Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

Dawid Wexler - szef Nowoczesna.pl nie był na żadnej randce na Maderze

 

Dawid Wexler znowu powalczy o demokację w Polsce  

  

Szef partii Nowoczesna.pl Dawid Wexler, po krótkiej wyprawie w słonecznej Portugalii wrócił do Polski walczyć z faszystowskim reżimem Kacziego. Obywatel Wexler znany jest w Polsce pod nieco innym nazwiskiem - jako niejaki Ryszard Petru - król internetu. Ten wybitny polityk zasłużył się tym, że nosił teczkę jednemu z największych zbrodniarzy ekonomicznych na narodzie polskim - niejakiemu Aaronowi Buholtzowi. Większość Polaków nie wie kto to Aaron Buholtz bo Polacy znają go jako Leszek Balcerowicz.   

 
Petru obrzezany w Strzyżowie 
  
Jak się okazuje żyją jeszcze starsi ludzie którzy doskonale znają rodzinę R. Petru niesłusznie nazywanego Rumunem. Ba, nawet wiedzą gdzie był obrzezany ojciec Petru. Okazało się to na spotkaniu wyborczym Przemysława Wiplera co wywołało sporą konsternację ...  
 
>>>  youtu.be/PSjhfiNAj7A
 
  
Czy Petru aby na pewno pojechał na randkę  ? 
 
Analizując finanse Nowoczesnej wiadomo, że jedynym wyjściem dla istnienia tej formacji jest doprowadzenie do wcześniejszych wyborów i to za wszelką cenę. Mają ogromny kredyt bankowy zaciągnięty jeszcze przed wyborami, w dodatku stracili dotacje partyjną  z powodu nieumiejętności wypełnienia prostego formularza. Bieda aż piszczy. 
 
Moim zdaniem informacja o randce Petru w Portugalii jest tylko wrzutką spreparowaną dla manipulacji społeczeństwem. W mojej ocenie są dwa prawdziwe i powiązane ze sobą powody wyjazdu Petru.
 
Petru to człowiek Sorosa 
 
Najprawdopodobniej pojechał po instrukcje od swoich mocodawców oraz podpisać kredyt na dalszą działalność partii. Utrzymywanie i kreowanie permanentnego oporu przeciwko rządowi kosztuje bardzo dużo. Do podpisania kredytu potrzebne są dwie osoby. Szef i zastępca a pani Joanna Schmidt - ta niby kochanka jest także wiceprezesem tej partii. W dodatku Madera to jeden z lepszych rajów podatkowych w którym łatwo ukryć niepożądane przelewy finansowe o czym Petru jako były finansista musi wiedzieć doskonale. Fakt służbowego wyjazdu Petru potwierdziła w pierwszej wersji także Katarzyna Lubnauer. 
Dodajmy, że także fundacja Balcerowicza FOR jest finansowana przez spółki z rajów podatkowych. Ostatnio Sierakowski - szef lewackiej Krytyki Politycznej przyznał publicznie, że aż ponad 80 % ich donacji pochodzi także ze źródeł zagranicznych. I tu mamy prawdziwe przyczyny wojny polsko-polskiej - są to zagraniczne inspiracje. 
 
Rok 2017 będzie rokiem Ryszarda Petru i jego wielkich kompromitujących błazeństw. To klasyczny klon resortowych dzieci i na niego postawiły lewackie ośrodki chcące dokonać Majdanu w Polsce. Nie bez powodu regularnie jeździ do Berlina i Brukseli po instrukcje. Na PO postawiono juz dawno krzyżyk. 
 
 
................................................
 
Po drugiej wojnie św. każdy w Polsce wiedział który z jego sąsiadów jakiej jest narodowości i nie było w tym nic nadzwyczajnego. Dopiero decyzją tzw. żydokomuny z 10 listopada 1945 roku Krajowa Rada Narodowa wydała dekret o zmianie i ustalaniu imion i nazwisk. 
 
Dlaczego Żydzi zmieniali swoją tożsamość po wojnie ?  Zdecydowaną większość polskich komunistów przed II w sw.  stanowili Żydzi i po zajęciu Polski przez Hitlera pouciekali oni do ZSRR. Komunistów polskich była garstka Polacy niechętnie kolaborowali z nową sowiecką władzą więc Moskwa przesiedliła ponad 100 tysięcy żydowskich komunistów z rodzinami z terenów Białorusi i Ukrainy którym powierzono stanowiska kierownicze. Z danych IPN wynika, że samych tylko wojskowych zainstalowano w Polsce ponad 80 tysięcy z rodzinami. 
 
Przyczyną zmiany nazwisk było zapewne to, że Polak będzie się ufniej odnosił do Polaka niż do Żyda. Osobom interesującym się historią znane powinno być tzw. „tajne przemówienie Jakuba Bermana” nawołujące do przyjmowania przez Żydów polskich nazwisk. Bratankiem Bermana jest niejaki Marek Borowski. Zmiana nazwisk jest bezspornie faktem historycznym a nie przejawem demagogii. Zmiana nazwisk na polsko brzmiące dotyczyła nie tylko funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa ale także sędziów i prokuratorów oraz urzędników państwowych. 
 
Podanie prawdziwego nazwiska tzw. „polskich” elit politycznych nie jest przejawem antysemityzmu ale obowiązkiem społecznym dziennikarzy, nauczycieli czy historyków. Niestety wiedza o tych faktach jest skutecznie przemilczana przez wszystkie partie rządzące gdyż osoby o których mówimy do dzisiaj pełnią rolę tzw. elit politycznych we wszystkich znaczących partiach politycznych od lewicy do prawicy sztucznie skłócając naród aby podtrzymywać swoje panowanie nad nim. 
 
 

 

 

 

Grzegorz Nowak 

serwis giełdowy amerbroker.pl 

 

3 stycznia 2017 r

 Komentarze

[2017-01-03] Scyzoryk
To nie ma się co dziwić że tak dużo ludzi popiera żydowskie twory jak KOD czy Nowoczesna skoro razem z rodzinami jest ich taka masa. A Polak półgłupek nie wie że niezależnie kogo wybierze do władzy to ONI i tak będą rządzić.

[2017-01-03] Łowca jeleni
Petru to kompletny kretyn, przepisał majątek na zonę żeby ukryć lewe miliony a później pojechał do Portugalii żeby ją zdradzać.

[2017-01-03] Gość
to moze zonka kopnie w d... lovelasa i petrus pojdzie do roboty za 3000 zl

[2017-01-04] prawnik
Jeśli pojechali po kasę i instrukcje to powinna się nimi zając ABW i ustalić z kim się tam kontaktowali itp.

[2017-01-05] Perez
A ja sądzę, że to był zwykły wyjazd towarzyski. Jest milion innych sposobów na kontakt ze sponsorami niż wylot na sylwestra na Maderę. I jeszcze po co Petru miałby brać tą dupę że sobą? Gdyby to miała być przykrywka, zabrałby żonę.

[2017-01-05] Adam
Pan chyba ma coś w z głową? Na Białorusi i na Ukrainie nie było takiego męża stanu jak Prof. Balcerowicz - proszę pojechać i zobaczyć jak cudownie się tam żyje. ADAM

[2017-01-05] G Nowak
@ Adam, Pana wypowiedź pozostawiam bez komentarza bo Pana logiki nie jestem w stanie pojąc już od bardzo dawna. Pozostał Pan w swoim rozumowaniu w erze słusznie minionej. Chyba, że ma Pan właściwe pochodzenie - to w takim razie zwracam honor i rozumiem Pana ciągłe obiekcje. Dba Pan o swój interes i jest to dla mnie zrozumiałe.

[2017-01-05] Adolfo
rewelacja, trzeba to zobaczyć https://www.youtube.com/watch?v=frREgk5xq9w

[2017-01-05] piotr
Panie Grzegorzu jak ocenia Pan dotychczasową politykę pisu

[2017-01-06] jaca
Ciągle słyszę aby walczyć z Żydami a jak Pan ocenia działalność PiS i Pana Macierewicza. Tyle szumu a obrony nadal nie ma,oprócz ONR do bicia obywateli.

[2017-01-06] jaca
Ma Pan rację rządy PO sterowane przez Żydów zadłużył Polaków, natomiast rząd PISu składający się z rdzennych Polaków zadłużył nas znacznie bardziej tylko w pierwszym roku rządzenia.Jeśli tak to chce aby żydzi rządzili nadal są widać znacznie skuteczniejsi.jaca

[2017-01-06] sowa
Jaca nie uprawiaj demagogii za rządów PiS dług wzrósł tylko nominalnie a całe mega zadłużenie rosło od rządów Bauca i przede wszystkim Tuska.

[2017-01-07] jagna
Wygląda na to ,że jeden z ministrów sabotuje jedwabny szlak.

[2017-01-07] LL
Jaca co ty piszesz? Napisz konkretnie co źle robi Macierewicz. Jak na razie zakupił więcej sprzętu niż PO przez 8 lat,a na wojskowości naprawdę się znam. Jeśli chodzi o zadłużenie, to deficyt w zeszłym roku był najniższy w stosunku do PKB do wielu lat.

[2017-01-08] Gość
Zawsze można tłumaczyć zadłużenie po swojemu. Rozdawnictwa ciąg dalszy... Pożyjemy zobaczymy jak wyjdzie nam ta narodowościówka połączona klerem ojca r... bo księża się od tego na szczęście odcinają. Pozdrawiam

[2017-01-09] LL
Gość, do tej pory zadłużenie cię nie interesowało? Napisz jakieś konkrety a nie walisz jakimiś komunałami z Faktów i Mitów.

[2017-01-10] Gość
@G Nowak Faktycznie pochodzenie ma tu wielkie znaczenie. Panie jestem z dziada pradziada chłop gdyby znał Pan trochę historię PL wiedział by Pan, że z prawdopodobieństwem 95% tak jest. Co to ma do rzeczy zresztą? Był Pan na Ukrainie wie Pan ile wynosi tam avg. emerytura / avg wynagrodzenie - co można za to kupić? Tam naprawdę nie było Pana Prof. Balcerowicza - może Pan spokojnie się przenieść - droga wolna czemu Pan nie korzysta z takiej szansy? Tak się składa, że ten wstrętny rząd PO doprowadził do tego, że skumulowany wzrost PKB za ich paskudnych czasów mamy najwyższy w Europie a za nami długo długo nic. Tak się składa, że ten sam paskudny rząd PO wprowadził wyższy wiek emerytalny dbając o przyszłe pokolenia. Tak się składa, że liczba oddanych dróg była wyższa niż PiS jest w stanie zbudować przez 100 lat co już zresztą pokazuje. Oszczędności gops. domowych za rządów tych satrapów z PO nigdy wcześniej nie rosły tak szybko - nigdy wcześniej tak szybko nie nadrabialiśmy dystansu do starej UE. Nasi przedstawiciele nie zajmowali też nigdy tylu eksponowanych stanowisk w UE a PL nie czerpała wcześniej aż tylu pieniędzy od tej wstrętnej UE. Nigdy też wcześniej w historii nie mieliśmy takiego wpływu na politykę UE (sankcje na Rosję - sprzeciw ze strony Słowacji i Węgier !). Pan się może obudzi z letargu - ja zaręczam Panu, że jest Pan w dużym błędzie - PiS (rujnując przy okazji PL gosp.) odejdzie w niesławie tym razem już na zawsze. Aktualnie zależymy w w 100% od kraju o PKB Mazowsza, który jest pomocnikiem Putina. Jesteśmy więc psem małego pieska Putina - tak źle w polityce międzynarodowej nie było od czasów Wazów.

[2017-01-11] Pit
Panie Grzegorzu, stawiam rowniez na spotkanie z Sorosem, pierwsze moje skojarzenie. Logika potwierdza intuicje, kasa i instrukcje. Towarzysz Dzordz S. z kolegami maja takie perwersyjne hobby - kolorowe rewolucje, przewroty, otwieranie spoleczenstw, granic, itp, no i rekami zdrajcow chca podobnego dokonac w Polsce.

[2017-01-11] G Nowak
@ gosc, trzeba mieć niezłe wyprane pod sufitem aby uważać, że Balcerowicz zrobił coś dobrego dla Polski. To ekonomiczny zbrodniarz który powinien siedzieć w więzieniu za wyprzedaż majątku za bezcen, za koperty które szły szły podczas takiej "prywatyzacji" pod stołem dla wybranych. Porównywanie Polski do państwa upadłego jakim jest Ukraina to zupełny nonsens. Przecież tam rządzi elita oligarchiczna o jedynym słusznym pochodzeniu która totalnie rozkrada ten kraj. Polacy z PO zajmują eksponowane stanowiska w EU, nadrabiamy dystans..., PL czerpie korzyści finansowe z EU, mamy wpływ na politykę EU - normalnie jakbym Urbana słyszał. Człowieku nie pisz tutaj bo nie wierze że ci mózg wyprali. W życiu nie wierze, że pisał to człowiek tak tak myśli. No naprawdę nie wierzę, że można nie mieć elementarnej wiedzy i być takim ogarem. Chyba lewackie trole nas dopadły :)

[2017-01-12] Szmulki
Proponuje spojrzec na zagadnienie populacji zydowskiej w Polsce z innej perspektywy. Perspektywy udanej integracji. Ci ludzie odrzucili swoja wiare. Jako komunisci byli laiccy. Przyjeli polskie imiona i nazwiska zeby sie nie odrozniac. Zenili sie z polskimi kobietami. W 3 pokolenia calkowicie zlali sie ze spoleczenstwem. Czesc z nich nawiazuje do korzeni zydowskich, jak prof. Spiewak. Ale bardziej jako do swojego wlasnego folkloru. Syn Marka Borowskiego Jakub przyjal sakrament Komunii i Chrztu sw. Podobnie jak Ludwik Dorn. Czy ci ludzie zribili to bo uwierzyli w moc Jezusa i mitologie chrzescijanska? Watpie. Zrobili to, bo chca byc Polakami i z Polakami sie integrowac. Zenic sie z Polkami w obrzadku katolickim i wychowywac dzieci chrzcac je. To pokazuje jaka zdolnosc integracji posiada polski zywiol. Z drugiej strony nalezy zauwazyc ze Zydzi osiedli po wojnie w Polsce sa ponadprzecietnie inteligentni i ubogacaja polskie spoleczenstwo. Uwazam natomiast ze pewnym zagrozeniem jest jesli by nastapil nawrot wielu ludzi do zydostwa i zatrzymanie przechodzenia na katolicyzm.

[2017-01-12] icek
Przecież Balcerowicz to też żmijowe plemię i jego prawdziwe nazwisko też jest wszystkim znane

[2017-01-12] Adam
BTW odnośnie działalności prof. Balcerowicza to w 91 PKB per capita dla Ukrainy było wyższe niż w PL. To porównanie ma sens, którego albo Pan nie rozumie albo udaje. Tam nie było prof. Balcerowicza i dlatego jest to państwo upadłe. To dzięki reformą Prof. Balcerowicza my jesteśmy właśnie w tym miejscu a oni w zupełnie innym. Skoro tak bardzo Pan na Pana Profesora narzeka może warto by zobaczyć na własne oczy jak wygląda rzeczywistość kraju, który nie miał takiego męża stanu i tego typu reformy nie zostały w nim przeprowadzone. Polecam. Adam

[2017-01-13] Puma
Gość-Szok,że ktoś "pokroju" gościa trafił tutaj i nie dość że nie wyciągnął wniosków to jeszcze próbuje tu rozpowszechniać swoje lewackie poglądy.Nie ma innej opcji,albo kompletny imbecyl albo V kolumna ! Proszę mi tu w punktach wyliczyć co dla Polski zrobiła PO ??? Wyższy wiek emerytalny to ma być błogosławieństwo dla Polaków ? A gospodarstwom polskim tak dobrze się wiodło bo...TuSSk wygnał kilka milionów młodych wykształconych ludzi za granicę ??? Kim jest TuSSk wg ciebie ? I czyim interesom służy? Eksponowane stanowiska w UE ??? Kim są ludzie piastujący te stanowiska i dlaczego nie są wybierani demokratycznie ? Kto ich wybiera ? ( wybierają się sami-czy to jest demokracja?)

[2017-01-13] Puma
Gość https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/nazistowskie-korzenie-ue.pdf

[2017-01-13] Puma
@Szmulki-w jaki niby sposób Żydzi ubogacają Polaków ? Bo chyba w podobny jak muzułmanie ubogacają obecnie Europe zachodnia .Oczywiście oni działają inaczej więc pozostają niezauważeni dla mas.Nie mam nic przeciwko Żydom i jakimkolwiek innym nacjom które faktycznie sie asymilują z tubylcami ale nie bądzmy naiwni,tak jak piszesz-robią to tylko dla pozorów,zwłaszcza Żydzi którzy zawładnęli polityką państwa polskiego,to nie są nasi sprzymierzeńcy.Odkąd pamiętam,Polacy nie mieli przyjaciół,musimy liczyc na siebie,jedyny kraj który jest nam przyjazny to nasi bracia Wegrzy :)

[2017-01-13] Maria
Udana integracja żydów ? Oni się nigdzie nie integrują, znam to środowisko doskonale i wiem że ich integracja to tylko jakieś wyjątki. Poczytaj sobie Talmud to zobaczysz co oni o nas gojach piszą.

[2017-01-21] olek
ADAM hehehe, ale mnie ubawiłeś. Z kimś się pomieniałeś na rozum?

[2017-02-01] Al
(do) Adam, to podobno pierwszy człowiek ... świat poszedł do przodu, a Adam wciąż taki sam. Przy dzisiejszym dostępie do informacji takie farmazony na temat Balcerowicza pisać ... sugeruje to to, od czego zacząłem swój wpis.

[2017-02-03] Julia
Do Gosc: co za brednie, co Pan ogladasz; naglowki niegdys jedynie slusznych gazet i tvn? Co za wypranie mózgu ..

[2017-02-05] Znawca
Jak Petru walczył z komuną! Kwiecień 1982 r., trwa stan wojenny. Do kontrolowanego przez GRU Zjednoczonego Instytutu Badań Jądrowych w Dubnej w Związku Sowieckim wyjeżdżają wrocławscy naukowcy: Zygmunt Petru i jego żona Danuta Potoczna-Petru. Dwa lata później przyjeżdża do nich 12-letni syn Ryszard. Późniejszy uczeń Leszka Balcerowicza spędzi w ZSRS dwa lata Zapytaliśmy Ryszarda Petru o czas spędzony w Dubnej, o którym nie można się dowiedzieć z jego powszechnie dostępnych życiorysów. Lider Nowoczesnej potwierdził, że taki fakt miał miejsce. – Tak, byłem tam jako dziecko. W latach 1984–1986 z ojcem fizykiem. Byliśmy razem z prof. Zbigniewem Romaszewskim. I chciałbym, żeby to zostało napisane – podkreślił. Jednak Ryszard Petru mija się z prawdą – nieżyjący już Zbigniew Romaszewski, doktor fizyki, ikona polskiej opozycji, nigdy nie był w Dubnej. Mało tego – 29 sierpnia 1982 r. Zbigniew Romaszewski został aresztowany i sądzony w dwóch kolejnych procesach: twórców Radia „Solidarność” i KSS KOR. Gdy ojciec Ryszarda Petru wyjeżdżał do Dubnej, Romaszewski trafił do więzienia, gdzie przebywał więziony od 1982 do 1984 roku. – Mąż nigdy nie był w Dubnej. Był natomiast w latach 1968–1969 w moskiewskim instytucie fizyki – mówi „Gazecie Polskiej” Zofia Romaszewska, wdowa po senatorze. Pobyt Ryszarda Petru w Związku Sowieckim w latach 1984–1986 nie był jedynym jego pobytem za wschodnią granicą. Z dokumentów komunistycznej bezpieki wynika, że w 1988 r. uzyskał on zgodę ówczesnych władz PRL na wyjazd do ZSRS. Jechał tam do swojej cioci Danuty Niwickiej, która pracowała w szkole polskiej przy Ambasadzie PRL-u w Moskwie. Kontakty z ZSRS cała rodzina Ryszarda Petru miała od początku lat 60. do końca PRL, o czym można się dowiedzieć, przeglądając dokumenty komunistycznej bezpieki.

[2017-02-05] Gość
reformy balcerowicza nie byly jego PODOBNE REFORMY WPROEADZONO W PANSTWACH AFRYKI SRODKOWEJ. AUTOREM TYCH REFORM BYL ZYD Z AMERYKI. A WYSPRZEDAC CALY MAJATEK ZA BEZCEN POTRAFILBY BYLE DUREN ...!!! gosciu.

[2018-07-21] Ags
Wszystkich zdrajców Polski takich Kożuchów i żydów komunę skazać na wygnanie z kraju i nie pozwolić im wracać.

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)