Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

>>> W 2018 r. Unia Wolności przejmuje władzę w Polsce ?

  

 

Unia Wolności przejmuje władzę w Polsce 

 

 

„Trzeba wiele zmienić aby wszystko pozostało po staremu” – to stare powiedzenie najlepiej oddaje istotę tego co stało się w Polsce na przełomie roku. Otóż władzę w Polsce w aksamitny sposób przejęła filosemicka formalnie nieistniejąca partia zwana Unią Wolności. Właściwie to jej pogrobowcy dobrze zakonspirowani we wszystkich faktycznie funkcjonujących ugrupowaniach politycznych. Od wielu już lat zawsze na tych łamach pisałem przed każdymi wyborami, że wygra UW bo UW zawsze wygrywa. Nawet jak nie istnieje. Cechą charakterystyczną działaczy UW było to, że partię tę tworzyli przede wszystkim obywatele Polscy obcego pochodzenia. Interes Polski nigdy nie był priorytetem tej partii. Nazwisko największego szkodnika Polski - Balcerowicza samo firmuje tę grupę. 

Wspomniane powyżej przejęcie władzy przez UW to nie są czcze słowa a fakty, przybliżmy tylko kilka postaci z najwyższych władz które swoje pochodzenie polityczne mają z UW.

 

Prezydent Andrzej Duda. Człowiek który początki swojej kariery politycznej zaczynał w UW.

Dwa lata sprawowania funkcji na urzędzie prezydenta RP predestynują do tego aby podsumować te działania. W moim subiektywnym przekonaniu jest to najbardziej niebezpieczna postać ze wszystkich wywodzących się z tej opcji politycznej. Niebywale inteligentny człowiek, wielki mówca z absolutnie doskonale przygotowanymi wypowiedziami publicznymi, bardzo aktywny i pracowity. Zawsze na ustach pana prezydenta możemy usłyszeć górnolotne słowa z głębokim przesłaniem patriotycznym. Wydawałoby się idealny prezydent. Niestety gesty i słowa o patriotyźmie odbieram wyłącznie jako puste frazesy. Liczą się fakty – a te są takie, że pan prezydent – owszem ma „gębę pełną patriotycznych frazesów” ale jeśli chodzi o interesy to zawsze podejmuje decyzje korzystne dla wielkich międzynarodowych koncernów. Zwłaszcza amerykańskich i izraelskich. Mało tego niektóre z nich mają wybitnie antypolski charakter. Żeby nie być gołosłownym przytoczmy podpisywanie ustaw o wątpliwym prawnie wysłaniu polskich lotników na misje do Kuwejtu (przygotowują się zapewne do ataku na Iran), o obowiązkowych szczepieniach toksycznymi szczepionkami np. HPV, o pilnowanie interesu amerykańskich banków w sporze z frankowiczami.  O podpisanie układu o wolnym handlu z Kanadą na mocy którego wszystkie amerykańskie korporacje produkujące żywność GMO zaleją nas swoją trującą paszą dla ludzi i chemicznymi dodatkami do zdrowej polskiej żywności. Za kilkanaście lat ludzie w Polsce i Europie dzięki takiej "żywności" będą masowo umierać i staną się klientami amerykańskich koncernów farmaceutycznych. Super biznes. Dwa w jednym. W tej kwestii mieliśmy ponad-partyjną współpracę PO-PiS-u. Obydwie partie głosowały za umową handlową z Kanadą. Wyjątkiem który zgłosił sprzeciw był min Ziobro - chwała mu za to i trzeba to pamiętać na przyszłość. 

O sprowadzanie do Polski i honorowanie organizacji żydowskich typu loża B'nai B'rith Polin, Komitet Żydów Amerykańskich (AJC) czy sekty Chabad-Lubawicz których celem jest agresywna obrona obcych interesów. O zatrzymanie publikacji aneksu o agentach WSI co skutkuje utrzymaniem patologicznego systemu kontroli byłych służb specjalnych nad polską gospodarką. 

Zero aktywności tego bardzo aktywnego prezydenta w sytuacji gdy amerykańskie władze naciskane przez lobby żydowskie wprowadzają akty prawne które wymuszają na Polsce wypłaty odszkodowań dla zabitych w holokauście ofiar niemieckiego ludobójstwa. Przypomnijmy jest to ustwa nr 447 a kwota szacowana jest aktualnie na około 65-70 mld $. Warto dodać, że roszczenia te zostały już uregulowana na mocy umów międzynarodowych jeszcze za czasów PRL. Gdzie Pan był panie prezydencie i co Pan robił w sprawie ustwy nr 447 ? 

O wygłaszanie antypolskich teorii jakoby Żydzi i Polacy byli „współgospodarzami na polskiej ziemi od tysiąca lat”. Pan prezydent zapomniał, że ktoś tu kogoś zaprosił. Są to fakty niezgodne z prawdą historyczną i służą idei budowania państwa polsko-żydowskiego zwanego Judeopolonią zarządzanego przez szlachtę jerozolimską. 

 

 

Wicepremier Gliński także rodem z UW. Koszmarna postać – jako minister kultury winien promować i wspierać polską kulturę i tożsamość narodową. Tymczasem jest mecenasem kultury żydowskiej w Polsce. Chwali fundacje „filantropa” G Sorosa i bywał aktywnym uczestnikiem jej działań.  Pan Gliński ani nie zna się na kulturze, nie rozumie jej ani jej nawet nie lubi co ewidentnie widać po jego wypowiedziach. Jest chyba najbardziej niekompetentnym ministrem w obecnym rządzie. Mało tego, jest klasycznym konformistą i oportunistą - wybiera swój osobisty egozim nad interesm narodu i państwa polskiego, czego dowodem jest choćby tchórzliwe wycofanie patronatu w następstwie donosu na łódzką księgarnię za wydanie książki naukowej „Żydowskie lobby polityczne w Polsce. Geneza – historia – współczesność” - autor Marian Mieszalski. Autor opisuje tam dowody na rolę lobby żydowskiego w budowaniu KOD-u. 

Gliński stchórzył przed nagonką Gazety Wybiórczej i oskarżeniami o antysemityzm za użycie wyrażenia „przedsiębiorstwo holokaust” sformułowania użytego zresztą przez żydowskiego wybitnego prof. Normana Finkelsteina. Haniebne zachowanie p. Glińskiego udokumentowane jest tutaj > youtu.be/0xjhhkK1qL4

To nie jedyny incydent w kwestii żydowskiej wicepremiera Glińskiego. Za czasów PO poszło 200 mln na Muzeum Historii Żydów Polskich a tymczasem min. Gliński wysupłał 100 mln na odbudowę cmentarza Żydowskiego. Na muzem Polskich Kresów Wschodnich poszlo zaledwie niecałe 10 mln złotych, tyle samo poszlo na renowacje wszystkich polskich cmentarzy na wschodzie. Mało tego, nie zdecydowano się na dofinansowanie posiłków dla dzieci w szkołach ale na cmentarz poszlo lekką ręką 100 mln dla prywatnej małej fundacji. Prosze sobie wyobrazić, że głosowali za tym zarówno posłowie PO jak i PiS, mało tego - zaledwie 3 posłow Kukiza było przeciw ! Jedyny stanowczy sprzeciw wyraził Ruch Narodowy gloria.tv/video/LXi8BZy2DPxb47BrsyUWWjKJv

To jeszcze nic. Przypominacie sobie państwo jak chciano wyburzyć Pałac Kultury i Nauki ? Zresztą słuszna byłaby to decyzja bo jest to symbol obcej dominacji. Jak państwo myśicie, co prof Gliński chciałby postawić na miejscu PKiN ? Ależ oczywiście ! Chce w miejscu PKiN wybudować muzem getta warszawskiego. 

Zastępca Glińskiego, wiceminister Selin nie chce być gorszy od swojego pryncypała i oznajmił, że co Polska wybuduje w najbliższym czasie ? No co ? Oczywście, jakby ktos miał jakieś wątpliwości to napiszmy to wyraźnie. Polska ... wybuduje muzeum chasydyzmu żydowskiego na ziemiach polskich. Dość już. Skończmy już z tym jawnie antypolskim ministerstwem kultury. 

 

 

Wicepremier Gowin to obok Glińskiego kolejny mały człowiek o wielkich przerośniętych ambicjach. Gdzie on nie był i na czym się nie zna ? Trzeba powiedzieć jasno i zdecydowanie. Był prawie w każdej partii politycznej i zawsze zna się doskonale na wszystkim. 

Pan Gowin był związany między innymi z UW, Unią Demokratyczną PO a teraz jest poplecznikiem PiS-u, jest nawet "wolnościowcem" i uwaga - "republikaninem". Kolaborował też z Komorowskim jako członek BBN. W rządzie PO znał się na prawie a w rządzie PiS zna sie na szkolnictwie wyższym. Przygotował ustawę reformującą szkolnictwo wyższe która jest klasycznym bublem zachowującym stare postkomunistyczne struktury na uczelnaich wyższych i cementuje dominacje Eskimosów w PAN. Zamiast to wszystko zburzyć, zbudować nowe struktury z młodymi otwartymi na świat naukowcami i na nowych zasadach - zachowuje status quo.

Ten współczesny Dyzma krzyczał jeszcze miesiąć temu "przyjmijmy chore dzieci z Syrii" jakby nie wiedział, że chodzi o to, że zasada jest taka aby przyjąc najpierw jedno dziecko. Później 100, później 10.000 chorych kobiet z dziećmi a później milion, dwa .... A następnie będzie łączenie rodzin. Dokładnie tak sam mechanizm przećwiczono w państwie które się nazywało Szwecja i dzisiaj istnieje już tylko teoretycznie. 

Gowin to jednoczesnie człowiek głeboko wierzący, niepraktykujący i ateista -  jest klasycznym oportunistą i chyba największą polityczną prostytutką ostatnich 30 lat. Im mniej kompetencji tym większe ambicje. 

 

Minnister Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz to kolejna postać blisko powiązana z UW i eskimoskim KOR. Do MSZ dostał się z zaciągu tzw. Geremkowszczyzny. Nikomu przypominać nie trzeba jak wrogo nastawiony był Geremek do Polski. Jego kadry z eskimoskiego zaciągu są nietknięte do dzisiaj na polskich placówkach dyplomatycznych. 

Pan minister Czaputowicz ma jeszcze jeden bardzo duży atut którego nie ma wielu innych polityków. Otóż nie tylko należał ale był nawet współzałożycielem WiP - a była to organizacja w której jak mówią wtajemniczeni nie było osób nie współpracujących ze służbami specjalnymi. Była to wręcz kuźnia kadr politycznych prowadzonych przez służby ze "wsi". Z WiP wyszli m.innymi B. Klich, Bartłomiej Sienkiewicz, K. Radziwił, Piotr Niemczyk. 

 

Premier Mateusz Morawiecki - ma także przeszłość polityczną zabarwioną liberalnym charakterem gdyż był przecież zaufanym doradcą Donalda Tuska. Poza tym, będąc w Izraelu sam pochawlił się swoim słusznym pochodzeniem co jeszcze do dzisiaj nie zostało usuniete z archiwum Jewish TA > www.jta.org/2017/12/08/news-opinion/world/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister

Do pierwszego ministerialnego garnituru koni trojańskich z obozu liberalnego należy także minister przedsiębiorczości p. Jadwiga Emilewicz pochodząca ze stajni Gowina a wcześniej z PO. 

 

Strasznie dużo musiało się w Polsce zmienić aby wszystko pozostało po staremu. Po co była i jest wojna PO-PiSu skoro jednoznacznie widać, że jest to polityczna sitwa która ma zawsze wspólne interesy na polu lobbowania interesom żydowskim w Polsce. Obydwie partie mają charakter filosemicki. Róznią się jedynie nieco panom którym służą. PO jest partią służącą interesom niemiecko-żydowskim a PiS amerykańsko-żydowskim. Na to wszystko nakładają się jeszcze rozbieżne interesy finansowe i dostępu do władzy różnych grup masońskich w których są zainteresowani prominenci. Zakładam, że wielu zwolenników PiS-u bedzie w najbliższych miesiącach zszokowanych decyzjami które będzie podejmował rząd PO-PiS-UW. Oby tylko nie zdecydowali się sprowadzić imigrantów do Polski. PiS w porównaniu do PO czy Nowoczesnej rozważać można jedynie w kategoriach mniejszego zła gdyż obaj konkurenci PiS-u są partiami skrajnie kosmopolitycznymi i pro-niemieckimi co bezposrednio zagraża polskiej państwowości. Za rządów PiS-u będziemy tylko strzyżeni przez m-we korporacje ale mamy szanse zachować status państwa.

Po krótkiej analizie najbardziej jaskrawych przypadków kontroli nad Polską trzeba sobie postawić pytanie o rolę i status mniejszości zamieszkujących Polskę. Trzeba zdecydowanie podkreślić jak wielu ludzi czujących się Polakami miało niepolskie korzenie. Mało tego jak wielu z nich przyczyniło się do rozwoju Polski a nawet oddało za nią swoje życie. Trzeba to doceniać i uszanować. Nie można jednak tolerować bandyckich metod kontroli niektórych grup majacych charakter klasycznych gangów przestępczych. 

Smutna konkluzja jest taka, że do dnia dzisiejszego (nie licząc figowych Samoobrony i LPR) od czasów okrągłego stołu władzy nie sprawowała jeszcze żadna partia która nie brałaby udziału przy okrągłym stole. Okrągły stół to przekręt stulecia jakim była zmowa elit postkomuntycznych zwanych żydokomuną ze stworzoną przez nich samych opozycją o tym samym pochodzeniu. 

Prawdziwa oś podziału w Polsce jest niestety inna niż wojna PO z PiS-em. To wojna pozorna o czym świadczy brak programu cela+. Nie dajmy się podpuszczać fałszywemu i kontrolowanemu konfliktowi bo wróg jest w zupełnie innym miejscu i spokojnie wyjada konfitury. 

 

 

Grzegorz Nowak 

Serwis giełdowy amerbroker.pl Komentarze

[2018-01-18] SOWA
BOŻE miej Polskę w opiece.SOWA

[2018-01-18] Paweł
Nasuwa mi się pytanie: Jak dalej żyć? co robić żeby coś zmienić? Jak przetłumaczyć tym wszystkim (szczególnie starszym) ludziom z wypranymi przez telewizje mózgami że PO i PiS to praktycznie ten sam poziom? Już nawet ręce nie mają gdzie opadać :( Pozdrawiam Panie Grzegorzu.

[2018-01-18] Archiwum internetu
Żydokatolik Duda: "Gdy widze jak kultura żydowska wraca do Polski , moje serce napawa sie radoscia" http://newsweb.pl/2017/01/13/andrzej-duda-gdy-widze-jak-kultura-zydowska-wraca-do-polski-moje-serce-napawa-sie-radoscia/

[2018-01-18] Gość
Rządzi rząd globalny a rodzime partie są po to aby wyborca czuł, że może wybierać, że jest demokracja. A tak naprawdę ten wybór to iluzja.

[2018-01-19] Archiwum internetu
https://dorzeczy.pl/kraj/53303/Winnicki-o-roszczeniach-zydowskich-MSZ-przyznaje-ze-Polska-jest-ponaglana-i-szantazowana-przez-USA-i-Izrael.html

[2018-01-19] MW
https://medianarodowe.com/jadwiga-emilewicz-nalezalam-platformy/

[2018-01-19] z Pyrlandi
http://wprawo.pl/2017/12/15/zydowska-celebra-polskim-sejmie-zabraklo-polsce-wolnych-synagog-wideo/

[2018-01-19] Dar
Dobrze, że Pan nam to uświadomił. Jeszcze lepiej, gdyby uświadomił sobie to cały naród. W przeciwnym razie tylko pozostanie udać się na... wewnętrzną emigrację, przestać chodzić na wybory i na każdym kroku kontestować swój własny kraj. W 29 lat po upadku komuny to po prostu strasznie smutne!

[2018-01-19] mama
@ Dar nie trzeba narzekać tylko trzeba działać

[2018-01-19] Perun
Nabudują jeszcze kilka takich muzeów i w Polsce powstanie zydowski Disneyland

[2018-01-19] Ryfka
Panie rabinie co Pan zrobił dla Polski? https://youtu.be/OkVkYpLyLtg

[2018-01-19] Ryfka
Czy goje powinni służyć Żydom ? https://www.youtube.com/watch?v=rL2MRDHSUuU

[2018-01-19] Ryfka
zajebiste, https://youtu.be/TM0ZZNERPpA

[2018-01-19] Ryfka
a tu całość ale od tego miejsca jest najciekawiej, widać jak Kościół na kolanach służy żydom, żenujące odpowiedzi hierarchów KK w KAI a jednocześnie oratorski popis Brauna i Grygucia. https://youtu.be/YnbwUInA2vY?t=4618

[2018-01-19] Gość
Ze cos zlego sie dzieje z Nasza Ojczyzna to widac golym okiem. Sa wyksztalceni Polacy z krwi i kosci wiec dlaczego nie umiemy sie przeciwstawic??

[2018-01-19] Gość
czy mamy nowe zwyczaje w Polsce ?

[2018-01-20] Jaro
Panie Grzegorzu, to wobec tego powyższego, kim jest Jarosław Kaczyński, skoro dopuścił takich ludzi do władzy? Czy jest naprawdę patriotą, czy nim też ktoś steruje?

[2018-01-20] Ciekawski
Dlaczego żydzi nie mają swojej partii tylko są w każdej z istniejących ?

[2018-01-21] Ronin
To nie wina cwaniaków, że dostają się do władzy, lecz kretyńskiego narodu, co ich wybiera. Większość stanowi ciemna, niewyedukowana właściwie masa i to oni decydują za wszystkich kto będzie ich doił w kolejnej kadencji. Gdybym miał taką możliwość, to wyjechałbym bez żalu z tego straconego już kraju.

[2018-01-21] Żak
Panie Nowak, może otworzy Pan w końcu oczy i zrozumie, co to jest liberalizm, polecam wytłumaczenie dla opornych intelektualnie Pana Gwiazdowskiego http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,chrzescijanskie-korzenie-liberalizmu,page,1,article,2198.html

[2018-01-22] scyzoryk
http://www.kuprawdzie.pl/towarzysz-jerzy-jaskiernia/

[2018-01-22] GNowak
@ Zak, zupełnie nie ma się do czego odnieść. Pan podaje przykład filozofii liberalizmu a ja pisze o praktyce w której ta filozoficzna idea jest jedynie fasadą i jest cynicznie wykorzystywana dla korzyści wąskich grup przy biernej postawie mas.

[2018-01-22] MW
Stop totalitarnym systemom, fajny projekt ustawy, zobaczymy czy to nagonka PoPisu czy rzeczywiście chcą coś zmienić. https://medianarodowe.com/ruch-narodowy-proponuje-ustawe-przeciw-ludobojcom/

[2018-01-22] Sad Face
@Ronin ja już od ponad roku jestem w Australii. Przez 10 lat się zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że nie ma co walczyć z wiatrakami, Judeopolonia jest faktem, a nie chcę, żeby moje dzieci były niewolnikami. Zawsze głosowałem na Korwina, z braku szans na jego wejście dałem się nabrać raz PO na wolnościowe hasła Tuska, a potem PiS odnośnie poluzowania dla przedsiębiorców, kwot wolnych od podatku, sprawiedliwości itp. Nie miałem już ani sił, ani zdrowia na to. Kiedyś pracowałem pół roku w USA i rok w UK. To są państwa, podobnie jak AUS, nierepresyjne dla obywatela. Warto aby jeden z drugim urzędasem pojechał sobie do ich urzędu gminy, miasta, urzędu skarbowego itp. i zobaczył, jak traktuje się ludzi, którzy płacą im pensje. Niestety uważam, że Polska jest krajem straconym. W Europie formuje się podział islamsko-syjonistyczny, co za 20-30 lat będzie faktem rzeczywistym. Serce się kraje, ale jak pisał wieszcz, który też wiecznie był na emigracji "Gdzie dobrze, tam ojczyzna." Moją ojczyzną jest teraz Australia.

[2018-01-22] Lechita
Ustawa 447 przyjeta https://www.youtube.com/watch?v=E6lQIvS2IhQ

[2018-01-24] Christo
@Sad Face, to dlaczego czytasz polskie strony internetowe, interesuje Cie sytuacja w obcym kraju jakim jest Polska itd.? Ja na prawdę nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Też pracowałem w różnych krajach, w których lepiej/łatwiej się żyje niż w Polsce ale nigdy bym nie nazwał ojczyzną innego kraju niż Polska. Jeśli ktoś mi stara się wmówić, że nie tęskni za Polską i nie ma jej w sercu to dla mnie jest hipokrytą. Nie da się wymazać z pamięci miejsca gdzie się wychowało, ukształtowało i spędziło najpiękniejsze lata życia czyli swoją młodość.

[2018-01-25] Boston
Kongres Polonii Am. o ustawie S 447 http://www.tysol.pl/a15348-Apel-Polonii-do-Polakow-w-kraju-i-zagranica-Zablokujmy-wspolnie-amerykanskie-ustawy-S-447-i-HR-1226

[2018-01-25] Sad Face
@Christo myślę, że z mojego wpisu jasno wynika, iż dobro Polski leży mi na sercu, chciałbym w Polsce mieszkać, tęsknie i bardzo lubię Polskę. Niestety nie mam już nadziei na pozytywne zmiany, a czekać nie będę kolejne lata, gdy życie ucieka mi i rodzinie. W Australii życie jest po prostu lepsze i łatwiejsze. Ludzie mili i otwarci, a kraj piękny, w moim odczuciu bez porównania ładniejszy niż Polska. Czy teraz rozumiesz dlaczego interesuje mnie sytuacja w tym kraju (nie w naszym kraju, jak politycznie poprawni wolą mówić, tylko w tym kraju)? Odnośnie czytania zagranicznych stron, to zadaj sobie, pytanie czy ty czytasz tylko polskie strony? Tak Christo ludzie rozgarnięci i ciekawi świata czytają strony z UK, USA, Niemiec, Francji i Hiszpanii, chyba że nie potrafią czytać w tych językach.

[2018-01-25] Espana
Christo co to za bełkot złośliwy z twej strony? Oskarżanie ludzi o hipokryzję za to że realnie czuja inaczej, to istny debilizm. Może najlepiej wmów komuś co czuje i myśli. Ja wyjechałem z Polski do Hiszpanii 10 lat temu, uważam podobnie jak Sad Face za moją ojczyznę Espana i podobnie jak Mickiewicz, wielki Polak pisał, co przytoczył Sad Face: "gdzie dobrze, tam ojczyzna". Nie mam Polski w sercu, nie interesuje mnie jej los od kiedy całą rodzinę, a potem i moich rodziców ściągnąłem do Hiszpanii, nie tęsknię ani trochę za tym jałowym pejzażem, pseudo górami, toporną i ciężką kuchnią, fatalną pogodą i właśnie zawiścią Polaków. Nie próbuję nic wymazać z mojej pamięci, ale mimo, że mam już 39 lat, to i tak najlepszy czas mojego życia jest teraz, a nie młodość w biednej i zapyziałej Polsce. Ja też nie rozumiem ludzi, ale takich którzy to siedzą w jakimś kraju, bo to kraj ojców, dziadek o niego walczył i inne tego typu pierdoły, mimo że jest źle. To jest po prostu dla mnie idiotyczne, żyje się raz i nie po to, aby każdego dnia zastanawiać się, czy mam na szkołę dla dziecka lub ubrania. W Hiszpanii moje zmartwienia to, gdzie pojadę na długi weekend, Kanary, czy narty w Austrii. Oto jest różnica między pragmatyczny podejściem do życia, a chorym ideologicznym, nastawionym narodowo, ojczyźnianie. Moje dzieci też tego uczę i gdyby sytuacja w Hiszpanii zrobiła się nieciekawa bez wielkich dywagacji zwiniemy manatki i pojedziemy w innym region świata. Tylko powstrzymaj się od wyzywania mnie od zdrajców etc. bo ja nigdy Polsce żadnej przysięgi wierności nie składałem. Zresztą nie prosiłem się, aby akurat urodzić się w tak fatalnym kraju. Jak widać na moim przypadku pomyłki losu można zmieniać na lepsze własnymi rękami i nogami. Adios. P.S. Christo to bardzo znane Polskie imię haha

[2018-01-26] Jaca
Panie Nowak sam Pan namawiał ludzi do głosowania na PIS, dudę na prezydenta. Wiadome było, że Gliński będzie szykowany na premiera (później się plany zmieniły) co nie zmienia faktu, że Pan ich nie krytykował a wręcz zachęcał na popieranie tych ludzi. Czy nie jest tak, że zmienił Pan zdanie po tym jak zaczęło Państwo PIS usuwać Narodowców? Pozdrawiam, Jaca

[2018-01-26] GNowak
@ Jaca, nigdy nie namawiałem do głosowania ani na PiS ani na Dudę. Nadinterpretowuje Pan moje wypowiedzi. Jest wiele powodów do pochwalenia PiS-u i jeśli trzeba to to czynię. Widzę tez jednak coraz więcej minusów. Ja przede wszystkim zawsze pisałem, że najgorszym złem dla Polski są opcje pro-niemieckie typu PO czy Nowoczesna gdyż grożą utratą polskiej państwowości. Dzięki wielu pozytywnym działaniom PiS-u ten scenariusz się oddala. Dlatego PiS jest wyborem mniejszego zła. Zawsze pisałem, że wszystkie te partię są od okrągłostołowej zmowy a dodatkowo PO jest partią która dba o interesy niemiecko-żydowskie a PiS dba o interesy amerykańsko-żydowskie. Nigdzie więc zdania nie zmieniałem. Nie jestem prymitywem który neguje wszystko. Polityka to sztuka wyborów i kompromisów, kiedy nie można wybierać co się chce to trzeba wybierać mniejsze zło. Takim mniejszym złem jest zdecydowanie PiS.

[2018-01-26] GNowak
W powyższym temacie - http://wmeritum.pl/bedzie-nowe-swieto-panstwowe-prezydent-poparcie-rzadu-ws-ustanowienia-narodowego-pamieci-polakow-ratujacych-zydow/220624

[2018-01-26] Megi
To ja mam lepszego newsa i też w temacie budowy Jedeopolonii http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/01/o-znikaniu-z-izraela-i-potajemnym-przesiedleniu-pejsatych-do-polski-i-na-ukraine-pisze-nie-wielu-autorow-majacych-odwage/

[2018-01-26] student
prof Chodakiewicz o ustawie 447 http://fakty.interia.pl/swiat/news-prof-chodakiewicz-przyjecie-przez-usa-ustawy-447-moze-oznacz,nId,2514572

[2018-01-28] Fidi
No to dziś się zaczęło od żydowskich zakłamanych wypowiedzi. Ambasador Izraela powinna być natychmiast uznana za persona non grata, a przeciw żydowskiemu ministrowi finansów powinno być rozpoczęte postępowanie karne. Od raz zakazałbym mu wjazdu na teren RP.

[2018-01-28] asd
Nie wydaje sie wam że stacja TVN rozpętując histerię o "polskim faszyźmie" ,miała na celu nie dopuszczenie do przegłosowania w Sejmie kar za mówienie o "polskich obozach śmierci"? Przypominam że TVN miała ten materiał już wiele miesięcy wcześniej a puściła go kilka dni przed tym głosowaniem w Sejmie. Ustawa ta bardzo nie podoba się Żydom bowiem stoi na przekór ich narracji o Polakach którzy zabijali Żydów wespół z Niemcami i którzy są tak samo odpowiedzialni za holokaust jak oni. A co za tym idzie uzyskanie ewentualnych odszkodowań, których domagają się od nas Żydzi będzie teraz dla nich trudniejsze

[2018-01-28] Grabarz
Za 100 mln zl to można wybudować smiało ze 3-4 takie cmentarze od nowa

[2018-01-28] bart
NO niestety, polacy po raz kolejny porobieni, przypominam ze kazde "wybory" w tym kraju odniosa ten sam skutek. Jak mozna glososwac jezeli nie wiesz jak zostanie "zaliczony" twoj glos? Skad wiesz ze nie zaglosowales na PO nawet gdy stawiales X na UW :)? Niszczy sie polkska przedsiebiorczosc, historie, demografie. Polskie prawo jest tak skomplikowane i idiotyczne a podatki tak wysokie (vaty, zusy, krusy, srusy, pity, cywilno prawne, spadkowe, przesyly za energie, akcyzy, podatki drogowe, od pracy, itd. itp. na poziomie 80%!!!), ze nikt nawet nie mysli o otwieraniu biznesu w tym kraju legalnie. Wszedzie szara strefa, jak tylko moga to polacy zamawiaja towar z chin (co sie chce ukrucic ale polakow nie stac na zakup towarow z zachodu - wiec spadnie jakosc i uzytecznosc, beda uzywac staszych modeli z mniejsza iloscia opcji - tak jak z z samochodami). Aby cos zmienic w tym kraju polacy musieli by glososwac portwelem, nie dajac sobie odbierac pieniedzy oraz musieliby NIE przestrzegac prawa. Wtedy by powstawaly polskie spolki/fimry/banki bo onaczej hamuja ich pzrepisy (czesto z EU i izraela/stanow) oraz brak srodkow jak sie placi haracz w wsykosci 80%).

[2018-01-28] LL
@Sad Face,a przede wszystkim Espana, piszecie jakbyście uciekli z Korei Pólnocnej, tymczasem Polska jesteśmy w jakichś 20 % najbogatszych krajów na świecie. Zawsze znajdziesz miejsce gdzie będzie lepiej, Niemcy narzekają na swój kraj i marzą o Szwajcarii itp. Nie uciekacie przed głodem czy wojną ale gonicie za wygodami i luksusami więc nie przedstawiajcie się tu jako męczennicy. Polska to piękny kraj a co bardzo ważne - bardzo bezpieczny. Mam nadzieję że tak zostanie i wspólnymi siłami uczynimy Polskę bogatszą i bezpieczniejszą. Espana, jeśli z Hiszpanii zrobią ci Kalifat to nie płacz.

[2018-01-29] Christo
@Sad Face, @ Espana, żaden złośliwy bełkot tylko moja opinia. Ojczyznę ma się jedną. Wy nie ale pokolenia po Was może już będą mieli ojczyznę gdzieś daleko od Polski. Natomiast Polska będzie dla nich krajem przodków. Możecie mieć sobie różne odczucia, ale nigdy nie będziecie w innym kraju niż Polska u siebie. Co byście nie robili zawsze będziecie postrzegani jako imigranci. Może nie przez najbliższe otoczenie ale dalej już tak i tego nie zmienicie. Dopóki jesteście potrzebni to każdy jest miły i głaska po głowie, ale jak tylko coś zacznie iść nie tak to będziecie „be”. Co do ojczyzny jest jak z matka, możecie sobie wmawiać różne rzeczy ale tak jak matkę tak i ojczyznę ma się jedna. Możecie się wypierać do woli, ale myślami wracacie do swojej Polskości i najlepszym tego dowodem są Wasze wpisy tutaj na forum. Jak ktoś mówi np. o Lewandowskim to pewnie mówicie ale ja nie jestem Polakiem. Ja się tylko tam urodziłem. Sad Face co innego czytać wiadomości na różnych portalach i w różnych językach, a co innego je żywo komentować. Zachłysnęliście się życiem na zachodzie, dla równowagi proponuję pojeździć po np. Afryce, żeby się trochę światopogląd skalibrował, może wtedy przestaniecie pluć na swoją ojczyznę. @Sad Face z Twojego wpisu wcale nie wynika żeby dobro Polski leżało Ci na sercu, a wręcz przeciwnie. Wręcz namawiasz do tego aby przestać walczyć, bo dla Ciebie Polska jest już stracona. Ja wierzę w to, że wcale tak nie jest, że jesteśmy narodem, który dopiero jak jest przyparty do ściany pokazuje na co naprawdę go stać. @Espana złośliwość bije ze strony ludzi takich jak Ty. Uciekłeś za „lepszym życiem” bo nie potrafiłeś sobie poradzić w Polsce i ja to rozumiem. Sporo było takich ludzi. Nawet ja szukałem lepszego życia poza ojczyzną. Ale nigdy nie wypierałem się tego że jestem Polakiem i moja ojczyzna to Polska. Jeśli masz inne odczucia i zrywasz ze swoimi korzeniami to bądź konsekwentny. W tym momencie jesteś hipokrytą pisząc że „. Nie mam Polski w sercu, nie interesuje mnie jej los od kiedy całą rodzinę, a potem i moich rodziców ściągnąłem do Hiszpanii, nie tęsknię ani trochę za tym jałowym pejzażem, pseudo górami, toporną i ciężką kuchnią, fatalną pogodą i właśnie zawiścią Polaków” bo jak pisałem wyżej fakt pisania komentarzy w języku polskim tutaj na forum świadczy o tym, że tak nie jest. Obydwaj staracie się udowodnić innym jak Wam dobrze i cudownie za granicą, ale po co to robicie? Czy myślicie, że nikt z nas nie był gdzieś tam na zachodzie czy innych rejonach świata i nie widział tego ich „dobrobytu”? Staracie się nas uświadomić jam mamy w Polsce źle i jacy to Wy jesteście sprytni bo wyjechaliście do raju na ziemi? Chcecie się docenić i uświadomić w dokonaniu dobrego wyboru? Bo na to mi wygląda. Ps. @Espana zapewniam Cię nie mam na imię Christo, to tylko nick, jeśli rozumiesz różnicę. Co do Mickiewicza to trafiłeś kulą w płot, poczytaj o czasach w których żył to może zrozumiesz przesłanie. To tyle z mojej strony bo szkoda klawiatury.

[2018-01-29] perez
Nowelizacja ustawy o IPN nie podoba się Izraelowi, bo burzy żydowską narrację o Polakach współwinnych holocaustu i zmniejsza szanse na wyciągnięcie 70mld dolarów odszkodowań za pozostawione mienie, a także zbudowania Polin na terenach Polski i Ukrainy. Rodzi też ryzyko, że na światło dzienne wypłynie fakt aktywnego udziału elit żydowskich w zagładzie własnego narodu. Nikt na świecie nie będzie popierał nacji, która z holocaustu zrobiła przedsiębiorstwo nastawione na miliardowe zyski dla wybranych z narodu wybranego. Ciekawy jestem co zrobi nasz chanukowy prezydent. Jeżeli zawetuje ustawę, to mamy Polin, jeżeli ustawa przejdzie, to Polska jeszcze nie jest stracona.

[2018-01-29] Prawda
http://dzienniknarodowy.pl/wicepremier-morawiecki-podzieowal-polakom-ktorzy-ocalili-rodzine-holocaustem/

[2018-01-29] Mazur
Miał Pan rację pisząc, ze min Kultury to siedlisko antypolskich żmij http://wprawo.pl/2018/01/29/wiceminister-klaszcze-skandalicznej-wypowiedzi-ambasador-izraela-straci-prace-wideo/

[2018-01-29] Mazur
A tu prawda jak działąją Zydzi w Polsce, jak nas dyskryminują https://niezlomni.com/skandal-uroczystosciach-auschwitz-zabroniono-im-wniesc-polskie-flagi-szokujace-slowa-mlodej-zydowki-kobiety-ktora-trzymala-bialo-czerwona-flage-wideo/

[2018-01-30] GNowak
@ Mazur, chyba p. wiceminister pójdzie do dymisji. I tak trzeba działać, tylko społeczny nacisk spowoduje zmiany https://medianarodowe.com/wiceminister-kultury-magdalena-gawin-dymisji-internauci-wsciekli/

[2018-01-30] XYZ
Zydzi których Duda zapraszał już nam plują w twarz http://dzienniknarodowy.pl/szef-komitetu-zydow-amerykanskich-polacy-powinniscie-przeprosic-temu-prezydent-duda-wital-komitet-radoscia-satysfakcja/

[2018-01-30] NSZ
Przemysł holocaust zainwestowal w PL https://www.youtube.com/watch?v=uUNnlWA8FG8&t=1s

[2018-02-11] Ziuta
Super ciekawy artykuł https://lustro-blizna.blogspot.com/2015/02/cywilizacje-smierci-zbudowali-zydzi.html

[2018-02-13] Justyna
1. A nie przyszlo wam do glowy, ze we wszystkich partiach po 1945 Polakow mozna bylo policzyc "na palcach jednej reki"? Sytuacja sie nie zmienia. Nadal to samo. Ponoc w PiSie prawie sami "miedzynarodowi" glownie z korzeniami ukrainskimi. 2. Wielce prawdopodobne, ze do 2019 wyloni sie w Polsce oddolna propolska sila polityczna. Sadze, ze szanse sa duze, gdyz prawdziwy "taniec" dopiero sie zacznie. Na przelomie stycznia i lutego 2018 mielismy tylko tąpniecie. Maski spadna, PiS i "miedzynarodowka" pokaza swoje prawdziwe oblicze i wybudza kolejna partie uspionych Polakow. Zaloze sie, ze na przelomie 2018/2019 nastroje spoleczne beda juz silnie antypisowskie. O PO nie wspominam, bo ta partia jestjuz skonczona. PAD podpisal ustawe. No, ale czy cale przedstawienie nie ma na celu odwrocenia uwagi od dopinania ustawy roszczeniowej? Co ciekawe. Nawet czesc tzw. twardego elektoratu przetarla oczy ze zdumienia. Mowie wam. Wiem, co ludzie mowia. PiSowi nawet sondaze nie pomoga.

[2018-02-13] Aldona Figurska
Tych sk.rw.eli, którzy to przygotowywali dla ministerstwa fajansów powinno sie wysłać do więzień na dożywocie. Wczoraj wysyłałam JPK VAT - 27 godzin wysyłki !!! I jeszcze debile informują w okienku dialogowym, że cytuję tych hu.ów" trwa przetwarzanie danych, może to potrwać kilka godzin lub kilka dni". No przecież ku.rwa to poj.by są!!! Nadmieniam, że w pliku było tylko 9 faktur zakupowych i cztery sprzedażowe, więc nie był ani obszerny, ani duży. Aldona Figurska

[2018-02-17] pytanko
mam pytanie do Pana GN - jaka jest Pańska opinia nt Jana Zamoyskiego kanclerza?

[2018-02-22] odp
dobre pytanie,brak odp

[2018-02-24] Polak
Pana wypowiedzi Pani GN nie mają sensu politycznego, bo wszystkie tego typu działania sa wodą na młyn PiS, czyli ponarzekmay na PiS ale jak co to PiS, Duda...to nie ma sensu, bo to jest żaden wybór, PO i PiS Komorowski i Duda to jest to samo! Kiedy Pan to pojmie????

[2018-03-01] NC
Morawiecki nie jest antysemita bo jego dzieci uczyly sie w zydowskiej szkole http://nczas.com/2018/03/01/szewach-weiss-mocno-o-zydach-i-polakach-dla-zydow-holokaust-jest-dzis-religia-morawiecki-nie-jest-antysemita-jego-dzieci-chodzily-do-zydowskiej-szkoly/

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)