Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

Jan K. Bielecki - agentem bezpieki

  

Lider Kongresu Liberalno-Demokratycznego, matecznika PO agentem bezpieki

 

Jest on jednym z głównych bohaterów odpowiedzialnych obok Tuska za aferę opcji walutowych w 2008 r. Kartel bankowy z jego udziałem okradł 30 tysięcy polskich firm wg szacunków różnych ekspertów na kwotę od kilkudziesięciu do nawet około 150 mld zł.

Dzisiaj okazuje się, że w IPN odnalazły się dokumenty z tzw. listy Milczanowskiego świadczące o tym że był agentem komunistycznych służb które zorganizowały Polakom okrągły stół. 

 

 Komentarze

[2015-10-28] nieagent
w Polsce nie należy pytać kto był agentem, ale - kto nie był i nie jest! Tzn.kraj agentów, to nie usprawiedliwia nikogo.kiedy Pan przewiduje zmiany w PL>? konkretnie - zakres czasowy

[2015-10-28] xm
Ale jestem wielce zaskoczony! https://www.youtube.com/watch?v=BS-ayeRjG7Y Elektorat PZPR wymiera i mamy odpowiednie efekty w wyborach. Z ekipy już nie wielu zostało , a ci co sa tracą siły :) i kończą lub zakończą jak na ubeckie ścierwa przystało - w samotności lub w strachu.

[2015-10-28] gawron
W porzadku, sluzby sie biora za lby

[2015-10-29] niepislamista
Też mi nowość. Czekam teraz jak wspaniały pislam go posadzi w więzieniu z całą resztą.

[2015-10-29] Gość
Patologię należy w końcu odsunąć i wyprostować Rzeczpospolitą. Antoni do roboty.

[2015-10-29] Jarząbek
Może ktoś wie , czy miał jakiś pseudonim ?

[2015-10-30] Antek
przyznam, że nie widzę związku bycia/ nie bycia agentem a opcjami walutowymi? Druga sprawa skąd Pan wziął sumę 150 mld PLN, proszę podać źródło. Antek

[2015-10-30] G Nowak
@ Antek, skoro nie widzi Pan związku między agentami służb specjalnych i aferami to znaczy, że nie ma Pan pojęcia o źródłach afer i relacjach między takimi strukturami jak władza polityczna, mafia, służby specjalne i afery. Relacje te nie dotyczą jedynie państwa polskiego ale odnoszą się do większości współczesnych państw. Im państwo bardziej rządzone przez ukłądy agenturalno-mafijne tym większe afery. Niestety Polska pod tym względem wygląda tragicznie. W naszym kraju hulają służby wszystkich największych "sojuszniczych" mocarstw począwszy od Berlina i Moskwy a skończywszy na Tel Awiwie. Państwo polskie wymaga gruntownej naprawy, wręcz rewolucji w zakresie bezpieczeństwa gospodarczego, finansowego, wojskowego i służb specjalnych. Każdy kto zacznie reformy w tym zakresie będzie za granicami Polski obszczekany przez lewackie media jako nacjonalista, populista, faszysta, burzyciel i skrajny eurosceptyk. Radzę mniej czytać gazete wybiórcza i nie oglądać tvn-u.

[2015-10-30] G Nowak
@ nieagent, kiedy przewiduję zmiany w PL ? Moim zdaneim do czasu najazdu islamu na Europę chyba Polska nadal będzie pod dominacją Niemiec. Nieświadomi Polacy w wyborach tylko częsciowo odrzucili opcję niemiecką więc PO nadal ma ogromne wpływy w państwie. Po wtóre czy Kaczynski będzie miał odwagę dokonac rewolucji ? Nie wiem bo to oznacza wielką wojnę przeciwko Polsce instytucji unijnych i nagonke lewackich mediów w EU i Polsce przeciw rządowi. Bez jednoznacznego poparcia USA w tym zakresie Kaczyński przegra tak jak 10 lat temu. Wprawdzie sytuacja geopolityczna bardzo zadziałała na korzyśc Polski bo USA bardzo nas potrzebują do swoich instrumentalnych interesów ale żeby dokonac dzisiaj w Polsce zmian trzeba mieć wielkie jaja. Trzeba by było odzyskać media, przejąc banki, posadzić złodziei z pogranicza bankowości/polityki i władzy. Mnóstwo zagrożonych więzieniem przestępców musiałoby uciekać z kraju. To prawdziwa rewolucja.

[2015-10-30] nieagent
na kogo Pan głosował?

[2015-10-30] Gość
@G. Nowak Chyba Pan trochę lewituje od układu odniesienia. Co ma piernik do wiatraka?

[2015-10-30] Dzola
Tak Greg, tu trzeba mieć jaja, to ostatnia szansa Polski, więcej nie będzie. Albo zwyciężymy, albo zostaniemy przemieleni na modłę zachodu. Kłód pod nogi będzie co niemiara, masoni już szykują odpowiedź. Szatan nie śpi. Euforii ze zwycięstwa wcale nie ma. Teraz ciężka praca wszystkich wygranych i tych, którzy chcą Wielkiej Polski a nie ciepłej wody w kranie. Nastał czas patriotów i wielkiej walki honoru z dziadostwem. Proszę wszystkich aby się do tej walki przyłączyli wszystkim czym mogą i potrafią albo przynajmniej nie przeszkadzali. Stawka jest przeogromna. Tu chodzi o być albo nie być nie tylko na tym świecie. Mamy szansę uratować siebie ale i cały świat. TO JUŻ TEN CZAS. Dzola

[2015-10-31] Bartek
dzola zejdź na ziemię - pracować, uczyć się, bogacić, dobrze dzieci wychowywać, to nasze zadania lub cała"walka" jak kto woli nazwać.

[2015-11-01] Keks
@Gość @ Antek. Zdaję sobie sprawę że ten zakątek internetu poświęcony jest zagadnieniom ekonomicznym ale przecież ekonomia przez duże E jest ściśle powiązana z polityką przez duże P. Kto chce się tymi sprawami zajmować powinien zdawać sobie z tego sprawę. A gdy już osiągnie ten stan to znaczy że jest na początku drogi do zrozumienia o co tu tak naprawdę chodzi.W co i o co się gra. A gra toczy się na wielu poziomach i dotyczy wielu grup interesów ale wspólnym mianownikiem są zawsze pieniądze. Niewyobrażalnie duże pieniądze. Popieram p. Nowaka, mniej tvn i gw - celowo z małych liter.

[2015-11-01] GerroN
W całym rządzie jest pełno agentów - starzy wyjadacze z KLD, PC nadal zasiadają w parlamencie. Teraz na szczęście, dzięki miejscom na listach Kukiza mandaty posłów zdobyło osiem osób związanych z Ruchem Narodowym - więc będzie się działo. Patrząc na szanse jakie ma Polska by się "oswobodzić" od finansjery zachodniej są w tej chwili żadne! Takie Niemcy (7-mio krotnie większa gospodarka od Polski) może nas zadusić gospodarczo w każdej chwili. Nie wspominając już o innych opcjach walutowych, by zachwiać naszą walutą. Tusk zasiadający w Brukseli już zapewnię szykuje jakąś "świnie" na PiS, by wywołać "krach" w kraju i zwalić winę na nowo powstały rząd a posłuszne media łykną temat i poparcie Szydło-Kaczyński-Duda spadnie do zera! Dodatkowo druga odsłona kryzysu światowego się zbliża, która pogorszy całą sytuację, tylko pytanie kiedy to wszystko nastąpi? Cała nadzieja jak tutaj często widzę w imigrantach/uchodźcach. Jak widać Al-kaida, ISIS czy inni Talibowie jakoś mocno się nie śpieszą z zamachami w Europie w tej chwili. Głupi nie są, chcą nasycić "zachód" swoją obecnością maksymalnie ile się da a potem wywołają taki chaos jakiego jeszcze Ci ludzie nie widzieli.

[2015-11-02] nieagent
wstydzi się pan na kogo Pan głosował do sejmu??

[2015-11-07] Gość
@nieagent: na kogo głosował na tego głosował. To jego decyzja, a ty nie jesteś kimś ważnym, żeby musiał się z tego wyspowiadać, dorabiając do tego jakieś brednie o wstydzie.

[2015-11-15] Dzola
Jeśli chodzi o Polskę to powiem tak - Jeśli Bóg z nami, to któż przeciwko nam. Tego się trzymajmy a On nas nie opuści. Dlaczego przegrał Bronek, dlaczego przegrali liberałowie? Pan Bóg wie kogo wybrać na ciężkie czasy a jeśli tak, to tzn, że jest z nami. To wbrew wszystkiemu szansa na Wielką Polskę, na kolejną obronę zgniłego świata. To walka nie tylko o życie tu i teraz ale jeszcze ważniejsza z szatanem (islam) o inne, ważniejsze życie. Dzola

[2015-11-17] Antoni J. Wręga
Szanowni Państwo! Drodzy "frankowicze"! Od jednego z wybitniejszych znawców wywiadu cywilnego P.R.L. (Departament I MSW) otrzymałem następujące wyjaśnienie nt. reprodukowanego dokumentu: "Te artykuły zawierają fałszywe informacje. Ten zapis nie jest żadnym dowodem na agenturalność Jana Krzysztofa Bieleckiego. "Zabezpieczenie" nie jest kategorią OZI. W przypadku wywiadu było tak, że wszyscy "figuranci" byli zabezpieczani w Biurze "C" MSW (główny archiwum) przez Departament I MSW (wywiad) niezależnie od tego czy byli rozpracowywani, czy byli OZI. Wywiad miał własny system rejestracji spraw i aby nie następowały podwójne rejestracje tych samych ludzi to najpierw Departament I robił zabezpieczenie w Biurze "C", a potem u siebie rejestrował daną osobę we właściwej kategorii. Nie wiemy w jakiej kategorii Departament I zarejestrował go u siebie, a nie ma żadnych dowodów na to, że była to rejestracja OZI." Udostępniam powyższą opinię, z poważaniem, Antoni J. Wręga, historyk

[2015-11-17] Gego
głosował na PiS

[2015-12-11] G Nowak
Pytanie nie na miejscu, bo jeśli ktoś uważnie czyta to co pisze to szybko wyłapie, że jestem zwolennikiem opcji narodowych. Demoliberalne lewactwo w postaci PO czy Nowoczesnej Petru absolutnie nie wchodzi w grę dla Polaka patrioty więc jestem absolutnie zwolennikiem Ruchu Narodowego. PiS akceptuję jako mniejsze zło, mają swój czas, niech pokażą co potrafią. Jeśli nie zrobią dekomunizacji, nie zapełnią więzień to przejdą do historii jako ci którzy jedynie rozpoczęli proces rewolucji w Polsce.

[2015-12-11] paździoch
Dorzucę kamyczek ad kiedy i jakie zmiany w PL. Jest jeszcze jedno mocarstwo, które ma swoje cele i ambicje, i które z własnych powodów zechciało na nas postawić. Są to Chiny. Ja wiem, że szukanie sojuszu z Chinami, w kontraście do USA, to w bieżącej sytuacji geopolitycznej jak "przejście na ciemną stronę mocy". Jednak jeśli Chińczycy uparcie będą chcieli zrealizować swój projekt nowego jedwabnego szlaku i to z oczekiwaniem, że nie będzie żadnej zawieruchy w docelowym kraju-terminalu (Polsce), to zastosują wszystkie swoje środki wpływu, żeby ich terminal-Polskę, zostawić w spokoju (zauważcie, że inicjatywa KOD jest po cichu wygaszana). Wyobrażacie sobie, że Niemcy, Brytyjczycy, Francuzi czy nawet Rosjanie będą Chińczykom bruździć i podkopywać skuteczność ich działań biznesowych? Jeżeli tak, to chyba jeszcze to do nas nie dotarło jakim państwem stały się Chiny. Reasumując. Im większa dynamika rozwoju nowego jedwabnego szlaku, tym większe poczucie bezpieczeństwa dla nas. Co do odchodzących agentów. Jestem zachwycony postawą dzisiejszej młodzieży - młodzież sprawia, że już za kilka lat nastanie u nas prawdziwa wiosna :)

[2015-12-12] nieagent
@GN: RNarodowy poszedł z Kukizem

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)