Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

++ Cześć i Chwała Bohaterom

 

 

 

Kibole czy Wielcy Patrioci ? 

 

Jeśli jakimś cudem Polska ocaleje przed liberalno-lewacką zarazą i obroni niepodległość to za kilkadziesiąt lat historycy uznają, że kibice piłkarscy byli jedyną zorganizowaną grupą patriotów którzy walczyli o Wolną Polskę. Nie wierzysz ? Nie dziwię się bo nie znasz o nich prawdy. W zakłamanych mediach słyszysz tylko o kibolach i stadionowych rozróbach a prawda jest zgoła odmienna. 

To właśnie kibice piłkarscy organizują zbiórki pieniędzy i darów dla często żyjących w biedzie i zapomnieniu żołnierzy-bohaterów walczących z niemieckim i radzieckim okupantem. Ci żyjący w nędzy żołnierze to autentyczni bohaterowie walki z żydokomunistycznymi zbrodniarzami czasów PRL-u. To Żołnierze Wyklęci z AK czy NSZ. To dla nich stadionowi "bandyci" organizują zbiórki. Dla zapomnianych przez władze Polaków mieszkających poza granicami na tzw. kresach. Organizują także fundusze na kolonie i kursy językowe dla dzieci Polaków z Litwy, Ukrainy czy Białorusi. 

Według lewackich mediów to są "stadionowi bandyci" ale tak naprawdę stanowią w tej chwili w Polsce jedyną realną i zorganizowaną siłę która jest w stanie wyjść na ulicę i walczyć z władzą jeśli zajdzie taka potrzeba. Tym młodym patriotą należy oddać hołd i okazać szacunek. 

 

Zobacz to czego nigdy nie pokazały lewackie antypolskie reżimowe media - czyż większości z nas Polaków nie powinno nam być wstyd ?

 

Zacznijmy mocno - co myślał o kibicach zamordowany generał Petelicki, chcący Trybunału dla Tuska 

>> www.youtube.com/watch  

 

Żołnierze Wyklęci - Legia Warszawa > oprawa, race, hymn

www.youtube.com/watch

 

Sląsk Wrocław > Rocznica Powstania Warszawskiego 

www.youtube.com/watch

 

Legioniści > www.youtube.com/watch  >> Godzina W  >> www.youtube.com/watch

Polska Walcząca  >> www.youtube.com/watch

 

Lechia - rocznica buntu stoczniowców i antymichnikowska oprawa > www.youtube.com/watch

 

Sląsk Wrocław przeciwko imigrantom, o tej oprawie pisało połowę Europy ale w PL cisza > www.youtube.com/watch 

Legia  przeciw imigrantom > www.youtube.com/watch

Jagiellonia przeciw imigrantom > www.youtube.com/watch

 

Inne patriotyczne oprawy Polskich Kibiców 

www.youtube.com/watch

 

KOD - coś dla obrońców koryta 

Dla tzw. michnikowszczyzny czyli obronców KOD-u - kiedy ktoś na ich marszu zaintonował hymn Polski to śpiewała tylko nieliczna grupka. Nawet petru nie znał dalszych zwrotek hymnu narodowego. Nauczcie się jak to robić od kibiców. 

www.youtube.com/watch   >> www.youtube.com/watch

 

Bohaterska akcja kibiców na UW przeciwko żydowskiemu zbrodniarzowi - zygmuntowi baumanowi  

nazwana przez reżimowe media skandalem przeciwko zacnemu profesorowi. W rzeczywistości patriotyczna akcja przeciwko stalinowskiemu oprawcy.  

Akcja przeciwko żydowskiemu komuniście wysługującemu się Moskwie, działaczowi antypolskiego KBW promującego aktualnie multikulturowy Wrocław. bauman to drugi „wybitny” „wrocławianin” po dutkiewiczu który praktycznie doprowadził do bankructwa Wrocławia. 

Zbrodnia  >>  www.youtube.com/watch   i kara >> rozprawa sądowa www.youtube.com/watch  >> www.youtube.com/watch  >>  www.youtube.com/watch

 

"Minuta ciszy"  dla mazowieckiego

>> www.youtube.com/watch

 

Przywitanie michnika w Radomiu

>> www.youtube.com/watch

 

Grzegorz Nowak

serwis giełdowy amerbroker.plKomentarze

[2015-12-18] żołnierz
Dzięki za ten materiał o kibicach bo ta młodzież to naprawdę wielcy patrioci tylko te żydowskie media ich tak zniesławiają.

[2015-12-19] student
Wielu studentów mogłoby się uczyć patriotyzmu od kibiców

[2015-12-19] Krzysiek
Cała prawda o zbrodniarzu Baumanie http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=22251

[2015-12-20] MPL
"Ci młodzi ludzie, ich jest coraz więcej ta masa młodych niezadowolonych ludzi którzy już nie utożsamiają się z żadną siłą polityczną w Polsce, którzy chodzą na te stadiony rozwijają te wywrotowe transparenty którzy nie chcą z kraju wyjechać, najchętniej byśmy ich wysłali a oni mówią że to kraj ich przodków, tu się wychowali, owijają się tymi flagami. Oni przychodzą na te wykłady zacnych profesorów i przerywają, skandują, krzyczą te wywrotowe hasła. To my ich stygmatyzujemy mówimy naziści faszyści kibole, ale część z nich nie chodzi na mecze... no to chodzą do kościoła to są katole coś z nimi trzeba zrobić." http://youtu.be/Fv7qvSNU7VM

[2015-12-21] xm
Panie Grzegorzu, Pan także jest Bohaterem, który wielu zapracowanym ludziom przypomina co jest w życiu ważne i po której stronie stać. Życzę Panu i wspomnianym w artykule Kibicom-Patriotom wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i błogosławieństwa Bożego. "Boże błogosław Polskę i racz zachować nas od wojny"

[2015-12-30] Gość
http://niezalezna.pl/74020-ryszard-petru-jest-wszedzie-zobacz-memy

[2016-01-03] Mireczek
Mieszkam w mieście, w który zwalczają się kibole dwóch znanych drużyn. Jakoś wracając do domu wieczorami nie mam odczuć, że to patrioci, tylko wydaje mi się, iż pod blokami stoją zgrupowania bandytów. Wystarczy popatrzeć w ich oczy i człowiek nie wie, czy dojdzie do windy. Jeśli ktoś tego nie zna, to polecam przejść się w miejsca ich spotkań. Spojrzenie takiego jest bezcenne. Na zawsze zostaje w pamięci.

[2016-01-10] mła
Pan Nowak chyba nigdy nie spotkał grupy kibiców w pociągu czy też na ulicy i nie usłyszał odwiecznie ważnego dla nich pytania: za kim jesteś frajerze? Pewnie wtedy ten artykuł miałby trochę inne brzmienie :))

[2016-01-12] Gość
No własnie. Już nie popadajmy w totalne skrajności i nie róbmy z kiboli patriotów przez duże P. Bo ich jedyną cechą jest siła i użycie przemocy podczas walki/bójki i tylko na tym polu mogliby się sprawdzić podczas przepędzania imigrantów. Sęk w tym, że tej samej cechy potrafią używać i teraz, na swoich własnych rodakach - więc o jakim patriotyźmie tu mowa? Wyżej już ktoś przytoczył przykład z pytaniem o przynależność do danego klubu, a ja miałem przedwczoraj taką historyjkę - późną nocą po powrocie z czeskiej Pragi stałem sobie na przystanku autobusowym Dworca Zachodniego. Miałem do domu 2 przystanki, więc mogłem przejść pieszo, ale stwierdziłem że poczekam. na przystanku grupka młodych ludzi, śmiejących się i wydzierających japy, oczywiście po alko. Metr od przystanku ja i jakiś jeszcze typ. Generalnie każdy sobą się zajmuje, w pewnym momencie jednemu z nich co chwilę załączął się agresor i próbował podejść do któregoś z nas szukając dymu. Na szczęście jego współkompani kontrolowali jego temperament. Potem oczywiście krzyczał że "j...ni Rosjanie tu przyjeżdzają" - nie zdziwiłbym się, jakby ubzdurało mu się że ktoś z nas jest takowym (ciekawe czy gdybym odpowiedział to by mu to wystarczyło, zapewne nie). Stopniowo zaczeło przychodzić więcej ludzi to tamci się uspokoili, po paru minutach śpiewając na cały głos pieśni pochwalne dla Legii Warszawa i anty-pochwalne dla policji. Jak przyjechał autobus, to po wejściu jeszcze tamten typ próbował znowu podejść do mnie lub tamtego typa (byliśmy w tej same części autobusu), ale znowu współkompani mu przeszkodzili. Toteż do domu udało mi się dotrzeć w jednym kawałku. Tak więc, miałem nieco szczęścia, ale założę się, że gdyby nie kumple tego agresora, to musiałbym sam sie o siebie zatroszczyć, żeby nie wylądować w szpitalu będąc pobitym przez "patriotę" (co najwyżej piłkarskiego patriotę).

[2016-01-22] Gość
Jako dziennikarz znam trochę środowisko kibiców piłki nożnej. Owszem - są "kibole" i to sporo, dla których mecz bez "zadymy", to mecz stracony...a "patriotyzm klubowy" to tylko przykrywka dla wiecznego prowokowania i agresywnego zachowania z byle powodu... Ale są i tacy, którzy z takim "kibicowaniem" nie mają nic wspólnego - i tych też jest sporo i powiedziałbym - coraz więcej. To, że to oni potrafią nadać ton kibicowaniu na meczu i rozwieszać olbrzymie transparenty albo wielką flagę Polski - i stworzyć swoistą spójną i nośną narrację wokół takiej demonstracji patriotycznej - mówi samo za siebie. I same teksty na tych transparentach są zwykle trafiające w istotę rzeczy - bo na mecze chodzą nie tylko "niedouczeni kibole", jak to przedstawiała poprzednia koalicja, ale dużo - i to coraz więcej - ludzi wykształconych - z WŁASNYM zdaniem. Mieszać te dwie grupy i nie rozróżniać to błąd rozpoznania, który dyskwalifikuje wypowiadającego się w taki sposób. A propos bolesnej celności tekstu transparentowego z meczu, który przeszedł w strefę demonstracji stricte politycznych - transparent, który rozwścieczył niemiecką policję, która siłą go wydarła [ciekawe KTO konkretnie zlecił działanie siłowe?] polskiej pomeczowej "nielegalnej demonstracji" w Berlinie, co też mówi samo za siebie o stanie niemieckiej demokracji a la państwo policyjne: http://www.pch24.pl/szokujace-sceny-po-meczu-z-niemcami--policja-wyrwala-polskim-kibicom-transparent-chroncie-swoje-kobiety-nie-nasza-demokracje,40526,i.html

[2016-01-22] Gość
A tutaj jeszcze lepsze - bo pełne pokazanie, jak początkowo prowincjonalny transparent kibiców Pogoni Szczecin zrobił polityczną zawieruchę w Berlinie i wywołał odzew prasy na Zachodzie, np. nad Sekwana: http://niezalezna.pl/74793-transparent-polskich-kibicow-robi-furore-w-europie-niemiecka-policja-wsciekla-wideo A samo zjawisko ukształtowania się silnego ruchu patriotycznego i prodemokratycznego wśród polskich kibiców - nie tylko piłkarskich - wynika najpewniej z faktu blokowania takich ruchów w "normalnym trybie" przez tyle lat rządów PO-PSL. Nie było normalnej demokracji, zwłaszcza w mediach - to demokracja i patriotyzm znalazły sobie wolną "niszę ekologiczną" na stadionach, jako ostatnich stałych, publicznych miejscach wolnej wypowiedzi. Lewacy usilnie przeciwstawiają patriotyzm demokracji, zresztą stygmatyzują patriotyzm jako nacjonalizm i w następnym kroku - jako faszyzm, tymczasem tylko ludzie mający poczucie tożsamości i wolności, płynące z patriotyzmu, mogą być zaangażowani w demokrację, która bez masowego zaangażowania przechodzi w ręce klik na górze - o co zresztą dokładnie chodzi lewakom eurokołchozu. Lewacy chcą podzielonego konsumcyjnego, zatomizowanego społeczeństwa, ślepo ufnego w wyższą mądrość ideologów na szczycie, którzy głoszą wspaniałe hasła - co faktycznie kończy się gorzkimi owocami na zasadzie "dobrymi intencjami piekło wybrukowane". Tyle, że społeczeństwo zatrute tym lewackim jadem, nie potrafi - bo tak zostało wytresowane - samodzielnie oceniać i myśleć - i przede wszystkim nie potrafi działać, bo do tego potrzebne jest realne zaangażowanie. Stąd takie wytresowane żałosne zastępcze symulowanie prawdziwej reakcji w świecie lewactwa, jak "demonstracja" holenderskich mężczyzn przeciw wydarzeniom w Kolonii - rzeczeni "postępowi" lewaccy mężczyźni...ubrali się w spódniczki mini.... http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/holenderscy-lewacy-wloza-spodniczki-tak-zamierzaja-walczyc-z-gwaltami Ciekawa rzecz, co myślą o tym sami islamscy imigranci, zwłaszcza rodzaju męskiego, zapewne prócz umacniania się w nich przekonania, że "tubylczy" mężczyźni w Europie nie są mężczyznami i sami się usuwają im na bok ROBIĄC IM NALEŻNE MIEJSCE i de facto potwierdzając, że to co oni robią, jest jak najbardziej właściwe - czyli DOKŁADNIE ODWROTNIE do "dobrych intencji" lewaków w spódniczkach...to po drugie, że Europa jest zgniła i czeka na przejęcie przez "właściwych gospodarzy" i zaprowadzenie przez nich porządków - ICH dobrze sprawdzonych porządków...to dla islamskich imigrantów staje się wręcz bijące w oczy i wręcz KONIECZNE, zwłaszcza w ramach ich światopoglądu dżihadu...ale to dla owych lewackich "mężczyzn" w spódniczkach, tak zadowolonych ze swojej ideowej "wyższości" - jest kompletnie nie do pojęcia...dlatego idą na samozagładę...bardzo dumni z siebie i z poczuciem moralnej [i nie tylko - także prawnej] "wyższości", wg której z namaszczeniem stosują "pedagogikę wstydu", ba, w ich pojęciu mają nawet "moralne prawo" do użycia siły wobec wszystkich "mniej postępowych", bo ich droga jest "jedynie słuszna"...cóż, pycha tych współczesnych tanich faryzeuszy na pokaz przed upadkiem stoi...jak zwykle...

[2016-01-25] wszędobylski
POczytajcie jak pałowano i bito kibiców z decyzji Schetyny. Włos sie jeży na głowie bo traktowali ich jak gestapo Polaków http://niezalezna.pl/75392-za-te-akcje-schetyna-powinien-trafic-do-wiezienia-wymuszali-falszywe-zeznania-biciem#comment-3272311

[2016-02-03] kibic
A tu jest jak policja przebierała się za kibiców i wszczynała bójki prowokując do ataku policji, prawda wychodzi na jaw co robiło PO http://parezja.pl/policyjni-prowokatorzy-przebierali-sie-za-kibicow-juz-pewne/

[2016-04-18] Frankie
@Grzegorz Nowak myli się Pana doszczętnie w tym temacie. Kibole to hołota i chamstwo. Jaki to patriota może lać innego Polaka wraz z zaprzyjaźnionymi kibolami z Holandii lub Niemiec bo ten jest z innego miasta. Wiem, co mówię, bo mój brat jest od 13 lat kibolem Legii i widzę z bliska, że to co się tam dzieje nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Im chodzi o piękne tradycje Wielkiej Polski i uczczenie bohaterów, ale na dziś są wrogiem wszystkiego co nie pochodzi z Legii. Proszę ze względu na wzruszające piosenki i ładne race nie siać propagandy.

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)