Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

+ PiS na służbie globalnych koncernów

 

 

PiS na służbie globalnych koncernów

 

Coraz częściej wychodzą na jaw prawdziwe intencje dobrej zmiany. Doświadczyliśmy tego także dzisiaj na posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ochrony Środowiska. W trakcie debaty doszło do przypadkowego ujawnienia prawdziwych intencji przedstawicieli ministerstwa w kwestii GMO.

Wiceminister zabierający głos w sprawie poprawki powiększającej dopuszczalną odległość upraw GMO od innych gruntów rolnych do 30 km wyraził głęboki niepokój, że poprawka taka może skutkować praktyczną blokada upraw GMO w Polsce. 

Wypowiedź ta wprawiła w osłupienie całą salę i wszyscy zaczęli bić brawa. Niestety tym sposobem wyszła hipokryzja przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa gdyż oficjalnie PiS deklaruje, że chce blokować możliwość upraw GMO w Polsce a w praktyce dopuszcza nie tylko sprzedaż produktów GMO w naszym kraju ale także ich uprawę. Podobnie było w przypadku zatwierdzenia CETA.

Jedynym ministrem który wyraził sprzeciw dla importowania zmodyfikowanej genetycznie żywności z Ameryki był min. Ziobro i P. Jaki. Gorącym zwoilennikiem podpisania umowy CETA był zaś premier Morawiecki. Po akceptacji traktatu CETA zaleje nas tania trująca żywność z USA i Kanady co skutkować będzie upadkiem i przejęciem sektora rolnego w Polsce przez globalne koncerny. Rozwinie się za to bardzo mocno branża onkologiczna na której zarabiają także koncerny amerykańskie. 

Polacy zabiegani za pogonią za pracą zupełnie nie zdają sobie sprawy jak wielkiej wagi jest to temat oraz jak mocno wpłynie na życie ich samych i ich najbliższych. Podobnie jak obowiązkowe szczepienia które zafundował rząd i podpisał prezydent. 

 

poniżej debata w komisji, - meritum w 7 minucie >> youtu.be/jfmGNG4IUyE

 

12 grudnia 2017 rKomentarze

[2017-12-13] Stara baba
Koniecznie to obejrzyjcie https://youtu.be/Ayvkr0CC3Dg

[2017-12-13] Stachu
Panie Grzegorzu,może napisze Pan co sądzi o zdegradowaniu Beaty Szydło i zastąpieniu jej przez bankiera Morawieckiego?Dokąd to wszystko zmierza?

[2017-12-14] Anka
@ GNowak Szachownica pisał już o GMO, że nie ma żadnych dowodów na to, że jest szkodliwe. Może autor artykułu wie coś więcej?

[2017-12-14] GNowak
@ Anka, każdy ma prawo myśleć co chce i robić co uważa za słuszne. Wystarczy poszukać trochę w googlach o badaniach GMO i prawda sama wyjdzie. O tym jak i przez kogo finansowane są badania, o tym jak ukrywa się skutki tych badań, o tym jak giną niezależni naukowcy którzy robią takie badania na własną rękę itp. Jak komuś to nie szkodzi - to osobiście życzę smacznego.A jak ktoś chce się przekonać na własną rękę jak wyglądają i jak sa zdrowi ludzie jedzą modyfikowaną przemysłową "paszę" dla ludzi to niech jedzie do USA i poobserwuje sobie.

[2017-12-14] GNowak
@ Stachu, Polska nadal rządzą elity okrągłego stołu z najmądrzejszego narodu. Przy umowach okrągłego stołu było zaledwie kilku Polaków. To nie Kaczyński ustala zmiany ale bracia starsi z USA. To dlatego zrobiono przewrót z taśmami od Sowy żeby rządziła właściwa ekipa. Mają w tym swój cel. Oby tym celem nie było wywołanie wojny z Rosją i utworzenie na okrojonym obszarze Polski i Ukrainy Jedeopoloni. Oczywiście, ze dwojga złego lepszy jest rząd PiSu niż pro-niemieckie PO bo gdyby rządziło jeszcze z 5-8 lat PO to Polska przejęta by została przez Berlin a tak grozi nam "tylko" eksploatacja ekonomiczna i finansowa. Najważniejsze abyśmy nie dali się podjudzić do wojny z Rosja.

[2017-12-14] Alex
http://www.tvp.info/35197124/parlament-europejski-pozwolil-na-dodawanie-fosforanow-do-kebabow

[2017-12-16] waldy
Niestety G. nowak ma rację. PIS za poparcie USA podporzadkowal nas zachodnim korpo. Tutaj lokalny przykład. Budowa niezwykle obciazajacej dla środowiska kopalni cyrku i ołowiu przez kanadyjaska firmę. Wlazidupstwo ministerstwa rozwoju kierowanego wtedy jeszcze przez Morawieckiego w strone "inwestora" który przynosi uwaga w gornictwie: know-how i innowacje pokazuje ze interesy ludzi w rzadzie nie licza się, Oczywiście moznaby robic te kopalnie polskymy recami i kapitalem bo mamy tradycje i zaplecze ale po co. http://www.otozawiercie.pl/2017/12/rzad-pis-popiera-budowe-kopalni-pod.html

[2017-12-17] Pit
@ GNowak "Oby tym celem nie bylo wywolanie wojny z Rosja". Celem jest przejecie kontroli nad Rosja i jezeli potrzebna bedzie wojna, to nas na nia wysla. Rozwoj wypadkow wskazuje na wysokie prawdopodobienstwo takiego scenariusza. Rosja to gigantyczny potencjal i kontrola nad nia to szach mat dla Chin, a dalej ....dalej to juz podboj kosmosu pozostanie...

[2017-12-20] Marek
Pan Nowak nieco przesadza, natomiast słusznie nazywa produkty GMO paszą. GMO będzie wszędzie gdzie się tylko da, tak jak dzisiaj wszędzie jest olej palmowy. I ludzie będą za to płacić, a właściwie to przepłacać. Cieszę że Polacy zaczynają krytycznie patrzeć na PIS, niestety mało kto dziś pamięta kto był w UW albo AWS. Nie łudźmy się sekta zawsze będzie głosować na Jarka choćby Polskę zniszczył. Na dzień dzisiejszy nie ma w Polsce partii która miałaby zdolności by coś zmienić. Nie zmienią nic kukizowcy, mógłby coś zmienić JKM, niestety od kilku lat mentalnie jest naiwnym dzieckiem, czasami wręcz rozwydrzonym bachorem. Dodatkowo otoczonym przez agentów.

[2017-12-23] mama
Jeszcze gorszą sprawą są szczepionki które podpisał prezydent Duda, coraz więcej dzieci po nich umiera albo staje sie kalekami, oto jedna z wypowiedzi, pielęgniarki która nie chce brać udziału w tym ludobójstwie na niemowlakach: https://www.youtube.com/watch?v=e16HpkAfGoY&feature=youtu.be

[2017-12-23] A.Bernal
@Marek Olej Palmowy tłoczony na zimno jest najzdrowszym olejem roślinnym i jako jedyny posiada pełną witaminę E (4 tokoferole i 4 tokotrienole). Zapamiętaj, to RAFINACJA niszczy żywność. To przetwarzanie żywności jest zbrodnią przeciw ludzkości, tak na rękę przemysłowi farmaceutycznemu, bo tworzy z nas kaleki, do końca życia podtrzymywane ich tabletkami... Producenci GMO, producenci polepszaczy żywności, dostarczyciele mikrofal (80% onkologii mieszka w promieniu 500 m od nadajników telekomunikacyjnych) idą ręka w rękę z big farmą, po naszą kasę, a my jak stado baranów, programowanych przez telewizornię idziemy potulnie na rzeź. Bo przecież choroba to coś normalnego... Czasem tylko nieutulony płacz dziecka, któremu właśnie szczepionka niszczy mózg robiąc z niego kalekę do końca waszego życia, wybudza cię z letargu... Szkoda że takim kosztem. http://czerwonapalma.siteor.pl/wlasciwosci-czerwonej-palmy http://www.badania-medyczne.pl/promieniowanie-z-masztow-telefonii-komorkowej-wywoluje-raka/

[2017-12-26] Gość
Najzdrowszym olejem jest olej rzepakowy. Tylko go trzeba nie spalić. Palmowy może zawierać wszystkie witaminy a i tak spożywany często będzie powodował choroby w tym nadciśnienie. Laboratoria, lekarze nie będą ganić producentów żywności bo w ich interesie jest żeby ludzie chorowali (ale nie umierali).

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)