrzeni w najnowocześniejsze uzbrojenie dostarczone przez Amerykanów.  Program szkolenia kosztował Amerykanów 500 mln dolarów. 
 
 
Stop dla islamskich imigrantów 
 
Prof. Chazbijewicz, założyciel Związku Tatarów w Polsce, sam muzułmanin, uważa, że Polska popełni wielki błąd jeśli sprowadzi do kraju obcych kulturowo i nie dających się zasymilować imigrantów. Widzi w tym nawet wielkie zagrożenie dla kraju.  
 
 
Zakazać szariatu i budowy meczetów w Europie 
 
 
Tak uważa szefowa fundacji Estera Miriam Shaded. Ta chrześcijańska Syryjka twierdzi, że „obecnie trwa „pokojowe” zasiedlanie Europy, by muzułmanie mogli ją podbić, gdy tylko uznają, że są wystarczająco silni”. Według niej Polska ulega presji krajów zachodnich a politycy i media są zbyt poprawni politycznie. Miriam postuluje aby prawnie zakazać szariatu oraz wprowadzić zakaz propagowania totalitarnych zasad i praktyk islamu oraz zakazać budowy meczetów.  

 

PEGIDA – wielkie demonstracje w Dreźnie przeciwko imigrantom

 

Z każdą manifestacją podwaja się liczba uczestników antyimigranckich manifestacji organizowanych w Dreźnie organizowanych przez nacjonalistyczną Pegidę - www.youtube.com/watch

Z uwagi na masowe protesty oraz sprzeciw landów które ponoszą koszty utrzymania imigrantów Niemcy zaostrzają politykę imigracyjną Thomas de Maiziere, szef niemieckiego MSW powiedział nawet tak: „nie przyjeżdżajcie, nie macie szans, będziecie musieli opuścić nasz kraj”. 

Generalnie w całej Europie ludzie masowo organizują antyimigranckie ugrupowania. 

 

George Soros – Unia powinna przyjmować rocznie milion imigrantów

 

Ścigany listami gończymi w połowie azjatyckich krajów a nazywany przez Gazetę Wybiórczą filantropem żydowski finansista pouczył kraje europejskie aby przyjmowały co najmniej milion imigrantów rocznie. Stwierdził też, że EU powinna każdemu z imigrantów przekazać 15 000 euro oraz zapewnić mieszkania, opiekę medyczną i edukację. Soros jest jednym z największych sponsorów ruchów wywołujących rewolucje, powstania i bunty prowadzące do zmiany władzy. Za jego pieniądze sfinansowane zostały rebelie które doprowadziły do zmiany rządów między innymi w Gruzji i na Ukrainie. W Polsce Soros finansuje przede wszystkim Fundację Batorego. Sponsoruje też masowo przewodniki dla imigrantów opisujące jakimi szlakami docierać do Europy.

 

30 września 2015 r  

 

Mniejsze kary za gwałty na białych kobietach w Anglii
 
 
Niesłychane rzeczy dzieją się w UK - rasizm w czystej postaci. Oto sąd angielski stworzył precedens pozwalający lżej traktować gwałcicieli białych kobiet. Surowe traktowanie sprawców gwałtów dotyczyć będzie tylko Azjatek. 
 
Appeal Court ogłosił, że gwałciciele Azjatek będą mieć ostrzejsze kary od tych którzy dokonają gwałtów na białych kobietach. Sędzia Walker oznajmił: “Gwałt na ofiarach o pochodzeniu azjatyckim jest gorszy, ponieważ rujnuje perspektywę małżeństw aranżowanych”.
 
Zaprotestowało National Society for The Prevention of Cruelty to Children i wydało oświadczenie, że wszyscy powinni być jednakowo chronieni bez względu na kulturę, z której pochodzą. “Bez względu na rasę, kulturę czy płeć każde dziecko powinno być chronione przed seksualnym wykorzystywaniem i sądy powinny to odzwierciedlać. Jest ważne aby ci którzy tego się dopuszczają byli karani z całą surowością, prawa” 

 

28 września 2015 r 

 

W Europie możesz gwałcić i nie będziesz za to karany 
 
Takie reklamy wyjazdu do Europy pojawią się już w Afryce. Obiecują gwałty na białych kobietach. 
Napis na dole brzmi: „Nie będziesz ukarany!” Niesamowite jak wielkie pieniądze idą na to aby zachęcać Afrykańczyków do wyjazdów do Europy. Finansowi sponsorzy tego exodusu mają wielki plan podpalenia EU i zniszczenia Europy narodów. Europa zachodnia zmierza do bankructwa, upodlenia i wojen. Polacy – czas się obudzić i zainteresować polityką  !!
 
 
 
 
Niemcy muszą zmienić swój styl życia  
 
 
Jak pisze Daily Mail: "Niemcy muszą zmienić swój styl życia aby dostosować się do przybyłych imigrantów".  
 
Policja w Bawarskim Mering już ostrzega, by po gwałcie na 16 letniej Niemce, kobiety same nigdzie wychodziły. Szkoły proszą rodziców, aby nastolatki nie ubierały się zbyt skąpo, bo trzeba zrozumieć, że uchodźcy, którzy mieszkają obok w ośrodku mają swoje potrzeby i "własną kulturę". 
 
 
 

26 września 2015 r

 
 
 
PO zabrała pieniądze repatriantom aby dać imigrantom 
 
Na prośbę ministra Szczurka sejmowa komisja finansów publicznych zadecydowała głosami PO o przekazaniu sumy 1 miliona 266 tysięcy złotych zarezerwowanych w budżecie dla polskich repatriantów z Kozachstanu na rzecz islamskich imigrantów. 
 
Okres oczekiwania na osiedlenie polskiego repatrianta w Polsce wynosi nawet 16 lat. W ostatnich latach w ramach przesiedleń przyjeżdża nad Wisłę zaledwie ok. 200 osób rocznie. Tymczasem priorytet w rządzie PO zdobyły narzucone Polakom decyzje Merkel. To, że Polacy z Kazachstanu nie zostali jeszcze sprowadzeni do kraju przez ostatnie 25 lat to prawdziwa dla nas hańba. 
 
W ramach demokracji to ludzie ludziom zgotowali ten los. Polacy obudźcie !!
 

 

25 września 2015 r

 

Na ilu imigrantów naprawdę zgodził się rząd PO ? 
 
 
Prorządowe media manipulują informacjami, że polski rzad zgodził się zaledwie na 5 tysięcy imigrantów. Prawda jest jednak nieco inna. Otóż same negocjacje były formułą manipulacji zapewne na potrzeby mediów aby uspokoić opinię publiczną. 
 
Podzielono bowiem nie całą pulę będącą do dystrybucji ale tylko jej część. W maju rząd Kopacz zgodził się na przyjęcie 2200 nielegalnych imigrantów. Z aktualnej puli na wczorajszych negocjacjach zgodził się na kolejne 5000 tysięcy. Z kolejnej nie podzielonej jeszcze transzy zgodzono się na przyjazd do polski około 4000-5000 tysięcy osób. 
 
W ten sposób rzeczywista liczba osób którą polski rząd zdecydował się przyjąć wynosi nie 5000 tysięcy ale około 12 000. To jednak nie wszystko bowiem pamiętajmy także, że te wszystkie osoby, będą miały w Polsce prawo azylu i automatycznie otrzymują również prawo do łączenia rodzin. Za nimi przybędą LEGALNIE ich rodziny. Islamskie rodziny to 5-10 osób a więc rzeczywista liczba na która zgodził się rząd PO wynosi co najmniej około 150 000 osób. 
 
I teraz coś zatrważającego. PO zgodziło się na procent a nie liczbę. Kopacz zaakceptowała około 10% z podziału. Merkel deklaruje, że Europa ma zapotrzebowanie na 60 milionów imigrantów w najbliższych latach. Czyli 10 % daję nam  6 milionów muzułmanów w Polsce. Nawet mi nie chce się wierzyć w ten scenariusz. 
 
Mało tego, Merkel zapowiedziała po rozmowach w Bundestagu, że Europa potrzebuje stałego uczciwego mechanizmu rozdziału uchodźców pomiędzy poszczególne kraje EU i decyzja o tym podziale stanowi pierwszy krok w ustanowieniu stałego systemu relokacji imigrantów. O tym media też nie piszą.
 
Kopacz popełniła także olbrzymi błąd bo zgodziła się na zasadę obowiązkowego rozdziału kwot i od teraz kwoty będą obowiązkowe. 
 
Czeskie media z kolei informują, że Polska opowiedziała się za przyjęciem uchodźców aby zachować dobre stosunki z Niemcami. Najgorsze w tym co zrobił polski rząd to zdrada sojuszników z Wyszehradu. Jeśli posypie się doszczętnie solidarność naszego regionu to prawdziwy dyktat Niemiec unicestwi nasze narodowe państwa. 
 
Taki dyktat Niemiec w sprawie podziału to zachęta dla pozostałych – osobiście jestem pewien że teraz przybędą miliony. Tym razem będą także uzbrojeni i będą forsować mury graniczne na Bałkanach. Prawdziwa inwazja dopiero się zacznie. 
 
I jest jeszcze jedno bardzo ważne zagrożenie. Niewielka mniejszość niemiecka w Polsce nie pozwala Niemcom na jawną ingerencję w nasze sprawy. Sprowadzenie tak dużej ilości imigrantów da powody aby wygenerować konflikty społeczne. Żydowsko-lewackie media z całego świata mogą pokazywać bijatyki biednych imgrantów z polskimi nazistami na niebezpiecznych polskich ulicach. Może to dać doskonały pretekst aby niedojrzała cywilizacyjnie Polska skorzystała z europejskiej czy niemieckiej armii celem zaprowadzenia porządku lub nawet narzucenia jurysdykcji prawnej przynajmniej niektórym regionom kraju. Naprawdę jest się czego bać. O wolną Polskę trzeba będzie znowu walczyć. 
 
Z całej grupy którą Polska zgodziła się przyjąć status imigranta spełniają jedynie Syryjczycy. Są oni dość przyzwoicie wykształceni ale stanowią zaledwie 10-15 % całości. Reszta to przede wszystkim Afgańczycy i Erytrejczycy którzy w bez mała 100 % są analfabetami. Przed MEN – olbrzymie wyzwanie :)  Ciekawe a przemilczane jest także to, że EU daje 6000 euro na imigranta ale jednorazowo natomiast ciężar dalszego utrzymania imigrantów wg stndardów unii wziąć mają na siebie państwa przyjmujące. Przykładowo taka pięcioosobowa rodzina bedzie musiała otrzymać zgodnie z wytycznymi EU ponad 10.000 zl. 
 
Głos obiektywny - PO to platforma przedrozbiorowa - www.youtube.com/watch
 
 
IV wielka wędrówka ludów w historii świata
 
Na świecie a zwłaszcza w Europie kończy się pewna epoka cywilizacji białego człowieka która zaczęła się zdominowaniem przez Europejczyków świata od czasów odkryć geograficznych przez Kolumba.
 
Rozpoczyna się także IV wielka wędrówka ludów w historii świata. Pierwszą zapoczątkowali Hunowie atakiem na Cesarstwo Rzymskie. Później były wędrówki związane z wielkimi odkryciami geograficznymi i powstaniem zamorskich imperiów. Kolejne to przesiedlenia ponad 50 mln Murzynów do Ameryki aby uczynić z nich niewolników. I aktualnie doświadczamy IV wielkiej wędrówki ludów azjatyckich na Europę. Wszystko przed nami bo zaleją nas miliony i po wojnie zmieni się zupełnie oblicze i charakter państw. Upadną stare zachodnie mocarstwa a na ich gruzach powstaną nowe, z miksem ludności napływowej i resztkami tubylczej. Swoją tożsamośc mają szanse zachować jedynie państwa Europy Środkowo-Wschodniej o ile w porę dojrzeją do przeciwstawienia się dykatowi Zachodu oraz o ile osiągną kompromis organizacyjny. Zachód jest już stracony. Jego powolna agonia właśnie się rozpoczęła. 

 

Nowy szlak inwazji na Europę – przez Polskę ? 
 
 
Reporter niemieckiego tygodnika "Die Zeit" twierdzi, że wśród syryjskich uchodźców na greckiej wyspie Kos pojawiła się mapka z nowym szlakiem podróży do Niemiec. Po uszczelnieniu granicy węgiersko-serbskiej nowa trasa ma prowadzić przez Bułgarię, Rumunię, zachodnią Ukrainę i Polskę. 

Dziennikarz pyta retorycznie: "Polska stanie się nowymi Węgrami" ? 

 

24 września 2015 r

 

Co ukrywa rząd PO przed Polakami w sprawie imigrantów ? 

 

Tego nie pisze się w mediach ale np. w Terespolu w czerwcu było 300 azylantów w lipcu 1000 w sierpniu 4000 a podobno przez pierwsze 10 dni września było 6000 osób. To własnie było głownym powodem objazdu przez katechetkę Piotrowską naszych granic. Szefowa MSW stwierdziła, że ... inspekcje granic nie wykazały nic niepokojącego.  
 
Tymczasem z powodu redukcji etatów jakich dokonał rząd PO w Straży Granicznej Polska nie jest przygotowana do efektywnych standardowych kontroli granicznych. O kontroli nad zmasowaną falą uchodźców możemy zapomnieć. Na stronie celnicy.pl czytamy, że procedury „zostały doprowadzone do takiego poziomu, który nie ma nic wspólnego z odpowiednim poziomem ochrony zewnętrznych granic RP i nadzorem nad obrotem międzynarodowym.”
 
Dodatkowo Straż Graniczna pozbawiona została broni długiej co praktyce ogranicza zarówno jej zdolności odstraszania jak i potencjalnej realnej walki. Jednym słowem nasze granice są otwarte i nieprzystosowane do kontroli masowych fal imigrantów. 
 

Oto scenka z jednej z takich akcji polskich służb celnych z imigrantami w Terespolu:

www.youtube.com/watch

 

 

22 września 2015 r 

 

Gdzie osiedlać w Polsce imigrantów ? 
 
Osiedlać imigrantów tam gdzie mieszkają wyborcy Ewy Kopacz i PO. To bardzo rozsądne rozwiązanie ponieważ na tych terenach imigranci spotkają się z życzliwością i wsparciem mieszkańców. Dodatkowo proponuję aby o bezpieczeństwo nowo przybyłych zadbali kibice lokalnych drużyn piłkarskich którym polityka ochrony nie jest obca. Alternatywnie jest także dużo wolnego miejsca w muzeum żydow w Warszawie którego funkcjonowanie i tak jest opłacane z polskiego budżetu. Zapewne solidarne mogłyby być z imigrantami także wypasione siedziby Agory oraz TVN.
 
A tak na poważnie to do zachodnich mediów wyciekła nowa propozycja relokacji imigrantów i według niej poza Niemcami i Francją to Polska i Hiszpania mają być z krajami które powinny przyjąć najwięcej osób. Mało tego ustalone zasady zobligują kraje członkowskie EU do REGULARNEGO przyjmowania uchodźców według ustalonego parytetu. Oprócz tego Donald Tusk wykluczył możliwość zawetowania podjętych decyzji przez Polskę. Na początek przewiduję się, że jest to około 20-30 tysięcy osób do zagospodarowania przez Polskę. Niektóre francuskie media stawiają zarzuty, że Berlin i Bruksela oszukują Europę bo do dystrybucji nie jest 120 tysięcy uchodźców ale już ponad 600 tysięcy a do końca roku może ich być około miliona.
 
Na naszych oczach dzieje się historia. Wielka historia porównywalna tylko z upadkiem Cesarstwa Rzymskiego. Jak twierdził Arystoteles: tolerancja i apatia to ostatnie cnoty upadającej cywilizacji. 
 
 
 
Kto wywołał w Europie kryzys imigracyjny ? 
 
Oceniając ostatnie wydarzenia wydaję się bardzo racjonalne, że kryzys imigracyjny został wywołany po to aby trwale zniszczyć państwa narodowe. Przede wszystkim kraje Europy Środkowej. Główną ideą przyświecającą pomysłodawcom jest wywołanie kryzysu, rozruchów aby powstały europejskie siły zbrojne i jeden rząd federalny. W sensie ideologicznym ma to doprowadzić do wychowania nowego bezwolnego człowieka którym będzie można bardzo łatwo rządzić, sterować w skali całego kontynentu. EU podobnie jak sowieccy komuniści w swojej chorej ideologii chce stworzyć nowego człowieka. W zasadzie takie bezmyślne zombi. Człowieka bez wartości, bez poszanowania tradycji, bez kultury i wiedzy. Do ideologów takiego modelu dołączył ostatnio sam papież. Koniec instytucji którą reprezentuje papież wydaje mi się bardzo bliski. Jeszcze kilka takich decyzji w podobnym tonie a od KK odwrócą najbardziej zatwardziali wyznawcy. Niestety Europa została już podpalona i wydaje się, że na przestrzeni najbliższych lat można oczekiwać tylko eskalacji tego konfliktu której kulminacją będzie otwarta wojna religijna i upadek zachodnie cywilizacji. Kilka lat temu napisałem, że upadek Europy który niebawem nastąpi można bedzie porównać tylko do upadku Cesarstwa Rzymskiego. Wtedy to z miliona mieszkańców Rzymu pozostało zaledwie niecałe 10 tysięcy mieszkańców. Podobnie będzie i teraz. 

 

Słowacja – policja demonstruje z ludźmi przeciwko imigrantom

 

Ponad 70 tys. Słowaków wzięło udział w demonstracji przeciwko przyjmowaniu imigrantów i islamizacji Europy. Najciekawsze jest to, że policjanci ochraniający marsz zdjęli Chełmy i dołączyli do protestujących. Tymczasem w Polsce co roku 11 listopada policja strzela do Polaków. Polską rządzi mniejszość i Polacy muszą się wreszcie obudzić i pogonić to liberalno-lewackie towarzystwo dopóki nie będzie za późno. 

www.youtube.com/watch 

 

Prawdziwe poparcie Niemców dla imigrantów i Merkel 

Tego na pewno nie zobaczysz w TV www.youtube.com/watch

 

 

PiS będzie przyjmował imigrantów ? 
 
 
Polska powinna przyjąć migrantów z Bliskiego Wschodu – tak twierdzi Europoseł PiS i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. Według Czarneckiego „Polska nie powinna się zgadzać na kwoty uchodźców odgórnie narzucane przez Brukselę i Berlin. Na pewno jakąś część uchodźców powinniśmy przyjąć. To musi być nasza decyzja, podjęta w Warszawie”. Według Czarneckiego Europa będzie musiała przyjąć dużo dużo więcej niż zapowiadane 160 tysięcy. 
 
Z kolei Stanisław Karczewski - wicemarszałek Senatu z ramienia PiS i szef sztabu wyborczego twierdzi, że chociaż PiS sprzeciwia się odgórnym kwotom dotyczącym relokacji uchodźców to PiS kwestii uchodźców nie będzie stawiało na ostrzu noża i nie zablokuje planu Junckera. W programie „kawa na ławę” stwierdził, że „też powinniśmy być solidarni, jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej”. Wygląda na to, że jedyną nadzieją Polaków będzie ruch narodowy. 

 

 
Dwóch na stu imigrantów to dżihadyści z ISiS 
 
Takie ostrzeżenie wystosował do premiera Camerona minister libański minister Elias Bousaab. Libańczyk ostrzegł Europejczyków: „świat powinien się obudzić i coś z tym zrobić”. „ISIS nie zatrzyma się na libańskiej granicy. Zanim się zorientujecie, oni będą w Europie”. Według niezależnych badań ponad 90  % mieszkańców Bliskiego Wschodu którzy tak tłumnie uciekają do Europy popiera powstanie i cele państwa islamskiego. Daje to pole do doskonałej rekrutacji bojowników już na terenie Europy. 
 
 
Znany uchodźca z Węgier członkiem Al-Kaidy 
 
 
Według informacji agencji kurdyjskich Osama Abdul Mohsen, któremu podłożyła nogę węgierska kamerzystka, był syryjskiej filii Al-Kaidy. Brał także udział w brutalnym tłumieniu kurdyjskich zamieszek w Syrii. Aktualnie przebywa w okolicy Madrytu gdzie dostał funkcję trenera drużyny piłkarskiej. 
 
 
Francja – rząd zwiększa podatki aby utrzymać uchodźców 
 
Rząd Francji postanowił zwiększyć podatki a pieniądze mają pójść na wsparcie dla imigrantów z Azji i Afryki. Pójdzie na to kwota około 3 mld euro. Z powodu braku mieszkań rząd Francji wynajmuje uchodźcom drogie hotele co generuje koszty utrzymania powiększających się rzesz imigrantów. 
Jeszcze niedawno Fracois Hollande obiecywał, że będzie obniżał podatki. 
 
Niemcy – islamscy uchodźcy pobili chrześcijan 
 
10 algierskich uchodźców pobiło małżeństwo za drewniany krzyżyk na piersi. Nie oszczędzili nawet kobiety w zaawansowanej ciąży -w ósmym miesiącu. Zerwali mężczyźnie krzyż z szyi, zabrali telefon komórkowy i gotówkę. Policja poszukuje sprawców. Źródło - niemiecki katolicki portal kath.net

 

21 września 2015 r

 

Polskie miasta - demonstracje w sprawie imigrantów 

 

Warszawa - www.youtube.com/watch  &   www.youtube.com/watch  &  www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch   & 

Wrocław www.youtube.com/watch  &  www.youtube.com/watch

Poznań - www.youtube.com/watch

Gdańsk - www.youtube.com/watch

Łódź - www.youtube.com/watch

Kraków - www.youtube.com/watch 

Max Kolonko - www.youtube.com/watch  &  www.youtube.com/watch

Kibice piłkarscy -  www.youtube.com/watch  &  www.youtube.com/watch

 

Amerykanie sponsorują przemyt imigrantów do Europy

 

Amerykańskie grupy finansowe w tym między innymi tak znane rodziny jak Rotschild, Soros finansują przesyłanie arabskich imigrantów do Europy. Według informacji agencji Direct która powołuje się na dane austriackiego wywiadu Amerykanie stworzyli skomplikowany system finansowania uchodźców.  

Austriacki wywiad ustalił, że szacunkowy koszt przerzutu jednego uciekiniera wynosi od 8 do 14 tysięcy euro które trafiają do rąk organizacji przemytniczych. Większości uchodźców nie stać na tak duże koszta. W sposób potajemny pomagają im w tym amerykańscy finansiści z największych grup bankowych. Są to osoby przynależące do znanej Grupy z Bildberg. Fundacja George Sorosa wydała też bezpłatne przewodniki dla imigrantów. Według Austriaków istnieje blokada informacyjna w tej sprawie. Zdaniem agencji powodem do takiego zaangażowania amerykańskich bankierów jest realizacja strategicznych interesów amerykańskich które mają polegać na „podpaleniu” Europy i jej skonfliktowaniu z islamem. 

 

W Polsce umacnia się rasizm, ksenofobia i nazizm 
 
 
Na jednym z krakowskich murów napisano: „Każdy arab niech pamięta, dla nas Polska to rzecz święta”. Według słów rzecznika policji oraz dziennikarzy TVN 24 to nie tylko akt wandalizmu, ale ksenofobii i rasizmu. 
Wszelkie przejawy działalności patriotycznej, propolskiej i narodowej są przez mainstreamowe media określane mianem nacjonalistycznych i rasistowskich. Według dziennikarzy TVN24 takie słowa to potworna zbrodnia na biednych arabskich uchodźcach. Jesteśmy świadkami bardzo zintensyfikowanej i dobrze zaplanowanej w mediach i fundacjach antypolskich akcji propagandowych szkalujących wartości narodowe, polskie przywiązanie do patriotyzmu, tradycji i naszej ziemi. 
 
W istocie tak jest, przez Polskę przelewa się fala nienawiści do wszystkiego co Polskie i nam bliskie duchowo i historycznie. Media lansują lewactwo, politykę multi kulti i jest to polityka absolutnie rasistowska względem nas tubylców, Polaków. 
 
 
Wielki Holokaust chrześcijan i zmowa milczenia mediów 
 
Kilkanaście dni temu media i organizacje międzynarodowe w tym ONZ wyrażały wyrazy ubolewania z tego powodu, że państwo islamskie zaczęło tropić w internecie pedałów i w ten sposób obcieto kilku głowy. Zrobiono z tego wielkie larum. Tymczasem po wkraczaniu pańśtwa islamksiego na tereny zamieszkałe przez chrześcijan ścinani są wszyscy chrześcijanie. To prawdziwy Holokaust chrześciajan i o tym lewackie media milczą jak zaklęte. Oto zdjęcia z takich operacji oczyszczania z niewiernych. Ostrzegam bardzo brutalne: 
 
www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan
 
 
 
Do Europy chce iść 35 milionów uchodźców z Afryki i Azji 
 
 
Takie informacje przekazał  szef węgierskiej dyplomacji Péter Szijjártó na podstawie swoich danych wywiadowczych. W jego opinii kraje zachodnie mają tę wiedzę ale boją się nazywać rzeczy po imieniu. Europa zostanie zniszczona przez tabuny agresywnych i obcych kulturowo kolonizatorów. 
 
Według doniesień szwedzkiej prasy przemytnicy obiecują arabskim uciekinierom że w Szwecji czekają na nich darmowe miejsca w hotelach, zasiłki i blond sexulane niewolnice które dostaną na własność. Wskazują Szwecję jako kraj w którym najłatwiej dostać też azyl. Jak podają szwedzkie serwisy w arabskich mediach internetowych publikowane są nawet zdjęcia blond piękności i wypowiedzi smutnych szwedzkich kobiet, które potrzebują mężczyzny. 
 
Kto wygra tę wojnę ? Jak słusznie śpiewał słusznie Jacek Karczmarski wygra ten kto się nie boi wojny ? Czyli na pewno nie Europa Zachodnia. 
 
 
TUSK doprowadził do pozbawienia Polski prawa weta w kwestii przyjmowania imigrantów w ramach tzw. planu Junckera
 
 
Szef Rady Europy – Donald Tusk postanowił że decyzja w sprawie podziału imigrantów nie zapadnie na środowym szczycie przywódców ale dzień wcześniej podczas spotkania unijnych ministrów spraw wewnętrznych. A to oznacza, że jeśli we wtorek ministrowie spraw wewnętrznych krajów EU nie osiągną kompromisu to decyzja zostanie podjęta podczas głosowania na którym państwa Grupy Wyszechradzkiej zostaną przegłosowane. To rozstrzygające głosowanie ma przeprowadzić Luksemburg który obecnie przewodniczy EU. Przypomnijmy, że Polska nie ma prawa weta na na zwykłych posiedzeniach ministerialnych. 
 
Taki sposób organizacji dyskusji oznacza, że nawet jeśli premier Kopacz przyjedzie na środowy szczyt to temat uchodźców zostanie już wcześniej przegłosowany. Tak Donald Tusk sprytnie wymanewrował Polskę z prawa ewentualnego zablokowania w sprawie przyjęcia przez Polskę afrykańskich imigrantów. To stary sprawdzony sposób z tzw. nocnej zmiany” – czyli głosujemy pod nieobecność….
 

Zdrada posłow PO podczas głosowania w PE w sprawie imigrantów 

 

Parlament Europejski głosował nad planem Komisji Europejskiej dotyczącej kwotowego rozmieszczenia uchodźców we wszystkich krajach EU. Posłowie PiS i Kongresu Nowej Prawicy głosowali przeciwko sprowadzaniu imigrantów do Polski a posłowie PO w większości wstrzymali się od głosowania.

Troje posłów PO żydowskiego pochodzenia głosowało za narzuceniem Polsce imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Są to Michał Boni, Róża Hun oraz córka zbrodniarza UB – Danuta Huebner. Identycznie głosowała Lidia Geringer de Oedenberg z SLD. Warto pamiętać te nazwiska, zwłaszcza w kontekście najbliższych wyborów. 

 
 
Wezmę dwa razy tyle Syryjczyków, a odeślę imigrantów z Europy Wschodniej. 
 
„Chętnie przyjmę uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, jeśli tylko będę mógł pozbyć się imigrantów z Europy Wschodniej. Takie informacje przekazał  „Westdeutsche Allgemeine Zeitung” burmistrz niemieckiego Duisburga. 
 
W półmilionowym Duisburgu około 10 proc. ludności to muzułmanie.  W niektórych dzielnicach stanowią nawet 80 proc. mieszkańców. W mieście żyje też około 13 tys. imigrantów z Europy Środkowej. 
 
 
Kopacz kłamie - TIRy z krajów islamskich wjeżdżają do Polski bez kontroli
 
Tak twierdzi Sławomir Siwy - szef związku zawodowego polskich celników: „Premier nie powinna wprowadzać Polaków w błąd. W interesie publicznym jest mówić prawdę, a ta wygląda tak, że jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Jestem informowany, że tamtędy wjeżdżają nawet TIRy z krajów muzułmańskich”. 
 
Według szefa polskich celników Państwo Islamskie ogłosiło, że wyśle do Europy pół miliona fanatyków. „W telefonach młodych imigrantów znajdowano filmy propagandowe z egzekucji ISIS, a teraz w porcie na wyspie Kos znaleziono kontener z bronią”. Dalej twierdzi, że do Polski jedzie broń o czym świadczą inne zatrzymania, np. karabinu snajperskiego w Dorohusku. Zdecydowana większość przesyłek przekracza polskie granice bez kontroli, a sprawdzenia odbywają się tylko wyrywkowo” .  Cały ruch towarów z południa trafia do Polski bez żadnej kontroli. Jeśli na granicę wjeżdża ktoś, kto nie ma nic do zadeklarowania, a system komputerowy nie wskaże go jako podejrzanego, to celnicy mają nie poddawać go kontroli. W Barwinku w Małopolsce rozwiązano ostatnią grupę, która prowadziła patrole na terenach przygranicznych. Podobny los spotkał grupę mobilną z Budomierza.
Tak wygląda bezpieczeństwo polskich granic. 
 
 
Michnik znowu opluwa Polskę za granicą 
 
Redaktor naczelny żydowskiej Gazety Wybiórczej wydawanej przez Zydów dla Polaków tak oto oskarża Polaków o rasizm i ksenofobie dla niemieckiego Die Welt. Najpierw włazi w d… niemieckiej kanclerz mówiąc: „Mam wielki szacunek wobec zachowania się Angeli Merkel w sprawie uchodźców.  Polski rząd nie chce, by to Bruksela decydowała. Nasi politycy są zdania, że kontyngentów nie można dyktować, ich wielkość musi być negocjowana. Gdy Kopacz zobaczyła zagrożenie, zamknęła drzwi. A przecież, gdy przed drzwiami stoi głodny i bezdomny, drzwi trzeba otworzyć. Wchodząc do UE, przejęliśmy odpowiedzialność za tę wspólnotę. Niektórzy polscy politycy sądzą, że UE jest po to, by nam dawać pieniądze, i w zamian nie może na nic liczyć. 
 
Stanowisko PiS i Polaków popierających tę partię w sprawach imigracyjnych Michnik ocenia jako” „nacjonalistyczne, ksenofobiczne i zakłamane”. 
 
Hm, szkoda, że nic nie wspomniał o tym, jaka jest polityka Izraela względem imigrantów i ilu ich przyjmie państwo żydowskie :) 
 
Mógłby też dodać, że żydowscy snajperzy otrzymali rozkaż strzelania do arabskich dzieci rzucających kamieniami w żołnierzy  www.prawy.pl/z-zagranicy2/10686-zydowscy-snajperzy-otrzymali-rozkaz-strzelania-do-rzucajacych-kamieniami-dzieci
 
 
 
Podbijemy Europę! Będziemy mieć dzieci z Europejczykami!
 
 
 „Niemcy nie są współczującym krajem, który chce przyjmować uchodźców (…). Europa stała się stara, zniedołężniała i potrzebuje ludzi. A żadna siła nie potężniejsza niż siła ludzka nas, muzułmanów. W swoich raportach gospodarczych Niemcy mówią, że potrzebują 50 tys. młodych pracowników. Mają już 20 tys., a chcą jeszcze 30 tys. więcej, by pracowali w ich fabrykach. Oni nie kierują się współczuciem dla krajów Lewantu, jego ludzi i uchodźców”.
 
„Ta czarna noc skończy się i wkrótce, wolą Allaha, zdepczemy ich”.
 
„Serca całej Europy są zakażone nienawiścią do muzułmanów. Chcieliby, byśmy byli martwi. Ale oni utracili swoją płodność, więc szukają jej pośród nas. Damy im ją! Będziemy mieć z nimi dzieci, bo podbijemy ich kraje, czy wam się to podoba, o Niemcy, Amerykanie, Francuzi (…)!”
„Przyjmujcie uchodźców! Wkrótce zgromadzimy ich w imieniu nadchodzącego Kalifatu. Powiemy wam: to są nasi synowie. Przyślijcie ich, albo to my wyślemy do was nasze armie” – tak mówił w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie znany muzułmański imam Sheikh Muhammad Ayed.  www.youtube.com/watch

 

20 września 2015 r 

 Komentarze

[2015-09-20] Hanys
Panie Grzegorzu, ile pan daje czasu do rozpoczęcia wojny religijnej w Europie ? Krakał Pan krakał i chociaż się wcześniej z tego śmiałem to dzisiaj już wierze że będzie taka wojna.

[2015-09-20] G Nowak
@ Hanys. Pisałem już o tym ze 2-3 lata temu, zanim ktokolwiek myślał o tych wędrówkach ludów, że prawdziwa wojna religijna w Europie rozpocznie się mniej więcej w latach 2025-2030. Do tego czasu poiwnnismy być jeszcze świadkami wielkiej wojny na Ukrainie, całkowitego zniszczenia Izraela, powstania wielkiego imperium islamskiego które zostanie uznane przez USA Rosje i Chiny za mocarstwo i partnera. Bliżej roku 2025 lub nieco wcześniej powinniśmy mieć już rewolucje lewackie i islamskie we Francji, Włoszech i w Niemczech. A jeśli chodzi o wędrówki ludów to sądzę, że jest to dopiero pierwsza i to pokojowa fala. Niedługo powinniśmy spodziewać się setek tysięcy uzbrojonych band które będą przenikac do Europy przez Bałkany i przez Morze Śródziemne. A nieco poźniej tragedia spotka Polskę, Białoruś i Ukrainę jak podburzone morze imigrantów z Azji Środkowej zalewać będzie nasze kraje od wschodu. Mam na myśli Uzbekistan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkemistan itp. Później powinniśmy zobaczyć powstanie nowego imperium w basenie Międzymorza. Dopiero gdzies około roku 2030 lokuję oficjalny najazd wielkich armii islamskich na Europę Zachodnią i Południową. Wierzę, że będziemy na peryferiach tego konfliktu. No chyba, że Polacy nadal będą wybierać do władzy ludzi pokroju PO czy PiS to wtedy takie patafany wyślą nasze wojska na pierwszą linię frontu aby bronić Europy. Europa zachodnia już jest martwa, tak samo jak Rosja. My mamy szansę aby się obronić jeśli w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa zjednoczą się narody Polski, Białorusi i Ukrainy. Zeby powstała wojna domowa we Francji czy Niemczech islam musi mieć tzw. masę krytyczną której teraz jeszcze nie ma ale za 10 lat będzie już ją miał.

[2015-09-20] Gość
Tylko kto z kim bedzie walczył? Skoro zachód jest juz prawie islamski. Czy znowu Polska bedzie musiała za wszystkich walczyć? Chyba naprawę żyjemy w czasach ostatecznych. Przecież wojsko mogłoby odwozic uchodźców do miejsca skad przybyli. Pare tysiecy by odwieźli to nowi by nie przybywali. A oni ratują ich, dzisiaj czytam że włoscy żołnierze statkiem uratowali 4,5 tys w oddaleniu 40 mil od Libii i zamiast ich odwieźć spowrotem to oni ich zabrali do Włoch. To smieszne. Widać że ktoś specjalnie dąży do wojny - Rząd Światowy juz chyba rządzi niestety. Iluminaci realizują swój cel zniszczenia chrześcijaństwa.

[2015-09-20] Gość
cyt "My mamy szansę aby się obronić jeśli w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa zjednoczą się narody Polski, Białorusi i Ukrainy". A jaki to potencjał mają te 3 kraje? Jeżeli bedą bronić się przed bogatymi bardzo dobrze uzbrojonymi panstwami islamskimi? Czy Polska-Ukraina (zniszczona)-Białoruś ma choć cień szansy w straciu z drugą armią w NATO - Turcją i innym bogatymi typu Arabia Saudyjska, Iran itp.

[2015-09-20] G Nowak
Te trzy słowiańskie kraje mają olbrzymi potencjał i w przypadku zagrożenia totalnym unicestwieniem na pewno się zjednoczą, wystarczy tylko racjonalnie pomyśleć a poza tym wydaje mi się, że mamy jeszcze około 10-15 lat do otwartej wojny i wojskowego najazdu islamu na Europę. To dużo czasu aby zbudować przyzwoite armie. Poza tym to nie my jesteśmy celem islamu tylko Zachód.

[2015-09-20] Gość
Jak zniszczą Zachod wezmą sie za Polskę, nienawidzą chrzescijanstwa wiec nie sadze ze pozwolą mu istniec chyba ze Bóg zainterweniuje. Polska jako rodzynek chrzescijanski otoczony ogromnym mocarstwem islamskim posiadającym bron jadrowa naprawdę tylko cud moze nas ocalić.

[2015-09-20] Gość
Panie Grzegorzu a te wielkie mocarstwo na bazie jakiego państwa powstanie? Turcj? Iranu? ISIS?

[2015-09-20] as
Tylko zachod to ich krowa dojna. Nic nie robia dostaja socjal, czesc z nich ma domy dobytki. Najazd wojska zniszczy wszystko i cofnie Europe do średniowiecza. Wiec z cywilizacji zrobia druga syrie czy Irak.

[2015-09-20] G Nowak
Skoro będzie mocarstwo na Międzymorzu to wiadomo, na terenie jakich państw będzie. Najpewniej na bazie Polski w której ratunku upatrywać będą pozostali sąsiedzi. A moze islam będzie tak silny, że zwasalizuje nas i taki twór powstanie na bazie imperium islamskiego. Nie wiem, dopuszczam różne scenariusze. Tak, zgadzam się z Europy zachodniej będą zgliszcza i obszar ten cofnie się w rozwoju o dziesiątki lat. Wojna na pewno będzie długa i krwawa. Koniec świata to nie będzie, ot tylko najbardziej krwawa wojna światowa w dziejach ludzkości. Przynajmniej ja tak to widzę. Dlatego pisałem, że jedynym pieniądzem będzie złoto, to się ze mnie śmiali. Będę miał chyba niestety racje.

[2015-09-20] as
Chyba kazdy oddalal Pana prognozy na czasy bardziej oddlegle za kilka pokolen. A tu tak to szybko idzie wręcz pędzi i moze zdarzyć sie w czasach naszego pokolenia. Zloto pewnie tak ale czy barbarzyńcy nam nie zabiorą, albo sąsiedzi lub państwo skoro zawita glod i bezprawie.

[2015-09-20] Gość
A USa nie pomoże swojej koloniom w Europie - Niemcom czy Anglii? Czy Turcja z Iranem są na tyle silne aby ryzykować konflikt z USA?

[2015-09-20] G Nowak
USa najdalej za 5-10 lat powróci do izolacjonizmu i wycofa wszsytkie swoje wojska do siebie z powodu upadku dolara i bankructwa kraju, a później nie wykluczam, że konsekwencją tego będzie wojna domowa która tam powstanie. Nie będzie silniejszych państw niż państwo islamskie a w dodatku jeszcze w sojuszu z Chinami.

[2015-09-20] Gość
Zatem chyba faktycznie nie pozostaje nic innego, jak liznąć na prędce hiszpańskiego i wyruszać do Ameryki Południowej? Może tam moje dzieci mają lepsze szanse niż pozostać "seksualnymi blond niewolnicami"RR

[2015-09-20] G Nowak
Chyba lepiej Pan jedzie byle gdzie bo to wstyd nazywać Pana synem polskiej ziemi. Tyle krwi przelanej żeby mógł żyć a jak ciężkie czasy to chce sp... bolszewickie nasienie

[2015-09-20] RR
Mocne słowa, Panie Grzegorzu. A może będąc kobietą, matką samotnie wychowującą dzieci, z pewnym bagażem tragedii osobistych i w obliczu wizji takiej apokalipsy nie czuję się na siłach dłużej walczyć o byt i przetrwanie tutaj? Nie mam takiego prawa? RR

[2015-09-20] G Nowak
@RR, Przepraszam, myślałem że rozmawiam z mężczyzną. Ja też się radykalizuję chociaż od lat byłem spokojny ale takie nastają czasy, że trzeba się opowiedzieć po którejś ze stron. Nie sądzę żeby znalazła Pani bezpieczniejsze miejsce niż Polska czy Białoruś. Jak nie pomoże rodzina, rodacy to nikt na świecie raczej też nie pomoże.

[2015-09-20] Boleś
To powiada Pan, że będziemy za jakieś 10-15 lat walczyć z islamem, hm cieżkie czasy.

[2015-09-20] G Nowak
Nic takiego nie napisałem. Napisałem, że Europa będzie walczyć z islamem, my raczej nie. My będziemy się bronić przezd zakusamy sojuszu Niemiec i Rosji. Takie widzę pierwsze zagrożenie dla Polski po rozpadzie Unii i NATO.

[2015-09-20] RR
I to jest w całej wizji apokalipsy wielce pocieszające! "Ducha nie gaście". :) Napisałam tak, bo wiem jak straszny jest strach o życie najbliższych. RR

[2015-09-20] xm
No nie chcę panikować ale jak euro zbańczy to nieroby wyjdą na ulice i podpalą Europę zachodnią, a wtedy ziomki ruszą na pontonach z Afryki. Zanim pederaści z EU się pozbierają to w Rzymie będzie meczet. Stawiam, że do 2018 tak może być. A Polska? Tu tylko modlitwa może pomóc. Bo ja nawet nie wiem gdzie się zgłosić po maczetę.

[2015-09-20] gawron
Od siebie dodam, ze w Norwegii jest masakra, oni chca masowo przyjmowac tzw uchodzcow - bo im tak powiedzialy elity. A skoro tak, to nalezy. A nas traktuja z gory. Czas powoli myslec o powrocie i budowie Polski. PS. To sie uklada z planem Alberta Pike-a ktory gdzies kiedys tu cytowalem.

[2015-09-20] Kukiz
"Jak ja was k... nienawidzę i jak ja wami k... gardzę, jak ja się za was, k... wstydzę, gdy za granicę czasem zajrzę." Kukiz to wizjoner.

[2015-09-20] Onufry Z
Panie Grzegorzu, nie poznaję Pana. Bardzo mocno sie Pan zradykalizował ale to dobrze bo tak trzeba.

[2015-09-20] Gość
Pierwsze to chyba czekają nas problemy ekonomiczne, bankructwa. Nastanie bieda to już to powinno przyśpieszyć zamieszki. Komuś ewidentnie zależy by europę zniszczyć. Jeśli Polskę mają zalać ze wschodu, to w jakim sensie - jako przemarsz by dostać się dalej czy jednak żeby walczyć w Polsce?

[2015-09-20] realista
Po co nam taka unia - czas wyjść z takiej unii

[2015-09-21] Mila1987
Do Pana Grzegorza. Zna Pan świetnie temat, więc może do Pana skieruję swe pytanie o Japonię. Czy wiem Pan może coś o tym, że Japonia prawnie, etycznie, kulturowo, religijnie itd. jest kompletnie anty-islamska? Na wszelki wypadek chyba dobrze by było wiedzieć takie informacje :) W dużych miastach, gdzie są młodzi ludzie, Polacy, kobiety mają większe szanse na normalne życie, ale jak islamiści zaczną się osiadać a wsiach, to ja stąd wyjeżdżam, bo mam 3-letnią córcię i jestem kompletnie sama. Chcę wiedzieć w razie takiej sytuacji, co Pan o tym myśli?

[2015-09-21] G Nowak
@ Mila, słyszałem o takich regulacjach w Japoni ale nie znam tematu bliżej. Odnośnie miast powiem jedno, tam gdzie będzie wojna to miasta będą właśnie pierwszym celem uderzeń, poza tym będzie tam głód. Jedynym miejscem do uratowania życia będą wiejskie zadupia, także z powodu większej ilości pożywienia. Ale to dotyczy tych państw które zostaną najechane. Pamiętajmy o tym, że użyte zostaną w nowej wojnie takie rodzaje broni chemicznej i biologicznej o których dzisiaj nie mamy nawet pojęcia. To spowodować może zatrucia gleb (głód) i powietrza (nieznane choroby) na olbrzymich obszarach.

[2015-09-21] G Nowak
@xm, w Rzymie będzie nie tylko meczet ale z tego co wiem - a śledzę regularnie co głosi państwo islamskie - ma tam powstać centrum targowe dla niewolników z Europy. Stamtąd chca ich wysyłać do niewolniczej pracy i na sex do ziomali w Azji Środkowej i na bliski Wschód.Jak ktoś ma rodziny we Włoszech, Francji, Hiszpanii czy Niemczech to winien na siłe ich stamtąd sciągnąć do domu żeby ocalić im życie. A jest tam Polaków nawet kilkaset tysięcy.

[2015-09-21] Fidel
Pożytecznych idiotów czytających GW nie brakuje w Polsce ...

[2015-09-21] Fryburg
W tych apokaliptycznych prognozach nie jest brany pod uwagę wzrost znaczenia partii anty-imigranckich w Europie. We Francji Front Narodowy jest faworytem w zbliżających się wyborach samorządowych, a jego liderka Marine le Pen, taki Orban w spódnicy, faworytem wyborów prezydenckich w 2017. Nie znam dokładnie sytuacji w innych krajach, ale i Niemcy, i Holendrzy mają swoje anty-imigranckie ugrupowania, które zyskują na znaczeniu. Trochę zdziwił mnie wybór komunisty na przewodniczącego Torysów w UK. W każdym razie może nie wszystko jest stracone.

[2015-09-21] GB
Naszym największym wrogiem wcale nie są ani islamiści, ani Rosjanie, ani Niemcy czy inni Francuzi. Największym naszym wrogiem są rządzący Polską, czy to z prawa czy z lewa. Miernoty na usługach zachodnich instytucji finansowych. Od lat powtarzam. Zlikwidujmy podatki dochodowe, niech Kowalski poczuje w końcu że owoce jego pracy należą do niego w wolnym kraju, a silni ekonomicznie obywatele to silne państwo. Zacznijmy mądrze rządzić potencjałem ludzkim i ekonomicznym, a wtedy nasi zewnętrzni wrogowie będą się z nami liczyli i dwa razy się zastanowią zanim w nas uderzą. Jak oni mają nas poważnie traktować, jeśli własny rząd i parlament się nie liczy z obywatelami.

[2015-09-21] Apus
@Fryburg To chyba pic na wodę. Tatuś Le Pen już dostał kopa. Poza tym, jak żabojady umoczone na grubą kasę w swoich dawnych (?) koloniach w Afryce Północnej i Środkowej miałyby pozbyć się problemu imigrantów? Nie mówiąc już nic o naziołkach z IV Rzeszy - będą patrzeć, jak coś się dzieje w Europie bez ich zgody?

[2015-09-21] G Nowak
@ Fryburg, ja biore pod uwagę to, że po pierwszych niepowodzeniach w walce z islamem Francja się obudzi i będzie prowadzić z nimi zażartą wojnę wewnętrzną ale spowoduje to totalną ruinę tego kraju. Moim zdaniem nie wszystko jest stracone ale tylko na wschód od Odry.

[2015-09-21] G Nowak
@ GB, pełna zgodność Panie Grzegorzu. Potrzebna jest nam wewnętrzna rewolucja i kilkadziesiąt zapełnionych szubienic a poźniej trzeba oddać społeczeństwu czyli skonfiskować własność mediów bo szczują nas na siebie i aby dac podstawy egzestencji trzeba przejąć bankowość i handel. Bez przejęcia tych elementów i kilkudziesięciu wyroków na zdrajców jesteśmy tylko biednymi niewolnikami we własnym kraju. Może jak wobec agresji islamu i wojen na zachodzie wróci do Polski chociaż ze 2 miliony młodych rodaków to wywołają taką rewoltę.

[2015-09-21] Mila1987
Wiem co nieco jak działa (wciąż) słynny "odczynnik pomarańczowy", którego Amerykanie użyli i wciąż szkodzi, a to już 3-cie pokolenie po wojnie. A o tym się w mediach nie mówi. Mieszkam "za przeproszeniem" na wiejskim zadupiu (trochę to mnie uraziło, bo jestem z tego dumna, bo 20 lat żyłam w mieście i było źle) ale wydaje mi się, że dom też nie będzie bezpieczny. Odpuściłam Japonię bacznie oglądając ceny domów (tragedia), jedna zostały dwa wyjścia: budowa solidnego schronu (byle nie pod domem, bo wejście i tak znajdą, magazynowanie w ni żywności itp. itd.) albo Słowacja, ale nie wiadomo czy nie ulegnie presji i naciskom państw z UE. Najgorsze jest tempo wszystkich problemów. Wszystko się dzieje szybko i trzeba mieć już w razie co jakiś pomysł na obronę. Swoją drogą, nawet jeśli islamiści tu nie zostaną, to podporządkują sobie sąsiednie państwa a co za tym idzie - wojna może być jak nic.

[2015-09-21] Dzola
Greg, pomyśl dlaczego mamy inwazję islamu? To narzędzie Boga do unicestwienia wieży Babel, którą jest dzisiaj Europa. Ale to nie jedyny problem. Problemem jesteśmy my ludzie, którzy doprowadziliśmy świat do totalnego upadku moralnego. Miłosierdzie Boże przekazane siostrze Faustynie jest ostatnią deską ratunku dla człowieka. I nie szukajmy schronienia, bo przed Bogiem go nie znajdziemy. Uczciwy a nawet największy nawrócony grzesznik nie ma się czego bać, nawet jeśli straci życie ziemskie, zyska wieczne, bo przecież żyjemy nie dla tych kilku sztabek złota czy czegoś tam. Najwyższy czas zwrócić się do Boga, nie ma innego ratunku, póki czas. Lekarstwo to modlitwa za siebie, najbliższych i Ojczyznę, za cały ten zgniły już świat. Amen. Dzola

[2015-09-21] GerroN
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że w tej chwili nie ma jakiegoś prężnego ruchu w kierunku naprawdę potężnych zmian w Polsce. Nie ma w nas Polakach "ducha walki". Większych ambicji. Panuje wszechobecne "nie chciejstwo" i "lenistwo" w kwestiach istotnych dla narodu. Jakby sprawy, które nas wszystkich otaczają większość miała gdzieś. A jakoś to będzie! Rozmawiając z ludźmi z ulicy, uwierzcie KAŻDY dostrzega problem (przejęcie pieniędzy z OFE, likwidacja stoczni, przyjmowanie uchodźców) i nie robią w tym kierunku nic. Poruszam się w tym środowisku i nie raz bywałem na różnych manifestacjach. Zapoczątkowane ruchy są pozytywnym objawem zmian, ale to wciąż za mało. Brakuje istotnego kapitału społecznego, jakiegoś istotnego "bodźca", który uruchomi w Polakach poczucie TOTALNYCH zmian. Uruchomi masę krytyczną w nas samych i nie będziemy wybierać tych, którzy obiecują jak najwięcej. Dlatego myślę, że tym bodźcem może być: rozpad unii europejskiej, globalny reset długów, powszechne ubóstwo lub zagrożenie zewnętrzne. Innej opcji nie widzę. Tak jak bieda popchnęła Ukraińców na Majdan (nie wszystko to zasługa CIA) tak tylko te czynniki mogą uratować nas.

[2015-09-21] Robert
Osiedlać islamistów tam gdzie POpaprańcy będą mieli najwięcej głosów w wyborach.

[2015-09-21] Gość
Dlatego najlepiej nie przyjmowac w ogóle. Bo jak raz przyjmą to pól Afryki wyjedzie.

[2015-09-21] GerroN
Wracając do głównego wątku. Jeżeli muzułmanie faktycznie w jakikolwiek sposób podbiją Europę zachodnią to nie sądzę, by zostawili na dłuższą metę Polskę w spokoju z jej przyjaciółmi od biedy, czyli Białorusią i Ukrainą. Dlaczego tak uważam? 1. Najważniejszy czynnik: demografia! Teraz ludność Polski, Ukrainy, Białorusi to około 90 mln to jednak mało. Jednak wszystkie wymienione kraje starzeją się w bardzo szybko i nie będzie zastępowalności pokoleń (2,13 dziecka na kobietę). Do tego konflikty zbrojne, ubożenie społeczeństw wcale nie poprawią dzietności kobiet, która i tak jest na bardzo niskim poziomie - współczynnik dzietności - 1,36. W dodatku europejskie wartości wcale tak mocno nie zachęcają do "produkcji" dzieci jak ma to miejsce w islamie. Posiadanie licznego potomstwa jest postrzegane przez muzułmanów jako błogosławieństwo dane od Boga. Wystarczy spojrzeć na dzietność krajów z których pochodzą uchodźcy. Syria- 2,68, Libia - 2,07, Irak - 3,41. Te kraje już teraz są pogrążone w chaosie i mają zdumiewającą jak na europejskie warunki dzietność. Dlatego mogę wysunąć wniosek, że nawet pod "ciężkim ostrzałem" muzułmany się odtworzą i gra na czas nie ma jakiego kolwiek sensu. 2. Napór wyznawców islamu będzie tak wielki, że doprowadzi do podobnej sytuacji jaką ma Izrael otoczony przez arabów. 3. Już teraz możemy doświadczyć pogromu chrześcijan przez muzułmanów na całym świecie. Holocaust chrześcijan trwa i będzie trwał. Tylko użycie siły może na jakiś czas powstrzymać napływ hord do Polski. 4. Sam Allah prowadzi walkę z przeciwnikami islamu: „To nie wy ich zabijaliście, lecz Allah ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzucałeś, lecz to Allah rzucił.” (Koran 8,17). Koran daje muzułmaninowi prawo do sądzenia chrześcijan i zabijania ich w ramach dżihadu (świętej wojny). Dlatego muzułmanie nie uznają wolności religijnej ani dla siebie, ani dla innych. Nie dziwi to, że wszystkie kraje arabskie i muzułmańskie odmawiają pełnego stosowania praw człowieka, usankcjonowanych przez Narody Zjednoczone. Innymi słowy. Muzułmanie nigdy się nie pogodzą z chrześcijańską Polską. Takim rodzynkiem, którego nie mogą podbić. Tak więc drodzy rodacy ja bym się nie śmiał w stylu (wiele razy już to słyszałem) - " dobrze tym szwabom!", "chcieli to mają! głupi Francuzi", bo później przyjdzie kolej na nas. Jednak mam głęboką nadzieję, że wojna religijna będzie się rozgrywała w Europie zachodniej z dala od Polski i kraje te, tą wojnę wygrają. (nie wierzę w przepowiednie) Jak na razie mamy olbrzymią przewagę technologiczną i powinniśmy ją zachować. Wbrew pozorom nie jesteśmy aż tak na straconej pozycji. Tak czy inaczej wojna będzie długa i krwawa.

[2015-09-21] GerroN
Teraz tylko cierpliwie czekam, aż w końcu jeden z krajów Unii Europejskiej (najlepiej rozliczający się w Euro) powie "nie chcemy emigrantów" bo inaczej jednostronnie wychodzimy z Unii i sprawy potoczą się błyskawicznie. Po takiej decyzji jednego z państw czym prędzej pędzę po kredyt w Euro :)

[2015-09-21] Gość
Na samym początku napisze ze chwilowo pracuje za granica(Francja)i jak widzę co się tutaj wyprawia to szok i mam nadzieje ze nie dojdzie to nigdy do Naszej Ojczyzny.Tutaj napisze do kolegi GerroN/uwierz ze jak bym musiał wróciłbym i walczył o Polskę. Jestem gdzie jestem ale o swój kraj będę walczyć.

[2015-09-21] G Nowak
@ Gerron, a czy ja gdzieś napisałem, że muzułmanie pogodzą się z chrześcijańską Polską ? A czy ja napisałem gdzieś że Polska będzie chrześcijańska ? Napisałem wręcz, że możemy być państwem zwasalizowanym przez islam. Ba, kiedyś pamietam pisałem, że za około 20 lat w Polsce może nie być już zadnego krzyża na kościołach. Ale naród może być ocalony. Wariantów jest kilka, pożyjemy - zobaczymy.

[2015-09-21] Gość
To taka powtórka z II WŚ, gdy po kilku latach Zachód dowiadywał się o okrucieństwach na terenie Polski. To samo dzieje się z Syrią i Irakiem. Niemniej całą tę chorą grę, każde z mocarstw ugrywa dla siebie, mając przede wszystkim w d... prawa człowieka. Przecież USA (patrz: Izrael) zależy na destabilizacji w regionie, również Rosji w to mi graj (broń dla Syrii). Znowu weszliśmy w twarde reguły rządzące tym światem, ale na szczęście nie jesteśmy jak na razie w centrum (destabilizacja na Ukrainie jest jeszcze wygodniejsza dla rosji, aniżeli prowadzenie z nią wojny). Co więc ma czynić Polska? Zbroić się na potęgę (choć tu siłą rzeczy realizujemy politykę rosji). Nie ma innego wyjścia. Tyle, że trzeba rozwijać SWÓJ przemysł militarny. Ale będzie ciężko, skoro przewiduje się mocny spadek PLN_I na jesień tego roku. A właśnie, co ze złotym, jak przewidywania?

[2015-09-21] Mila1987
GerroN, nie poprawiłeś mi nastroju tym co napisałeś, choć wiem, że masz rację :( A ja jak większość matek chcę tylko bezpiecznej i swobodnej przyszłości dla 3-letniej córci :(

[2015-09-22] GB
@G.Nowak. No właśnie, zastanawiam się tylko czy "biedny niewolnik we własnym kraju" to stan umysłu przeciętnego Kowalskiego, co byłoby tragiczną diagnozą, bo oznacza że jako naród (wspólnota) nie mamy instynktu samozachowawczego i niczego sami nie zmienimy, czy też zwykłe lenistwo tegoż Kowalskiego,na zasadzie moja chata z kraja i niech inni się martwią. Czy trzeba nam drastycznego gaszenia pożaru ogniem, czyli m.innymi wyparcia dyktatu KK przez islam w Polsce co było by wpadnięciem z deszczu pod rynnę, czy jednak sami jako naród potrafimy się zorganizować przeciwko rządowo-kościelnej hołocie i posprzątać ten kraj przywracając w nim normalność.

[2015-09-22] G Nowak
@GB, moja refleksja jest na bliskie czasy dość smutna a w dłuższej perpsektywie bardzo optymistyczna. Myślę, że Polacy zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego co się dzieje w ich kraju i wokół. Propaganda jest totalna. Media to konglomeracje interesów żydowsko-niemieckich i skutecznie piorą Polakom ich mózgi. Nie ma gdzei szukać niezależnych informacji. Dodatkowo, o czym Pan wspomniał największym wrogiem Polaków są zdrajcy i spadochroniarze którzy poinstalowali się zarówno w PO jak i moim zdaniem także w PiS. Trudno walczyć przeciwko wszystkim więc przegramy w ciągu najbliższych kilku lat jako Polska kilka waznych spraw. Myslę, że co roku będą nam instalować z Brukseli dziesiątki tysięcy imigrantów bo zakładam, że przybedą do Europy w milionach a redystrybucje zrobią Niemicy. Zaden polski rząd złożony z PO czy też PiSu nie będzie w stanei przeciwstawić się Berlinowi bo niedługo rozpocznie się wielka wojna wojna na Ukrainie i Polska będzie potrzebowała deklaracji wsparcia EU i NATO. One będa puste ale będa potrzebne więc dopóki EU się nie rozwali to i my tez jej nie opuścimy bo patrzac pragmatycznie byłoby to wystawienie się na odstrzał niemiecko-rosyjskiej przyjaźni. Będzie cięzko bo za niedługo przyjdzie kolejna fala kryzysu gospodarczego, będą wracać masowo Poalcy z zagranicy żeby ocalić życie, rząd będzie zmuszony przyjmować dziesiątki tysięcy imigrantów to wszsytko załamie rynek pracy i gospodarkę. Myślę, że tak z 10 lat do upadku Unii może być taki choas w Europie i Polsce. Na fali takiego chaosu pojawią później roszczenia terytorialne i wtedy rozpadnie się i EU i NATO i odnowi się przyjażń niemiecko-rosyjska i to dopiero będzie zagrożenie integralności państwa. No i w międzyczasie widziałbym jeszcze zalew Polski przez imigrantów z Azji Środkowej którzy dopiero się budzą do takiej wędrówki. Będzie strach, modlitwy i chaos. No i jeszcze USA będą chciały nas szybciutko popychać do wojny z Rosją żeby bronić Ukrainy. Dopiero powstanie Uni Międzymorza daloby nam siłę do obrony naszych słowiańskich interesów bo każdy kraj będzie zagrożony. Trzeba to jednak zrobić na tyle mądrze aby nie dac się podpuścić Amerykanom do wojny z Rosją. Naród jest ciemny, patrzy i nie widzi, nie rozumie co się dzieje. Podziwiam stadionowych tzw. kiboli prosze zobaczyć jak patriotyczne oprawy są przed meczami Legi Warszawa, Sląsk Wrocław, Jagielloni Kolejorza czy innych klubów. Tam jest teraz prawdziwa Polska z której obce media robią nazistów, rasistów itp. W tej wojnie która nadchodzi wygra ten kto sie nie boi wojny. Kraje zachodnie nie umieją i nie potrafią walczyć więc zginą. My Polacy mamy siłę, wiarę i moc jakiej nie mają inne kraje w EU. Jesteśmy krajem bez mniejszości a więc nie będzie łatwo nas skłocić a w przypadku zagrożenia będziemy bardzo groźni. Każdy kto będzie chciał nas zaatakować musi uwzględnić wiele naszych atrybutów dlatego myślę, że w naszym kraju wojny nie będzie ale możemy być zangażowani w konflikty poza naszymi granicami. Oby tylko nie dać się podpuścić Amerykanom. I trzeba się zbroić na potęgę i najlepiej dac mozliwość obywatelom prawo posiadania broni. To też bardzo ważne bo takie prawo ma każdy wolny naród.

[2015-09-22] GerroN
@ Mila1987, Wiesz, lepiej usłyszeć fakty i wyciągać z tego wnioski niż miałbym pisać o tym jaką rolę odegra Polski naród według trzeciej tajemnicy fatimskiej, licheńskiej, proroctw księży, zakonników, jasnowidzów, Nostradamusa, baby Vangi, Sławiku czy wg księgi Dzyan. Tego jest tak dużo, że przestałem czytać. Zdałem sobię sprawę, że to już bardziej kwestia wiary niż analizy. A tak poza tym mamy swojego już analityka i futurologa najwyżej półki, Pana Grzegorza. W dalszym ciągu przewiduje przyszłość z większością trafnych przepowiedni(jak na razie), więc nie jest źle :) A o córkę się nie martw. Ma świadomą mamę, więc da sobie radę :)

[2015-09-22] Gość
No i przeglosowali. Polska sie wylamala i zaglosowala za, inaczej niż grupa wyszechradzka. Merkel wygrala jej sludzy znad wisly okazali sie lojalni, szkoda ze wbrew woli narodu. Kiedyś nie wierzylem ze jak moga zgodzic sie na chipowanie ludzi. Teraz wiem ze jak zechcą szybko przeglosuja to na szczeblu uni i ludzie nie będą mieli do gadania. A polski rząd zgodzi sie na wszystko tylko czy on jest naprawdę polski...

[2015-09-22] xm
Broni narodowi nie dadzą bo by już było PO nich.

[2015-09-22] Gość
Cała PO jest zaprzedana Niemcom.To nie jest polski rząd.Miejmy nadzieje ze po wyborach PIS uzyska mozliwosc stworzenia rzadu bo w przeciwnym razie cała reszta (PO,PSL,Nowoczesna,SLD)stworza koalicje byleby tylko niedopuscic PIS do wladzy. No i cała nadzieja w tym ze Kaczynski ma nadal jaja.

[2015-09-23] Gość
Największa nadzieja to nie liczenie na zmianę władzy. Bo ona raczej nigdy nie nastąpi. Mamy dwie nadzieje. Jedna to wiara, że Bóg pomoże, druga, że ludzie przejrzą na oczy i staną się solidarni, będą chcieli sobie pomóc. Nie tak jak dziś poprzez zazdrość i cieszenie się jak się komuś noga podwinie. Wspólny cel, powstanie narodowe, przymusowa zmiana władzy. Albo protesty tak, że sam rząd zacznie się bać o siebie. Tylko, żeby nie nastąpiło to za późno, bo wtedy nic się już nie zrobi, a czasu już mało.

[2015-09-23] Gość
Tylko Kaczor jest rasowym politykiem wśród całego oszołomstwa. W nim ostatnia nadzieja uratowania Polski, co powoli się dzieje. Na razie delikatnie, żeby za bardzo nie krzyczeli a później krótko za ryj, jak już ewidentnie Europa się posypie. Inaczej z Polakami się nie da.

[2015-09-23] G Nowak
Kaczor rasowym politykiem ? Kaczor i PiS jest drugą nogą teatrzyku dla Polaków który się zaczął przy okrągłym stole. Idę o zakład, ze Polacy wybiora teraz PiS i będą też zdziwieniem, że nadal będziemy przyjmować imigrantów choociaż może mniej a w polityce międzynarodowej zmienią się jedynie akcenty. PO jest antypolską i proniemiecką partią w Polsce a jak wygra PiS to u władzy dojdzie partia proamerykańsko-żydowska. Cała para za PiS-u pójdzie na zbrojenia dobrze ale też będzie zwiększona aktywność przeciwko Rosji. Nie ma w Polsce realnej siły która by reprezentowała wyłącznie polskie interesy. Przyszłość jest dość smutna. Myslę też, że jakiekolwiek powstanie narodwe zostałoby szybko i wspólnie stłumione przez siły proniemieckie - ustawa 1066. Trzeba cierpliwie czekać do najazdu islamu na Europę - wtedy będzie dziejowa szansa na definitywne odrzecenie obcych rządów w Polsce. Szkoda wcześniej przelewać polską krew, ona się przyda i trzeba zrobić bunt ale we właściwym historycznie czasie. Czasie który zburzy obecne struktury mafijnej władzy w EU i Polsce. Pewnie wielu się oburzy na to co teraz napiszę ale w najeździe islamu na Europę, pomimo wielu widocznych także zagrożeń - widze jedyną realną sznse na powstanie prawdziwej wolnej Polski. Smutne ale prawdziwe. To co można teraz robić to przygotowywać się na taki konflikt w Europie który i tak jest nieuchronny.

[2015-09-23] G Nowak
Owszem, Polsce potrzebny jest dyktator bo demokracja parlamentarna jest mechanizmem łatwego sterowania krajem przez wrogie służby i koterie interesów. Wszystkie mocne państwa na świecie mają ustrój co najmniej prezydencki. Oddałbym swój głos nawet na króla, byleby nie było demokracji parlamentarnej która jest obecnie. Demokracja jest doskonałym oszustwem i wspaniałym narzędziem manipulacji społeczeństwami.

[2015-09-23] Gość
Sun Tzu Za masowe migracje ludności z Afryki i Azji do Europy odpowiedzialny jest Kawaler Orderu Orła Białego George Soros, dobry przyjaciel Adama Michnika i Leszka Balcerowicza. Trzeba przyznać że nie robi tego za swoje pieniądze. Za wszystko płaci Kongres Stanów Zjednoczonych. Departament Stanu USA poprzez National Endowment for Democracy i United States Agency for International Development daje pieniądze Non-Governmental Organizations, które są pod kontrolą Open Society Foundations (George Soros). Z kolei one finansują młodym mężczyznom z Afryki i Bliskiego Wschodu podróż oraz dokumenty. W ramach późniejszego łączenia rodzin będą oni mogli ściągnąć swoich krewnych. Polskojęzyczne media są pod całkowitą kontrolą Zachodu, dlatego polecam anglojęzyczne portale informacyjne z Chin z netu

[2015-09-24] MPL
@ Gość można prosić o link do opisanych chińskich anglojęzycznych serwisów informacyjnych ,

[2015-09-24] Alfo
Panie Grzegorzu, na kogo głosować, kiedy my wyjdziemy z kanału POPIS, co Pan prognozuje po wyborach - nie chodzi o "zmiany" bo zmienią się tylko ryje, ale o to co powstanie w Sejmie i kiedy to się rozpierdoli

[2015-09-24] xxx
Na dobrą sprawę to nie pozostaje nic innego jak PiS. Głosując na PO wystawia się sobie laurkę debila (kiedyś naiwniaka). Głosując na nowoczesne PO - też nie lepiej - ale tu bardziej jest nacisk z debila na naiwniaka. Na Kukiza w desperacji zagłosowałem..., ale teraz widzę, że to desperat... jak sobie Liroy wziął do partii, to zaraz weźmie Santor, Kukulską i T-raperów znad Wisły. PiS ... ręce opadają w tej sytuacji, ale chyba nie ma wyboru na dzień dzisiejszy (bo na dzień dzisiejszy reszta się nie liczy). Inna opcja nie pójść na wybory...

[2015-09-24] Dzola
Po tej IV wielkiej wędrówce nie zostanie kamień na kamieniu, ludzie będą szukać i całować ślady stóp drugiego człowieka. Ale to nie będzie jeszcze koniec ludzkości na Ziemi. Po tej katastrofie świat jeszcze będzie trwał koło tysiąca lat zanim nastąpi paruzja. Lecz niech nie myśli o przetrwaniu człowiek niegodziwy i nieuczciwy, nigdzie się nie schowa. Czas na nawrócenia, rachunki sumienia, opowiedzenie się za prawdą czyli Bogiem. Islam będzie narzędziem sprawdzającym nasze postawy i sumienia. Jezus żyje. Dzola

[2015-09-24] merialina
Panie Grzegorzu ,a kiedy Unia Europejska się rozleci??

[2015-09-24] GerroN
Niektórzy chcą w tej chwili głosować na partię Kaczyńskiego, bo widzą w tym jakiś sens i moim zdaniem tak na prawdę ciężko dotrzeć do prawdziwych informacji dotyczących jego samego i jego partii. Sam mam z tym problem, dlatego posiłkuję się wypowiedziami Brauna (podpisanie traktatu lizbońskiego), Max Kolonko (zasługi Lecha Kaczyńskiego dla Muzeum Historii Żydów Polskich) i Korwina (armia europejska) na youtube i je analizuje. Same wypowiedzi Kaczyńskiego dotyczące migrantów nie są złe (wypowiedz w parlamencie z dnia 16.09.2015). Jego osoba WYDAJĘ SIĘ uczciwa wielu Polakom (wyrzucenie Hofmana, Kamińskiego i Rogackiego). Tyle na niego "pluli" i nie udało im się nic udowodnić. Nie jest on uwikłany w żadne większe korupcje. Dlatego uważam, że obecnie typowy słuchacz nie jest w stanie dotrzeć to prawdy. Wygrana proamerykańskiej partii jeszcze nie przesądza o wysłaniu wojsk na Ukrainę z Żegania (jak to mówi Braun). PiS najpierw musi coś dać ludziom (podatek bankowy, opodatkowanie supermarketów, 500 zł na dziecko, ustawy wilczka), bo nie będą mieli zaufania do rządzących. Zbyt mocno PO zniechęciła swoją biernością ludzi do instytucji publicznych. Wracając do głównego wątku. Jeżeli mapka z nową trasą dla uchodźców jest prawdziwa i nie da się zatrzymać imigrantów to zawsze można im umilić podróż przez Polskę do Niemiec na różnorakie sposoby. Najlepszy jaki czytałem to wymysł z Izraela - http://www.paranormalne.pl/topic/34740-ciekawe-sposoby-walki-z-terroryzmem/

[2015-09-24] Nitro
Panie Grzegorzu , z ciekawości zapytam dlaczego nic nie pisze Pan w swoich przewidywaniach aktualnych wydarzeń o Czechach ,Słowacji , Węgrach , Rumunii ? Póki co mamy ideę Międzymorza na bazie Polaków , Białorusinów i Ukraińców a co z resztą krajów nam w jakiś tam sposób równie bliskich jak nie kulturowo to geograficznie . Na Węgrzech , Słowacji i w Czechach już teraz jako jedyni przeciwstawiają się islamizacji z czego Polska się wyłamała i zgodziła się przyjąć imigrantów. Jak Pan widzi te kraje teraz i w przyszłości obok tego co mogłoby się stać ? Interesowałoby mnie również Pana zdanie o Australii w przyszłości w różnych aspektach tutaj poruszanych . Z zainteresowaniem śledzę Pana i innych podobnie piszących do Pana i widzę w tym sporo trafnych prognoz i prawdy z którą się zgadzam w znacznej wiekszości . Szkoda że nie porządkuje Pan strony głownej w bardziej przyjazny sposób do szukania nowych i starych tematów np. datami , zakładkami itp ....ale to już taki off topic ;)

[2015-09-24] anty
Głosujcie sobie na PIS i Kaczyńskiego bo Wam tak mamusia mówi. Chociaż nie ma to najmniejszego sensu. Trzeba wypisywać po forach że najlepszy jest ich PIS !! Mama zawsze ma racje.

[2015-09-24] Gość
Gdybyśmy mieli silne państwo, to można by się bawić w obrońce Czech, Słowaków, Ukrainy, Białorusi czy Bałtów. Bo na ten moment należy je traktować jako bufory przed większym zagrożeniem. Bo trzeba je będzie bronić, a historia pokazała że to ponad nasze siły zwłaszcza, że te narody nie tylko mogą nie chcieć z nami współpracować ale jeszcze obrócić się przeciwko nam. Bałtowie są dość słabi i może byliby przewidywalnym partnerem. Dlatego słabsza Polska otoczona islamskim imperium jest dla mnie bardziej prawdopodobna niż jakieś Międzymorze. Gdyby Polska miała "wyzwolić" te narody spod czyjejś okupacji i zaanektować ziemie to co innego. Powiadają jaskółki, że niedobre są spółki.

[2015-09-25] Apus
@Nitro Ja bym się tym aż tak bardzo nie przejmował. Owszem, wizerunkowo wyszła straszna lipa, ale obecna postawa polskiego rządu nie powinna mieć znaczącego wpływu na długofalową współpracę. Chyba większym zagrożeniem dla idei sojuszu, zwłaszcza ze Słowacją i Węgrami, jest Rosja i to, co się dzieje na Ukrainie.

[2015-09-25] Nitro
Nie przejmuję się tym co teraz rząd zrobił zostawiając naszych sasiadów bo oni juz nie raz pokazali że ich interesy są ważniejsze niż sojusz z nami , chociażby sankcje dla Rosji . Chodzi mi o to co G Nowak w swoich domyslach sadzi o tych rejonach europy i dlaczego Polska łatwiej miałaby wejść w sojusz "międzymorza" z Białorusią czy Ukrainą a nie ze słowakami , wegrami czy Rumunią i jak te Państwa w obliczu islamizacji beda wyglądały bo póki co jako jedyne głośno się temu przeciwstawiają? Zobaczcie co rosja chce zrobić na Białorusi, swoje bazy czyli zwasalizować jeszcze bardziej Białoruś i praktycznie pozbawić ją suwerenności to raczej nie pomoże nam zbratać sobie nawet w jakiejś tam przyszłości sąsiadów . Zastanawia mnie również gdzie są Litwini i np. Finowie którzy też w obliczu zagrożenia raczej nie powinni się okopywać i uciekać przed Polakami ?

[2015-09-25] Nitro
Bardzo ciekawy link , przeczytajcie całość. Na początku współczułem tym ludziom co tutaj przypływają ale im więcej wiem tym bardziej mnie to przeraża co ci durni politycy wyprawiają i dlaczego się pytam ? Przecież sami sobie z nie wiadomo jakich powodów kraje destabilizują i własne narody unicestwiają .... Z każdym dniem po rozmowach ze znajomymi z różnych krajów którzy wyjechali za chlebem przekonuje się że zwykli ludzie widzą to wszystko inaczej ,chociażby podobnie do tych wpisów z tego linku który zamieściłem poniżej ..... http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kronika-zaglady-niemiec-rosyjska-muzulmanka-donosi-2015-09 ... i kolejny link o szwedzkiej tolerancji .... http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szwecja-ma-juz-dosc-tolerancji-szokujaca-film-animowany-tylko-dla-doroslych-2015-09

[2015-09-25] Nitro
tak apropo już dawno czytałem znaczenie słowa Tolerancja czyli z łaciny :znosić , wytrzymywać , przecierpieć a nie to co nam się wmawiaczyli, zrównać , nadać przywileje ale to co się dzieje w Europie w tym słowie nabiera jednak znaczenia jakie te słowo ma w rzeczywistości . To tak jak z praniem mózgów w korporacjach gdzie kiedyś miało się tzw. "Targety"(plany) a teraz ma się "minima" do wyrobienia za podstawową pensję niby wielkiej różnicy nie ma ale jednak ....

[2015-09-25] Jarząbek
Najpierw wszystko musi się rozwalić . Ani Niemcy , ani Rosja nie pozwolą na powstanie Międzymorza , no chyba że Niemcy stworzą swoje międzymorze (Mitteleuropa). Dopiero , jak te kraje znacząco osłabną będzie taka możliwość , wtedy bazy na Białorusi nie będą problemem . Nie wiadomo nawet , jakie kraje i narody dotrwają do tych czasów (upadku Niemiec i Rosji), bo ich upadek może pociągnąć na dno inne kraje .

[2015-09-25] Hubert
liczę na Pana, że poprze Pan oficjalnie KORWINA - to jest ważne.

[2015-09-25] Papkin
@Nitro. Dlaczego Ukraina i Białoruś? Zerknij do Wikipedii i porównaj potencjał ekonomiczny, demograficzny i militarny potencjalnej federacji złożonej z Polski, Ukrainy, Białorusi (historycznie nawiązuje do Rzeczpospolitej Trojga Narodów - taki twór prawie zaistniał) - w miarę zwarte terytorium łatwe do obrony. Mamy zbieżne interesy, wspólną historię.Historia pokazuje, że nasze istnienie jako niezależne państwo/a jest ze sobą ściśle związane - jesteśmy na siebie skazani i albo się dogadamy i będziemy silni, albo przestaniemy istnieć. Bałtowie i Słowacja i inne kraje z wyjątkiem może Rumuni to plankton, który do w/w federacji przybiegnie w podskokach. Rumunia bez Ukrainy nie ma sensu - nie mamy wspólnej granicy. Węgry z kolei mają inne położenie geopolityczne i co się z tym wiąże inne interesy, aczkolwiek przy w/w federacji jako baza możliwa staje się ścisła współpraca z wszystkimi krajami tzw. postkomunistycznymi. Już te trzy państwa to potęga, natomiast jestem przekonany,że siła przyciągania takiego tworu byłaby bardzo duża szczególnie dla państw postkomunistycznych i szczególnie w warunkach rozpadu UE i NATO.

[2015-09-25] Gość
Ja sam na Korwina zagłosuje (głównie dla wyjścia z UE i markowania zwrotu na Rosje) ale powstrzymałbym się od agitacji tutaj, bo jak każdy zacznie swoją partie reklamować to zrobi się bałagan. A swoją drogą Korwin jest już stary ledwo mówi - kiedy ogladam filmy sprzed 20stu lat to prezentował się znacznie lepiej - to pokazuje że demokracja to ustrój w którym rządzą media sterowane przez wrogie siły. Media dzisiaj potrafią wyczyścić każdą aferę. Najwięcej w TV patrzą ludzie z budżetówki, zwłaszcza nauczyciele - jak czasem jestem u różnych takich w gościach i widze tych ludzi oglądających serwisy informacyjne to nie wierze, że można być takim naiwnym. Stąd nie dziwie się że Po zbierze 30% głosów albo że uważa że imigranci to biedne małe dzieci. Dobrze że młodzież "coraz gorsza" i zdanie swoich nauczycieli ma gdzieś...

[2015-09-26] Gość
Korwin? Jest przeciw imigrantom to plus, innych nie widzę, jak sie jego slucha to nie wiem czy jest zdrowy?

[2015-09-26] Gość
http://natemat.pl/155659,niech-swoim-braciom-bogate-kraje-muzulmanskie-cejrowski-ostro-o-uchodzcach

[2015-09-26] Jan
http://prawapolityka.pl/2015/06/o-klimuszko-i-wizja-islamskiego-potopu/

[2015-09-27] MecLuk
a ja liczę, że poprze Pan sensownych ludzi z listy KUKIZA bo to jedyna szansa na wejście narodowców i rozpoczęcie powolnego procesu odbijania Polski z rąk zdrajców.

[2015-09-27] Feliks
To co nasze corki i wnuczki będą sex-zabawkami dla tej dziczy? To po to fortunę wydajemy na ich ksztalcenie?

[2015-09-27] Gość
Witam. To straszne co się dzieje z naszym pięknym krajem UE zniszczy Polskę którą znamy i kochamy Wychodzimy na ulice w ramach protestu wtedy widać nas ludzi Polaków niezadowolonych z obecnej drogi którą podąża Polska Tylko jest mały problem demonstracja się kończy a my znikamy z ulic, pracujemy uczymy się itd... i wtedy nas nie widać Mam taki pomysł wywieśmy w oknach nasze narodowe flagi przewiązane czarna wstęgą na znak naszego patriotyzmu na znak protestu przeciwko temu co się dzieje w Polsce, niech wiszą tak długo aż nie wygramy tej "wojny"

[2015-09-27] gawron
Kiedys sie pan czepial adnovum i jego jezyka a teraz Pan tak sam pisze: "Policja w Bawarskim Mering już ostrzega, by po gwałcie na 16 letniej Niemce, kobiety same nigdzie wychodziły. Szkoły proszą rodziców, aby nastolatki nie ubierały się zbyt skąpo, bo trzeba zrozumieć, że uchodźcy, którzy mieszkają obok w ośrodku swoje potrzeby i "własną kulturę". "

[2015-09-28] Damian
tak KORWIN, inni już byli lub jak Kukiz byli w Komitecie u Tuska

[2015-09-28] Gość
@ gawron, Panie gawron, to sa cytaty z niemieckiej gazety a nie moje słowa, o język proszę mieć pretensje do Die Welt. A swoją drogą to jest nieporównywalne do tego brukowca którego Pan cytował, tej moskwieskiej propagandy z adnovum.

[2015-09-28] xm
Jedność to dobry pomysł ale jak już dużo ludzi w nic! wierzy. Fajnie by było usłyszeć w mediach, ze jak ktoś nie ma flagi w oknie to Frajer, a nie odwrotnie. Bez czyszczenia bandziorów nie da rady na normalność.xm

[2015-09-29] Gość
Polacy nie frajerzy, PO zdecydowali inaczej niż chcial narod. Widocznie to cena za stolki unijne na które wsiada po przegranych wyborach.

[2015-09-29] Gość
Żeby Europejczycy sie rozmnażali jak Bóg przykazal. A tak araby musza zalatac dziurę niżu demograficznego, Europa sie starzeje, niedlugo co drugi obywatel będzie po 60 tce Takie są skutki antykoncepcji i aborcji. Dziwne feministki tak o to walczymy a nie protestują jakoś ze araby nie szanują kobiet. Czyli ten ruch feministyczny jakiś tez jest sterowalny.

[2015-09-29] Gość
Niewiarygodne http://www.biztok.pl/biznes/studiuje-w-londynie-mieszka-w-gdansku-koszty-najmu-wygonily-go-do-polski_a22363

[2015-09-29] lop
PJ

[2015-09-29] gawron
Nie przesadzajmy z ta ruska propaganda. Wychodzi powoli na to, ze adnovum mial racje a nie Pan.

[2015-09-29] G Nowak
@ gawron, proszę tylko dopisać, z czym adnovum miał rację ??????

[2015-09-30] socjolog
http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,w5gxjd Panie Grzegorzu.... Prezydent czyta teksty na Pana stronie :) ... a tak na poważnie to środowisko skupione wokół Pana Prezydenta widzi podobnie jak Pan sens tzw. Miedzymorza.

[2015-09-30] bozo
podobny? http://fotowrzut.pl/tmp/upload/J2ROPVSVTG/1.jpg

[2015-09-30] cienki bolek
prosto z mostu: https://www.youtube.com/watch?v=6JmZALpCGMM

[2015-09-30] GerroN
Bilbord wobec gwałtów rzeczywiście wymowny. W Finlandii gdzie pracuje samych Finów rozpalił do czerwoności. Mówią, że nie zostawią tego i "ruszą sprawę" w rozwojowym kierunku. Siedzą na translatorze googla i tłumaczą całą stronę ;)

[2015-09-30] Gość
http://m.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html

[2015-09-30] gawron
@ Nowak We wszystkim o czym opisywal kto stoi za konfliktem, kto tym steruje, kto tego chce, kto zyskuje itd. Dzien po dniu raportowal jak jest a nie jak mowia media glownego nurtu. Dzis juz powoli widac, ze Ukraina to trup, zachcialo im sie importowanego rzadu, zydowskiej sitwy, to maja.

[2015-10-01] Gość
Ukraina zostala sprzedana za pomoc Rosji w Syrii. Moze ruski powalczą troszke z IS bo ta koalicja raczej bronila IS przed Asadem.

[2015-10-01] hehe
głosuj na Po-PiS a potem narzekaj

[2015-10-01] Jarząbek
@gawron przestań , przez parę dni czytałem ten twój portal i dostałem sraczki , nie chcę więcej chorować.

[2015-10-01] gawron
@ Jarzabek Wiesz, talmudyczni ukrzyzowali Chrystusa tak nie mogli sciepriec tego co tam slyszeli, w zwiazku z tym twoja sraczka to nic. Nie musisz sie zalic. Ponadto wystarczy nie czytac. Masz mnostwo portali co ci sraczki nie zrobi. Glowa do gory Jarzabek.

[2015-10-01] gawron
@ Gosc ale jak to Ukraina zostala sprzedana? Nie rozumiem? to jakis belkot - chyba uwierzyles w to, ze na Ukrainie budzi sie wolnosc. Ukraine przejeli talmudyczni, ale problem z nimi taki, ze oni potrafia tylko krasc i niszczyc. Tak wiec Ukraina popada w nedze - na wlasne zyczenie - bo oddali sie w zarzad taludycznym. Ruscy w Syrii robia talmudycznym kolo piora, wiec nie ma mowy o zadnym sprzedaniu. Natanjahu juz dwa razy latal do moskwy, bo dostal takiej sraczki jak Jarzabek. Oni musza zniszczyc syrie, zeby rozwalic caly swiat arabski, zaczynajac od iran-u. Inaczej z teryrotium Syrii beda szly naloty i ostrzal na izrael. Proste. A jak wiadomo oni beda chcieli caly cyrk na bliskim wschodzie, wysadzic w powietrze lacznie z izraelem na koncu. A potem przyjdzie czas na Europe. Ukraina prawdopodobnie bedzie wrzodem dla Polski - i nie przez ruskich, ale przez takich co zacierali raczki, ze dowala ruskim. Mysle, ze ruscy na destabilizacji wschodu ukrainy zrobia swietny biznes jesli chodzi o ich karty przetargowe w odpowiednim momencie. Ale czas pokaze.

[2015-10-01] gawron
A baba wanga powiedziala: "Nie tak szybko, jeszcze Syria nie upadła, ale jak tylko upadnie przygotujcie się na wielką wojnę między Wschodem i Zachodem. Syria upadnie do stóp zwycięzcom, ale nim okaże się nie ten." Dalej powiedziała: "Wiosną się zacznie wojna na Wschodzie i ona zgubi Zachód. Będzie Trzecia Światowa. Przyjdzie apokalipsa"

[2015-10-01] Jarząbek
@gawron To Natanjahu miał Adnovum u źródła , sam widzisz , jaki to portal .

[2015-10-02] Kawał
WDZIĘCZNOŚĆ. Imigrant z Syrii po długiej tułaczce dociera do Niemiec. Na ulicy zatrzymuje pierwszą napotkaną osobę chwyta ją za rękę i mówi: - Dziękuję za wpuszczenie mnie do Niemiec, za mieszkanie, pieniądze na jedzenie, opiekę medyczną, darmową szkołę i zwolnienie z podatków. - To pomyłka - odpowiada przechodzień. - Ja jestem Afgańczykiem. Syryjczyk idzie więc do kolejnej osoby: - Dziękuję, że stworzyliście taki piękny kraj! - To nie ja, ja jestem z Iraku - słyszy odpowiedź. Wreszcie widzi matkę z dzieckiem: - Czy pani jest Niemką? - pyta. - Nie, ja pochodzę z Indii. - To gdzie się podziali wszyscy Niemcy? Kobieta zerka na zegarek i mówi: - A... Niemcy. O tej godzinie pewnie są wszyscy w pracy

[2015-10-02] Gość
Anioł Stróż Polski- Ave: 12 lipca 2013 […]Bóg pragnie posłużyć się waszym narodem, aby stał się przykładem wiary dla innych narodów. To jest czas szczególnego nawiedzenia dla Polski i Polaków, aby mogli rozpoznać znaki czasu - w tym narodzie i dla tego narodu. Boży Plan wymaga od was świadectwa, podczas gdy inne narody wydają antyświadectwo. To jest czas, abyście okazali wasze męstwo i odwagę - podczas gdy inne narody, w imię fałszywej wolności, z pełną świadomością odrzucają prawo Boże. Wasze dziejowe bierzmowanie jest dla was wyzwaniem i jednocześnie zobowiązaniem, abyście wytrwali przy krzyżu Chrystusa, pozostali wierni Ewangelii oraz Tradycji waszych ojców. Nie zapominajcie o modlitwie za Hierarchów i kapłanów w waszej ojczyźnie, aby otrzymali światło i moc działania w jedności z Duchem Świętym. […] Jednak w obecnej rzeczywistości nie możecie cieszyć się pełnią wolności, gdyż wasz przeciwnik zaciska kajdany i niszczy to wszystko, co wyrasta z Tradycji dziejów. Czy zastanawialiście się, dlaczego Bóg wybrał wasz naród i obdarzył was tyloma przywilejami? Ponieważ przygotował plan, abyście w czasie ciemności i prześladowania nieśli światło nadziei innym narodom. I Bóg ma do tego prawo, ponieważ jest suwerenny i jak kiedyś zapragnął, aby zbawienie wyszło z narodu, który został przez Niego wybrany, tak dziś pragnie, aby wiara oraz nadzieja z nią związana, zostały zachowane w waszym narodzie i stały się znakiem i świadectwem dla innych narodów. Bóg, w Swoim miłosierdziu, pragnie okazać, że zapowiedziany Tryumf Niepokalanego Serca Maryi dotyczy nie tylko Kościoła i poszczególnych dusz, lecz także narodów. Dlatego wasza ojczyzna stała się miejscem walki – ale także została wybrana jako miejsce zwycięstwa Niepokalanej. Dla takiego świadectwa cierpieli święci patronowie i oddawali życie męczennicy tego narodu. Prawdziwa duchowa odnowa jeszcze nie nadeszła, gdyż nie wszystko zostało oczyszczone, a przede wszystkim nadal wiele serc pozostaje w ciemności – wciąż zbyt wiele kłamstwa i obłudy wyrasta, jak kąkol wśród pszenicy. Lecz nadejdzie godzina prawdy i sprawiedliwości, która odsłoni oblicza zdrajców i kłamców. Zmiany, które wkrótce nadejdą w waszej ojczyźnie, będą kolejnym znakiem wam danym, abyście włączyli się do narodowej modlitwy wynagradzającej i z jeszcze większą wiarą stanęli przy krzyżu Chrystusa, podobnie jak Jan trzymający w objęciach Matkę Bolesną.

[2015-10-02] Gość
Baba od 20 lat daje różne daty końca swiata moze kiedyś trafi

[2015-10-02] szok
O litości, jak ja często czytam takie brednie, kraj x będzie wielki bla bla bla Francuz słyszy że będzie wielka Francji, Rosjanin że wielka Rosja itp itd. Nie wiem ktoś żyje z pisania takich rzeczy (a pisze na kolanie) ale chyba nie zarabia kokosów. @Anioł Jakie to wybrany naród polski otrzymuje przywileje? kose od każdego zawsze i wszędzie ? Nie mamy uczciwej władzy od setek lat a to dlatego że jesteśmy naiwnym narodem i przyczynił się do tego zdradliwy katolicyzm dbający o własne interesy, robiący ludziom wode z mózgów. Chcecie mieć lepiej ? Zadbajcie o siebie, rodzine i najbliższe otoczenie żeby Wam niczego nie brakło w trudnych czasach. Prawdziwa moc drzemie w wielu silnych jednostkach.

[2015-10-03] Gość
http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/solidarnosc-energetyczna-ue-to-fikcja,228,0,1918692.html

[2015-10-03] Mariusz
Dlaczego KORWIN - moim zdaniem to jedyna alternatywa. Panie Grzegorzu, inaczej czeka nas układ PO-PiS.

[2015-10-04] GerroN
Jeżeli chodzi o prezes fundacji Estera, Miriam Shaded kandydatką partii KORWiN do Sejmu to nie powinna ona być jakimś wzorem do naśladowania. Ja tu widzę drugie dno. Mianowicie wypowiada się w mediach negatywnie w stosunku do islamu, wprowadzaniu szariatu, islamizacji europy, zakazu budowy meczetów, itd... Co oczywiście jest to czyn chwalebny, natomiast ona w statucie swojej fundacji chce sprowadzać do Polski syryjskich chrześcijan. Moim zdaniem sprowadzanie ludzi z tych rejonów świata wiąże się z niemal z takim samym niebezpieczeństwem jak przyjmowanie uchodźców/imigrantów islamskich. Dlaczego tak uważam: 1. uchodźcy/imigranci kompletnie nie znają polskiej kultury, obyczajów, kościołów - w większości są to chrześcijanie z odłamu protestanckiego, co w Polsce to tylko 0,4% 2. Środki pieniężne, które trzeba będzie wydać na takie fundacje nie są współmierne z korzyściami. Nikt nie zagwarantuje tego, że po jakiejś asymilacji chrześcijan z Syrii, nie wybiorą się oni na zachód po lepsze życie 3. Jakie wartości może przekazać jakikolwiek Syryjczyk z kraju w którym w pierwszych dekadach niepodległości Syria była niestabilna politycznie i doświadczyła szeregu wojskowych przewrotów (lata 1961-2006). Tam wcześniej bywało niestabilnie i to bez ingerencji innych państw. Analfabetyzm wynosi około 20 %. Kwestie wnikania ISIS, Alkaidy nie rozwijam, bo są oczywiste. Oczywiście można się „bawić” w przyjmowanie wybitnych jednostek (specjalistów) jak to będą robić prawdopodobnie Niemcy (według słów M. Kolonki), ale mija się to z celem. Dlatego jestem za nieprzyjmowaniu żadnego imigranta/uchodźcy z tamtych rejonów. Nie mówię, by im nie pomagać ale niech to się odbywa na odległość i nie ma nic wspólnego z przyjmowaniu takich ludzi do Polski. Nie mam nic przeciwko przyjmowaniu imigrantów/uchodźców z Grecji, Węgier, Włoch co wkrótce może mieć miejsce, jeżeli P. Nowak ma racje. Tak samo kwestia przyjmowania repatriantów z Kazachstanu, Donbasu, którzy tak znacząco nie odbiegają od naszej kultury, wiary, pochodzenia. Jeżeli chodzi o działalność G. Sorosa to znalazłem ciekawy artykuł, który pokazuje listę jego fundacji. Powiązania z ludźmi biznesu, polityki. Jego wypowiedzi dotyczące „suwerenności” narodów. Źródła jakim się kierował autor artykułu też są moim zdaniem wiarygodne, więc jest to dla ludzi chcących poznać osobę jaką jest Soros - http://www.sadistic.pl/kim-naprawde-jest-george-soros-vt380873.htm

[2015-10-05] gawron
@gosc, baba nie zyje od 20 lat, a daty podala na wiele wydarzen. Nic nie wiem o koncu swiata. Zreszta spojrz co sie dzieje w europie, teraz wszystko jest mozliwe.

[2015-10-05] Gość
Nie wiadomo, kiedy będzie koniec świata. Dla każdego z osobna to kiedy przyjdzie śmierć, więc nie ma co się tym tak przejmować. Wg Nostradamusa to swiat jeszcze dłuugo po III wojnie bedzie istniał i po IV też. Trzeba się zastanowić co zrobić, żeby ludzie zachowali dobre wartości i był pokój. Pewnie nie wszystko się da odwrócić, ale nasze tereny mają szanse, nie zmarnujmy tego.

[2015-10-05] bozo
czy ABW jest w stanie sprawdzić "uchodźców" http://www.gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia-28092015

[2015-10-06] LL
Co do PO i PiS to jest moim zdaniem znacząca różnica. Zgadzam się, że PO realizuje wytyczne UE, czyli Niemiec, a PiS będzie bardziej zależne od USA, ale to moim zdaniem znacznie lepsza opcja. Po pierwsze USA nie są naszym sąsiadem i nie najadą nas nigdy, co do Niemców to bym nie był taki pewien. Niemcom długofalowo zależy na tym, żeby nas wchłonąć i dlatego będą w tym celu knuć z Rosją jak zawsze. USA chce mieć bufor pomiędzy Rosją i UE, więc będzie nas wspierać - niedawno tak politykę USA w naszym regionie opisał szef Stratforu. My musimy starać się trzymać z USA i jednocześnie utrzymywać poprawne relacje z Rosją, bo w końcu USA dogada się z Rosją przeciwko Chinom. Powoli natomiast powinniśmy zacząć być coraz bardziej asertywni w stosunku do UE bo on zaczną nam podrzucać różne kukułcze jaja. Mam nadzieję, że Rosjanie pozamiatają ISIS i innych islamistów w Syrii i nastanie tam pokój, Kurdowie dostaną swoje państwo z cześci Syrii i Iraku i także wytną do nogi Islamistów. Mam nadzieję, że tak będzie, ale bardzo się boję, że któryś z graczy (np Turcja, która osuwa się w łapy islamistów) sprowokuje incydent z Rosjanami i się zacznie na poważnie. Turcy już wysyłają komunikaty o naruszaniu ich przestrzeni powietrznej, widać że przygotowują grunt. Mam nadzieję, że w porę się opamiętają bo bilans zysków i strat wyjdzie im ujemny. Oby tak było, bo jeśli nie, to będzie niewesoło. Trudno mi zrozumieć na co grają najważniejsi gracze w Syrii - USA/Izrael i Francja. Wydaje się, że USA i Izrael działają w interesie Turcji, Saudów, Kataru i ZEA, ale dlaczego? Dlaczego nikt w NATO nie ma nic przeciwko wspieraniu ISIS przez Turcję, dlaczego Izrael wspiera islamistów? W czyim interesie działa Francja prowadząc naloty? Co Francuzi chcą tam ugrać? Nie umiem odpowiedzieć na te pytania. Ma ktoś jakieś teorie na te temat?

[2015-10-06] Gość
Francja demonstruje siłę, bo Niemcy zbytnio brylują w UE i przygaszają Francję. A poza tym Francuzi od 2010 kontynuują budowę "śródziemnomorskiego kieszonkowego imperium" jak to określił Stanisław Michalkiewicz. Turcja czuje się silna, nie boi się ISIS i ta mętna woda destabilizacji jest im na rękę dla załatwienia "problemu kurdyjskiego" i Wielkiej Turcji. Także migracja do Europy jest na rękę Turcji, bo paradoksalnie wzmacnia jej pozycję w Europie jako...stabilizatora sytuacji i barierę dla przepływu ludzi, oczywiście "za opłatą". Czyli dokładnie ta sama rola, ten sam wizerunek "zbawcy Zachodu", który chce uzyskać Rosja. Izrael chce zdestabilizować i wymieść całe przedpole, a nieuchronne zantagonizowanie Europejczyków z muzułmanami spowoduje, że Izrael zacznie być postrzegany jako "silny sojusznik" przeciw islamowi. Bo Izrael zdecydował się na wariant główny: "Wszyscy do Izraela, idziemy na całość". Co wymaga zdestabilizowania Europy, wtedy ucieczka z Tel Avivu do Berlina się skończy. Więcej, przy podżeganiu nastrojów nacjonalistycznych będzie to dobry straszak dla powrotu do Izraela. I wtedy nawet najostrzejsze poczynania Izraela zyskają przyzwolenie, odwróci to izolację Izraela i szczególnie ustawi Palestynę w próżni politycznej. Merkel otwierała imigrantom Niemcy i Europę na oścież, żeby z "bezwzględnego tyrana Europy", jakim się stała po twardym zdominowaniu Grecji, nagle stać się nową "Matka Teresą z Kalkuty" i zapunktować szantażem moralnym szytym grubymi nićmi i wspartym nachalnym pompowaniem PR. A poza tym cały czas lobby przemysłowe mówi jej, że musi zatkać dziurę demograficzna 800 tys ludzi - najlepiej młodych mężczyzn w wieku produkcyjnym. I to robi. Mogłaby stworzyć warunki np. dla imigrantów z Polski, ale tego nie zrobi, bo przecież to Niemcy mają w planach zrobić Mitteleuropę i Polacy mają być gnębieni przez Jugendamty i zdominowani, o żadnym równouprawnieniu mowy nie ma. Dla USA Turcja to podstawa dla utrzymania wpływu NATO i USA w regionie i równoważenia Iranu i jako "strażnik UE" - oczywiście strażnik amerykański. Dla USA napływ imigrantów do Europy oznacza, że UE zacznie znowu postrzegać Amerykę jako kontynentalnego gwaranta bezpieczeństwa. Taka "zimna wojna-bis" z USA jako "supermanem nr 1". To taka alternatywa dla "oferty bezpieczeństwa" od Rosji. Rosja chce utrzymać wpływy i bazy w Syrii i na Morzu Śródziemnym, dogadać się z Iranem, a identycznie jak Izrael, chce aprobaty UE i świata dla bezwzględnych akcji wobec islamistów na zasadzie "jesteśmy po jednej stronie barykady". Każdy ma swój interes, tylko z innych powodów i w innej perspektywie czasowej. Co do Niemiec - za przysługę wobec Izraela i USA i Rosji i Francji - zechcą pewnie profitów. A zaostrzenie uprawnień państwa i ograniczenie praw człowieka i wzrost resortów siłowych Niemcy, Francja i Włochy już przeżywały w latach 70-tych za czasów "Baader-Meinhof" i "Czerwonych Brygad", więc służby myślą, że i teraz na tym skorzystają "w sam raz" wobec wymagań nowych, twardych czasów. I tak radza politykom. Mylą się, przedtem były izolowane grupy terrorystyczne, teraz będzie wielomilionowa, coraz bardziej roszczeniowa masa ludzka, zorganizowana internetem i smartfonem, silnie zindoktrynowana, nie do opanowania, ze wzorcem praktyk IS i wyraźnie wyartykułowanym szariatem i żądaniem likwidacji demokracji i starego porządku, który ją utrzymuje. Nie muszą mieć Kałasznikowa w ręku, wystarczą kamienie i koktajle Mołotowa, byle była masa, a dane państwo będzie sparaliżowane jak w stanie strajku generalnego, tyle, że krwawego.

[2015-10-06] Gość
Wszyscy oprócz Rosji nie walcza z ISIS tylko z Asadem.

[2015-10-06] Tomasz
dlaczego wyciszono KORWINa...? blokują w mediach - im chodzi o to, żeby nas dalej strzyc i wpuszczać migrantów, słuchałem jak Prezes PiS popierał wpuszczanie migrantów oraz pozdrawiał banderowskim "sława ukrainie".

[2015-10-06] gawron
@ G Nowak, znalazlem wywiad z imamem - warto posluchac. https://www.youtube.com/watch?v=9cJjcAyFuaU&hd=1 co ja osobiscie mysle, on ma racje w tym, ze to idzie konflikt pomiedzy ludzmi ktorzy wierza w Boga (oni) a tymi, co wierza w siebie a nie w Boga (my). Niestety dopoki nie zmienimy wiary na tej w Boga, ale tego prawdziwego, nie zadnego Allaha - to jestesmy glupimi frajerami.

[2015-10-06] gawron
Kilka fajnych filmikow https://www.youtube.com/watch?v=aiYi63nx1EI&hd=1 https://www.youtube.com/watch?v=s9OGkydI6W8&hd=1 https://www.youtube.com/watch?v=rYGmazGwa-g&hd=1 https://www.youtube.com/watch?v=bpzXcpxJ_IQ&hd=1 https://www.youtube.com/watch?v=712kr7SKLCs&hd=1 Ten mnie rozwalil, nie wiedzialem, ze mozna kopulowac z samochodem: https://www.youtube.com/watch?v=dDcfCMAgaOY&hd=1

[2015-10-07] Gość
Jedni chcą robić laske Niemcom drudzy USA rzeczywiście wielka różnica. LL, o ile PIS będzie bardziej zależne od USA, powiesz mi? Np czego nie zrobią dla UE? Nie przyjmą uchodźców? Nie podpiszą kolejnego traktatu lizbońskiego? A co zrobią dla USA czego nie zrobiło PO ? Kaczka powiedział że araby tacy źli ale by przyjął. Wybacz ale zalatuje mi pislamem - bo żadnej różnicy nie ma chociaż wyznawcy pislamu bardzo by tego chcieli. Dalej będziesz traktowany we wlasnym kraju jak kryminalista.

[2015-10-07] Gość
a jesteś?

[2015-10-07] LL
Gość, mógłbym z tobą polemizować, gdybyś był bardziej zrównoważony. Z wszechwiedzącymi korwinowcami ciężko się dyskutuje.

[2015-10-07] Jarząbek
Trzeba odciąć od koryta platfusów i tyle . Trzeba iść głosować , niekoniecznie na PIS ,ale iść trzeba . Jak dojdzie do władzy PIS to rozpocznie się walka z układem , może uruchomią TS , przeczyszczą sędziów itd. Jedyna obawa to taka , żeby nas nie wysłali na jakąś wojnę .

[2015-10-07] perez
Panie Grzegorzu, Rosjanie wzięli się za ISIS i wystarczyły trzy dni, żeby złamać ich morale. Chyba wizja kalifatu odchodzi...

[2015-10-07] G Nowak
@ perez, inaczej postrzegamy rzeczywistość. Pan widzi tryumf Rosji w ekspedycji w Syrii a ja widze, że potwierdzają się moje prognozy odnośnie kalifatu i układy sojuszników w nowym wielkim wojennym konflikcie. Czyli konkretyzując Chiny i Kalifat jako wielcy sojusznicy uderzą wspolnie na Rosję a kalifat dodatkowo na Europę Zachodnią i Południową. Tą ekspedycją do Syrii Rosja zrobiła z siebie wroga nr 2 w świecie muzułmańskim a po wtóre otworzyła grób nie tylko dla tych biednych rosyjskich żołnierzy którzy tam wyjechali ale dla samej Rosji jako kraju. Ameryka wespół z ISiS wykończą Rosję i gospodarczo i zniszczą wojskowo. Sponsorzy ISiS to także bogate kraje zatoki które mają nieograniczone zasoby finansowe. Rosja kopie sobie grób takim działąniem. A na dodatek US za niedługo za zaangażowanie Rosji na Bliskim Wschodzie otworzą jej ponownie front w Donbasie. Upadek gospodarczy Rosji jest bliższy niż nam się wydaje.

[2015-10-07] LL
Gość, przepraszam, ale słabo do mnie trafiają twoje prognozy na temat Francji, wydaje mi się, że główna przyczyna jest bardziej poważna niż sprawy wizerunkowe. Wiem do czego dąży Turcja i bardzo mnie to niepokoi - wydaje mi się, że Turcja zmierza w stronę islamizacji, chce też pozbyć się Kurdów raz na zawsze. Wydaje mi si również że USA z Izraelem popełniają gruby błąd wspierając Turcję, Saudów i resztę tej ekipy, a więc pośrednio ISIS, bezpośrednio pewnie też. Nie widzę co mieliby długofalowo zyskać na tymczasowym wprowadzeniu chaosu w regionie. Czy zyskali coś na chaosie w Libii czy Tunezji? Jedyny cel jaki przychodzi mi do głowy to utopienie we krwi Rosji i Europy, jeśli tak jest to znaczy, że antychryst już jest na świecie.

[2015-10-07] P/
A dlaczego RFN wpuścił muzułmanów w ramach inwazji? wg mnie masoneria chce nimi zamordować katolików, już jak się rozmnożą, holokaust dla białego człowieka z rąk dziczy

[2015-10-07] LL
Panie Grzegorzu, czy mógłby Pan napisać jakiś artykuł ukazujący możliwe powody dla których główni aktorzy angażują się w Syrii i całą tą awanturę na bliskim wschodzie? Mówi Pan że USA tym sterują, ciężko się nie zgodzić,a le jakie oni mają cele? Nie potrafię sobie wyobrazić, że USA wspiera kalifat, który kiedyś będzie sojusznikiem Chin i który zniszczy Europę i Rosję. Czy mógłby się Pan pokusić o jakąś analizę sytuacji? Ten konflikt jest tak skrajnie różnie przedstawiany że trudno wyłuskać prawdę. Media pokazują NATO jako jedynych sprawiedliwych a Rosję jako prowokatorów. Syryjska opozycja i jej zagraniczne placówki to z kolei bohaterscy romantycy walczący z reżimem Asada. Ogół komentatorów pod artykułami z kolei widzi Rosję jako jedyny kraj, który na poważnie zabrał się za islamistów. Na defence24 wszyscy potępiają Rosjan (z zasady i pod każdym artykułem) a wynoszą pod niebiosa USA. Podobnie na Kresy24. Na kresy.pl na odwrót. Gdzie leży prawda?

[2015-10-07] knut
Panie Panowie: tymczasem w Rosji http://timesofindia.indiatimes.com/world/europe/Vladimir-Putins-supporters-praise-him-as-Gandhi-and-Buddha/articleshow/49262434.cms

[2015-10-07] gawron
@ G Nowak, a na czym maja polegac nieograniczone zasoby finansowe bogatych krajow zatoki? Czyzby na petrodolarze? Rosja jak na razie daje rade doskonale a Donbas nie przejdzie. A to dlagtego, ze w Dobasie nie bije sie Rosja z Ukraina, ale tam ludzie Donbasu sie bija z Ukraina. Durni Ukraincy-policjanci nie potrafia nawet w 4 jednego zebraka obezwladnic, a co dopiero zdrowego donbaskiego chlopa. https://www.youtube.com/watch?v=qkcAlext6yQ&feature=youtu.be&hd=1

[2015-10-07] gawron
Tak na marginesie, tu jest przyklad jak Allah Akbar dosatli w pysk od Ruskich. https://youtu.be/RJ8rq9LciFM Dlaczego ci durnie sobie wystawili dzialko i sobie tak beztrosko strzelaja pomiedzy budynkami? Przeciez od roku walczy z nimi niezwyciezona armia amerykanska, wiec oni chyba jednak wiedza co to jest wojna, no nie? Czy moze nie wiedza? I moze do tej pory mieli glupcy zabawe. Promowani przez ameryke mogli napadac na 12 letnich chlopcow, ktorym mogli obcinac palce i potem krzyzowac. Ruscy jednak robia to tak jak nalezy: stoi taki i strzela, to trzeba go zalatwic. I co ten swiat arabski niby teraz zrobi tej Rosji? Wysle tam amerykanskie wojska czy co? Tym bardziej, ze taki Iran po ruskiej stronie. Ciekawa jest ta panska fobia antyruska. Mam wrazenie, ze zaslepia ona Pana.

[2015-10-07] Gość
Również jestem zdania, że Rosja tylko zyskała bardziej "wściekłego" wroga. Nie wiem natomiast co sądzić odnośnie tego czy USA chciałyby zniszczyć całkiem Rosję. Dla równowagi to pasuje żeby jakoś przetrwała. Mam też mieszane uczucia co do relacji Chiny-USA. Niby US daje sygnały, że dąży do konfrontacji. I jeszcze bardziej nie rozumię, czemu państwo islamskie nie planuje pierwsze podbić US, tylko Europę. Czyżby finansowanie...

[2015-10-07] gawron
Ja mysle, ze Rosja oddala tym, co im robia kolo piora. Przeciez taka Arabia Saudyjska zbijajac na zamowienie usa cene ropy naftowej od 2 lat, dowala Rosji. Saudowie sa slugusami USA i oni realizuja plany swiatowej finansjery, w tym to co sie dzieje z isis. Nazbierali w Syrii broni, nazbierali naladowanych pasterzy koz, zachecaja ich do zarzynania dzieci i kobiet. Uruchomili fale emigracji, zeby zalac Europe. Ruscy poczekali, a teraz takim Saudyjczykom walneli w pysk. Wyciagneli ze skladow amunicje, bron, czesto nawet stara, ale co to ma za znaczenie. Przeciez to sweitnie sie sprawdza, wazne, ze skuteczne. I przywalili tu i tam. Wywalili w powietrze sklady amunicji, rozwalili sporo sprzetu. Bo Arabowie tak sobie mysla, ze moga z Rosja fikac. I na dodatek zrobili to w momencie, gdy Europe zaczela zalewac fala uchodzcow. Zrobili to w odpowiednim momencie. Nie sadze, ze Rosja upadnie w ciagu 15 lat, jak to gdzies kiedys pisal P. Nowak. Jesli 3RP przez 25 lat prostytucji jakos przedzie to co dopiero najwiekszy kraj swiata, ktory na dodatek dba o wlasne interesy.

[2015-10-07] Gość
to świat sie rozdupcy i bedzie spokój, Co z tego że sie żyje jak całe życie nas straszą w tv i net. Jednak te wynalzaki zmniejszyły komfort życia.

[2015-10-07] Gość
Być może Francja jest w Syrii z tego samego powodu dla którego jest tam Rosja, bo chce pokazać siłę i być przy każdym ważnym stole negocjacyjnym. To czy w samej Syrii da to jakiś efekt pewnie francuzów nie obchodzi. Chociaż zdaje się że mieli tam wpływy w czasach kolonii.

[2015-10-07] Polak
Panie Grzegorzu nie rozumiem tylko jednej rzeczy dlaczego Chiny mają być sojusznikiem kalifatu ? Wiem że będą mieli/mają taki sam cel czyli Rosja i jej tereny ale dlaczego pisze Pan wielcy sojusznicy ? Mógłby Pan rozwinąć swoją myśl ? Jest to bardzo ciekawe :)

[2015-10-08] Gość
@LL - Francja nawet za czasów zimnej wojny starała się być niezależna od NATO i USA. Oni ciągle mają optykę neokolonialną. W UE są "numerem 2" po Niemcach, więc mogą to sobie odbić tylko poza UE. Niemcy mają ograniczenia konstytucyjne na projekcję siły poza granicami. Brytania jest na łańcuchu USA. Paryż nie zapomniał upokorzenia wojny o Suez w 1956 roku i zwyczajnie wrócił do starej polityki swojej strefy wpływów. Gdy w 2009 Obama ogłosił "pivot" i wycofanie z Europy, ale i jednocześnie z Bliskiego Wschodu, na Pacyfik, wtedy nie tylko Rosja postanowiła wykorzystać tę próżnię i odtwarzania swojej strefy wpływów, Francja też wróciła do odtwarzania swojej strefy wpływów, głównie tej śródziemnomorskiej. Tym bardziej, że Niemcy i Brytania mają związane ręce. Francuzi się nie boją, bo widzą siebie jako autonomiczne mocarstwo atomowe, co wg nich zabezpiecza im bezkarną projekcję siły konwencjonalnej dla celów politycznych. Brytania jest na łańcuchu USA podwójnie, przez finansjerę i przez potencjał atomowy pod kontrolą USA, nie są autonomiczni politycznie. Umowa Sykes-Picot z 1916 rozsypała się na skutek wielu sił, tak samo sztuczne granice "od linijki", które wtedy nakreślono, i stało się to także "dzięki" Francji, co zresztą bardzo irytuje USA, które zbiera gromy antyamerykańskiej propagandy świata, tymczasem inni robią swoje w tym cieniu... Teraz Francja chce nowy deal, najlepiej zrobiony samemu, a jeżeli z kimś, to z USA i to jako równy partner wobec koncentracji USA na Pacyfiku. Hollande robi za posłusznego potakiwacza na Mińsku 1 i 2 i pozwala rozmawiać Merkel i Putinowi po niemiecku, nie za darmo, bo w zamian za pełną zgodę Merkel na wolną rękę Francji do budowy "kieszonkowego imperium śródziemnomorskiego". Coś za coś. Oczywiście imperium neokolonialnego, "nowoczesnego", czyli w "rękawiczkach" per procura, ale tak, żeby handel i zakupy broni najlepiej szły z Francji, która wyrasta na coraz większego eksportera broni nie tylko w bogatych państwach zatoki. Francja, a dokładniej rząd, islamistów się nie boi, ponieważ uważa, że już przećwiczyła skutecznie podobne sprawy terrorystyczne po wojnie algierskiej, gdy za czasów de Gaulle państwo i resorty siłowe uzyskały nadzwyczajne pełnomocnictwa, a żandarmi byli wszędzie. Mylą się, nie opanują tego, to nie izolowane grupy, a internet i smartfon robią z milionów islamistów masę do łatwego zorganizowania. Tym bardziej, że ci za wzorzec mają IS w telewizorze i youtube - nawet nie potrzebują rzeczywistych agentów IS do obróbki ideologicznej, zresztą agenci IS na pewno przeniknęli z imigrantami, tak szacunkowo z tym milionem przybyło ich w tym roku kilkanaście tysięcy, ale równie dobrze mogłoby ich być kilkadziesiąt tysięcy. 75% imigrantów to młodzi mężczyźni, już urobieni ideologicznie, agentom IS łatwo będzie nimi pokierować, werbunek to formalność, zresztą "starzy" zasiedziali w Europie muzułmanie to przecież nie baranki, tyle, że każdy rząd przyrównuje do nieaktualnych doświadczeń z przeszłości i nie widzi sprawy całościowo w ramach całej UE, przeceniają też i fałszują przed sobą brak asymilacji i pozorny "spokój" i "sukcesy" multi-kulti kupowane socjałem. Pycha przed upadkiem stoi, proste.

[2015-10-08] Gość
Jedynym skutkiem ataków Rosji będzie rozproszenie składów broni o amunicji IS, a rebelianci walczący z Assadem dołączą do IS. I wtedy IS zabierze się za Syrię i za Rosjan w Syrii i nie tylko w Syrii. Dzihadyści może uciekają, jak donoszą media moskiewskie, a może tylko mieszają się z imigrantami. Teraz podobno największy kanał dla imigrantów do UE idzie przez... Rosję. Rosja będzie się cieszyła z zalewania Unii do momentu wzmożenia ataków dżihadystów z IS w Rosji...pewnie tak za pół roku, może za rok. Putin koncentruje się na krótkowzrocznych działaniach, nie widzi, a przynajmniej nie informuje swojego społeczeństwa i opinii światowej o skutkach długofalowych. Może zresztą robi to świadomie, wychodząc z założenia, że choć słaby ekonomicznie, jest mocny militarnie, więc w czasach ŚWIADOMIE ROBIONEJ destabilizacji Rosja najwięcej zyska dzięki działaniom militarnym. Bo że chce wycenić pozycję Rosji w nowym układzie wg siły militarnej, to pewne. Tu też przeliczy się, zbyt wielką burzę wywoła, tu też pycha przed upadkiem stoi. Rosja to 119 mln etnicznych Rosjan i 24 mln muzułmanów. I każdego roku ubywa 0,6% Rosjan i przybywa tylu muzułmanów. Tatarstan coraz bardziej ma dosyć układu z Moskwą i podbierania mu profitów z ropy, a Czeczenia będzie "posłuszna" tylko dopóki będzie dostawała haracz nazywany eufemistycznie "dotacją". A co powiedzieć o republikach muzułmanów na południu FR z byłych republik ZSRR? To nawet gorsza sytuacja, niż w UE...a od wojen czeczeńskich i wojny na Zakaukaziu bezwzględność Putina wobec islamistów tylko napina strunę, rzucą się Rosji do gardła przy jej poważnym osłabieniu, a na razie Rosja się zapada i jest to proces przynajmniej jeszcze kilkuletni...nawet gdyby ropa i gaz znacznie podskoczyły, na co się nie zanosi przy obniżeniu popytu Chin, i podażowych apetytach eksportowych Iranu i przygotowaniach do eksportu przez USA.

[2015-10-08] LL
Gość, nic nie jest proste, a na pewno nie jest tak proste jak to opisujesz. Przede wszystkim Rosja ma bardzo konkretne powody na bycie w Syrii: 1. Asad za to słono płaci - za każdą bombkę, czemu więc Rosja nie miałaby pozbyć się kilku tysięcy ton uzbrojenia, któremu kończy się resurs? Przecież to doskonała okazja. 2. Przy okazji Rosjanie maja darmowy poligon i jeszcze im za to płaca. Mogą też przy okazji wypróbować inne, nowocześniejsze rodzaje broni - za wszystko zapłaci Asad 3. Blokują upadek Asada, który nie zgadzał się na gazociąg z Kataru, a więc chronią swoje interesy w Europie 4. Pokazują światu jak Amerykanie i Europa kręci w sprawie walki z ISIS - tyle czasu bombardowali a efektów nie było żadnych - wielu ludzi otworzy oczy że coś tu nie gra Rosjanie mają wiele powodów, a ty sprowadzasz wszystko do demonstracji siły i jakiejś taniej psychologii. Żaden z przywódców liczących się państw nie ma prawa być tak głupi ja to sobie wyobrażasz, gdyż w mig pociągnąłby swój kraj na dno. Rosjanie mają wilki atut w postaci koordynacji z siłami Asada, Iraku i Iranu, to pozwala im mieć najlepsze dane wywiadowcze. Poza tym naloty tylko przygotowują grunt pod operację lądową Asada - Rosjanie bombardują a później wjeżdżają czołgi Asada i czyszczą teren, to może się udać. Rosjanie już wysyłają sygnały, ze mogą usiąść do stołu z umiarkowaną opozycją. Jeszcze 2 tygodnie nalotów i opozycja będzie bardziej skłonna do rozmów. Wówczas czyszczenie Syrii i Iraku ze śmieci potoczy się znacznie szybciej. Co do Francji to również twoje wyjaśnienia są mało wiarygodne. Ja skłaniałbym się raczej do podejrzeń, że Francuzi mają jakieś niejawne układy z sunnickimi bogatymi krajami zatoki i walczą w ich interesie, podobnie było w Libii. Nie wiem czy chodzi o pieniądze (być może Saudowie również płacą Francuzom za zaangażowanie militarne) czy też muzułmanie we Francji mają już takie wpływy, że potrafią takie rzeczy załatwić na najwyższych szczeblach. A jeśli chodzi o kieszonkowe imperium francuskie to Francuzi są potężnym mocarstwem atomowym z własnymi rakietami balistycznymi i własnymi okrętami podwodnymi na stałym patrolu morskim, są samodzielni i samowystarczalni, bójmy się żeby ich arsenał nie trafił w niepowołane ręce. Powinniśmy trzymać kciuki za LePen w najbliższych wyborach.

[2015-10-08] Gość
Wystarczy poczytać książki Jurgena Rotha "Europa mafii" i "Cichy pucz" i inne, żeby sobie uświadomić, jak bardzo politycy Zachodniej Europy są umoczeni i zależni od struktur niedemokratycznych i zwyczajnie mafijnych. Haki i układy i wielkie pieniądze sprawiają, że oligarchowie, specsłużby i mafie manipulują politykami. U nas zresztą też, dlatego warto pójść na wybory i złamać system oparty na marionetkach Berlina. Moskwy i Waszyngtonu i Tel Avivu. A propos: CIA przejęła wystarczająco wiele akt Stasi, aby trzymać niemieckich polityków na uwięzi w sprawach kluczowych dla USA. Dlatego ani pisnęli na powrót realnych "twardych" sił US Army do Niemiec, "a było już tak pięknie" - w 2011 ostatnie czołgi i BWP pożegnali... @LL - gdzie niby moje argumenty mało wiarygodne? - o tym francuskim "kieszonkowym imperium" budowanym od 2010 to np. Stanisław Michalkiewicz mówi i pisze od kilku lat ze szczegółami - wystarczy poczytać o szczycie w Deauville w październiku 2010 i zgodzie Merkel, Miedwiediewa dla "Unii Śródziemnomorskiej" a la Francja jeszcze za Sarkozyego. I zaraz potem się zaczęło "arabska wiosna" "tryumfy demokracji" i takie tam... Niby dlaczego Francja miałaby nie wykorzystać swojej szansy w powstałej od 2009 roku próżni politycznej po ogłoszonym "resecie" i wycofaniu USA na Pacyfik? Geopolityka rządzi, cele ekspansji są na ostatecznym poziomie korzyści [choć przykrywki inne] jak za czasów kolonialnych, nic bardziej banalnego, jak odtworzenie dawnej strefy wpływów, oczywiście pod hasłem-zasłoną "szerzenia demokracji" itp. O naiwności, co to, tylko USA, Chiny i Rosja i Niemcy mogą mieć mocarstwowe plany? Francja nawet w szczycie zimnej wojny była krnąbrna wobec dominacji USA i zawsze miała swoje plany - parasol atomowy daje im złudzenie bezkarności zagranicznej projekcji siły dla realizacji celów ekonomiczno-politycznych. Polecam w szerszym kontekście, także co do Syrii np: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3142 A struktury siłowe i specsłużby zawsze kalkulują na agresywne podejście i konfrontację - wtedy wzrastają. I dlatego tak przedstawiają i "sprzedają" perspektywy korzyści "aktywnej polityki" właśnie politykom, zresztą nieraz zależnym od tych sił w cieniu. Odejście USA w 2009 na Pacyfik zerwało i Rosję i Niemcy i Francję z uwięzi - każdy chciał urwać swoje. Teraz się pokomplikowało, USA wraca, ale nie ma dość sił i miesza "nieposłusznym lennikom" w sposób ograniczony, przez co żadna strona nie zrealizuje swojego planu. W tym zwarciu nasza rzecz to skoncentrować się na sobie, równoważyć wszystkie siły i jedynie wystawić ofertę współpracy do przyszłego Międzymorza, gdy będziemy silni, tak za dekadę. Bo teraz "nasze" Międzymorze wg planu USA to jedynie tymczasowa taktyczna wydmuszka dla zebrania gromów z Rosji i Niemiec i Francji też, bo to naczynia połączone przynajmniej na poziomie Europy i Śródziemnomorza - nie wyciągajmy Amerykanom kartofli z ogniska, bo się poparzymy. Dojście Le Pen do władzy bynajmniej Polsce nie pomoże - każdy kraj, Francja też, ma swój egoistyczny interes, najwyżej zmieniają się formy i ścieżki realizacji tego interesu. Francja poprze Merkel i Putina przeciw Polsce, bo ci poprą plany Francji - coś za coś - i to się nie zmieni. Co najwyżej Francja sprzeda nam za duże pieniądze Scorpene z rakietami lub SAMP/T - a i to, żeby zarobić i pokazać "na próbę" Berlinowi i Moskwie jak Paryż może namieszać, jak zechce. Bo realnie Francja by pomogła nam dając gwarancje atomowe Polsce i posyłając uzbrojone w atomowe rakiety Rafale do Polski - i tym na pewno naciskają i Berlin i Moskwę "pod stołem" dla zabezpieczenia SWOICH planów.

[2015-10-08] Gość
"Żaden z przywódców liczących się państw nie ma prawa być tak głupi" - LL więc jak wytłumaczysz najpierw zapraszanie imigrantów przez Merkel, a potem wycofywanie się rakiem po miesiącu?

[2015-10-08] LL
Gość, naprawdę słabo czyta się te twoje przydługawe wpisy psychologiczne. Jak na razie Francja nic nie zrealizowała z planów które przedstawiłeś mimo że brała udział w bombardowaniach. Wie także, że Syria nigdy nie będzie w jej strefie wpływów - to jest zbyt ważny kraj. Mimo to wysyła tam swoje samoloty. Co do Anielki, to ona nie jest samodzielna, nie da się inaczej wyjaśnić dlaczego rujnuje swój kraj. Amerykanie mają sporo sił w Niemczech, to oni faktycznie rządzą tym krajem.Może ktoś inny ma jeszcze jakieś dobre wytłumaczenie sytuacji syryjskiej?

[2015-10-08] https://rok2013.files.wordpress.com/2013
Dlaczego sojusznicy ? Takie posunięcie ułatwia Chinom realizację ich planów hegemoniii światowej. Sojusz 2 gangsterów dzielących się przyszłymi łupami jest użyteczny, tak jak sojusz Stalina z Hitlerem. Wspierają się do czasu, aż osiągną swoje doraźne cele, następnie wyczekują okazji, by wyeliminować / podporządkować byłego sojusznika. Tu chodzi o panowanie nad Eurazją, a tego się nie dokona bez pokonania lub izolowania USA, jako kolejnego etapu. Każdy z gangsterów się uśmiecha i zapewnia o lojalnej współpracy, a już planuje skasowanie partnera w biznesie - to jest walka o wszystko. Patrząc na tę układankę jeden poziom wyżej zauważyć można realizację scenariusza 3 w.św., opracowanego już dekady temu, gdy iluminaci postawili na Chiny w latach 1970-tych, jako odpowiednik III Rzeszy, niszczącej stary porządek, by położyć podwaliny pod Nowy Porządek Świata (po upadku dotychczasowych religii, z Lucyferycznym kultem). Stolica już jest zbudowana: http://www.thebohemianblog.com/2012/12/dark-tourism-illuminati-capital.html https://rok2013.wordpress.com/2013/12/16/astana-najbardziej-tajemnicze-miasto-swiata/ bo ułatwia zdobycie skierowuje

[2015-10-09] niez
Francja chce wejść/nie chce być wypchnięta z polityki w tamtym regionie i dlatego przeprowadza iluzoryczne bombardowania. Liczy się sama obecność a nie jaki odniesie to skutek (my tam jesteśmy chcemy współdecydować, no chyba że coś dacie). Może dodatkowo Francja chce zawrzeć jakiś deal - coś za coś. Jaki to deal dowiemy się po fakcie.

[2015-10-09] Jarząbek
Powinniśmy brać przykład z Arabów i zalać Niemcy naszymi imigrantami. Mielibyśmy przychylność Niemiec zagwarantowaną na dziesiątki lat no i oczywiście bezpieczną granicę zachodnią .

[2015-10-09] Gość
Jak się chce komuś sprzedać broń, to najpierw najlepiej u niego stworzyć destabilizację i popyt na tę broń. Dzięki tej jakże konsekwentnej "polityce proeksportowej" np. w 2014 Francja zajęła 3 miejsce jako światowy eksporter broni, wyprzedzając Brytanię, Niemcy, Włochy, Izrael i Chiny. A kto dostarcza broń, faktycznie ma dużą kontrole nad odbiorcą i w szczególności jest na uprzywilejowanej pozycji przy kontraktach na odbudowę. A także uprzywilejowaną pozycję firm cywilnych w dalszym handlu po odbudowie. Na tym polega neokolonializm. Praktyka pokazuje, że umowę podpisują te i tylko te strony, które mogą umowę popsuć. Stąd i obecność Francji przy traktacie "ropa za atom" z Iranem - Francja nie dała się wykluczyć, a Pakistan tak [państwo sąsiednie Iranowi, z atomem i rakietami i 600 tys armią i 3,5 krotnie większą ludnością od Francji], tak samo Izrael. Konkret? - konkret. Co wszędzie ogłoszono w mediach? - "umowa Iranu z mocarstwami..." - czyli "Francja mocarstwem" to rzecz oczywista dla każdego szarego zjadacza chleba... Brytów dokoptowało USA jako swego pomagiera, Rosja, Chiny, Indie i Francja oraz Niemcy decydowały, bo każdy z tych krajów pokazał swoje aktywa i udowodnił reszcie, że bez niego układ niemożliwy. Wracając do Francji - najpierw uzbrajała Kadaffiego [myśliwce Mirage F1, IIIE, V, śmigłowce Alouette, czołgi AMX-30, rakiety Crotale, ppk Milan i "drobnica" dla armii], potem dla "rewolucjonistów", teraz dla "stabilizacji" - tytuł artykułu z defence24 z 2014 mówi sam za siebie: http://www.defence24.pl/news_libia-dziekuje-za-pomoc-i-zamawia-francuskie-patrolowce Z zasady państwo sprzedające broń udziela "pomocy" finansowej w postaci kredytu - rzecz jasna z własnych banków z gwarancja państwową, co niemal na pewno generuje niespłacone i rosnące długi i jeszcze większe uzależnienie i ustępstwa polityczne i ekonomiczne dłużnika - tak to działa.

[2015-10-10] Gość
Merkel nie dostala Nobla. Podobno Soros byl rozczarowany ze zamknela granice.

[2015-10-10] niez
Brawo Jarząbek mam nadzieje że to tylko taka ironia bo przyrost naturalny zdecydowanie mamy nie-arabski i jak wszyscy pojadą to w Polsce nie sprzedasz nikomu nawet torby ziemniaków, zostanie tylko bida i puste ulice. No chyba że zamierzasz się wziąć do roboty żeby było kogo do miłych sąsiadów wysłać. PS Niemcy by chcieli takich pracowitych imigrantów żeby sami mogli sobie wypłacać socjal i żyć jak te Angole. Tylko Araby nie są tacy głupi jak Polacy i ciągną socjal ile mogą.

[2015-10-11] Gość
Wracając do kwestii korzyści Francji i innych destabilizatorów. To nie tylko kraje objęte "arabską wiosną". Także bogate państwa arabskie Zatoki Perskiej odpowiedziały na destabilizację państw arabskich zwiększonymi zakupami sprzętu, a Francja zbiera zamówienia w "czołówce", odrywając kupony od wypracowanej przez dekady pozycji eksportera broni. Są i "stany pośrednie" np. Egipt, w którym silna władza armii zapobiegła rozpadowi państwa, ale - nieodmiennie - spowodowało to zwiększone zakupy uzbrojenia. I tu również Francja zaliczyła "tłuste kąski" w postaci sprzedaży Rafale i Mistrali, czy najnowocześniejszej [i bardzo drogiej] fregaty typu FREMM. W tym ostatnim wypadku Francuzi byli tak usłużni, że francuska marynarka oddała swój świeżo przejęty okręt Normandie. Oto, co znaczy "odpowiednio zmotywowany" klient...i dostawca też.. Zresztą - fregatę typu FREMM w 2014 sprzedano też flocie Maroka. Francuzi wykorzystali też wstrzymywanie dostaw uzbrojenia USA względem Egiptu, weszli w tę lukę i w rezultacie zmusili USA do kontynuacji dostaw [korwety rakietowe typu Ambassador III eufemistycznie określane jako "kutry rakietowe", Abramsy, których Egipt będzie miał przynajmniej 1150 - czyli 1,5 raza więcej nowoczesnych czołgów, niż Francja, Brytowie, Niemcy razem wzięte, i to licząc po planowanym podniesieniu stanów przez te państtwa...]. Taka refleksja się nasuwa - wystarczy policzyć uzbrojenie łączne państw muzułmańskich [wliczając Turcję i Iran] od Pakistanu do Atlantyku, aby zobaczyć jak miażdżąca jest przewaga tychże nad Europą. Teraz są podzieleni, ale w razie zjednoczenia... Nawet bez dodatkowej mobilizacji taki kolos miałby kilkumilionową i to dobrze wyszkoloną armię, a rezerwy mobilizacyjne o rząd wielkości większe. A Morze Śródziemne to idealny, bo szeroki i krótki "pas transmisyjny" do inwazji... A państwom muzułmańskim okrętów desantowych nie brakuje. Także tych dużych uniwersalnych - to nie tylko Mistrale dla Egiptu, podobny duży śmigłowcowy desantowiec w tym roku przejęła Algieria [wybudowali Włosi]. Akurat na dniach Turcja zwoduje dwa ciężkie desantowce czołgów [transport po 20 czołgów i łodzi szturmowych desant 350 żołnierzy] z tylnym pokładem lotniczym, a duży śmigłowcowiec desantowy zbuduje wspólnie z Hiszpanią na bazie typu Juan Carlos. Notabene zakupem Mistrali lub innych śmigłowcowców desantowych zainteresowane są ZEA i Arabia Saudyjska, ta ostatnia po doświadczeniach z Jemenem chce projekcji siły. Ktoś pytał, dlaczego Chiny miałyby się sprzymierzyć ze zjednoczonym kalifatem? Bo lepiej i korzystniej mieć sojusznika, niż wroga. Już teraz Chiny są ostrożne wobec Pakistanu, który ma broń jądrową i nosiciele, np. rakiety o zasięgu 2500 km. IS pewnie upadnie, a raczej zostanie podbite i przekształcone w twór, który wejdzie na salony polityczne, i to tylko zgloryfikuje i przyspeszy realizację idei kalifatu i stworzy mit założycielski dla przyszłego zjednoczonego państwa panmuzułmańskiego. A umiarkowani muzułmanie, zawstydzeni swoją obojętnością wobec IS, tym bardziej gorliwie poprą ten przyszły pan-muzułmański kalifat, co wzmocni jego międzynarodową legitymację polityczną. Bo obecny status quo jest nie do utrzymania, w basenie Śródziemnomorza już zeszły rok uznano za ostateczne załamanie starego porządku Syces-Picot, nad Zatokami po Pakistan wre, każdy przeciw każdemu, rozstrzygnięcia militarne i sojusze taktyczne to tylko kwestia czasu. Obecna wojna Arabii Saudyjskiej na "wyniszczenie cenowe" ropą i gazem tylko to przyśpieszy, a zapalnikiem pewnie będzie, jak przy "Arabskiej Wiośnie", wzrost cen żywności, co w ciągu paru lat przy globalnych klęskach klimatycznych jest raczej nieuniknione. Zresztą, nawet nie wyraźne ostre klęski, wystarczy zmniejszenie plonów o kilka procent przez kilka lat z rzędu, na skutek pogorszenia warunków klimatycznych i niestabilności upraw, nawet bez spektakularnych medialnie klęsk klimatycznych, a efekt skumulowany zrobi swoje, szczególnie dla państw-importerów żywności. No i zamachy terrorystyczne, które w systematyczny przygotowany świadomie sposób [wystarczy 1 zamach na miesiąc to w jednym, to w następnym państwie] załamią przemysł turystyczny w państwach muzułmańskich - i już sytuacja dla rządów stanie się podbramkowa i rozruchy gotowe...

[2015-10-11] Jarząbek
Broń "D" jest w naszym zasięgu , szczególnie w bogatych krajach zachodnich , trzeba skoncentrować wysiłki na Niemczech , nie rozpraszać swojego potencjału na cały świat . Armię mamy słabą i to się szybko nie zmieni . Tylko najbogatsze kraje stać na zagraniczne wyposażenie armii . Trzeba mieć albo ciężką kasę na zakupy uzbrojenia , albo własny przemysł , który będzie produkował broń na światowym poziomie , nie ma co liczyć na to, że Amerykanie nam dadzą , albo że wrogowie się sami rozpadną . Pozostaje broń "D" , ona działa oczywiście w dwie strony , wpływy Niemiec w Polsce też wzrosną . Trochę to niepoważne , ale coś w tym jest ;).

[2015-10-12] gawron
Panowie, bedzie ta 3 wojna swiatowa i tyle. Bo sobie globalisci wymyslili globalna kontrole, wladze nad swiatem. Rzecz jednak w tym, ze jak wybuchnie wojna - to zadni analitycy, nawet tak blyskotliwi jak pan Nowak nie beda w stanie przewidziec jej ostatecznego rezultatu. Zalew uchodzcami to nic innego jak przyczynek do zniszczenia chrzescijanstwa. Powiedzial Pike i oni to realizuja. ""Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

[2015-10-12] pytajnik
piszecie o "III wojnie" - ale kiedy, no proszę..

[2015-10-12] niez
Ok, ale nadal to trudne bo Polak nie dostaje obywatelstwa niemieckiego za to że jest biednym arabem. Poza tym nie wiem jaki przyrost naturalny musiał by być w Polsce żeby można trasferować ludzi do Niemiec bez powodowania biedy w Polsce. Inaczej to może produkcje przemysłową itp dałoby się wysyłać za granice ale rynek usług mocno by cierpiał z braku klientów, a żeby zdławić Polske wystarczyłoby założyć blokadę na morzu. Bo wyroby trasportowane lądem są już za drogie i nie ma mowy o takim eksporcie. Chciałbym tylko zauważyć - Polacy pracujący w Niemczech płacą podatki na wojsko niemieckie, wzmacniając obronność Niemiec(a mogliby wzmacniać polską), a to z kolei wzmacnia atrakcyjność Niemiec dla koncernów. Ciężko mi sobie wyobrazić że Niemcy chętnie wypłacają Polakom socjal, nawet w Anglii są w tej kwestii problemy. Żeby broń D w Niemczech odniosła zamierzony skutek musiałby nadzorować to jakiś geniusz, a my mamy tylko kupe warchołów na wiejskiej. Polska mocno skorzystałaby na wzroście liczby mieszkańców w dłuższym okresie czasu (zwłaszcza gdyby zreformować drogie szkolnictwo), tylko mało kto to rozumie.

[2015-10-12] gawron
@ pytajnik Kissinger w 2012 roku powiedzial, ze za 10 lat nie bedzie Izraela, wiec przed 2022. Masoneria z drugiej strony kocha rocznice roku 17-go, wiec moze 2017. Jedno jest pewne, finansjera nigdy nie byla tak blisko globalnej kontroli i zrobia wszystko, zeby te kontrole osiagnac.

[2015-10-12] Jarząbek
I tak masa Polaków emigruje na stałe , a drugie tyle pracuje tam , czasem przyjeżdżając do rodzin tutaj. Chodzi o takich przeszczepów niemieckich , jak np Podolski , Niemiec , ale Polski nie zapomniał . Popatrz , jakie wpływy mają Ukraińcy w Kanadzie , a nawet jak rosną w siłę w Polsce , o Żydach w USA i nie tylko , nie ma nawet co wspominać . Trzeba mieć bazę , w postaci mniejszości narodowej świadomej swojej tożsamości i organizować się . ;)

[2015-10-12] gawron
Jarzabek, Ile ty masz lat? Wydaje sie, ze jestes mlody. Polacy emigruja z Polski od setek lat i to miedzy innymi dzieki nim Polska dzis tak wyglada jak wyglada. Za komuny bylo duzo pomocy od wszelkich polonijnych organizacji. To dla przykladu. Potem Polska ktora zamienila sie w 3RP ma gdzies te wszystkie organizacje polonijne, vide to co robil Sikorski. Ty musisz facet miec najpierw jakis poziom ogolny w kraju, chec wykorzystania polonusow, jak masz taki cyrk jaki masz w Polsce, to czego ty oczekujesz od polonii? Ze bedzie ci pieniadze wysylac czy co? Dziecinne.

[2015-10-12] Gość
Takim pierwszym wyraźnym testem konfrontacyjnym "kto kogo" będzie rok 2021. Dlaczego? Bo w tym roku wg przewidywań demograficznych i skali napływu, rdzenni Norwedzy staną się mniejszością względem imigrantów islamskich pierwszego i drugiego pokolenia. Co oznacza, że ci ostatni zupełnie "spokojnie" zlikwidują demokrację...w demokratycznym wyborach i wprowadzą szariat. Chyba, że Norwedzy się obudzą. Następny termin to 2025 - w tym roku Chiny zakończą modernizację armii na poziomie "przynajmniej USA" i zwiększą nakłady na zbrojenia z 1 na 5% celem masowej produkcji seryjnej. Bo to, co najbardziej przeraża strategów USA, to fakt, że Chiny TERAZ wcale nie forsują nakładów na stany liczbowe, bardziej skupiają się na rozwoju i przeganianiu USA, a mają jeszcze duży margines PKB, który mogą przeznaczyć na seryjną produkcję w iście chińskiej skali. USA musi coś z tym zrobić PRZED 2025, tylko, że oni mają "wajchę" zbrojeń i obciążenia finansowego dociśniętą do maksimum. Nie chcą, ale muszą...taki mają dylemat USA. I dlatego cała ta coraz bardziej desperacko zdeterminowana inżynieria finansowa USA i Zachodu przypomina przegrzany i coraz bardziej forsowany silnik wyjący po zdjęciu ograniczników i zabezpieczeń. Ponieważ USA w zaparte pompuje na siłę pozycję i masę dolara, no bo z tego najbardziej czerpie korzyści i środki, może się to skończyć dla nich wielkim "zatarciem"...najpewniej nastąpi korekta napompowanej masy pieniądza do realnych dóbr, co spowoduje raptowną dewaluacją dolara i euro i funta, bo to domino. Ale USA idzie w zaparte, wychodzi ze skrajnego założenia "wszystko albo nic" [czy też: "po nas choćby potop"], więc podejmują tę niebezpieczną grę i maksymalnie forsują wszelkie posiadane instrumenty finansowe, w których górują nad Chinami, dla zachowania i - ile się da - zwiększenia wpływów. Niestety, "zatarcie" finansowej i przez to także ekonomicznej machiny Zachodu i krach, tylko przyśpieszą decyzje Pekinu i islamu o zasadniczej militarnej kasacji świata atlantyckiego i jego sprzymierzeńców. Dlatego musimy równoważyć wszelkie siły, nie faworyzować, nie wybierać, nie opowiadać się za którąś ze stron, maksymalnie budować autonomię, rozmawiać ze wszystkimi, którzy nas traktują jako partnerów, byle nie zapowiadali, że "Polski ma nie być, Polska do likwidacji" jak Dugin, albo żeby nie zapowiadali "atomowego zmiecenia" jak Żyrinowski - bo rozmowy z takimi to polityczne samobójstwo dla Polski i Polaków - sorry, i to NIE JEST "rusofobia", tylko zdrowy instynkt samozachowawczy, którego wyraźnie brak lewakom, może zwłaszcza w Polsce. Zasada "nie opowiadać się za kimś trwale" i równoważenie stosunków paradoksalnie jest też korzystne dla bieżącego interesu Polski, bo wtedy, nawet jak czasowo powiemy TAK lub NIE w danej sprawie, dany UWZGLĘDNIONY PRZEZ NAS NAJKORZYSTNIEJSZY PETENT będzie musiał płacić za poparcie, i to płacić z góry [tak robi np. Turcja względem USA] i takie postępowanie najlepiej pilnuje naszej suwerenności. Inaczej będziemy traktowani jak głupie popychadło, które wysługuje się obcym za nic, ewentualnie za poklepanie po plecach [a potem nas sprzedadzą i powiedzą na odchodnym "Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść"...]. A opowiedzieć się powinniśmy możliwie najpóźniej, gdy sytuacja się wyjaśni do końca. Wygra ten, kto najmniej się zaangażuje, przetrwa i zachowa ludzi i zdrowe struktury społeczne. Australia ma "przegrabane", jak ostatni kretyni opowiedzieli się za USA i to na początku konfrontacji - tego błędu nie popełniajmy - zwłaszcza zero zaangażowania w interesie USA na Ukrainie. Przeczekać i wzmacniać się, a będziemy rośli tylko przez to, że jesteśmy w kluczowym geopolitycznie miejscu. Jak my nie zaangażujemy się zamiast USA, to USA - rad nie rad - będzie musiało - i to w naszym długofalowym interesie - wspólnie z Ukrainą wyciągać kartofle z ogniska. W naszym interesie - bo przy skrajnie zaporowej postawie Rosji, Putin narzuca nam grę o sumie zerowej, chce wygrać naszym kosztem i zlikwidować Polskę i zrobić deal z Berlinem - jak car z Bismarckiem. Nie mówiąc o jego wymarzonej unii od Lizbony do Władywostoku - pod czułym nadzorem sołdatów. Owszem - do akcji wejść możemy, gdy ktoś [USA, Brytowie i NATO] za nas odwali czarną robotę i zaangażuje się na całego, a my pomożemy w drugiej linii i to maksymalnie wg zasady "minimum ryzyka, maksimum zysku" - tak i tylko tak.

[2015-10-13] Jarząbek
@Gawron - Nawet, jakbym miał 100 lat, to i tak będzie między nami przepaść. Zanim zaczniesz coś klepać, to się zastanów, przeczytaj ponownie i znowu pomyśl, co chcesz napisać. A w ogóle, to nie chce mi się z tobą gadać, ty stara d..a jesteś .

[2015-10-13] Gość
Dziwne ze feministki jakos nie protestują przeciw islamistą i ich wartościami. Był wielki lament aborcja, antykoncepcja a tu okaleczenie i zabiajanie i nic. Czyli ten ruch feministyczny to sztuczny twór, który słuzy do realizacji celów politycznych a nie walczący o dobro kobiet.

[2015-10-16] perez
@Gość Przecież naczelna feministka Polski, Kazimiera Szczuka powiedziała, że może będziemy mieli szczęście i zamiast terrorystów przyjadą gwałciciele :)

[2015-10-16] perez
@Gość Przecież naczelna feministka Polski, Kazimiera Szczuka powiedziała, że może będziemy mieli szczęście i zamiast terrorystów przyjadą gwałciciele :)

[2015-10-16] Gość
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/67671-imigrancki-horror-w-niemieckich-szpitalach

[2015-10-16] Gość
Dlatego feministki nie walcza o prawa kobiet tylko realizują wlasne cele związane z masoneria i NWO

[2015-10-17] Gość
Dokument z posiedzenia Grupy Bilderberg. Dokument zawiera plan zniszczenia największej gospodarki UE http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/66549-fala-zamachow-w-ue-imigranci-to-tarcza-ochronna-dla-isis

[2015-10-17] Gość
http://telewizjarepublika.pl/po-remoncie-dworzec-pkp-w-szczytnie-z-niemiecka-nazwa-miasta,21477.html

[2015-10-18] Gość
Czyli imigranci to zielone ludzki, którym dostarczy sie broń aby rozpetała się wojna i chaos. Dzięki temu ludzie poczują się zagrożeni i sami poproszą o zaczipowanie. I tak zrealizuje się plan iluminatów NWO.

[2015-10-18] gawron
najlepsze jest, ze tych uchodzcow w Europie jeszcze nie ma. Oni dopiero ich do Polski chca z tego Libanu importowac. toz to jest jakis mega odjazd. Soros na marginesie zaplanowal to i radzi na te okolicznosc sie zadluzac: „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”, a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie. Dodatkowo „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”. A biedny Jarzabek mysli, ze Sorosa orznie. Taki maly polski cwaniaczek.

[2015-10-19] Jarząbek
@Gawron Zabolało? Tylko w twojej głowie zrodziła się myśl, że chcę orżnąć Sorosa , nawet ci się wydaje , że wiesz co zaplanował Soros . Dodatkowo już nie piszesz do mnie na forum , tylko próbujesz mnie ośmieszyć przed innymi. Nie jestem polskim cwaniaczkiem i odpowiadam ci ponownie , że to nie twój interes kim jestem i ile mam lat . I jeszcze jedno , podpisuję się "Jarząbek" , a nie "biedny Jarząbek" , prosty i nieskomplikowany Gawronie .

[2015-10-19] gawron
no i patrzcie nie wkleilem o kredytach, ktore proponuje zaciagac Soros: "- Środki na ten cel można pozyskać emitując długoterminowe obligacje i korzystając z w dużej mierze niewykorzystanej dużej zdolności kredytowej na poziomie AAA. Miałoby to dodatkową korzyść w postaci uzasadnionego stymulowania fiskalnego europejskiej gospodarki – podpowiada Soros. Jego zdaniem koszt pomocy uchodźcom przybywającym do UE wyniósłby 20 mld euro rocznie."

[2015-10-19] Jarzabek
@gawron - wklejaj linki , a nie fragment tekstu , bedzie mozna latwiej zakumac przekaz.

[2015-10-20] GerroN
Po Norwegii i to już za 10 lat Szwedzi będą mniejszością we własnym kraju według analityków z Gateston Institute. Jak dla mnie Szwecja osiągnęła mistrzostwo w propagowaniu mutlikulti oraz liberalnego myślenia. Nie ma drugiego takiego kraju, który by na tyle pozwalał "obcym" a sami rdzenni Szwedzi to jak najbardziej akceptowali. Ponad 75% wniosków o azyl zostaje rozpatrzonych pozytywnie, bardzo wysoki socjał dla uchodźców (71 koron dziennie (ok. 32 złotych)). Bardzo dobrze urządzone mieszkania. Znajoma pracuje w Göteborgu i jak zobaczyła te mieszkania jakie dostają uchodźcy to złapała się za głowę. Nowe budownictwo, nowe meble, płytki, dywaniki, prysznice! A imigranci/uchodźcy i tak sprzedają większość wyposażenia, albo to niszczą. A co na to Szwedzi? " no przecież tyle Ci ludzie przeszli..." To i tak wszystko już za daleko zaszło, niby trochę się Szwedzi budzą i podpalają, ale jest ich za mało na jakąś stanowczą postawę - http://parezja.pl/szwecji-splonal-juz-trzeci-osrodek-dla-uchodzcow-ciagu-kilku-dni/

[2015-10-20] arni
Jedyne mistrzowsko do jakiego doszli w Szwecji to mistrzostwo w popełnianiu ogólnonarodowego samobójstwa.Za 1 pokolenie jak islamistów bedzie na tyle dużo że zaczna głosowac na swoich i rządzic to pokażą Szwedom na co się zgodzili.

[2015-10-20] Gość
Jak pokazują obecne czasy, gdzie chrzescijanie praktykują jakos kraj się trzyma. A w krajach gdzie nie ma wiary chrzescijanskiej lub jest nie praktykowana - w nisze wchodzi islam.

[2015-10-22] GerroN
Ironią losu jest to, że "bieda" w Polsce skutecznie zniechęca uchodźców/imigrantów do osiedlania się na naszej ojczyźnie. Można tylko spekulować jak by Polska wyglądała, gdyby przyjęła "plan Marshalla" i stanęła po stronie Aliantów. Myślę, że państwo Polskie wyglądało by dokładnie tak samo jak "zachód". Konsumpcjonizm i materializm, odejście od Boga, degeneracja. Rozmawiałem wiele razy z kolegami z pracy z różnych krajów i nie interesują się oni tak bardzo uchodźcami (obcymi), gospodarką, ponieważ tam nie ma "biedy" i zaufanie do polityków jest znacznie wyższe. A u nas? Pogarda wobec polityków i mówienie, że "polityk zawsze kłamie" ratuje całą tą naszą sytuacje, bo widzimy co się dzieje i nie wiadomo jaki "autorytet" by wyszedł i powiedział, że jest inaczej. Nie uwierzymy i dalej będziemy robić swoje. Za jakiś czas czeka nas również chaos. Nie unikniemy "przenikania" muzułmańskich hord na teren naszego kraju, nawet jeśli jesteśmy otoczeni przez bezpieczne kraje. Warto już teraz zaopatrywać się w teleskop, pałkę, gaz pieprzowy, świńską krew czy łby, tylko po to, aby umilić "muslimom" życie na naszej ojczyźnie. Tak, aby Mohamed czy inny Muhtar dzwoniąc do swoich kolegów z Syrii czy Iraku mówił, że "tutaj nie przyjeżdżajcie, tutaj biją i kradną na każdym kroku" Nie ma innego wyjścia. Bierność jaka panuje w krajach zachodnich pod tym względem jest również porażająca. Jest pełno filmów, które pokazują jak ludzie przechodzą obok namiotów „obcych” i nic nie robią, a ONI tylko z tego korzystają. Uliczna „partyzantka” również jest bardzo ważna. Który „imigrant z afryki” chciałby zostać w kraju w którym co jakiś czas dostaje łomot od Polaków za zwykłe wyście do sklepu, jego namiot jest splamiony świńską krwią a co dzień pod obóz uchodźcami przychodzą „kibole” i wykrzykują, że zdechniecie gdy z niego wyjdziecie? Takie sprawy już są poruszane na różnych forach milirarnych i narodowych.

[2015-10-22] mojojo
Musi się wydarzyć najpierw przesterowanie systemu aby potem doszedł do stanu stabilnego. Ale dobrze ze stanie się to najpierw w politycznie poprawnym zachodzie. Akty "przemocy lub obrony" przed zalewem muzułmanów sądzę zaczną przybierać tam na sile w miarę zwiększania się ich liczebności poczucia bezkarności i zawłaszczania przestrzeni publicznej, obyczajowej, itp itd Np w odpowiedzi na gwałty popełniane przez przybyszów społeczeństwa zachodnie wytworzą jakąś formę samoobrony. Oczywiście lewacy i inne stwory będą najpierw wyzywały ich od faszystów. Ale nie zapominajmy jakie są fakty i kto zgotował ten los europie. PANI MERKEL. mówiąc że niemcy przyjmą każdą ilość emigrantów. Czyżby nie wiedziała co wywoła... Nasz kraj tak naprawdę jest bardzo otwarty i tolerancyjny. Trochę nie dobrze że młodemu pokoleniu wmówiono poczucie niższości i małostkowości i że patriotyzm to obciach. powoli trzeba nad tym pracować.

[2015-10-26] borys
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/68679-ostatni-alarm-najnowsze-dobrodziejstwa-zachodu-dla-europy-wschodniej

[2015-10-27] Gość
http://wiadomosci.wp.pl/gid,17932350,gpage,5,kat,355,mgaleria.html

[2015-10-29] Gość
Oficjalnie w relacjach Polski z Brukselą nic się nie zmienia. A nieoficjalnie? Nowa ekipa jest na cenzurowanym. Urzędnikom otwierały się usta, gdy słyszeli zapewnienia, że ich wypowiedź będzie anonimowa. Rozmówcy przyznawali, że Unia Europejska do tej pory przymykała oczy na niektóre niedociągnięcia, ponieważ ogólny kierunek rządu PO-PSL bardzo odpowiadał Brukseli. Teraz to może się zmienić, nie będzie taryfy ulgowej dla rządu PiS. Jeden z rozmówców zasugerował, że jeśli Polska będzie usiłowała odrzucić ustalenia w sprawie uchodźców, to „Berlin zacznie naciskać na Komisję Europejską, by przyjrzała się jak są wydawane unijne fundusze”. Niemcy mówią wprost: my dajemy pieniądze, w zamian oczekujemy solidarności. Zawsze możemy wstrzymać wypłaty kilku miliardów euro z unijnych funduszy. Juncker jest człowiekiem Merkel. Jeżeli ona mu da odpowiedni sygnał, to tak będzie - powiedziała reporterce osoba z KE.

[2015-10-29] Gość
Chyba lepiej wyjsc z tej Uni bo to jak pod zaborem niemieckim. Będą nami rzadzic i szantażować ze nie dadza kasy.

[2015-10-30] Pablo327
W Polsce jest 15 tys deklarujących narodowość niemiecką. Mają gwarantowane miejsce w Polskim parlamencie. KORWINowi policzyli 723 tys głosów a nie ma nawet 1 miejsca W Niemczech ilu jest Polaków ? Na pewno więcej niż 1 mln. Jeśli nie bliżej 2. Jako mniejszość nie mają żadnych praw (nawet nią nie są) nie mówiąc o miejscu w parlamencie. Gwarantowane konstytucyjnie miejsce dla Polakow w niemieckim parlamencie? Ja ja ... To są jaja .. Pablo327

[2015-10-30] Gość
Baa Niemcy mają szpiega. Obce panstwo wie co sie nas dzieje od podszewki. Załosne.

[2015-10-31] Gość
W czwartek minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska wydała specjalne zarządzenie, którego celem jest zniszczenie na olbrzymią skalę dokumentów w samym ministerstwie, ale i w instytucjach jej podległych, w tym m.in. policji i Straży Granicznej. 1 listopada zarządzenie wchodzi w życie. Jak ujawniła na początku września „Gazeta Polska” i telewizja Republika, 1 listopada br. wchodzi w życie ustawa umożliwiająca brakowanie (niszczenie) dokumentów w instytucjach państwowych. W Kancelarii Premiera oraz w poszczególnych ministerstwach przygotowano wykazy dokumentów, które mają być wybrakowane. Według naszych informacji w MSW mają być zniszczone m.in. dokumenty wytworzone przez komisję Jerzego Millera, byłego szefa ministra spraw wewnętrznych i administracji, która badała okoliczności katastrofy smoleńskiej. To właśnie w komisji są dokumenty dotyczące wizyt Jerzego Millera w Moskwie, gdzie dwa razy w 2013 r. jeździł osobiście, by przywieźć nagrania z czarnych skrzynek Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem. Jak się później okazało, nagranie zostało zmanipulowane, a dokumentacja na temat nagrań powinna znajdować się w komisji Millera.

[2015-11-11] Gość
http://niezalezna.pl/72817-ujawniamy-kopacz-miala-byc-na-malcie-komunikat-bor-nie-pozostawia-zludzen-dowod

[2015-11-14] Bungi
Dlaczego do nie można tych wszystkich arabusów wyrzucić z powrotem do ich kraju? Wszystkich totalnie? Co z tego , że u nich jest wojna? Są tu gośćmi. Goście mają nie tylko prawa ale i obowiązki. Jak ktoś kogo zapraszasz do domu Ci wchodzi i zaczyna obrażać Ciebie oraz rodzinę i nie szanować zasad panujących u Ciebie w domu to co robisz? Wyrzucasz klienta. Tak samo powinno być z tą bydlęcą dziczą. Jak można sobie pozwalać na takie zamachy jak wczoraj we Francji. Adresatem tego co pisze nie są politycy tylko zwykli ludzie. Politycy nie maja interesu się narażać i nikt nie podejmie trudnej decyzji. Do białej gorączki doprowadza mnie bezczynność całego społeczeństwa. Każdy arab powinien być na ulicy traktowany jak trędowaty jak pedofil to by się idioci ogarnęli. Nabraliby nieco pokory. Jeśli się mylę i nie nabraliby pokory to uciekli by z kraju , w którym nie pozwala im się wejść do sklepu, chodzić ulicą, wejść do klubu czy restauracji itd. Normalnie do tej pory jeszcze to wszystko co się działo tolerowałem w sobie ale od wczorajszych zamachów coś we mnie pękło i po prostu zacząłem tej nacji nienawidzić. I nie obchodzi mnie to, że wśród tych uchodźców są kobiety i dzieci. Niech sobie cały ich naród i cała społeczność odpowie skąd się bierze opinia o nich. Gdy 20 lat temu Polacy wyrobili sobie opinie pijaków i złodziej to dlatego bo tacy byliśmy, gdy jeździliśmy za granicę do pracy. I też nie wszyscy tacy byli. Ale przez ogół powstała taka opinia o nas. Teraz Polacy w Niemczech są jednymi z bardziej cenionych pracowników. Można było taką opinię zmienić? Można. Na dobrą opinię pracuje się bardzo długo a zepsuć ją można w 1 dzień. Tak już jest na świecie.

[2015-11-14] Bungi
- Nie decydujemy o bezpieczeństwie, o energetyce, o niczym – wylicza w rozmowie z Robertem Mazurkiem Witold Waszczykowski, pytając retorycznie, jakie korzyści – poza gospodarką – ma Polska z "tego podłożenia się Niemcom"? Mocno krytykuje koncepcję bycia "jak najbliżej Niemiec". – Taka sytuacja nas zarżnie i staniemy się naprawdę zapleczem rynku niemieckiego, co oznacza brak możliwości rozwoju kraju – ostrzega kandydat na szefa MSZ w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

[2015-11-14] GerroN
Wczoraj ISIS wprowadziło taki chaos we Francji jaki jeszcze ten kraj nie widział. Miałem nadzieje, że na takie "kroki" ISIS, Al-kaida i inni Talibowie zdecydują się dopiero, gdy "nasycą" Europę swoimi uchodźcami. Docelowo miało ich być znacznie więcej i to już w roku 2016 (2/3 mln) ale widać zdecydowali inaczej. A może już przenieśli tyle broni i ładunków wybuchowych w plecakach, których nikt nie kontrolował z Turcji do Niemiec, że na jakiś czas sobie poradzą? Teraz forsowanie koncepcji podziału imigrantów/uchodźców według Merkel dostanie bardzo mocno problematyczne. Już teraz przyszły minister, Konrad Szymański, opowiada się za nie przyjmowaniem uchodźców(!) Deklaracja bardzo mocna i stanowcza. Zwłaszcza, gdy kilka dni wcześniej mówił zupełnie co innego, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Tak czy inaczej, największy chaos zacznie się dopiero, gdy system finansowy padnie i zasiłki nie będą w sposób ciągły wypłacane całej rzeszy muzułmanów zasiedlających zachodnią Europę. W Koranie występuje wzmianka o podatku nakładanym dawniej na innowierców w krajach muzułmańskich, ściągany w pieniądzu. Zwie się "Dżizja". To wiele wyjaśnia dlaczego w wielu filmikach uchodźcy/imigranci mówią o pieniądzach, które im się należą! Świetny artykuł rozwijający cały ten wątek znajduję się na stronie - http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-synagoga-szatana-islamizuje-europe-2015-11

[2015-11-14] MG
@GerroN Wszystko dokładnie. Na początku myślałem że to świnia podłożona przez CIA, ale to za gruba sprawa, i nie na rekę USA w tym momencie. Zaskoczył termin, za wcześnie, i przecież lepsza strategia to długofalowe nasycanie EU swoimi i zrobienie porządków w "prawie demokratycznym". IS też głupie nie jest i jeżeli się zdecydowali na akcje to może się już czują na tyle silni żeby rozwalić UE. (http://niezalezna.pl/72904-po-krwawych-zamachach-w-paryzu-francja-i-caly-swiat-w-szoku, wpis z 12:45). Nie na rekę USA jest cała sytuacja. Ciekawe jak zachowa się Merkel. Mam nadzieję że Jackowski się myli prognozując że "to ostatni normalny rok".

[2015-11-15] Bungi
@GNowak . Panie Grzegorzu czy mógłby Pan wypowiedzieć się na temat informacji z linka podanego przez GerroNa. Link poniżej. Czy nowy system finansowy będzie się wiązał z upadkiem giełd walut itp? Będę wdzięczny za Pana opinie w tej kwestii chodzi o ten link: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-synagoga-szatana-islamizuje-europe-2015-11

[2015-11-15] emo
@GNowak Chiny dostaja zielone swiatlo do wejscia do koszyka walut SDR. Jakies komentarze i co ze zlotem moze sie dziac?http://www.zerohedge.com/news/2015-11-15/imf-greenlights-addition-chinese-yuan-sdr-basket-wall-street-responds?page=1 Z drugiej strony tania ropa, jej olbrzymie zapasy na ladach i tankowcach nie jest na reke rynkowi paliwowemu. Sa plany a moze i realizacje w kierunku wywolania wyjatkowo mroznej zimy 2015/2016 poprzez Geo-Inzynierie m.in. Chemtrailsa rozpylanych z samolotow http://www.geoengineeringwatch.org/ Ostatnie lato pzynioslo olbrzymie susze i upaly na kontynentalnej Europie, a w pasie od Irlandii po wyspy Kanaryjskie lalo, dzieki chemtrailsom, nawet jesli zapowiadali slonce to i ta chmury zakrywaly Irlandie, niebo srebrne od tych rozpylaczy. W Polsce rosliny uschly, w Irlandii zgnily, lub jak slyszalem rolnicy uzywali rozpylali Roundupa na rosliny (zboza, ziemniaki) przed zbiorami. Roundup to rakotworczy, zaborzajacy gospodarke hormonalna srodek przeciwchwastowy. Katastrofa pogodowa, najazd uchodzcow, kryzys gospodarczy, wojny na Bliskim Wschodzie,, tarcia na linii USA-Chiny wraz z ich sojusznikami...czrny scenariusz juz tej zimy

[2015-11-15] emo
link do anomalii spowodowanych reka ludzka przez geoinzynierow (sa wydzialy na amerykanskich uczelniach) http://www.geoengineeringwatch.org/engineering-winter-storms/#comment-130280

[2015-11-15] emo
jesli ktos ma biznes sezonowy, zimowy proponuje zainwestowac 20% wiecej w tym roku na zakup towaru, niech to beda sanki, narty, ubrania zimowe, plugi, sol drogowa, opony zimowe, buty zimowe, odsniezacze, grzejniki, itd. Rynkowi paliwowemu potrzebny jest wzrost cen ropy i pozbycia sie zapasow ropy zlaegajacych na ladach i tankowcach.

[2015-11-15] emo
zamowienie na chaos pogodowy zamowiony http://www.geoengineeringwatch.org/government-implements-illegal-gag-order-on-national-weather-service-and-noaa/

[2015-11-16] emo
po tych atakach mozemy spodziewac sie silniejszej presji na Policje Federalna Unii Europejskiej I wiekszy terror ze strony policji

[2015-11-20] Gość
Dlatego w Polsce potrzeba OBYWATELSKIEJ ALTERNATYWY dla planów NWO wprowadzenia państwa totalitarnego i powszechnej inwigilacji i kontroli. Przez milionową Obronę Terytorialną, która prócz rozwiązania problemu z islamistami i ominięcia zatrutego "lekarstwa" na islamizm serwowanego przez NWO w postaci państwa policyjnego, zapewni też wsparcie dla WP przed zielonymi ludzikami wszelkiej maści i zabezpieczy zaplecze i zniechęci do agresji zbyt kosztownej dla przeciwnika - czy ze Wschodu, czy z Zachodu. Przy takiej masowej OT także plany wprowadzenia "kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym z ramienia USA" - spalą na panewce. A Polska zyska w każdym rankingu jako państwo Zielonej Strefy Bezpieczeństwa, z czego można zbić niezłą kasę.

[2015-11-26] Bungi
Bardzo mądrze Gościu mówisz. Wiele osób wie , że tego potrzeba jednak taka inicjatywa się nie pojawia. Wg mnie albo potrzebny jest lider , który wskrzesi masy albo inicjatywa społeczna tylko ciężko, żeby nagle wszyscy się tak obudzili i powstali ze swoich wygodnych krzesełek w domach...

[2015-11-30] Gość
@Bungi - popatrz na zmiany w Polsce w ciągu ostatniej dekady. Lodowiec świadomości pękł i ruszył, choć powoli, ale nieubłaganie. Sporo się zmieniło i będzie jeszcze zmieniało. Tak w geopolityce, w gospodarce, jak przede wszystkim w świadomości Polaków, w wykształceniu się niezależnego myślenia na forum internetowym, zwłaszcza chodzi o zdarcie maski z układu okrągłostołowego, lewackich kłamstw, multi-kulti, LGBT, i powszechne nastawienie na trzymanie ręki na pulsie władzy. Pewnie, że lepiej by było, gdyby w wyborach do Kukiza dołączył się i Korwin i Braun, żeby mieć przewagę nad PISem, ale i tak jest w tym plus, bo przynajmniej PIS nie ma wymówek i odpowiada w całości, a Kukiz kontroluje zmiany konstytucyjne, bo bez niego te zmiany nie przejdą. No i w sumie wygląda na to, że Jarek odrobił kosztowną lekcję naiwności, przez którą zginął jego brat i nie da wystawić Polskę jako "ochotnika" przeciw Rosji w interesie USA i nie będzie powtórki z Ukrainą, jak z Gruzją 2008...chyba, że będzie się to nam opłacać - i to sowicie i w dogodnym dla nas momencie. Nawet Macierewicz, o dziwo wykazuje pewne oznaki pragmatyzmu i w śmigłowcach i z Patriotami. Sytuacja jest taka, że Ukraina i Turcja wzięły za nas "sztangę na pierś" i kupiły nam czas i pole negocjacyjne. Z Niemców wyszła buta i otwarta chęć hegemonii - tyle, że mają za dużo problemów, sprawy Unii lepią Berlin jak pajęczyna, więc ta buta i chęć rozkazywania jest przedwczesna i zbytnio demaskuje Niemcy, które propagandową "tolerancją" sprzedawaną przez mainstream chcą stać się wzorcowym liderem politycznym Europy wg przepisu lewackiej poprawności, a tymczasem fundują sobie realną krwawą biedę z imigrantami. Szybciej Niemcy rozwalą, niż zdołają zasymilować tych imigrantów i wyciągnąć z nich zysk dzięki taniej pracy i wyrównaniu niedoboru demograficznego. Syzyfowa praca. A nawet jak Niemiec nie rozwalą, i nawet jeżeli jakimś cudem zrealizują zatkanie dziury na rynku pracy, to długofalowo zafundują sobie sytuację typu: - dwóch policjantów zatrzymuje kierowcę i mówią do siebie "Patrz Ahmed, jakie dziwne nazwisko - Schmidt" - i zrobią Germanistan. A "małe Schengen" paradoksalnie może jeszcze zwiększyć stopień nasycenia przez islamistów - sami zaaplikują sobie takie lekarstwo, co ich dobije...zresztą po wprowadzeniu "małego Schengen" ataki na Europę Wschodnią za nieprzyjmowanie przymusowych kwot imigrantów - te ataki nie miałyby sensu, skoro sami zastosowali "lekarstwo" na problem...w takim układzie i groźby karnego obcięcia dotacji też stracą rację bytu...a ustawa 1066 o "bratniej pomocy" też zwiędnie i będzie łatwa do przeprowadzenia...Merkel już się martwi 2016 i ewentualnym Brexitem, Grecja dalej chora, a za 2-3 lata Ukraina wróci ze zdwojona siłą - i dojdzie Białoruś jako punkt zapalny połykany przez Kreml... Wybory w Niemczech w 2017 będą nader "ciekawe" i "ciężkie" dla obecnej koalicji Merkel i dla Niemiec w ogólności...afera Volkswagena odnowiła deprecjację marki "made in Germany", jak to było już z Siemensem i niemieckimi stoczniami [akurat w Grecji]...no i z imigrantami nie koniec - do 2017 ma ściągnąć oficjalnie 3 mln imigrantów, a nieoficjalnie to padają różne liczby w kuluarach i wg wyliczeń różnych ekspertów - np. kilkadziesiąt milionów w 7-10 lat. Wystarczy susza, o co łatwo przy coraz bardziej skrajnych wahaniach pogody na świecie, lub większy kryzys, i nie musi to być wcale "ten kryzys zasadniczy", który rozłoży euro i dolara - i będzie skok cen żywności i 160 mln ludzi w Afryce zejdzie poniżej progu ubóstwa głodowego i popłynie czym się da do Europy. A wtedy dopiero się zacznie...dlatego musimy przygotować się na WSZYSTKIE warianty naprzód...czas jest tylko na kredyt, nie wolno go zmarnować...trzeba robić nadmiarowe kroki do przodu i z "zapasem", wtedy będziemy spokojni, gdy inni się ockną z płomieniem nad głową...jak w tej przypowieści o pannach mądrych i pannach głupich - każdy za siebie pilnuje swego narodowego kaganka...

[2015-12-03] bozo
@Gość, nie wiem czy tak bardzo dużo tego czasu nam zostało. Straż graniczna twierdzi, że już na wiosnę ruszy do nas ze wschodu nowa fala .tzw uchodźców. Czasu coraz mniej niestety. http://www.pch24.pl/na-wiosne-polske-czeka-nawala-imigrantow--straz-graniczna-ostrzega,39779,i.html

[2015-12-04] Gość
@bozo - w takim razie już wiesz ile czasu Ci zostało na wyrobienie pozwolenia i kupno broni. Albo przynajmniej porządny gaz łzawiący - taki, że po jednym psiknięciu największy furiat leży i się zwija. Ja na wiosnę kupiłem w sklepie z bronią francuski gaz łzawiący, zresztą właśnie tak silny, że zabroniony w Niemczech [współczuję Niemcom swoją drogą na tę okoliczność]. Na taniochę nie warto wydać grosza. Zwłaszcza Paniom polecam - islamiści islamistami, a w życiu różnie bywa. Są i takie wielkości małej gaśnicy i większym zasięgu - do rozpędzania wielu napastników. Są paralizatory itp. Najważniejsze pomyśleć i coś zrobić, a nie tylko ze strachem czekać skulony. Znajomy stwierdził, że podwyższy płot i założy drut kolczasty, to mu nie zas...ają obejścia jak Grekom na Lesbos - i założy siatki na Jeepa Wranglera i prócz gazu pieprzowego to bez gaśnicy śniegowej w kabinie, nie będzie się ruszał samochodem na wypadek stanu wyższej konieczności, jakby tłum go zaatakował. Jak o tym powiedziałem dziadkowi na wsi, to skomentował, że ludzie na wsi to pewnie elektryczne pastuchy pozakładają i ostre psy pokupują, a bez siekiery u boku dla bezpieczeństwa to on sobie bezpiecznego życia nie wyobraża dla "miejscowych" na trasie takiej wędrówki ludów. Słyszałem i jeszcze bardziej ostre propozycje, bo w potrzebie ludzie u nas sobie radzą bez oglądania się na "łaskę" władzy - ale nie będę propagował, bo nieszczęście byłoby gotowe, a moim zdaniem tym bardziej trzeba się bronić i organizować - ale w granicach prawa, inaczej sami sobie zafundujemy gangsterstwo. Najważniejsze pomyśleć przed, a nie po...

[2015-12-28] Lukasz
"Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube zabraniających publikowania treści mających na celu nękanie, dokuczanie lub grożenie" Z tymi doniczkami, nie wiem kto kogo nękał, bo zdjęli z afisza :-( Jutub jest poprawny politycznie. Łukasz

[2016-01-02] harba
Cieszcie się kobiety że możecie nosić spodnie i nikt was za to nie leje batem, przynajmniej na razie https://www.youtube.com/watch?v=ZW4miTAcN6w

[2016-01-08] Maksior
Czesc Greg, Twoj pierwszy link "wolny i demokratyczny" jutub zdazyl juz zbanowac... :/

[2016-01-19] es
http://niezalezna.pl/74793-transparent-polskich-kibicow-robi-furore-w-europie-niemiecka-policja-wsciekla-wideo

[2016-01-21] Jaro
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/szczecin-student-wyrzucony-z-akademika-za-antyislamskie-naklejki/yth3xq

[2016-01-22] Gość
Myślę, że to właściwe miejsce dla wpisu nt kilku spraw - zwłaszcza związku demokracji z patriotyzmem. Początkowo prowincjonalny transparent kibiców piłkarskich Pogoni Szczecin zrobił potem w nowym użyciu polityczną zawieruchę w Berlinie i wywołał odzew prasy na Zachodzie, np. nad Sekwaną: http://niezalezna.pl/74793-transparent-polskich-kibicow-robi-furore-w-europie-niemiecka-policja-wsciekla-wideo A samo zjawisko ukształtowania się silnego ruchu patriotycznego i prodemokratycznego wśród polskich kibiców - nie tylko piłkarskich - zresztą socjologicznie ciekawe i warte zbadania - wynika najpewniej z faktu blokowania takich ruchów w "normalnym trybie" przez tyle lat rządów PO-PSL. Nie było normalnej demokracji, zwłaszcza w mediach - to demokracja i patriotyzm znalazły sobie wolną "niszę ekologiczną" na stadionach, jako ostatnich stałych, publicznych miejscach wolnej wypowiedzi. Lewacy usilnie przeciwstawiają patriotyzm demokracji, zresztą stygmatyzują patriotyzm jako nacjonalizm i w następnym kroku - jako faszyzm, tymczasem tylko ludzie mający poczucie tożsamości i wolności, płynące z patriotyzmu, są jednocześnie zaangażowani w demokrację, JEDNO WYPŁYWA Z DRUGIEGO. W świecie lewackim demokracja bez patriotyzmu, czyli bez masowego zaangażowania, przechodzi w ręce klik na górze - o co zresztą dokładnie chodzi lewakom eurokołchozu. Lewacy chcą podzielonego konsumcyjnego, zatomizowanego społeczeństwa, ślepo ufnego w wyższą mądrość ideologów na szczycie, którzy głoszą wspaniałe hasła - co faktycznie kończy się gorzkimi owocami na zasadzie "dobrymi intencjami piekło wybrukowane". Tyle, że społeczeństwo zatrute tym lewackim jadem, nie potrafi - bo tak zostało wytresowane - samodzielnie oceniać i myśleć - i przede wszystkim nie potrafi działać, bo do tego potrzebne jest realne zaangażowanie. I koło się zamyka. Stąd w świecie lewactwa normą jest takie wytresowane żałosne zastępcze symulowanie prawdziwej reakcji, jak "demonstracja" holenderskich mężczyzn przeciw wydarzeniom w Kolonii - rzeczeni "postępowi" lewaccy mężczyźni...ubrali się w spódniczki mini.... http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/holenderscy-lewacy-wloza-spodniczki-tak-zamierzaja-walczyc-z-gwaltami Ciekawa rzecz, co myślą o tym sami islamscy imigranci, zwłaszcza rodzaju męskiego, zapewne prócz umacniania się w nich przekonania, że "tubylczy" mężczyźni w Europie nie są mężczyznami i sami się usuwają im na bok ROBIĄC IM NALEŻNE MIEJSCE i de facto potwierdzając, że to co oni robią, np. w Kolonii, jest jak najbardziej właściwe - czyli DOKŁADNIE ODWROTNIE do "dobrych intencji" lewaków w spódniczkach...i po drugie nieuchronnie myślą, że Europa jest zgniła i czeka na przejęcie przez "właściwych gospodarzy" i zaprowadzenie przez nich porządków - ICH dobrze sprawdzonych porządków...to dla islamskich imigrantów staje się wręcz bijące w oczy i wręcz KONIECZNE, zwłaszcza w ramach ich światopoglądu dżihadu...ale to dla owych lewackich "mężczyzn" w spódniczkach, tak zadowolonych ze swojej ideowej "wyższości" - jest kompletnie nie do pojęcia...dlatego idą na samozagładę...bardzo dumni z siebie i z poczuciem moralnej [i nie tylko - także prawnej] "wyższości", wg której z namaszczeniem stosują "pedagogikę wstydu", ba, w ich pojęciu mają nawet "moralne prawo" do użycia siły wobec wszystkich "mniej postępowych", bo ich droga jest "jedynie słuszna"...cóż, pycha tych współczesnych tanich faryzeuszy na pokaz przed upadkiem stoi...jak zwykle... Notabene: w I Rzeczpospolitej demokracja szlachecka miała za cel "dobro wspólne" czyli właśnie Rzeczpospolitą. Czyli patriotyzm i demokracja były traktowane jako spójnie związane wartości wynikające jedna z drugiej - nierozdzielne. A sama demokracja na Zachodzie ukształtowała się dopiero w czasach państw narodowych...gdy ludzie uświadomili sobie nadrzędną całość, w której żyją - jako taki wspólny dom...wymagający wspólnego masowego zaangażowania w jego sprawy...a lewacy kompletnie to wykoleili, trzebiąc patriotyczne ODDOLNE zaangażowanie jako nacjonalizm-rasizm-wręcz faszyzm, a po wytrzebieniu świadomego masowego zaangażowania ze społeczeństwa pozostaje... - no właśnie - wytrzebiony sterowany ODGÓRNIE ruch wytresowanego bezmyślnego stada lemingów...na tym polega lewacka "demokracja"...co już przerabialiśmy jako naród za PRL-u i inne narody w RWPG jako tzw. "demoludy"...stara, oj stara płyta komuny w "nowej" odsłonie...rzekomo "nowoczesnej" i "europejskiej"...a cele i mechanizmy absolutnie bez zmian...

[2016-01-24] Gość
I jakby na zamówienie dla uzupełnienia paranoicznego protestu holenderskich lewackich mężczyzn w spódniczkach: osobny "protest" przeciw gwałcicielom ze strony niemieckich kobiet - ze względu na krótki i spójny tekst - przytoczę artykuł w całości[w http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemki-rozdawaly-kwiaty-uchodzcom-by-zaprotestowac-przeciwko-ksenofobii]: "W miastach, w których doszło do gwałtów dokonywanych przez uchodźców kobiety z organizacji Avaaz przeprowadziły happeningi. Polegały one na rozdawaniu uchodźcom kwiatów co miało przekonać ich o tym, że Niemki nie są do nich nieprzyjaźnie nastawione a także wzbudzić w nich pozytywne emocje. Niemki zadeklarowały także, że akcja miała służyć ksenofobii i negatywnym stereotypom krążącym w przestrzeni publicznej. Chciały pokazać, że nie każdy uchodźca to gwałciciel." Mój komentarza: - ODBIÓR tej akcji ze strony rzeczonych imigrantów jest w 99% przypadków skrajnie odwrotny do intencji organizatorów akcji: "TAK, widzimy, że rozumiecie, że to co robimy jest słuszne i dobre, wy kobiety, w dodatku niemuzułmanki, jesteście przecież istotami znacznie niższymi od nas, oczekujemy dalszego dostosowania się do prawa szariatu, a wasze przeprosiny za WASZE niestosowne ubranie, zachowanie, a przede wszystkim za KRNĄBRNOŚĆ wobec PODDANIA się islamowi i konkretnie naszym słusznym męskim rozrywkom, traktujemy te przeprosiny z kwiatami jako rodzaj dżizji - tj. opłaty niewiernych za tolerowanie ich pobytu przez prawowitych nowych właścicieli, NAS - coraz silniejszych i pewniejszych zwycięstwa krzewicieli nowego kalifatu Germanistanu"...

[2016-01-24] bozo
Anglia się budzi? https://www.youtube.com/watch?v=fA6XcyXsxXU

[2016-02-03] Gość
Kukiz uruchomił stronę internetową http://www.rp.pl/Kukiz15/160129848-Kukiz15-nie-chce-uchodzcow-chce-referendum.html, która będzie koordynowała zbiórkę wymaganych 500 tys. podpisów ws.referendum przyjęcia przez Polskę uchodźców. http://dzienreferendalny.pl

[2016-02-05] emo
lewackie samorzady http://www.pch24.pl/absurdalna-postawa-wladz-zgorzelca--burmistrz--policja-i-rpo-przeciw-ochroniarzom--ktorzy-zatrzymali-syryjczyka-,41037,i.html

[2016-02-10] Gość
Przypływ Islamu - nakaz podboju (lektor pl) https://www.youtube.com/watch?v=E2d58bz8tlU

[2016-02-14] anty
ja mam to w dupie, zajmuję się polem, krowami i co mi islam, co wy tu kurwa grozę siejecie?

[2016-02-16] Jarząbek
A tu link do tych anonimowych https://www.youtube.com/watch?v=LEOYx864JBs

[2016-02-16] olek
Ta masakra to fake.

[2016-02-24] MG
http://niezalezna.pl/76766-ataki-seksualne-w-kolonii-policja-bezradna-nie-znajdziemy-winnych

[2016-03-06] Gość
Szturm na Europę trwa. https://gloria.tv/video/kWjz1zhj6bJ

[2016-03-07] bozo
biedni uchodźcy już w Europie: http://wolnemedia.net/media/proimigracyjny-program-z-terrorystami-w-tle-w-telewizji/

[2016-03-09] es
https://www.youtube.com/watch?v=mjJHnv3ewyw

[2017-05-01] Gość
http://niezalezna.pl/97747-imigrant-kontra-staruszka-jestes-kobieta-masz-mnie-szanowac

[2017-05-24] Gość
Dlaczego wszyscy politycy z zachodniej europy chcą islamistów? Czy siedzą w kieszeni Arabi Saudysjskiej, która sporo inwestuje w budowę meczetów w Europie i kolonizację Europy.

[2017-07-03] Rafal
Islamistów wysłać na Madagaskar i po sprawie.

[2018-06-06] Gość
Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego polski rząd milczy w sprawie przyznania przez KE sumy niemal 5 mld EUR dla Niemiec za przyjmowanie "uchodźców", których rzekomo przyjęli 1 mln 700 tys., czyli niespełna 3 tys. EUR na osobę? Dlaczego polski rząd nie atakuje brutalnie UE, skoro wszyscy wiedzą i potwierdzają fakt, iż tylko około 10% stanowi faktycznych uchodźców, a reszta to zwykli imigranci zarobkowi? A teraz najważniejsze. Dlaczego polski rząd nie żąda w związku z tym przyznania nam analogicznie sumy 10 mld EUR za to, iż mamy już wg najnowszych szacunków nawet 3 mln przyjętych imigrantów z Ukrainy? Dobrze wiemy, że część z nich uciekła ze wschodniej Ukrainy, gdzie mamy do czynienia z regularnym konfliktem zbrojnym, a więc można ich uczciwie uznać za uchodźców. Co się dzieje? W żadnych mediach, ani nigdzie indziej nie widzę dyskusji na ten temat.

[2019-04-30] Michaelo2020
Bardzo ciekawie Pan pisze, mam nadzieję, że PO i jej zwolennicy nie wygrają wyborów. Gdyby jednak poszli a są to ludzie mało wykształceni niestety ku śmiechowi uważający się na mega inteligentnych i pięknych hehehe oni i ich dziewczyny - to w takim wariancie należy zastanowić się nad petycjami do PiSu, który przynajmniej w jakimś stopniu broni Polski, nie przekreślałbym ich, są zaporą przeciw lemingom! To ważne. Ważniejsze jest aby zostali w domach - wmówić im, że "po co głosować" wtedy przynajmniej część zostanie a PO nie wygra, proszę się zastanowić, myślę że to dobry plan.

[2019-12-14] Pit
KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA Umawiające się Strony po rozważeniu zawartej w rezolucji Ogólnego Zgromadzenia Narodów Zjednoczonych Nr 96/I z dnia 11 grudnia 1946 r. deklaracji, stwierdzającej, że ludobójstwo jest zbrodnią w obliczu prawa międzynarodowego, sprzeczną z duchem i celami Narodów Zjednoczonych i potępioną przez świat cywilizowany: uznając, że we wszystkich okresach historycznych ludobójstwo wyrządziło ludzkości wielkie straty; w przekonaniu, że międzynarodowa współpraca jest konieczna dla uwolnienia ludzkości od tej ohydnej klęski; zgadzają się na poniższe postanowienia: Artykuł II. W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich: a) zabójstwo członków grupy, b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy, c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego, d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy, e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)