Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2020 r
w 2021 r
w 2022 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Indeksy

INDEX WIG GAMES

WIG GAMES - notowania, skład indeksu, wykres od początku notowań 

 

 

Sygnał sprzedaży od 23.500 p. ze stopem powyzej ostatniego szczytu 

 

Index spółek sektora gamingowego zrealizował właśnie strukturę pełnego pięciofalowego impulsu wzrostowego. Na wczorajszej sesji złamane zostało wsparcie przy poziomie 23.500 punktów. Cały ten ostatni wzrost odbywał się już na bardzo mocnych negatywnych dywergencjach. 

Wczorajsza sesja rozpoczęła zmianę tendencji ze wzrostowej na spadkową. Minimum spadku sytuuję w strefie 18.000-19.500 punktów. Jest to jednak dość zachowawcze szacowanie bo może być realizowany bardziej negatwyny scenariusz.

Póki co śmiało można grać na na FGMSH20 na spadki, jest to kontrakt na spadek wartości indeksu WiG GAMES. 

 

 

25 luty 2020 r

 

 

Analizie poddawać będziemy najnowszy z branżowych indeksów giełdowych składający się ze spółek z sektora producentów gier. 

Niestety wykres obejmuje zaledwie kilka miesiecy więc na dzisiaj to za mało aby ocenić w jakim trendzie jest ten indeks. Niemniej jednak możemy ocenić, ze ostatnie notowania mają póki co nadal charakter wzrostowy i mogą przybrać postać kanału wzrostowego. Jeśli wybite zostaną okolice 16.500 p. to dynamika wzrostów może przyspieszyć. 

Minusem tego sektora jest ciągle zbyt duży udział jednej spółki - CDE Projekt - i to co będzie się działo na tej spółce będzie ustawiało cały indeks. 

 

wykres WIG GAMES

źródło: serwis giełdowy amerbroker.pl 

wykres w interwale dziennym

 

 

 

  

30 sierpnia 2019 rDodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)