Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Ciekawostki

>>> Proroctwa dla Polski i Słowian wg księgi Dzyan

Kategoria > Ciekawostki

 

Proroctwa dla Polski i Słowian wg księgi Dzyan

 

Księga Dzyan to starożytna a według niektórych nawet najstarsza księga świata - to przed-atlantydzka księga opisująca powstanie świata. Mówi o metafizycznej ewolucji, która pozwoli niższym rasom osiągnąć wyższy status. To tybetańska księga wiedzy tajemnej.  

Według wtajemniczonych istnieją podobno księgi, które zwieraja odkrycia wyprzedzające swoją epokę o całe wieki lub wiedzę tak niebezpieczną, że musiały być zniszczone. O niektórych z nich otwarcie mówi się, że są dziełem pozaziemskich cywilizacji. Najstarszą "przeklętą księgą" są Strofy Dzyan. W myśl starohinduskiej tradycji zapisy te pochodzą z planety Wenus. 

Podobno do odczytania ksiąg potrzebny jest specjalny klucz – prastary kod, święty język senzar używany jeszcze za czasów Atlantyków. Wiedza zawarta księgach strzeżona przez tysiąclecia zapisana jest na drewnianych tabliczkach tybetańskich świątyń.  

Księgi Dzyan opisują Wielki Wybuch, powstanie wszechświata, galaktyki a także powstanie pierwszych form istot człekokształtnych i ich późniejszą przemianę w homo sapiens. Opisują wydarzenia na naszej planecie do okresu ok. 3000 lat przed nasza erą. Jedna z ksiąg mówi o utworzeniu się wokół Słońca siedmiu planet oraz pojawieniu się dzięki promieniom słonecznym życiodajnej energii co stworzyło warunki do narodzenia się w wodach oceanów żywych organizmów.

Opisy tworzenia przez „Synów Ognia” istot człekokształtnych tzw. zwierzo-ludzi. Według ksiąg eksperymenty te po wielu interwencjach genetycznych i nieudanych próbach skończyły się sukcesem. Stworzono ludzi którzy wykształcili język i mowę. Ras ludzkich było aż siedem. Różniły się budową, kolorem skóry i zdolnościami umysłowymi. Następnie doszło do wymieszania się ras czego rezultatem było powstanie rasy księżycowej (żółtej, brunatnej, czarnej i czerwonej). Informacje te bardzo przypominają księgi sumeryjskie w których „bogowie” z planty Marduk eksperymentowali na ziemskich organizmach tworząc przeróżne hybrydy człowieka. W końcu po wielu próbach stworzono rasę inteligentnych istot przeznaczonych do pracy ludzi – zwanych Adamu.

Nasza obecna cywilizacja twierdzi, że odkrywa szczytowe osiągnięcia nauki i wiedzę z przeszłości. Kto więc od co najmniej tysięcy lat zawarł w starożytnych księgach hinduskich, wedyjskich czy sumeryjskich wiadomości które dotyczą naszych czasów, wynalazków, kolejnych stopni ewolucji ludzkości ? Bez wątpienia nasza cywilizacja jest tylko jedną z wielu, jedną z nielicznych o których wiemy i na pewno jedną z mniej zaawansowanych w rozwoju.

Proroctwa dla Polski i świata wg księgi Dzyan

Według tej starożytnej księgi obecny świat zbudowany jest na narodach germańskich (Amerykanie, Francuzi, Anglicy, cala zachodnia i północna Europa) po zmianie którą ma być 3 wojna światowa  władze nad światem mają sprawować zjednoczone narody słowiańskie z Polską na czele.   

Księgi dzyan, uważane są za jedne z najważniejszych w okultyzmie i oprócz opisu całej historii ewolucji globu Ziemskiego i cywilizacji ludzkich poświęcają trochę uwagi  przyszłym zdarzeniom.  

Księgi dzyan dzielą ludzkość na tzw. rasy. Jednak nie ma to nic wspólnego z obecnym pojęciem rasy - po prostu brak odpowiednika w obecnych językach sugeruje posiłkowanie się słowem rasy. Obecnie jesteśmy na etapie piątej rasy - tzw. Aryjskiej. Za nami były rasy zwane Atlantycka, Lemuryjska, Hiperborealna, Astralna. Każda z tych ras to potężny przedział
czasowy sięgający niekiedy wielu milionów lat - w odniesieniu do obecnego pojęcia czasu. Przed nami dwie następne, po których przestaniemy istnieć jako formy fizyczne.
  

Każda z tych ras dzieli się na siedem tzw. szczepów. W przypadku rasy Aryjskiej pięć pierwszych szczepów to : szczep praindyjski, prairański, chaldejsko-babiloński, grecko-rzymski, germański. Obecnie jesteśmy w okresie piątej rasy aryjskiej oraz piątego szczepu germańskiego. 

Po upadku szczepu germańskiego przyjdzie czas na szczep słowiański, a po nim na ostatni już w tej rasie - szczep, który narodzi się na obecnym kontynencie północno-amerykańskim. Tutaj także wspomina się o doniosłej roli jednego z narodów słowiańskich. 

Egipcjanie (Koptowie) zaliczani są do poprzedniej rasy - nie stanowią jej ostatniego szczepu (są nimi Mongołowie) lecz są kolonią ostatnich ocalałych z epoki Atlantydy, którzy próbowali odbudować swą ojczyznę rękoma czarnych prawowitych mieszkańców tych ziem. Nieznana jest data spisania informacji na księgach Dzjan, ponieważ nigdy nie zostały i nie zostaną one udostępnione do badań. Są spisane na korze, drewnie i przechowywane w Tybecie. Według wtajemniczonych zostały one spisane kilka tysięcy lat po zagładzie minionej rasy, wcześniej egzystując w formie słownej, jednak przekazywanej pod ścisłą kontrolą przez samych wtajemniczonych ponoć odradzających się ponownie w kolejnym pokoleniu tylko po to aby moc dalej nieść swą powinność zachowania dawnych dziejów ludzkości.    

Zakazane Księgi - Księga Dzyan

W otchłani dziejów napotykamy na księgi tak niebezpieczne, że trzeba je było zniszczyć. Jedną z nich jest księga Dzyan. Istnieją cztery wersje tej książki: 

1. "The Stanzas of Dzyan" (Zwrotki Dzyan), zapisane na liściach palmowych w senzar, starożytnym języku z Atlantydy. Ich istnienie nigdy nie zostało udowodnione. Mają one być ukryte w tajemnej świątyni w Tybecie, lub przechowywane przez nieludzkiego mnicha, gdzieś w Leng. 

2. Angielski rękopis, niekompletny i pełen błędów, powstał ok. XVI wieku. Z powodu częstego odnoszenia się do "aniołów", dokument ten został prawdopodobnie przetłumaczony przez słynnego dr. Johna Dee.  

3. "A Study Of The Book Of Dzyan", książka napisana przez Joachima Feery'ego wydana ok. 1930 roku, wyjaśnia wiele tajemnic dotyczących "Księgi Dzyana".

Wspomina o: Różnych obcych rasach,  Atlantydzie, Hyperborei, Lemurii, Lomarze

 

opracowanie

KazaKomentarze

[2015-07-19] xm
Tak tak obłąkaniec Darwin i jego nasladowcy Marks i hitler pewnie przeczytali te brednie okultystyczne wczesniej. Hitler i jego popaprana zgraja twierdzili ze aryjczycy są od Hindusów i nawet sfastyke sobie adoptowali. A ten malpiszon Darwin. ..... szkoda gadać. Marks debil zaciągnął od Darwina i z tej księgi demonów (bo owoce ich znamy) teorię o doborze naturalnym a z tego z kolei zrobił użytek malarz adolf. NIE CZYTAJCIE TEGO ŚCIERA BO TAK samo JAK powyższym ugotuje zdrowe myślenie. Czekam na bardziej nowatorską teorię ze na przykład jesteśmy z BIEDRONKI. Bo ze od kijanki a właściwie od zupy skalnej to debil Darwin wciska. Mucha i brzoza to nasi kuzyni! Dacie wiarę?

[2015-08-19] Lech
Dziecinko, swastyka od ZAWSZE była symbolem Słowian w tym Polaków zwanych dawniej Lechitami i Hitler nam ją ukradł oczerniając ten symbol na dziesięciolecia, rasa aryjska to oczywiście praprzodkowie Słowian. Swastyka tak jak i wedyzm w Indiach to pozostałości po najazdach Słowian z okresu ok. 3 tys lat przed Chrystusem. Skoro historia nie jest Twoją najmocniejszą stroną powstrzymałbym się od głoszenia tych judeo-satanistycznych bredni.

[2016-03-28] Gość
Bzdura Aryjczykami a POLACY i to fakt naukowcy pacz R1a1 krew Persow to dziwne ale R1a. Polski jest najbardziej zbliżony do sanskrytu. Reasumując prorok powinien takie rzeczy wiedzieć a nie opowiadanie bzdur. Ciekawe ze germanie to lubią przypisywać sobie wszystko Anglicy i Niemcy również zabrali wiele odkryć chinczykom na swoje konto. Trzymajmy się nauki i faktów.

[2021-08-05] Gość
Nadchodzi czas przebudzenia, Sława!

[2021-09-12] Inferiori Silesiae
Germanie to tak naprawde górmanie czyli ludzie gór, i nie maja oni nic wspolnego z niemcami lecz z nami Lechitami. Panstwo niemieckie zostalo utworzone ok. 1600 roku i przypisujac sobie zaslugi dawnych slowian ukradli nazwe Germanie. Tak samo jest z ich historia i mitologia, jeden wielki wymysl na potrzeby sztucznego panstwa bez korzeni i rodowodu. Sama nazwa niemcy moze wskazywac ze albo oni byly dla nas niemi bo albo nie mieli jezyka albo mieli ale dla nas nie zrozumialy, i moze dlatego ich jezyk jest taki dziwny bo tez na sile wymyslony na szybkosci. Mozna by tez pomyslec ze niemcy to poprostu nie my, czyli nie slowianie. Na dowod tego ze slowiania a zwlaszcza polacy sa rasa idealna pod kazdym wgledem mozna by wziazc to ze polak jako jedyny na swiecie jest w stanie poradzic sobie ze wszystkim, nasz umysl dziala zupelnie inaczej niz u innych narodow, nasz sposob myslenia wykracza poza wszelkie pojecie. Albo to ze np. Slowo oko, ryba, ogien, gniazdo pisze sie prawie tak samo a czasem doslownie tak samo w jezyku praslowianskim,rosyjskim,ukrainskim,bialoruskim,łemkowskim,kaszubskim,czeskim,słowackim,dolnołużyckim,górnołużyckim,słowenskim,serbsko-chorwackim,bułgarskim i macedonskim. Ogolnie to troche podejrzane ze mamyy informacje na temat starozytnych grekow,egipcjan,sumerów,majow i wielu innych a o polsce prawie w ogole tak jak bysmy jeszcze 1000 lat temu nie istnieli. Ktos nie chce abysmy sie przebudzili. AL znaczy wielki. Wiesz juz wiesz kto jest panem :) AL-LACH

[2023-07-08] GREGOR
Bo jak byśmy się przebudzili to dawna Lechia by odżyła

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)