Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Polska

>> PiS sprowadza Żydów do Polski

 

 

PiS masowo sprowadza Żydów do Polski

 

Na podstawie poselskiej interpelacji posła Jakubiaka dowiedzieliśmy się ilu obywatelom Izraela za czasów rządów PiS-u przyznano obywatelstwo.

Okazuje się, że władze dobrej zmiany bez żadnych skrupułów przyznały ponad 10 tysięcy paszportów obywatelom Izraela. Takiej dynamiki wzrostu wydawania paszportów nie było nawet za rządów PO. 

Najbardziej przykre jest to, ze Polacy wywiezieni do Kazachstanu aby odzyskać polskie obywatelstwo muszą latami zdawać naprawdę skomplikowane dla nich egzaminy z wiedzy o Polsce  typu podaj prawe dopływy Prosny  itp. Tysiące obywateli Izraela otrzymują polski paszport za nic. W 2017 roku przyjęto zaledwie 560 repatriantów z Kazachstanu. To hańba dla Polski i Polaków !! 

Jednym słowem wyśmiewana przez wielu koncepcja budowy państwa POLIN w której warstwą zarządzającą będzie jerozolimska szlachta a polskie goje parobkami jest systematycznie realizowana przy biernej postawie narodu. Polacy śpią omamieni socjalnymi przywilejami rządu. 

Swoją drogą czy to nie jest temat dla ABW ? Czy masowe wydawanie polskich paszportów osobom którzy nie mówią po Polsku, nie mieszkaja w Polsce nie powinno być kwalifikowane jako przestępstwo ?

Poza tym dlaczego Zydzi chcą się osiedlać w tak antysemickim i nietolerancyjnym dla nich kraju jakim jest według nich Polska  ? A może ma to związek z ustawą reprywatyzacyjną ? 

 

poniżej kopia odpowiedzi na interpelację poselską 

 

Grzegorz Nowak

amerbroker.pl Komentarze

[2018-04-22] asd
Ale za PO było podobnie. Czas w końcu otrzeźwieć bo prawda jest taka ze i PIS i PO maja takich samych mocodawców. Czy kiedykolwiek PO krytykowało PIS za sprzyjanie żydom? Wręcz przeciwnie ,sami chcieli oddać lasy Zydom. Geremek po okrągłym stole powiedział " ruch społeczny, który tworzymy ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami… aby żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom. ( https://forumemjot.wordpress.com/2015/08/30/bronislaw-geremek-o-polakach-ruch-spoleczny-ktory-tworzymy-ozywimy-go-najroznorodniejszymi-nurtami-politycznymi-aby-zydom-w-polsce-zylo-sie-zawsze-lepiej-jak-polakom/ ). Jednym nurtem jest PO a drugim PIS ,oba ruchy maja tych samych mocodawcow.

[2018-04-24] Idziegas
Skąd Pan wie, że ci żydzi nie mówią po polsku i nie maja realnych powiązań z Polską? Może po prostu polski paszport stał się cenny z uwagi na wzrost zamożności kraju oraz wprowadzany socjal. Warto byłoby zamówić takie zestawienie z ambasad z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Wlk. Brytanii zanim padną mocne słowa. Druga sprawa to czy 2000-3000 rocznie to realny problem dla kraju. To tylko 200 000 - 300 000 w 100 lat, czyli mnie niż Ukraińców w rok. Nie jestem za takimi przybyszami, ale zastanawiam się, czy to jakiś znaczący problem?

[2018-04-24] GNowak
@Idziegas, z informacji medialnych od dawna wynika, że polskie paszporty wydawane są w Izraelu jak ulotki, bez jakichkolwiek warunków. Teraz uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie tego stanu. Z całą pewnością ma Pan rację, polski paszport staje się coraz bardziej cenny na świecie. Nie znaczy to jednak żeby dawać go bez żadnych warunków. Moim zdaniem jest to problem który będzie narastał. Żydzi są obcy kulturowo i najczęściej w historii polski zapisali się antypolsko a w miarę zwiększania ich populacji zwiększać się będą problemy. Wystarczy przypomnieć jak społeczność żydowska witała na polskich ziemiach Armię Czerwoną i denuncjowała żołnierzy którzy szli pod ścianę albo na Syberię. Wystarczy przypomnieć że służby bezpieczeństwa PRL-u kierowane były w swojej przytłaczającej większości przez ludzi pochodzenia żydowskiego którzy wydawali na śmierć polskich patriotów. Są na to dowody w postaci prac IPN-u wskazujące że ta nadreprezentacja Żydów w UB sięgała w korpusie oficerskim 70-80 %. A dzisiaj ma Pan dowody na wojnę wydaną Polsce przez Światowy Kongres Żydów i państwo Izrael żądających bezprawnie odszkodowań za mienie pożydowskie. Oczywiście nie każdy Żyd jest złym człowiekiem tak jak z innymi nacjami ale mają swoje państwo i życzę im aby żyło im się tam jak najlepiej. Wole 3 miliony Białorusinów czy nawet Ukraińców niż 100 tysięcy Żydów. Obydwie te społeczności - wbrew propagandzie p. prezydenta Dudy nie żyły w Polsce w symbiozie. Historia jest pełna dowodów na zdradę Polski przez społeczność żydowską i w czasie rozbiorów, potopu szwedzkiego, wojny 1920 r. i w czasach współczesnych. Aby być uczciwym trzeba dodać że zdarzały się piękne przypadki poświecenia Żydów i ofiary życia za Polskę ale to były wyjątki. To są dwie absolutnie odmienne kultury. Nie ma czegoś takiego wspólnota judeochrześcijańska bo talmud jest zbyt rasistowski i nakazuje wyzysk i dominacje nad gojami.

[2018-04-27] Idziegas
Argument odnośnie informacji medialnych jest trochę słaby, zwłaszcza w Pańskich ustach. Albo mówimy o sprawdzonych informacjach albo się opieramy na jakiś tam mediach. Może przedstawi Pan trochę faktów w odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie odnośnie info o nieznajomości języka, a teraz "ulotek"? Kluczowe pytanie też Pan zignorował, w czym jest problem z tak mała populacją? A z tymi 3 mln Białorusinów, to już Pan pojechał poza bandą. Przecież to blisko 10% realnej ludności Polski, czyli zgodnie z historią konflikt gotowy.

[2018-04-27] GNowak
@ Idziegas, szanowny Panie, nie robię badań w tym zakresie aby wiedzieć kto z Żydów otrzymujących w Izraelu zna język polski a kto nie zna. Na pewno szef Mossadu który otrzymał polski paszport języka polskiego nie zna. W poprzedniej odpowiedzi przedstawiłem Panu jasno dowody na masowe antypolskie zachowanie społeczności żydowskiej wobec państwa polskiego. Proszę sobie to raz jeszcze przeczytać. Jest dużo szczegółowych opracowań historycznych na ten temat więc może Pan pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Jeśli chodzi o 3 mln Białorusinów to strzał kulą w płot bo Białoruś była jedynym państwem w historii które nigdy polski nie najechało. Wręcz przeciwnie współtworzyli z nami pierwszą dobrowolną Unię Europejską opartą na zasadach wzajemnego poszanowania własnych kultur i historii. Proszę się zapoznać trochę więcej z historią mojego kraju to się Pan dowie jakie były relacje między Polską i Białorusią. Nie jestem od tego aby Pana uczyć historii mojej ojczyzny.

[2018-04-27] Marcin
@ Idziegas - słaba ta argumentacja. Totalnie oderwana od historii. Zgoda z p. Nowakiem, że trzeba doczytać. A jeśli chce Pan bliżej poznać obywateli Izraela, to zapraszam do Warszawy, Krakowa czy Oświęcimia. Pełno ich na wycieczkach i jeszcze nigdy nie słyszałem wśród nich języka polskiego. Tylko arogancja, patrzenie na Polaków jak na wrogów, a do tego uzbrojeni ochroniarze. Nawet te kilkadziesiąt tysięcy takich obywateli to będzie zagrożenie dla Polski, bo to nie będą przeciętni obywatele! To będzie specjalna kasta - szlachta!

[2018-04-27] Student
Bardzo ładnie Panowie że nie dajecie się prowokować tylko zasypujecie icka konkretami. To klasyczny prowokator. Pełno takich w internecie z różnych lewackich fundacji sponsorowanych przez G Sorosa co najpierw prowokują a później oskarżają o mowę nienawiści. Punktować dziada ale z kulturą i rzeczowo.

[2018-04-27] Idziegas
Ciekawy ten "Pana" kraj, bo ja takiego nie znam. W moim kraju, w Polsce, żyło niegdyś 3 mln Żydów i się dogadywali z Polakami, a denuncjacje, UB, NKWD, to był właśnie margines. Używa Pan populistycznych zdań niepopartych faktami "Tysiące obywateli Izraela otrzymują polski paszport za nic" lub "Nie znaczy to jednak żeby dawać go bez żadnych warunków". Straszne komunały.Historii to raczej ja Pana mogę nauczyć, ponieważ jestem wykładowcą uniwersyteckim. Białorusini nie najechali nas, gdyż byli zbyt słabym plemieniem pod panowaniem kolejno Ukraińców, Litwinów, Polaków, Rosjan. Proszę nie siać zamętu, ksenofobii i nie puszczać w obieg nieprawdziwych, kabotyńskich informacji, to nie tędy droga.

[2018-04-27] GNowak
@ Idziegas, kiepsko Pan zna historię skoro twierdzi Pan że żydowskie denuncjacje na Polaków do NKWD, UB to był margines. Żydzi masowo i z kwiatami witali na wschodnich kresach 17 wrzesnia 1939 r armie czerwoną i są na to dowody materialne, ba nawet filmy nagrywane przez Sowietów się zachowały. Dzięki żydowskim denuncjacjom dziesiątki tysięcy polskich patriotów, żołnierzy WP szło albo od razu do piachu albo na Sybir. Po wojnie na bagnetach sowieckich Żydzi doszli do władzy w Polsce, pozmieniali nazwiska na polskie i mordowali znowu patriotów, żołnierzy AK, WiN, Żołnierzy Wyklętych - i nie był to margines. Przecież na podstawie badań IPN udowodniono, że w urzędach bezpieczeństwa pracowało co najmniej 70 % obywateli pochodzenia żydowskiego !! Im wyższy szczebel kierowniczy tym nadreprezentatywność Żydów była jeszcze większa. Nie zna Pan faktów. To ja pisałem, że Białorusini są najbardziej przyjaznym Polsce narodem kiedy zarzucał mi Pan że "konflikt z nimi gotowy". Teraz pan zarzuca że to dlatego że Białorusini byli słabi. A może po prostu cywilizacyjnie najbliżej im do Polaków i najmniej poddali się żydowskiej ideologii zwanej komunizmem która zniszczyła całe narody. Dzisiaj duża cześć Żydów popiera multi-kulti, kolejny wynalazek mający zburzyć partnerskie relacje między narodami Europy. Kiedy już brakuje Panu argumentów to zarzuca mi Pan sianie zamętu, ksenofobii itd - no niczym klasyczny czerwony propagandzista rodem z PRL-u. Gdyby był pan wykładowcą akademickim to współczułbym Pana studentom ale stan pana wiedzy świadczy tylko o tym że lubi się pan nieudolnie podszywać pod autorytety. No chyba że jest pan z czerwonego zaciągu w PAN, taki stan wiedzy czerwoni baronowie reprezentowali. Nie ze mną taka gadka malowany profesorku. Lepiej przyznać się od razu kogo się reprezentuje i wtedy można rozmawiać bardziej rzeczowo i na argumenty a nie siać antypolską propagandę malując historię na swój sposób. Dość już pisania nam historii przez zaborców.

[2018-04-27] Idziegas
Drogi Panie Nowak, przypinanie mi łatek komunisty to arogancja i chamstwo w czystej postaci. Pochodzę z rodziny patriotycznej od pokoleń i nie pozwolę sobie, aby ktoś mnie w taki sposób obrzucał inwektywami. Takie stanowisko dużo o Panu mówi. Dostrzegam,iż w kwestiach historycznych jest Pan bardzo słaby, co próbuje tuszować wmawiając innym niewiedzę. Pana retoryka jest bardzo agresywna i pokrętna. Nie jestem judeofilem, lecz segregowanie ludzi po narodowości uważam za podstawę prymitywnego myślenia i ksenofobii. Do faktów. Proszę wykonać proste przeliczenie. Policzyć liczbę pracowników UB, pomnożyć to przez niekwestionowane przez mnie 70%, a następnie podzielić przez liczbę 3 mln Żydów w Polsce. Mamy margines? Co do Białorusinów, inną kwestią jest słaby naród, a kompletnie inną 3 mln obywateli białoruskich w 38 mln kraju. Jeśli kieruje się Pan prawdą i rozsądkiem, resztę Pan zrozumie.

[2018-04-28] asd
@idziegas gadasz takie głupoty ze człowiek sie zastanawia czy ty od urodzenia jestes taki "mądry" czy piszesz to za sorosowe srebrniki? Zakładając pierwsza mozliwośc polecam zebys sie dokształcił w czym pomoze ci ponizszy wyklad. https://www.youtube.com/watch?v=3-2E7RIviKc

[2018-05-02] G Nowak
@ Idziegas, szanowny Panie "nadprofesorze" - pozwolę sobie tak Pana tytułować z uwagi na "olbrzymi" zakres Pana wiedzy - o czym poniżej. Najpierw ironizuje Pan w moim kierunku a następnie ma zarzuty, że odpisuję konkretami, czego i tak Pan nie rozumie. Za to wylewa Pan na mnie epitety. Absolutnie nie segreguję ludzi, uważam, że Polska niebawem powinna otworzyć swoje granice aby przyjąć sporą grupę młodych, dobrze wykształconych Włochów, Francuzów a nawet trochę Niemców którzy będą uciekali przed wojną domową w sowich krajach. Trzeba to zrobić jednak mądrze, racjonalnie i przyjąć tych którzy dadzą nam korzyść z tego w przyszłości. Ksenofobem więc nie jestem ale pragmatycznie dbałbym o interes swojego kraju. Dokładnie tak samo jak robią to teraz Amerykanie czy Niemcy. Przyjąłbym ludzi młodych, dobrze wykształconych którzy dadzą gwarancje asymilacji w zamian za uratowanie im i ich rodzinom życia. A że mam w tej kwestii inne zdanie co do obywateli żydowskich to wynika po prostu ze znajomości historycznych relacji polsko-żydowskich oraz aktualnej wojny którą wytyczyły Polsce środowiska żydowskie w sprawie "przedsiębiorstwa holokaust". Jakkolwiek nie uogólniałbym, także w tym środowisku są ludzi dobrzy i uczciwi. Panie "nadprofesorze" wykazuje się Pan znowu ogromną ignorancją i niewiedzą historii Polski skoro Pan pisze, że w czasach gdy rządziła UB w Polsce mieszkało 3 mln Żydów. Po prostu taka wiedza historyczna powaliłaby nawet ucznia szkoły podstawowej. Wobec powyższego dyskusję z Panem uznaję za zakończoną, bo najzwyczajniej szkoda mi czasu na pisanie z jakimś trolem zapewne sponsorowanym przez organizację "wielkiego filantropa" G.S. - co słusznie ktoś zauważył wcześniej. Żegnam ozięble Panie "nadprofesorze" nauk historycznych :)

[2018-05-02] Jakub
jestem Żydem z Warszawy, nie rozumiem dlaczego tak krytykujecie Pana Prezydenta Dr A.Dudę. Przecież ma pokaźny dorobek naukowy, również bogatą ścieżkę kariery politycznej - m.in. w Unii Wolności, jest szanowany na całym świecie a sondaże dają mu pewne zwycięstwo.

[2018-05-02] Sasza z Hajfy
Szema JudeoPolonyya, teraz my będziemy wami rządzić

[2018-05-02] Gość
Wszyscy z hajfy i jakuboea traficie na smietnik historii,wywodzicie sie z synagogi szatana,jestescie zmijowym plemieniem. Wasz czas tyka, wyparliscie sie Jezusa Chrystusa i pochlonie was moloch, baal inne wasze rogate demony.I to pewnie juz niedlugo. Polska sie odradzi tylko jeszcze musi sie oczyscic ze smierdzacego gnoju i obudzic sie.

[2018-05-03] Gość
Dodam, ze na dzien dzisiejszy tytul profesora to zaden autorytet. Moze kiedys tak bylo, ale dzis niejeden obywatel, ktory interesuje sie konkretnym tematem ma zdecydowanie lepsza wiedze od naukowyvh tytulow. Histori nie znam, ale jesli Polacy nie grabili innych to wielka szkoda, ze tak upadli. Patrzac na dzisiejszych ludzi to watpie zeby sie odrodzili jako niezalezny narod. Im dluzej bedzie pokoj w Europie tym wieksza szansa na wyegzekwowanie roszczen.

[2018-05-03] Klaudia
Hej mam na imię Klaudia, link dostałam od chłopaka, ludzie czy wy nie macie innych tematów jak zakupy, net, muzyka?

[2018-05-04] bellerofont
@Klaudia. dla ciebie cytat M. Twaina: "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." Gratuluję, mądrego chłopaka. Ty zmień Forum np na pudelka, a chłopak niech zmienić ciebie.

[2018-05-04] niepolityka
właśnie, porozmawiajmy o promocjach wyprzedażach a nie polityce

[2018-05-04] Wallenrod
@ bellerofont brawo za super celną ripostę !! Dziewuszki trafiły na mądrzejsze forum i pokazały intelektualne dno

[2018-05-04] Idziegas
Panie Nowak faktycznie szkoda z Panem dyskutować, bo poziom Pana wiedzy jest ubogi, a zacietrzewienie i ksenofobia ogromna. Włochów i Francuzów chce Pan przyjmować, a co z wykształconymi Żydami, tych już się Pan obawia? Popiera Pan model niemiecki w kwestii przyjmowania uchodźców, co jest sabotażem przeciw Polsce lub skrajnym oderwaniem od rzeczywistości. I nie pisałem o 3 mln Żydów w PRL, ale przed 1939. Nie ma Pan argumentów merytorycznych, więc jedyne, co Panu pozostało to obrażanie innych ludzi od popleczników Sorosa i ucieczka przed dyskursem.

[2018-05-04] Gość
katolstwo i żydostwo w jednym stali domu ...

[2018-05-05] Gość
Wallenrod szczerze to nie wiadomo kto to pisal. Ja nie raz cos napisze, pisza mi przez Pan i wcale tego nie prostuje. Zrazilam sie na innym forum, gdzie czesc Panow, gdy dowiaduje sie ze pisze z kobieta pokazuje swoja glupote. I robi wszystko, by pokazac ze to kobieta nic nie wie i tylko maci. Na palcach policze ile madrych mezczyzn wtedy sie odezwie. Takze kiepsko widze nasz kraj. Chyba, ze wielka bieda i oblicze zagrozenia jakos zjednoczy narod. I jakas pomoc z zewnatrz by sie przydala. Patrzac na to inaczej j jesli wszystko co dzieje sie w Europie jest zamierzone, to przeciez nikt nie zostawi Polski w spokoju, chyba ze sam chce tu osiasc. A wtedy mamy marne szanse zarzadzac tym krajem.

[2018-05-06] Gość
W dupie z zarządzaniem ważne, aby się bogacić i żyć dostatnie, żyje się raz. Mam gdzieś, czy rządzi Rosjanin, Amerykanin, czy Chińczyk.

[2018-05-08] Klaras
Trzeba się bronić przed zalewem Polski przez obcych bo to historycznie nigdy nam nie wychodziło na dobre

[2018-05-08] Jarząbek
@Idziegas - powinno chyba być Idziegaz

[2018-05-08] Pamięć
Idzie gas, Ty idzie gas, pisałeś dokładnie o 3 mln Żydów w czasach UB, podam ci cytatę z twoich wypocin. Oszołomstwo nie pamięta co pisze post wyżej. A Pisałeś tak "Proszę wykonać proste przeliczenie. Policzyć liczbę pracowników UB, pomnożyć to przez niekwestionowane przez mnie 70%, a następnie podzielić przez liczbę 3 mln Żydów w Polsce". Jak w latach 50-60 mogło być 3 mln Żydów w Polsce ? Czyś ty odurniał człowieku ? I jeszcze się awanturuje że nic takiego nie pisał.

[2018-05-09] Idziegas
Pamięć czytaj ze zrozumieniem.

[2018-05-09] Student
@ pamiec: musisz przejść specjalny kurs czytania w fundacji otwarty dialog, tam uczą jak normalność tłumaczyć na lewacką modłę. Dziwne ze każdy poza lewactwem rozumie to co Idziegas napisał tak samo a tylko profesorek tłumaczy to po swojemu, tak jak mu wygodnie.

[2018-05-09] Jarząbek
@Idziegas- trochę Pan pokręcił z tymi obliczeniami, 70% Żydów w UB, to nie jest margines tylko większość i choćby w 1939 było Żydów miliard, dalej będzie to większość pracowników UB pochodzenia żydowskiego. Poza tym można porównać ten margines z polskim marginesem, tzn. wziąć pozostałe 30% (zakładając, że pozostali byli Polakami) i podzielić przez liczbę Polaków w 1939. I to byłby margines żydowskiego marginesu. Tak już jest, że reprezentuje jakąś społeczność margines, a konsekwencje tego ponoszą wszyscy. Właśnie na tym jadą Żydzi i państwo Izrael, w stosunku do Polski i Polaków. Winy marginesu przypisują narodowi i całemu państwu, choć sami mają sporo za uszami. Nie my to zaczęliśmy, robimy to co oni. "Chamstwu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom. I wężykiem.":)

[2018-05-13] dsa
PIS nie tylko sprowadza zydów ale tępi w narodzie wszelkie przejawy buntu przeciwko zazydzaniu naszego kraju .Nie tak dawno Brudzinski wydal polecenie akcji "przeciwko neofaszystom" w której brało udział 300 policjantów wspieranych przez smigłowiec ,psy itp.Chodziło o zamknięcie muzyków z grupy "Obłęd" ,spiewających patriotyczne piosenki w których jasno i wyraznie wskazuja na sprawstwo zydów w zagładzie naszego narodu. Ponizej próbka. https://www.youtube.com/watch?v=4wygmP-zQaM Ogólnie wydaje mi sie ze PIS toleruje te organizacje prawicowe ,które są wydmuszkami założonymi po to by odciagnąć osoby o pogladach prawicowych od realnych organizacji który nie chca iść na współprace z zydami.

[2018-05-13] MecLuk
Profesor Idziegas to ewidentny troll. Od pierwszego zdania jego wpisy mają na celu neutralizowanie jasnego i prawdziwego stanowiska GN. Robi to z pozycji profesora, który i owszem, czyta takie forum i generalne podziela nasze poglądy ale odbieranie wymuszonych paszportów syjonstom panie Nowak to przesada i ciemngród, skorygujcie proszę to odchylenie bo żydzi to wykształcony naród, dobrzy ludzie prześladowani i szkalowani od wieków przez takich Polaków-Nowaków. Pan profesor chce tylko drobnej korekty, korekty tego antysemickiego odchylenia! a tak ogólnie to podziela wszystko poza tym :)

[2018-05-14] Marcin
@ dsa - racja. I to jest straszne. Niestety wszelkie przejawy samodzielnego myślenia Polaków są natychmiast kanalizowane. Niestety te same obawy mam do ruchu Kukiz 15:(

[2018-05-15] Kordek
I tak polaczki znów dostana kosę. Mnie to grzeje kończę za rok medycynę, potem staż, specjalizacja i zanim te biedny kraj się rozpadnie już jestem gdzie indziej - może USA, a może Nowa Zelandia. Wy się tu bijcie z wrogiem, a ja w podzięce za bezpłatne studia wyślę wam paczkę z serem.

[2018-05-15] Gość
Kordek - pełna racja, doić ich, doić do cna , jak socjalizm a oni niech zdychają za ojczyznę.

[2018-05-15] dsa
@Kordek I tacy jak ty gnoje eksploatuja ten kraj i żeruja na nim jak pasozyty.A moze bys tak odpracował koszty nauki jakie my wszyscy poniesiemy zeby cie wykształcic skurwielu?

[2018-05-18] Kordek
@dsa .............. artykuł osunięty z uwagi na skrajnie antypolskie treści.

[2018-05-20] Kordek
Widać autor bloga ma się do wolności słowa, jak politruk do prawdy historycznej. Wszelkiej maści ksenofobiczne polaczkowe ścieki są tu wylewane, ale uczciwej wypowiedzi myślącego światowca już nie zaprezentuje się, bo boli prawda i w oczy kole przedstawicieli narodu bez przyszłości.

[2018-05-20] GNowak
@ kordek, posłuchaj "światowcu", treści które umieściłeś kwalifikują się do prokuratury jako obrażanie narodu i państwa Polskiego więc nie myśl, że jesteś anonimowy. Raczej ciesz się, że od razu nie zostałeś zgłoszony do odpowiednich organów ale drugiej szansy nie dostaniesz.

[2018-05-20] SOWA
Kordek-Z reguły takie pasożyty jak ty kończą w ścieku historii , czego szczerze ci życzę.SOWA

[2018-05-22] Kordek
Chyba autor bloga powinien zaznajomić się lepiej z prawem polskim art. 133 kk, bo ma luuuki lub udać na psychiatrię. Mam prawo mieć własne zdanie i opinię. Chyba autor bloga nie rozumie wolności słowa. Mam też prawo mieć ten cały grajdoł polski gdzieś i o tym jasno mówić.

[2018-05-22] Stachu
Kordek-obyś jak najszybciej wyemigrował do innego kraju bo w Polsce nie potrzebujemy lekarzy o tak wątpliwym morale.Ze swoimi pseudowartościami wpisujesz się idealnie w kanony "zachodnie"-eutanazja,aborcja itd.Na zachodzie będziesz miał raj na ziemi-odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu! A mam jeszcze pytanie do ciebie-jaką narodowość wpiszesz sobie w swoim cv za granicą ? Polaczek ? "Światowiec" z kompleksami się odezwał...

[2018-05-22] GNowak
@ Kordek, wolność słowa kończy się tam gdzie narusza się prawo innych. Rozumiem krytykę rządu, władzy i sam to nieraz czynie jeśli taka jest moja subiektywna ocena sytuacji ale nigdy nie ubliżam żadnemu narodowi czy państwu. Proszę nie mylić wolności słowa ze zniewagami - to jest już karalne a tamten wpis to sam jad i wyzwiska przeciwko Polsce i narodowi. Dzięki PiS-owskiej ustawie o IPN - to jest już karalne. Jeśli lewaków razi polski patriotyzm to jest proste rozwiązanie - nie wchodźcie na takie strony.

[2018-06-05] pp
W temacie https://www.youtube.com/watch?v=9GkhXW3Ck8E

[2018-07-02] Pan Jakub
@GNOwak i Kordek - Brawo Kordek ja też szczam na ten grajdół frajerski. I co nam teraz zrobi taki Nowak i jego polaczki po zmianie ustawy IPN? Nic stary nie zrobią, nic. Podobnie, jak ty wycisnąłem, co można z państwa palantów, systemu oświaty i systemu socjalnego, a od sześciu już lat pracuję w Szwecji na kontrakcie w szpitalu za konkretną kasę i olewam ten cały naród nieudolnych narzekaczy. Za kilka lat, jak socjal w Szwecji upadnie lub zaczną się rządy islamu spadam do innego bogatego kraju. Po nas choćby i potop - podpisuję się rękoma i nogami. Niech żyje wolność i medycyna!

[2019-12-22] Gość
zle wladze ale takich rzadzacych ludzie wybieraja

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)