Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

Wałęsa przystąpił do loży masońskiej

 

 
 
 
Wałęsa przystąpił do masonów 
 
 
Stało się – były prezydent Lech Wałęsa kilka dni temu przystąpił do swoich. Ten "wielki autorytet" i pierwszy w RP donosiciel „dostąpił zaszczytu” i przynależy od kilku dni do Rotary Club. 
 
Historyk masonerii Ludwik Hass nazywa Rotary "zrzeszeniem wolnomularskim" oraz "organizacją wolnomularską”. Adam Wysocki - znany mason stwierdził w wywiadzie o Rotary i Lions Clubie że "organizacje te realizują programy zbliżone do celów wolnomularstwa (...) musi istnieć jakaś forma działalności społecznej, żeby kandydat na masona mógł się sprawdzić, pokazać co potrafi".
  
Ostatnie miesiące pokazują, że w Polsce dochodzi do zwierania szeregów przed głównym rozstrzygnięciem które będzie wielką bitwę o przyszłość Polski.
 
Poniżej dyplom dla nowego adepta loży
 
Grzegorz Nowak
 
serwis giełdowy amerbroker.pl 
 
 

 22 maja 2016 rKomentarze

[2016-05-23] Antek
Ciekawy jestem jak to Walesa wytłumaczy, jak to się godzi aby człowiek z Matką Boską w klapie przystąpił do loży masońskiej ? Przecież KK zabrania kolaboracji z masonami.

[2016-05-23] Gość
Pod koniec czasów (przed paruzją) będzie takie zamieszanie, że mało kto będzie wiedział kto jest kim, będzie wielu zwodzicieli, nawet wśród biskupów a co dopiero taki Wałęsa. Zaczyna się.

[2016-05-23] SOWA
Antek,myślę , że Wałęsa nigdy sercem ani duchem nie należał do KK,katolik nie wyrzekłby się swojego zmarłego lat 4 synka,nie zdradzałby swoich przyjaciół i nie sprzedawał się za srebrniki .To jest moim zdaniem przebrany szubrawiec ,który z Najświętszą Matką Boską nie ma nic wspólnego raczej ma dużo wspólnego z masonami wyznającymi lucyfera.

[2016-05-24] Gość
A czy to masoneria nie rozdawała i nie rozdaje nagód Nobla, Oskarów itp. ?

[2016-05-29] Gość
Nie przesadzacie z tymi spiskami ? Mason tu, mason tam, a na każdym kroku Lucyfer. Nie wiemy kiedy będzie koniec świata, może dziś a może za tysiąc lat. Ludzie głoszą go od dwóch tysięcy lat i póki co, żaden nie trafił

[2016-06-28] Adam
Super masoneria zbudowała USA i do dziś jest to światowy hegemon. Oby nasi masoni wygonili całą tą mafię watykańską - bez tego nie będzie dobrze. ADAM

[2022-06-10] Ala
Nic tylko pogratulować Panu Wałęsie, że będzie mógł się smażyć w piekle.

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)