Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

+ Broń atomowa - jak się chronić ?

 

Promieniowanie! Jak się ochronić ? Czarnobyl, Fukushima i ... co dalej ?

 

 

Z uwagi na to, że jesteśmy w trakcie trwania wojny światowej istnieje realne zagrożenie użycia broni atomowej albo akcji dywersyjno-sabotażowych w elektrowniach tego typu. Doskonałym polem do tego typu zadań może być Ukraina. Nie mam na myśli tylko samego faktu zagrożenia zastosowania takiej awarii. Ważne jest to co może wywołać w społeczeństwie projekcja takiej możliwości. Masowe ruchy migracyjne liczone w milionach osób, upadek struktur państwowych, destabilizację, anarchię, chaos a nawet głód.  

Doświadczenie uczy, że najbardziej zagrożone na ataki atomowe mogą być duże miasta, węzły komunikacyjne, ważne logistycznie miejsca komunikacyjne, istotne obiektyw ojskowe i to co wokół nich w promieniu kilkudziesieciu kilometrów.  Dalej będzie można przeżyć, z uszczerbakim na zdrowiu ale będzie można być zachowanym przy życiu. 

Z uwgai na to, że tego co się dzieje aktaulnie spodziewałem się już od kilku lat to szukałem wiedzy w tym zakresie na różnych stronach prepersowskich. Posiadana przez nich baza wiedzy wygląda optymistycznie. Pokrótce przedstawię, to co udało mi się zachować w pamięci oraz to co mówią eksperci z medycyny w tym zakresie. Jeśli ktoś ma ciekawe informacje w tym zakresie to zapraszam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. Ku dobru nas wszystkich.  

 

Srebro koloidalne 

W czasach istnienia blosku sowieckiego Czechosłowacja prowadziła badania nad preparatami które niwelować będą skutki promieniowania atomowego. Do opinii publicznej przedostały sie cząstkowe wyniki badań wojskowych laboratorów badawczych. Wynikało z nich, że bardzo pozytywnym zaskoczeniem było to, że spożywanie srebra koloidalnego w bardzo dużym stopniu chroni człowieka przed skutkami takiego promieniowania. Na szczegóły tych badań niestety nie trafiłem. Od kilku lat profilkatycznie sam zażywam późną jesienią srebra koloidalnego aby pozbyć się zarazków i inych bakterii w organiżmie. 

 

Ziemianki i piwnice 

Z przepropwadzonych badań i testów wynika, ze jeżeli się posiada jakąs formę piwnicy czy ziemianki to chroni ona przed promieniowaniem radioaktywnym o ile góra takiej ziemianki jest przykryta co najmniej metrowa wartwą zwykłej ziemi. Dodatkowo można zastosować warstwy izolujące, np. jakies folie lub inne izolacje które nie przepuszczą skażonej wody w postaci deszczu. Jeśli kogoś stać może sobie takie pomieszczenie wyłożyć blachami miedzianymi które o ile są odpoiwedniej grubości to całkowiecie zabezpieczą przed promieiowaniem radioaktywnym. Oczywiście mówimy tu o takim schronieniu które nie jest zlokalizowane blisko centrum wybuchu ale znajduje się co najmniej kilkadziesiąt kilometrów od epicentrum.  

Bardzo dobrą formą zabezpieczenia organizmu jest jego wzmocnienie. Mozna to zrobić klasycznymi witaminami D3, K2 wraz z przynaleznymi oraz jodem który nie tylko oczyszcza organizm ale go chroni i suplemntuje. W tym aspekcie nie jestem specjalistą więc nikomu nic nie doradzam gdyż nie mam takcih uprawnień ale mogę polecić zapoznanie się wypowiedziami ekspertów w tym temacie. 

 

 

dr Hubert Czerniak 

 

>>> www.youtube.com/watch

>>> www.youtube.com/watch

 

Jerzy Zięba 

 

>>> www.youtube.com/watch

>>> www.youtube.com/watch

 

Barbara Kazana

JOD - Ukrywana prawda o leczeniu jodem. Dlaczego jest tak ważny?

>>> www.youtube.com/watch

>>> www.youtube.com/watch

>>> www.youtube.com/watch

 

Warto też przeczytać książkę  

JOD  LECZY 

autor Lynne Farrow

 

 

Grzegorz Nowak 

serwis giełowy amerbroker.pl 

  

31 sierpnia 2022 r 

 

 Komentarze

[2022-09-01] Basia
Dziękuję bardzo bo to cenne informacje

[2022-09-01] doktór
doc Adrian - jak uzywac jodu https://www.youtube.com/watch?v=wOVxspmEPjk

[2022-09-01] Karciany
Panie Grzegorzu, Pan Zięba to średniej wagi autorytet. Przekazuje wiele prawd, ale zdaje się, że jego wypowiedzi na temat wzrostu piersi na podstawie hipnozy dyskredytują go, jako autorytet w kwestiach moralnych. Mam wrażenie, że początkowo budował swój autorytet na rzetelnym przekazie, aby dziś sprzedawać witaminę c i wiele innych suplementów po kilkukrotnie zawyżonej cenie.

[2022-09-05] szwejk
Tu jest nuklearna mapa, można oszacować różne skutki wybuchu. Należy wpisać miejscowość, podać rodzaj ładunku i zobaczyć konsekwencje https://nuclearsecrecy.com/nukemap/

[2022-09-23] metys
Co MUSISZ wiedzieć o jodzie - płyn Lugola, jod i zdrowie tarczycy | Dr Bartek Kulczyński https://www.youtube.com/watch?v=rmDTywEfjho

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)