Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

Polacy obudźcie się i zacznijcie działać - imigranci już czekają na wasze domy

  

Witajcie imigranci - Polacy na was czekają !!
 
 
 
Polskie  „autorytety” w sprawie przyjmowania uchodźców 
 
Ponad 100 osób z państw z Europy Środkowej podpisało list nacisku by ich rządy przyjęły imigrantów. Wśród „polskiej części” sygnatariuszy znalazł się tak znany obrońca praw człowieka jak były oficer KBW żydowski zbrodniarz Zygmunt Bauman.
 
Oprócz niego list podpisali głównie postkomuniści oraz propagatorzy postępu tacy jak: Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Komorowski, Marek Borowski, Adam Michnik, Tomasz Lis, Sławomir Sierakowski, Tomasz Lis, Adam Michnik, Michał Boni, Włodzimierz Cimoszewicz, Agnieszka Holland, Aleksander Smolar czy Andrzej Olechowski. Pełen tekst listu opublikowany został dzisiaj przez największy antypolski brukowiec - polskojęzyczną Gazetę Wybiórczą. 
 
Sygnatariusze listu tak piszą o uchodźcach: „naszą odpowiedzią nie może być odmowa. Niestety zbyt wiele takich głosów słyszymy w naszym regionie”. 
 
List jest krytyką na racjonalną reakcję państw Europy Środkowej które nie chcą przyjmować imigrantów.  Ci wyznawcy multi kulti chcą przyjąć nielegalnych imigrantów na koszt społeczeństw krajów Europy Środkowej. Żaden z nich nie złożył deklaracji, że chce przyjąć imigrantów pod swój dach na swój koszt. 
 
Autorzy listu napisali:  „Odmawiając udzielenia pomocy zaprzeczamy idei europejskiej solidarności. Podważamy zarazem solidarność innych narodów z naszymi krajami. Oznacza to podkopywanie podstaw, na których budujemy od ponad ćwierćwiecza nasze bezpieczeństwo, szanse rozwoju, nadzieję na wyrwanie się z historycznego przekleństwa wojen, obcego panowania i biedy (…). Jest to również nasz obowiązek jako Europejczyków”. 
 
 
Realne plany Sorosa dotyczące osiedlania imigrantów w Polsce 
 
W kontekście powyższego listu największych zdrajców naszego kraju przeraża informacja którą otrzymałem od jednego z klientów który podesłał mi taki oto link zachęcający do przyjmowania nielegalnych imigrantów do naszych prywatnych domów
 
>> refugees-welcome.pl/
 
Proszę zauważyć, że projekt ma charakter kompleksowy, podpisała się pod tym organizacja  STOWARZYSZENIE REFUGEES WELCOME POLSKA współpracująca ścisle z fundacją G Sorosa Program Obywatele dla Demokracji oraz z niemieckim MENSCH MENSCH MENSCH E.V.
 
Proszę zapoznać się z tymi adresami. Można zauważyć, że projekt jest całościowy i jest firmowany przez osoby o polsko brzmiących nazwiskach. O samym projekcie jest na razie medialnie cicho ale proszę tego nie bagatelizować. Strona jest wykonana bardzo profesjonalnie i uwzględnia wszystkie merytoryczne aspekty imigracyjne, zapewne ma swój przyszlosciowy cel. Jest kopią wersji niemieckiej. 
 
Niestety fakty są takie, że w Niemczech w wielu miastach administracja lokalna kwateruje na siłę uchodźców w lokalach które są prywatną własnością obywateli. Wbrew ich woli. 
 
Okazuje się, że może niedługo i w Polsce nie będzie to fikcja tylko obowiązek wynikający z nakazu lokalnych władz. Przerażające. Informujcie znajomych - zwłaszcza tych którzy myślą inaczej, wyznawców PO, Nowoczesnej.De oraz innych lewicowo liberalnych samobójców lub oszołomów. 
 
 
Zdecydowane TAK dla referendum w sprawie imigrantów 
 
Na razie możemy być zadowoleni, że rządy w Polsce sprawuje PiS bo jednym z głównych i oficjalnych celów PO było sprowadzanie imigrantów. Niestety rządy PiS-u nie gwarantują nam, że nie ominą nas problemy wojny domowej które czekają państwa Europy Zachodniej. Niezależnie od tego czy rząd PIS jest z obywatelami czy może działa przeciwko nim – my jako Polacy chcący zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom, żonom, matkom – musimy zdecydowanie wyjść na uliczne manifestacje antyimigracyjne aby domagać się bezpieczeństwa dla naszych rodzin. Jeśli rząd jest z Polakami to takie poparcie da mu legitymację do sprzeciwu wobec presji Berlina i Brukseli. Jeśli rząd będzie przeciwko Polakom to w wyniku takiego masowego sprzeciwu powinien zostać obalony.
 
Nie możemy pozostać obojętni wobec planów referendum w sprawie imigrantów oraz w kwestii wolnego dostępu do bronii. 
 
Dzisiejszy podział w Polsce nie powinien być sztuczny czyli albo za Kaczyńskim czy przeciwko tylko czy jesteś za Polską w której o naszych losach decydują Polscy obywatele czy też jesteś nowoczesny-europejski i chcesz aby do Polski sprowadzić miliony obcych kulturowo uchodźców i aby w wyniku tego procesu tak jak w Europie Zachodniej dochodziło niebawem do gwałtów, rabunków i wojen domowych. Jednym słowem trzeba się okreslić czy chce się Polski dla Polaków, Polski "zaściankowej", tradycyjnej czy takiej która jest lansowana przez partie liberalno-lewicowe, nowoczesne które generują strach, zniszczenie i wojnę domową. 
 
Przed Europą lata bardzo krwawych wojen. Polacy - jeśli chcecie aby nasz wspólny dom – Polska była wolna od wojen domowych, gwałtów, krwi i przemocy to zacznijcie się interesować tym co się wokół was dzieje. Zacznijcie się interesować polityką i zacznijcie działać - organizować się w swoich lokalnych małych społecznościach bo w przeciwnym razie obudzicie się jak już będzie za późno. Jak na waszych oczach będą umierać wasi najbliżsi a wróg będzie siał terror już na naszej ojczystej ziemi. Jak będzie manifestacja antyimigrancka to trzeba po prostu zostawić pilota, wziąć rodzinę i ruszyć dupska żeby zamanifestowac swoje wartości. Roczny koszt utrzymania 1000 uchodźców w Polsce to wg Amnesty International kwota 14 mln zl !!
 
Ten wydawałoby się niewinny link powyżej jest dowodem na to, że także nam, Polakom ktoś potajemnie planuje zorganizować krwawo naszą przyszłość - wojnę multi kulti w Polsce. Jak widać idą na to olbrzymie pieniądze i jest to organizacyjnie doskonale przygotowane.
 
 
Grzegorz Nowak 
serwis giełdowy amerbroker.pl 

ps. nasza strona na facebooku została zablokowana więc mamy ograniczone mozliwości działania, temat jest jednak tak ważny i aktualny że wręcz apelujemy o publikowania go na wszelkich forach społecznościowych aby uzmysłowić Polakom skalę istniejącego zagrożenie i potrzebę aktywizacji działań 
 

 3 luty 2016 roku    

 Komentarze

[2016-02-04] xm
Pewnie stanie się tak jak Pan pisze ale.... tak się musi stać aby Polska się oczyściła. Uważam, że rzucą się na nas (niemcy, ruscy, a może islam) bo niebezpiecznie niezależni się robimy. Tak ma być na tę chwilę bo w momencie rozpierduchy na zachodzie odrodzi się siła i duch narodu. I w tedy dopiero wygramy. Jak w 1918. Nasiono obumiera 123 lata aby wydać plon. Oby Bóg nad nami, bo reszta to Marność nad marnościami, powiada Kohelet, marność nad marnościami - wszystko marność. Tak czy inaczej mamy swoją chwilę i aby walczyć, bo tak będzie, trzeba być przygotowanym - fizycznie, psychicznie, intelektualnie, materialnie i najbardziej moralnie aby właśnie wygrać. Pracuje w korporacji i słuchając bardzo wykształconych i uważam inteligentnych ludzi zaczynam być pewien, że to musi się rozsypać. Gruzy moralne. Słabo rozumieją ustawkę masonów. Ciężki czas nas czeka, szansą jest rozpad unii i chaos. Niech Pana Bóg prowadzi i dziękuję za ten blog, miło tu gościć. ps.jest jakiś profesjonalna i prawdziwa! strona typu "mydło powidło ONET i WP" zawierająca skrót wydarzeń z Polski i świata w prawdziwej optyce? Znam - alexjones, pirsonplanet, wolnapolska,dzieckoKrólowejpokoju,RobertBrzoza,independenttrader... Robi Pan wspaniałą pracę dla Polski! Dziękuję!

[2016-02-04] Leszcz
Mnie ta informacja o dobrowolnym przyjmowaniu uchodźców nie przeraża, rejestrujmy tam polityków którzy się opowiedzieli za przyjmowaniem. Najlepiej z publicznych hotspotów np. w Starbuniu.

[2016-02-04] Aga
O Kuchnia!!!!!! nie mogłam uwierzyć własnym oczom gdy weszłam na tę stronę!To, że jestem przerażona to mało powiedziane...

[2016-02-04] P_J
Kto wierzy w PiS? Bez jaj, przecież to klon PO. Gawiedzi chodzi tylko o żłób z naszej kasy.

[2016-02-04] G Nowak
@ Leszcz, bardzo słuszna uwaga, też na to wpadłem aby rejestrować tam polityków liberalnych i lewicowych :)

[2016-02-04] Patriot
Pewnie ze 3/4 tych którzy podpisali ten apel to nie Polacy. Jest nawet niesławny Smolar - szef Fundacji Batorego. Katastrofa - takie mamy łże elity. Trzeba to wszystko wygnić z kraju.

[2016-02-04] G Nowak
Proszę zauważyć jaki ten plan jest perfidny, ta organizacja będzie pomagać płacić nawet czynsz za zamieszkanie. Wystarczy wolny pokój i już dostajesz wsparcie finansowe. Baaardzo perfidny plan wobec wielu biednych czy wręcz zadłużonych Polaków. Jeśli ktoś do dzisiaj nie wiedział co to jest tzw. żydokomuna to niech zapozna się z listą sygnatariuszy tego apelu a powinien już posiąść tę wiedzę.

[2016-02-04] G Nowak
xm, wolna-polska to jakaś ruska propagandowa tuba, bardzo dużo tam jest wrzucanych fałszywek i dezinformacji. Jest to robione bardzo profesjonalnie, mieszana jest tam prawda z półprawdami i klasycznymi kłamstwami. Sugerowałbym bardzo duży sceptycyzm wobec tego medium.

[2016-02-04] LL
Prowadzi to twór zwany Refugees Welcome Polska, strona jest dokładnym polskim klonem niemieckiej strony www.refugees-welcome.net, prowadzonej przez Mensch Mensch Mensch e.V.i.G. Postfach 65 03 05 13303 Berlin, która ma klony też w innych krajach a wspierają ją takie państwowe media jak ZDF, Deutsche Welle, czy Arte, które niedawno zerwało współpracę z TVP. Jakie to wszystko przewidywalne.

[2016-02-04] Gość
http://niezalezna.pl/75853-feministki-w-oparach-absurdu-nie-broncie-nas-gdy-bedziemy-gwalcone-przez-imigrantow Widać że feministki nie bronią praw kobiet tylko realizują cele NWO

[2016-02-04] pw
Kraje arabskie z Zatoki Perskiej uważają przyjmowanie uchodźców za niebezpieczne. „Sześć najbogatszych państw w regionie nie przyjęło ani jednego azylanta w ciągu ostatniego roku”.

[2016-02-04] Gość
A Balcerowicz powiedział że 500 zł na polskie dziecko to marnotrawstwo. A miliardy wydane na imigrantów i potem tego konsekwencje - ogromne środki na policję bo wszystkie imprezy trzeba bardziej chronić, służbę zdrowia itp.

[2016-02-05] Gość
W Hamburgu policja musiała objąć specjalną ochroną żeńską szkołę zawodową, szkolącą 2 tys. pielęgniarek. Stało się to po serii napadów na nie. W ciągu kilkunastu dni odnotowano aż osiem ataków na tle seksualnym na uczennice tej szkoły. Opis sprawców jest zawsze taki sam: młodzi mężczyźni, którzy nie mówią po niemiecku ani w żadnym europejskim języku, o wyglądzie sugerującym pochodzenie arabskie lub północnoafrykańskie. Rodziny uczennic i same dziewczęta wiążą napady z faktem, że w pobliżu zorganizowano obóz dla 1,4 tys. imigrantów. Matka jednej z uczennic wspomnianej szkoły przyznała w rozmowie z „Codzienną”, że ma coraz większe obawy o zdrowie i życie swojej córki. – Objęcie szkoły policyjną ochroną jest jak najbardziej potrzebne, ale przypomina mi oglądany w Jerozolimie obrazek strzeżonych żydowskich dzieci, które pod strażą odwożone i przywożone są ze szkoły w zagrożonych terrorem miejscach w Izraelu. Takich czasów dożyliśmy w Niemczech – mówi z goryczą kobieta.

[2016-02-05] Gość
http://vod.gazetapolska.pl/12396-ten-film-nie-jest-zart-tak-finowie-chca-ochronic-kobiete-przed-gwaltem

[2016-02-05] Gość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-usiluje-obalac-rzady-upowaznienia-globalnej-elity-2014-08

[2016-02-05] GerroN
Manifestacje antyimigranckie w całej Europie już 6 lutego. Warto się pojawić i zrzeszać się w grupy ludzi o tych samych poglądach. A przypominam 95% społeczeństwa według badań nie jest za przyjmowaniem uchodźców. To daje bardzo duże pole manewru obecnej władzy. Aż sam się dziwie czemu chcą ich przyjmować, nawet jeżeli chodzi o chrześcijan. A nie "zablokują" sprawy od samego początku. Boją się? I tak spadają na nich gromy! Ja już byłem dwa razy. Trochę pokrzyczałem. Lepiej mi się krzyczało na kontrmanifestacji wobec KOD, ale to inna bajka. Jeżeli chodzi o sprawę przyjmowania imigrantów to NIE BĘDZIE żadnego społecznego przyzwolenia na takie rzeczy! Co kilka dni pojawiają się filmy na youtube,ie o naszych chłopakach co nawet Palestyńczykowi w żabce nie dali swobodnie żyć. A jak zaczną gwałcić przy niemieckich granicach to kebaby niepolskie spłoną w pierwszej kolejności za odwet. Nie martwię się jak mój naród postąpi względem uchodźców/imigrantów, ale martwię się jakie EU narzuci wykluczenia w ramach kary za uporczywą asymilację imigrantów.

[2016-02-05] Gość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-rockefellerowie-budowniczowie-nowego-porzadku-swiata-2014-08

[2016-02-05] Gość
„Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżenie, to jestem winny i jestem z tego dumny”. – David Rockefeller, autobiografia „wspomnienia” (Memoirs) 2002r, str.405 Według Davida Livingstona, autora „The Dying God”, Kabała to system magii i czarów opracowany przez Żydów podczas ich wygnania z Babilonu. Celem tego systemu było czcić Lucyfera „umierającego boga Babilonu”.

[2016-02-05] paprociak
Panie Grzegorzu niech pan nie straszy ludzi bez powodu nawet 100 tys da się u nas upchnąć i są na to miejsca. Pod warunkiem że nie zostaną tu for good bo tu trzeba by inna politykę zastosować. Był pan w USA, a i ja także dobrych kilka lat tam spędziłem i wcale multikulti mnie nie przeraża tak mocno. Po prostu trzeba zewrzeć dupska tworzyć i zaangażować się do nowo tworzonych grup samoobrony terytorialnej (uzbroić się), mobilizować nierobów z policji do roboty. W mojej miejscowości jest 2 rodziny Kurdów w tym 1 mieszana i super się zasymilowali dzieci studiują na b. dobrych uczelniach. Dużo im pomógł w asymilacji mądry proboszcz dla którego to chyba najważniejsze osiągnięcie w karierze. Więc można, o ile nie przyjedzie tu nasłany i przygotowany terrorysta. A takich muszą starać się wyłowić służby, mamy swoich ludzi jeszcze z irackiej odysei i jeśli Macierewicz nie spieprzy wszystkiego do końca nie będzie źle.

[2016-02-06] emo
wizjoner Kazik utwor z 2012 https://www.youtube.com/watch?v=JtUEk1HSgmY

[2016-02-06] emo
polecam posluchac "Inwazji Waranow" Kazika z 2012

[2016-02-06] Gość
"Panie Grzegorzu niech pan nie straszy ludzi bez powodu nawet 100 tys da się u nas upchnąć" Jak raz przyjmniemy to już bedziemy ciągle przyjmować. Pól afryki chce wyjechać.

[2016-02-06] Gość
http://niezalezna.pl/75922-imigranci-zgwalcili-w-belgii-nastolatke-kobiety-musza-byc-posluszne#comment-3312797

[2016-02-07] Gość
http://niezalezna.pl/75966-koszmar-na-basenie-uchodzca-z-iraku-zgwalcil-10-latka-bo-od-czterech-miesiecy-nie-mial-seksu

[2016-02-07] Gość
http://www.fronda.pl/a/egipt-pozegnalny-seks-z-zona-do-6-godzin-po-smierci,65420.html

[2016-02-07] Gość
Nie siejecie paniki. PiS nie przyjmie więcej niż kilkuset zresztą większość z nich zaraz wyjedzie na zachód.

[2016-02-07] Gość
Czy Polska przyjmie imigrantów? Niemiecki minister wyjaśnia http://niezalezna.pl/75979-niemiecki-minister-nie-chca-uchodzcow-zakrecic-im-kurek-z-pieniedzmi

[2016-02-07] Gość
Przyjmą imigrantów bo światem rządzą Żydzi z Usa kto im sie postawi? Jeszcze jak będzie jakieś odziały NATO w PL to tym bardziej nie będziemy mieć nic do powiedzenia. A Niemcy już zapowiadają że kurek z funduszami przykręcą jak nie będziemy solidarni.

[2016-02-08] G Nowak
@ paprociak, nie rozumie Pan grozy sytuacji i konsekwencji przyjęcia pierwszych imigrantów. Powiem tak, Polska jest w stanie wchłonąć i zasymilować nawet 2-3 miliony Białorusinów czy Ukraińców bo są nam bliscy kulturowo. Niestety przyjęcie 7 tysięcy islamistów otworzy drogę lewactwu do dalszych nacisków na nasz rząd i np. uzależniania dotacji unijnych od akceptacji przez Warszawę dalszych stałych dyslokacji nielegalnych imigrantów. Mnie multi kulti przeraża bo to nie jest koegzystencja tylko element obcej agresywnej kultury który NIGDY nie będzie w stanie się nie tylko zasymilować ale także pokojowo współistnieć. Po wtóre wszelkie realne spory czy zamieszki które na tym tle wynikną dadzą Brukseli legitymację do tłumienia buntów w Polsce obcymi wojskami. Po trzecie - jeśli przyjęlibyśmy do naszego kraju ze 2-3 mln tych uchodźców tak jak chce Bruksela to Polski już nie będzie. Dlatego tak ważne jest aby pod byle jakim pozorem ale nie dopuścić do przyjazdu ŻADNYCH imigrantów uzgodnionych przez Kopacz. Niestety nie każdy to rozumie. Ludzie patrzą niby realistycznie sądząc, że ta niewielka grupka nic u nas nie zmieni. Jak widać zmieni i nie zmieni. Zależy jak się na to patrzy. Brukseli zależy na przetarciu pierwszego szlaku. Później będą szantażem zmuszać do kolejnych ustępstw. Dokładnie tak samo było w krajach skandynawskich. Otworzyli drzwi i weszły tabuny a dzisiaj rodowici Szwedzi są ciągle zastraszani. I to zarówno przez lewackie władze, policje jak i samych imigrantów. Nie ma wyjścia - jeśli chcemy mieć w kraju spokój to trzeba ostro skręcić na prawo bo to wojna ideologiczna. W takim okładzie PiS jawi się jako partia co najwyżej środka a do głosu musza dojść partie narodowe. Proszę zobaczyć jak mocno zaczynają działać antypolskie fundacje Sorosa, np. hejststop z której jakiś porąbany babsztyl zgłosił do prokuratury Pudziana pod pozorem szerzenia mowy nienawiści. Masakra. Najpierw trzeba wypunktować wszystkich którzy biorą aktywny udział w zastraszaniu Polaków z takich fundacji. Za okupacji takiej babie ogolono by łeb. Pudzian zaproponował temu babsztylowi wymianę poglądów w tv, zgodził się Polsat no i donosicielka na patriotów wymiękła. Przypominam, że hejtstop poparła p. Kopacz całe PO i Nowoczesna. Ja takiej Polski nie chcę w której będę się bał czy dziecko wróci mi ze szkoły czy po drodze padnie ofiarą gwałtu. Jeśli się poddamy teraz na początku to będzie już po nas.

[2016-02-08] Gość
Panie Grzegorzu, sorki, ale chyba histeria przez Pana przemawia. W USA, AUS, NZ i UK jest multi-kulti i sobie świetnie radzą.

[2016-02-08] Gość
Ciężko to widzę, większość ludzi nie widzi przyszłych konsekwencji przyjmowania brutalnej kultury. Społeczeństwo ogarnęła znieczulica, brak solidarności. Obudzi się, jak będzie za późno. Jeśli Bóg nam nie pomoże, czy jakaś odgórna siła to garstka świadomych ludzi nie da rady.

[2016-02-08] GB
@GNowak. Unikam dyskusji o tematyce politycznej, ale rzeczywiście w tej kwestii milczeć nie wolno.Nie utożsamiam się i nie popieram żadnej partii politycznej bo uważam ich przedstawicieli za szkodliwe społecznie jednostki. Nie popieram również narodowców bo wiele w nich skrajności i poglądów nie zgodnych z moimi. Można powiedzieć, że jestem raczej fanem wiedzy, ciągłej nauki i logicznego myślenia oraz gospodarowania. W jednym jednak z Panem się zgadzam, pod żadnym pozorem nie wolno dopuścić aby islamska hołota weszła do Polski. Nawet kosztem opuszczenia UE. Zgadzam się również, iż należy walczyć z każdą władzą która podejmuje szkodliwe decyzje z punktu widzenia Polaków jako społeczeństwa ogółem, a zarówno poprzednia jak i obecna władza to zwykłe szkodniki.

[2016-02-08] GerroN
Ten porąbany babsztyl nazywa się Joanna Grabarczyk. Obecnie "nasi" ją ostro jadą na FB - czym dłużej to czytam tym bardziej mi się micha uśmiecha ;) A tak na poważnie. Polacy będą stać murem za Pudzianem. Jest to narodowy autorytet, który nigdy nie wyparł się Polski w żaden sposób. Promuje Polaków i Polskę w każdy możliwy sposób. Natomiast ja tu widzę bardziej swoisty test dla prokuratury (czyt. PiS), co zrobi z tym fantem. Niby mają 30 dni na podjęcie działań. Jakie to będą działania? Będą brnąć w to dalej czy umorzą sprawę? Jest to ważne, ponieważ po raz pierwszy zaangażowany został taki autorytet i sprawa nie rozejdzie się po kościach. Byłoby świetnie, gdyby zdelegalizowali przy okazji całą fundację, tak jak to zrobił Putin w Rosji. W tym momencie wiele zdrajców straci źródło finansowania i wiele prób obalenia tego rządu może się nie udać. PiSiory doskonale wiedzą z czym mają do czynienia, ale czekają na dogodny moment... Panie Grzegorzu, jeżeli strona na FB została zablokowana to za jakiś czas będą próbowali zablokować również i ten blog. To jest kwestia czasu, dlatego warto zachować kilka kopii na różnych zagranicznych serwerach. Nie chce pisać na forum w jakich krajach, ponieważ i tak wszystko na podsłuchu jest.

[2016-02-08] Gość
http://niezalezna.pl/76026-szwedzi-nie-upamietnia-zabitej-przez-imigranta-nie-urazic-uchodzcow

[2016-02-09] socjolog
http://www.fronda.pl/a/szwedzka-policja-nie-ma-juz-sily-funkcjonariusze-opuszczaja-swoj-zawod,65496.html Jeśli chodzi o polską Policję to była systematycznie niszczona za czasów PO. Odeszli najbardziej doświadczeni a zostali jedynie biernie ale wierni.

[2016-02-09] Gość
http://m.niezalezna.pl/76034-muzulmanska-banda-gwalcila-13-latke-dzis-brytyjski-sad-oglosil-wyrok

[2016-02-09] Paprociak
G. Nowak doskonale rozumiem zagrożenie ale go nie demonizuję. Kilka czy nawet do 200 tys emigrantów nie jest takim zagrożeniem jak opuszczenie przez Polskę UE i Nato. Są miedzysojusznicze zobowiązania i umowy i nie możemy sobie pozwolić tylko na branie i wyciąnie konfitur. Niestety jak od nich coś chcemy musimy coś dać na wymianę tak to działa. Czeczeńcy byli w znacznie większej liczbie i przy znacznie mniejszych możliwościach kraju i daliśmy radę. Inną sprawą jest indolencja i pat kompetencyjny całej UE która nie powstrzyma naporu nowych. Bo nie wyobrażam sobie strzelania przez Straż Graniczną czy nawet mniej brutalnych działań. Tak u nas a tym bardziej na zachodzie.

[2016-02-09] marian
Po wpisaniu się na listę mailową otrzymujemy taki oto adres: Refugees Welcome Polska Chmielna 73B lok.16 Warsaw 00-801 Poland Więcej nie będę podpowiadał... ----- Niestety wpisałem: e-mail kontakt@refugeeswelcome.pl , Imię Mohamed, Nazwisko Rapeman a system rejestracji chce potwierdzenia danych przesłanych na wskazany adres e-mail.

[2016-02-09] Gość
Nawet kanony mody i urody dostosowują się do imigrantów http://kobieta.wp.pl/gid,18151552,img,18151574,kat,132006,title,Hijarbie-nowa-gwiazda-Instagrama,galeriazdjecie.html

[2016-02-09] Gość
Cejrowski o imigrantach http://www.bing.com/videos/search?q=cejrowski+o+imigrantach&view=detail&mid=9AC8C27530E6A6A6BA5F9AC8C27530E6A6A6BA5F&FORM=VIRE6

[2016-02-10] Gość
Nowe dowody osobiste moga byc polaczone z kartami platniczymi z chipem w 2019r. Sa na to srodki unijne maja byc wzorowane na szwedzkich rozwiazaniach. Niby maja ulatwic pobor 500 zl na dziecko I maja ogromny potencjal? Jaki? Czy to wstep do czipowania? http://tech.wp.pl/martykul.html?kat=130036&wid=18152332

[2016-02-10] marian
Czy dżuma jest gorsza od cholery...? https://www.youtube.com/watch?v=qcYo1HIg7z8

[2016-02-10] Gość
500 zł na dziecko dla uchodźców - wiceminister potwierdza 500 zł na dziecko przysługiwać będzie uchodźcom mającym kartę pobytu z adnotacją umożliwiającą im pracę w Polsce. Szacuje się, że taki dokument można dostać po ok. roku do półtora od przyjazdu do naszego kraju. http://www.wykop.pl/link/3004393/500-zl-na-dziecko-dla-uchodzcow-wiceminister-potwierdza/#comment-34356759.

[2016-02-10] Gość
O "uchodźcach" cz.2 (Kaczyński, Pudzian, Stonoga, Kolonko) https://www.youtube.com/watch?v=zyadNK0T6zg

[2016-02-11] Gość
Imigranci grożą, że w odwecie za "planowany atak" na ośrodek dla imigrantów pod Sztokholmem, urządzą mieszkającym w Szwecji Polkom "Sylwester w Kolonii na Walentynki" – informują nas mieszkający w Szwecji Polacy. http://niezalezna.pl/comment/reply/76171#comment-form

[2016-02-11] Gość
"nowy rząd stanął w obliczu tej decyzji, która stanowi prawo europejskie". - Rząd, będąc bardzo ostrożny i sceptyczny wobec decyzji podjętej przez poprzedni rząd, przeanalizował sprawę pod kątem prawnym i stwierdzono, że bez narażenia Polski na poważne ryzyko postawienia nas przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości z tej decyzji wycofać się nie można - powiedział Skiba. No i wyjaśniło się PIS przyjemnie imigrantów. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sejm-nie-zgodzil-sie-na-odrzucenie-projektu-uchwaly-ws-polityki-imigracyjnej,wid,18156705,wiadomosc.html

[2016-02-11] GerroN
Tak jak myślałem. Nasi nie zostawiają swoich kobiet w potrzebie. Szwedzka policja zatrzymała 13 obywateli naszego kraju, którzy mieli chcieli zaatakować szwedzki obóz dla emigrantów. Jak nieoficjalnie podają szwedzkie media, planowany atak miał być zemstą za to, że imigrant mieszkający w ośrodku napastował wcześniej w lokalnym pociągu siostrę jednego z niedoszłych napastników. Brawo!! Jeszcze nie ma gwałtów na terenie Polski a już nasi chcieli dokopać muzułmanom! Jak dla mnie zdaliśmy pierwszy test. Ubolewam tylko nad tym, że dali się złapać i nie jest to nagłośnione tak jak powinno!

[2016-02-12] Gość
Nawiązując do proimigracyjnej retoryki kanclerz Niemiec Angeli Merkel, premier Rosji wskazał, że jest "po prostu głupotą szerokie otwieranie europejskich drzwi i zapraszanie wszystkich, którzy chcą do was przyjechać". Zdaniem Miedwiediewa przyjmowanie setek tysięcy uciekinierów bez ich wystarczającego sprawdzenia oznacza trudne do oszacowania ryzyko dla bezpieczeństwa, gdyż wśród wojennych uchodźców są "setki czy nawet tysiące łajdaków".

[2016-02-12] Gość
Jak wejda do Polski wojska m Bo ma byc wzmocniona wschodnia flanka to pewnie tez zajma sie ochrona imigrantow. NATO juz wlacza sie w problem migracji na poludniu europy. Jak nie UE to Nato bedzie teraz nas naciskac na przyjecie imigrantow pewnie wzamian za ochrone przed Rosja

[2016-02-12] Gość
Premier potwierdziła, że jej rząd dotrzyma zobowiązań dotyczących przyjęcia uchodźców. - Stało się jednak to, przed czym ostrzegaliśmy, gdy nasi poprzednicy podejmowali te decyzje: zamachy terrorystyczne w Paryżu, napaści seksualne w sylwestra w Kolonii. Dzień w dzień słyszymy o atakach, w których uczestniczą imigranci - powiedziała Szydło. Jej zdaniem świadczy to o tym, że "nie doceniliśmy niebezpieczeństwa". - Dziś potrzebne są nowe rozwiązania - stwierdziła, dodając, że "potrzebny jest zwrot". http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Premier-Beata-Szydlo-do-Niemcow-relacje-mamy-znakomite-ale-nie-decydujcie-za-nas,wid,18157870,wiadomosc.html

[2016-02-12] Gość
http://niezalezna.pl/76236-kolezanka-minister-od-loterii-paragonowej-wygrala-samochod-los-los-absolutny-przypadek

[2016-02-13] Gość
Merkel nadal chce przyjmować gości http://niezalezna.pl/76283-francja-ma-dosc-ani-jednego-imigranta-wiecej-merkel-dalej-zaprasza#comment-3335815

[2016-02-14] Gość
„Jeden z profesorów, zajmujących się Biblią, franciszkanin opowiadał, że w Jerozolimie, w klasztorze, gdzie mieszka w braćmi i zajmuje się studiowaniem Pisma Świętego, od lat mają przyjaciela muzułmanina, z którym współpracują. Wspaniale układała się między nimi nie tylko współpraca, ale także szczera przyjaźń. On pomaga im w edycji, redakcji, ich badaniach naukowych. Któregoś razu ich muzułmański przyjaciel wrócił z meczetu z wyraźnie zmienioną twarzą, był zasmucony. Kiedy zapytali go, co się stało, wreszcie przełamał się i powiedział, że w meczecie od jakiegoś czasu słucha kazań imama, który głosi, że nadchodzi dzień sprawiedliwości i niebawem zatriumfuje Allah i jego prorok Mahomet. Ci wszyscy, którzy natychmiast nie wyznają wiary w Allaha, zostaną zgładzeni. Dodał jednak, by jego przyjaciele franciszkanie nie obawiali się, bo on ich bardzo kocha, jest do nich przywiązany. Nawet jeśli przyjdzie konieczność zgładzenia ich, zrobi to tak, aby nie czuli bólu.

[2016-02-14] Gość
Niektórzy wnikliwi obserwatorzy życia publicznego od lat głoszą tezę o istnieniu w Europie silnego lobby proislamskiego. Doktor Stanisław Krajski tego rodzaju przychylności upatruje w działalności lóż masońskich. Otóż- jak na podstawie badań tego „zjawiska” twierdzi Krajski – masoneria wywodzi swe korzenie ze studiowania żydowskiej Kabały, z drugiej jednak strony bardzo zbliża się, na pewnym poziomie wtajemniczenia, do islamu. Krajski opiera się m.in. na wyznaniu Jima Shaw’a, nawróconego na katolicyzm byłego masona, który osiągnął trzydziesty trzeci - ostatni stopień masońskiego wtajemniczenia. Shaw w książce pt.” Śmiertelna pułapka” twierdzi, iż po osiągnięciu trzydziestego drugiego stopnia następuje przejście na islam i wyznanie wiary w Allaha. Skoro masoni po 32 stopniu wtajemniczenia przechodzą na islam wg tekstu powyżej, wielu rządzących może być islamistami np. Merkel? A tego nie pokazują publicznie - jeszcze nie pokazują.

[2016-02-15] Gość
polecam POBUDKA.ORG oddolny ruch obywatelski firmowany przez Grzegorza Brauna majacy na celu wspieranie 4 istotnych spraw https://www.youtube.com/channel/UCS4z6l-M4JtrNlD033rJ09w p.Grzegorzu pana imiennik robi doskonala prace tak jak Pan dzieki bardzo

[2016-02-19] Gość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,800-zl-zaplaci-mieszkanka-Lublina-za-dwa-komentarze-na-Facebooku-obrazajace-uchodzcow-z-Syrii,wid,18171646,wiadomosc.html

[2021-03-10] Gość
Czy te domy to już zostały zabrane czy jeszcze nie?

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)